Fortuna liga - 5. ročník

Moderator: Czech Moderators

HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Hippopotamus wrote: Tue Apr 03, 2018 5:10 pm Pred pár minútami som v predohrávke posledného kola porazil tím NY RANGERS a definitívne potvrdil 1. miesto pred Kopcom (III. liga Stred), ktorý mi bol nakoniec viac ako vyrovnaným súperom. Tak sa teším už na ďalší ročník vo vyššej lige :-)
a ja že sa ďalší ročník na to už tradične vykašleš :D
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
balki29
Team Manager
Posts: 200
Joined: Fri Dec 24, 2010 9:36 am
Location: Poprad
Contact:

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by balki29 »

tak a sme MAJSTRI. Asi naša naj sezóna skončila vysnívaným víťazstvom v slovenskej lige, navyše v B-ecku sme stále na postupovom druhom mieste, a hádam dotretice nám postup už vyjde , aj keď samozrejme v Áčku si asi zahrám len rok ale stojí to za to sa tam pozrieť. Navyše nas v sobotu čaká prvý zápas štvrťfinále ligy majstrov pravdepodobne proti najlepšiemu tímu a lídrovi najvyššej ligy. Po minuloročnom úspechu, kde sme sa z kvalifikácie prebojovali až do semifinále to už tam nedotiahneme keďže i béčko sampdorie je lepšie ako moje acko. Treba dodať že liga majstrov bola v tejto sezóne treťou prioritou takže už ten postup do štvrťfinále je úspech keďže sme v základnej skupine vyhrali len raz
Balki
Headdy
Coach
Posts: 39
Joined: Thu Dec 23, 2010 1:56 pm
Location: Bratislava

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by Headdy »

Headdy wrote: Sat Mar 24, 2018 9:31 pm Tak po 14tich zapasoch bez straty bodu prehra s poslednym timom tabulky :D

ale tak snad nam to neskomplikuje navrat do druhej ligy :)
Tak nastatie sme po troch prehrach zvladli posledny zapas a tretiu ligu sme nakoniec vyhrali :)
Slovnaft FC
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

balki29 wrote: Wed Apr 04, 2018 4:40 pm tak a sme MAJSTRI. Asi naša naj sezóna skončila vysnívaným víťazstvom v slovenskej lige, navyše v B-ecku sme stále na postupovom druhom mieste, a hádam dotretice nám postup už vyjde , aj keď samozrejme v Áčku si asi zahrám len rok ale stojí to za to sa tam pozrieť. Navyše nas v sobotu čaká prvý zápas štvrťfinále ligy majstrov pravdepodobne proti najlepšiemu tímu a lídrovi najvyššej ligy. Po minuloročnom úspechu, kde sme sa z kvalifikácie prebojovali až do semifinále to už tam nedotiahneme keďže i béčko sampdorie je lepšie ako moje acko. Treba dodať že liga majstrov bola v tejto sezóne treťou prioritou takže už ten postup do štvrťfinále je úspech keďže sme v základnej skupine vyhrali len raz
Gratulujem k titulu! Pekný úspech ;)
A veľa šťastia v bojoch na zvyšných dvoch frontoch
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 18. kola

Víťazom Fortuna ligy sa stáva tím BALKI, srdečne gratulujem! :) Konečne bol ten boj o titul aj zaujímavý :D Rozhodlo sa až v poslednom kole, takže napätie nechýbalo :)

Veľa zápasov sa však v poslednom kole neodohralo, takže kompletné tabuľky budú asi až po víkende.

Ja som svoj zápas takisto preložil až na víkend, pretože som chcel šetriť sily na ligu a Pohár, v ktorých sa mi zatiaľ rekordne darí :)

Tím Wonderworld sa už 2 týždne neprihlásil, tak uvidíme, či zvyšné zápasy dohrá alebo bude z SP vymazaný.

Ďakujem Vám za účasť a za poctivé plánovanie si zápasov a teším sa už na ďalší ročník Fortuna ligy. Zatiaľ ešte neviem kedy budeme pokračovať, možno do leta stihneme ešte jeden ročník ale uvidím ako budem na tom s časom. Cez leto spúšťať Fortuna ligu nechcem keďže je veľa ľudí na dovolenkách. O všetkom budem informovať :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by MilanSLOVAKIA »

Taaaakže ďalší ročník je za nami.

BALKI gratulujem k fantastickému titulu :)

Zároveň, HugoBoss, ďakujem krásne za výbornú organizáciu už niekoľkého ročníka. Radosť hrať túto ligu :wink: :wink: :wink: :wink:

Čo sa týka nás, tak prevláda spokojnosť zo záchrany, ako už bolo aj spomenuté, lenže pomaličky, ale isto chceme opäť aspoň opticky bojovať o vrchné priečky :twisted:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
balki29
Team Manager
Posts: 200
Joined: Fri Dec 24, 2010 9:36 am
Location: Poprad
Contact:

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by balki29 »

Ďakujem pekne, zajtra sa pokusime o malý zázrak , ak to nevyjde nič sa nedeje. Hlavne nepokaslat posledné tri kolá v B-ecku, a udržať ten 6-bodovy náskok pred tretím Roterdamom
Balki
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by Hippopotamus »

HugoBoss wrote: Tue Apr 03, 2018 5:14 pm
Hippopotamus wrote: Tue Apr 03, 2018 5:10 pm Pred pár minútami som v predohrávke posledného kola porazil tím NY RANGERS a definitívne potvrdil 1. miesto pred Kopcom (III. liga Stred), ktorý mi bol nakoniec viac ako vyrovnaným súperom. Tak sa teším už na ďalší ročník vo vyššej lige :-)
a ja že sa ďalší ročník na to už tradične vykašleš :D
Tak, spravil som to raz a mal som na to relevantný dôvod. Teraz ten dôvod nemám, takže rád si zahrám aj druhý level :mrgreen:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Ahojte, vzhľadom k môjmu pracovnému vyťaženiu a účinkovaniu v A divízii sa zatiaľ 6. ročník Slovenskej ligy hrať nebude.

Ďakujem za pochopenie.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”