4.A liga (SL)

Moderator: Czech Moderators

kinim
Coach
Posts: 41
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:14 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by kinim »

vladys35 wrote:
kinim wrote:mame vysledky 4. kola?
1.FC CSA 24 - Skrachovanci: nehralo sa 0:3? kontumačne
fc mimik - Bratislava Raca 4:2!!(blahoželám:))
1 FC Dulov - Fc Bad Boys: tiež sa nehralo 0:3? kontumačne
1904 dac - AS Slana Miskovec 1:5
FC Tatry - Fc PetrZalka 0:1

Za drobné chyby sa vopred ospravedlňujem:)
kujeeeeeeeem .... :mrgreen: :mrgreen:
kinim FC MINIK
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: 4.A SR Liga

Post by GeorgeTT »

vladys35 wrote:
kinim wrote:mame vysledky 4. kola?
1.FC CSA 24 - Skrachovanci: nehralo sa 0:3? kontumačne
fc mimik - Bratislava Raca 4:2!!(blahoželám:))
1 FC Dulov - Fc Bad Boys: tiež sa nehralo 0:3? kontumačne
1904 dac - AS Slana Miskovec 1:5
FC Tatry - Fc PetrZalka 0:1

Za drobné chyby sa vopred ospravedlňujem:)
Ešte si zabudol na mňa, FK TRNAVA - OFK Trebatice 1:1 :wink:
GeorgeTT
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: 4.A SR Liga

Post by PaToM »

vladys35 wrote:1904 dac - AS Slana Miskovec 1:5
Tento zápas bude skontumovaný v prospech domácich (3:0) pre nastúpenie hráča v treste na strane hostí.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
vladys35
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Tue Feb 15, 2011 11:36 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by vladys35 »

Inak nevadí ak sa bude hrať zápas v sobotu 22? Pretože iný voľný termín v sobotu tam nebol:/.
Fc PetrZalka
vladys35
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: 4.A SR Liga

Post by PaToM »

vladys35 wrote:Inak nevadí ak sa bude hrať zápas v sobotu 22? Pretože iný voľný termín v sobotu tam nebol:/.
Nie, nevadí... jedine, že by to tvojmu súperovi vadilo. :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

vladys35 wrote:
kinim wrote:mame vysledky 4. kola?
1.FC CSA 24 - Skrachovanci: nehralo sa 0:3? kontumačne
fc mimik - Bratislava Raca 4:2!!(blahoželám:))
1 FC Dulov - Fc Bad Boys: tiež sa nehralo 0:3? kontumačne
1904 dac - AS Slana Miskovec 1:5
FC Tatry - Fc PetrZalka 0:1

Za drobné chyby sa vopred ospravedlňujem:)
poprosím managerov aby sem nedávali vysledky je to moja robota to rovno možte byť vy komisari načo som tam potom ja napísaný :!: nič v zlom ale možte trošku počkať kým to sem hodím niekedy to nevyjde hned sa sem dostať ale ja to už vsetko mam zosumarizovane len to hodiť sem tak trošku strpenia...za pochopenie vopred dakujem :|
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

vladys35 wrote:Inak nevadí ak sa bude hrať zápas v sobotu 22? Pretože iný voľný termín v sobotu tam nebol:/.
jasne no problem ked to nevadí súperovi dá sa v pohode ale musíte sa dohodnuť medzi sebou...všetko je o komunikácii čo zatial v tejto mojej 4.A lige je trošku problem..nikto somnou nekomunikuje :!: ako sa da potom takto robiť sakra :?: :|
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

4.A SR Liga:

Výsledky:

4. kolo - 12.2.2011 (18:00)

1.FC CSA 24 0-3 skrachovanci - kontumacia(neposlaná pozvánka)

fc minik 4-2 Bratislava Raca ///GOLY: Veleba, Voitovski, Moir, Hrnčár---Pozar********čk: žiadne///
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=39

1FC Dulov 0-3 Fc Bad Boys - kontumacia(neposlaná pozvánka)

1904 dac 3-0 AS Slana Miskovec - kontumacia(nastúpil hráč hostí v treste)


FK TRNAVA 1-1 OFK Trebatice ///GOLY: Burianek---Murgan******čk: Okuliar(FK TRNAVA)///
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=39


FC Tatry 0-1 FC PetrZalka ///GOLY: Kecka*******čk: žiadne///
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=39
kinim
Coach
Posts: 41
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:14 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by kinim »

aisiklFCJUNEAU wrote:
vladys35 wrote:
kinim wrote:mame vysledky 4. kola?
1.FC CSA 24 - Skrachovanci: nehralo sa 0:3? kontumačne
fc mimik - Bratislava Raca 4:2!!(blahoželám:))
1 FC Dulov - Fc Bad Boys: tiež sa nehralo 0:3? kontumačne
1904 dac - AS Slana Miskovec 1:5
FC Tatry - Fc PetrZalka 0:1

Za drobné chyby sa vopred ospravedlňujem:)
poprosím managerov aby sem nedávali vysledky je to moja robota to rovno možte byť vy komisari načo som tam potom ja napísaný :!: nič v zlom ale možte trošku počkať kým to sem hodím niekedy to nevyjde hned sa sem dostať ale ja to už vsetko mam zosumarizovane len to hodiť sem tak trošku strpenia...za pochopenie vopred dakujem :|

naozaj nic v zlom - ty si sef a nechceme ti tu dotoho kecat .... ale nesmies sa hnevat - chceme sa zabavat, porovnavat a doteraz je to tu sakra suche... v inych skupinach uz davno maju tabulky, komentare k zapasom a tu presli 4 kola a nic.... Neber to naozaj ako nejaku kritiku - ja som v tychto sutaziach za novacika a neviem ako to tu chodi ale myslel som ze to bude trochu pruznejsie - ak treba pomoct staci povedat... a ako vidim ochota pomoct je u viacerych.... :wink:
kinim FC MINIK
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

kinim wrote:
naozaj nic v zlom - ty si sef a nechceme ti tu dotoho kecat .... ale nesmies sa hnevat - chceme sa zabavat, porovnavat a doteraz je to tu sakra suche... v inych skupinach uz davno maju tabulky, komentare k zapasom a tu presli 4 kola a nic.... Neber to naozaj ako nejaku kritiku - ja som v tychto sutaziach za novacika a neviem ako to tu chodi ale myslel som ze to bude trochu pruznejsie - ak treba pomoct staci povedat... a ako vidim ochota pomoct je u viacerych.... :wink:

Ok ja to beriem, nemám nič proti kritike ak je oprávnená a správna, len výsledky tu hádžem ja okej :wink: ..čo sa týka tabulky dakto ju tu už hodil tak nemám proti tomu nič ak to niekoho tak baví a že chce tak nech sa páči ale musí mi dať vedieť vopred hoc aj sukromnou správou tu alebo na SC..vopred vdaka :) len prosím vás výsledky a všetko okolo toho nechajte na mna oki...ja sa skusim zlepšiť v tom aby to tu bolo živšie, po 5. kole hodím tabulku strelcov a možno sa pokúsim aj o nejake krátke reportíky k zápasom aby ste to mali tu živšie oki..budem sa snažiť byť lepším ako som :wink: :mrgreen:
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

4.A Liga - rozpis

5. kolo:

19.2.2011 (sobota) - 18:00

19.2. 22:00 FC PetrZalka - 1.FC CSA 24
19.2. 18:00 OFK Trebatice - FC Tatry
19.2. 18:00 AS Slana Miskovec - FK TRNAVA
19.2. 18:00 Fc Bad Boys - 1904 dac
19.2. 18:00 Bratislava Raca - 1FC Dulov
19.2. 18:00 skrachovanci - fc minik

* - pozvánka prijatá
* - pozvánka neprijatá (poslaná)
* - pozvánka neposlaná

Tresty na 5. kolo:
Okuliar(FK TRNAVA)
Last edited by aisiklFCJUNEAU on Sat Feb 19, 2011 11:49 am, edited 1 time in total.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: 4.A SR Liga

Post by PaToM »

aisiklFCJUNEAU wrote:ja sa skusim zlepšiť v tom aby to tu bolo živšie, po 5. kole hodím tabulku strelcov a možno sa pokúsim aj o nejake krátke reportíky k zápasom aby ste to mali tu živšie oki..budem sa snažiť byť lepším ako som :wink: :mrgreen:
Ono by pomohlo aj keby sa viacerí manažéri hrajúci túto ligu zapájali, nie len dvaja. A hlavne, keby komentovali svoje odohrané zápasy, nasledujúce zápasy, svoju pozíciu v tabuľke, hecovali sa, podpichovali a pod.
Snáď aj na to raz príde. :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: 4.A SR Liga

Post by GeorgeTT »

PaToM wrote:
aisiklFCJUNEAU wrote:ja sa skusim zlepšiť v tom aby to tu bolo živšie, po 5. kole hodím tabulku strelcov a možno sa pokúsim aj o nejake krátke reportíky k zápasom aby ste to mali tu živšie oki..budem sa snažiť byť lepším ako som :wink: :mrgreen:
Ono by pomohlo aj keby sa viacerí manažéri hrajúci túto ligu zapájali, nie len dvaja. A hlavne, keby komentovali svoje odohrané zápasy, nasledujúce zápasy, svoju pozíciu v tabuľke, hecovali sa, podpichovali a pod.
Snáď aj na to raz príde. :)
Minule som si to ja pekne napisal, komentar som mal asi na 15 riadkov, ale moja sikovnost povedala, ze to radsej vymazem, tak sa mi to druhykrat uz pisat nechcelo, ale po polovici sutaze sem prsknem nejake to zhodnotenie svojich lajbakov, nech je tu trosku srandy :mrgreen:
GeorgeTT
16harvy09
Assistant Coach
Posts: 17
Joined: Fri Dec 24, 2010 7:39 am

Re: 4.A SR Liga

Post by 16harvy09 »

GeorgeTT wrote:
PaToM wrote:
aisiklFCJUNEAU wrote:ja sa skusim zlepšiť v tom aby to tu bolo živšie, po 5. kole hodím tabulku strelcov a možno sa pokúsim aj o nejake krátke reportíky k zápasom aby ste to mali tu živšie oki..budem sa snažiť byť lepším ako som :wink: :mrgreen:
Ono by pomohlo aj keby sa viacerí manažéri hrajúci túto ligu zapájali, nie len dvaja. A hlavne, keby komentovali svoje odohrané zápasy, nasledujúce zápasy, svoju pozíciu v tabuľke, hecovali sa, podpichovali a pod.
Snáď aj na to raz príde. :)
Minule som si to ja pekne napisal, komentar som mal asi na 15 riadkov, ale moja sikovnost povedala, ze to radsej vymazem, tak sa mi to druhykrat uz pisat nechcelo, ale po polovici sutaze sem prsknem nejake to zhodnotenie svojich lajbakov, nech je tu trosku srandy :mrgreen:
vidim ze aj tebe sa dari v F divizii jako mne :D :( si novacik v F-ku ci uz niekolky krat?
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: 4.A SR Liga

Post by GeorgeTT »

16harvy09 wrote:
vidim ze aj tebe sa dari v F divizii jako mne :D :( si novacik v F-ku ci uz niekolky krat?
Som novacik, je mozne, ze aj vypadnem, ale neva, chlapci musia nabrat skusenosti hlavne, teraz bucham jeden turnaj za druhym, plus slov. liga, pohar, ... nech hraju, kripli :mrgreen:
GeorgeTT
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”