SoccerProject

Can you manage it ?
It is currently Tue Jul 25, 2017 5:37 am

All times are UTC + 1 hour

Post new topic Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3
Author Message
PostPosted: Fri Apr 07, 2017 11:14 am 
Team Board Member

Gratulujem vitazovi k titulu :)

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G.297 (53), F.99 (54), E.33 (57), E.31 (63), D.11 (64 & 70) and C.4 (65), 2nd in B.2 (72). Played 1 season in A division (73).

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Fri Apr 07, 2017 7:12 pm 
Member of the Soccer Project Association

Takisto sa pripájam a gratulujem titulovi k víťazu :mrgreen:

E.22

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Thu Apr 13, 2017 11:29 pm 
Assistant Manager

Vážení priatelia, účastníci Slovenskej ligy,

3. ročník sa úspešne skončil, poznáme majstra ktorým je FC Jazero, ďakujem vám všetkým za účasť.

Tímy FK 206 a FK Iskra Borcice sa na SP neprihlásili už 2 týždne, ich zostávajúce zápasy boli skontumované v ich neprospech, v prípade záujmu si môžu zápasy dohrať ale skôr to vidím na ich zánik na SP.

Momentálne sa rozhodujem, či v najbližších dňoch začať ďalší ročník, pretože ten by zasahoval do letných prázdnin, čomu sa chcem vyhnúť, pretože množstvo manažérov je na dovolenkách. Ak nie, tak by sa začalo až v septembri, čo je zase dosť neskoro. Budem vás informovať.

Uvažujem opäť nad nejakou zmenou (vychytávkou) avšak pokiaľ chceme mať v lige niečo navyše, potreboval by som niekoho, kto by mi s ligou pomáhal. Ak má niekto záujem, nech mi prosím napíše.

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Wed Apr 19, 2017 5:25 am 
Team Manager

HugoBoss wrote:
Vážení priatelia, účastníci Slovenskej ligy,

3. ročník sa úspešne skončil, poznáme majstra ktorým je FC Jazero, ďakujem vám všetkým za účasť.

Tímy FK 206 a FK Iskra Borcice sa na SP neprihlásili už 2 týždne, ich zostávajúce zápasy boli skontumované v ich neprospech, v prípade záujmu si môžu zápasy dohrať ale skôr to vidím na ich zánik na SP.

Momentálne sa rozhodujem, či v najbližších dňoch začať ďalší ročník, pretože ten by zasahoval do letných prázdnin, čomu sa chcem vyhnúť, pretože množstvo manažérov je na dovolenkách. Ak nie, tak by sa začalo až v septembri, čo je zase dosť neskoro. Budem vás informovať.

Uvažujem opäť nad nejakou zmenou (vychytávkou) avšak pokiaľ chceme mať v lige niečo navyše, potreboval by som niekoho, kto by mi s ligou pomáhal. Ak má niekto záujem, nech mi prosím napíše.

V prvom rade ti napíšem že skvelá práca a klobúk dole za to že to vôbec žije. Rád by som ti pomohol ale bohužiaľ toho času voľného veľa nemám ako niekedy keď som sám sa tu staral o jednu ligu. Dúfam že sa niekto nájde a že to tu nepadne. Držím palce a nech sa dari

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Apr 30, 2017 8:09 pm 
Coach

ja som sa rozhodol po mnohých rokoch skončiť z týmtom manažérom,odradilo ma kam sa to posunulo,hráča na trhu nekupiš za realnu cenu,ktoré narástli možno 3 x,už ani nepamätám kedy mi prišiel mladík,nie že bol slabý,neprišiel vôbec ,možno 2 sezony a mnoho iných vecí.....

Profile  
Reply with quote  
PostPosted: Sun Apr 30, 2017 11:37 pm 
Member of the Soccer Project Association

Holstein wrote:
ja som sa rozhodol po mnohých rokoch skončiť z týmtom manažérom,odradilo ma kam sa to posunulo,hráča na trhu nekupiš za realnu cenu,ktoré narástli možno 3 x,už ani nepamätám kedy mi prišiel mladík,nie že bol slabý,neprišiel vôbec ,možno 2 sezony a mnoho iných vecí.....

Ceny stúpajú (ale to znamená, že aj drahšie predáš, nielen drahšie kúpiš), hra určite upadá (čo sa týka počtu manažérov) a má svoje nedostatky, avšak má aj svoje celkom logické zákonitosti - ako napr., že sotva ti môže prísť mladík, keď už 3 sezóny nemáš šéftrénera mládeže. Nie je všetko chyba hry ;)

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 - on the top of the SP :-)

Profile  
Reply with quote  
Post new topic Reply to topic  [ 36 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3

All times are UTC + 1 hour