Prihlášky do SL (XVI. ročník) a SPo (X. ročník)

Moderator: Czech Moderators

Mike9
Coach
Posts: 30
Joined: Sat Mar 28, 2009 12:22 am

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( V.Ročník )

Post by Mike9 »

Tym: ImPro Rue
Manazer: Mike9
Divizia: G
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( V.Ročník )

Post by PaToM »

Dúfam, že sú si všetci noví manažéri vedomí, že ich prihlášky budú zaradené až do 6.ročníka Slovenskej ligy, pretože ten piaty práve prebieha :mrgreen:
Ale nebojte sa, chýli sa už ku koncu, už zostávajú len posledné 3 kolá v 3.A lige a myslím, že 5 kôl v 2.lige. Potom odštartujeme ďalší ročník. Avšak ešte neviem, či až po prázdninách alebo až po nich.
Schválne, kto by radšej hral ligu až po prázdninách?
Ja by som hlasoval za to, že až po nich. Čo vy? :wink:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
ipe17
Coach
Posts: 34
Joined: Fri Jun 12, 2009 10:57 am

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( V.Ročník )

Post by ipe17 »

ipe
ipe17
G.680
alonzo1977
Team Manager
Posts: 117
Joined: Mon Sep 24, 2007 3:05 pm

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by alonzo1977 »

team fc tatran presov

manager pivarnik2
E 66
http://uloz.to/m/alonzo1977/Video/
filmy novinky na stiahnutie zdarma
pivarnik2
fc tatran presov
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by ARSENAL1414 »

VI. Ročník Corgoň Ligy bude až po prázdninách , môžte sa do neho hlásiť aj naďalej v tomto topicu alebo mne do pošty na SP.
Last edited by ARSENAL1414 on Wed Jul 22, 2009 12:03 pm, edited 1 time in total.
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by PaToM »

ARSENAL1414 wrote:IV. Ročník Corgoň Ligy bude až po prázdninách , môžte sa do neho hlásiť aj naďalej v tomto topicu alebo mne do pošty na SP.
No hej, ale mal si na mysli 6. ročník :wink:
Zatiaľ všetko vyhral TJ Spartak Medzilaborce. Som zvedavý či niekedy nájde premožiteľa...
ARSENAL1414 wrote:Chcel by som sa všetkým manažérom poďakovať , myslím že tento ročník bol kvalitatívne zatiaľ najlepší.
Špeciálna vďaka patrí chalanom z vedenia , ktorý si svoju úlohu plnili výborne , až na problém s III.B Ligou, ktorý sa nakoniec vyriešil.
VI.Ročník Corgoň Ligy očakávajte po prázdninách zatiaľ všetkým GL!!!
Súhlas, ročník sa celkom vydaril :)

Problém možno bude na začiatku ďalšieho ročníka.
Totiž až 3 tímy z 2. ligy už nebudú hrať v 6. ročníku (Fc Nitra, FK Sedlice - ukončili ligu, FK Hornosucan - vymazaný na SP) a v 3.B lige manažér tímu raven povazska bystrica, ktorý sa na SP naposledy prihlásil 4. júla, takže má už len 3 dni na to, aby sa ešte prihlásil - 26. júna mu bude účet na SP zmazaný. Namiesto ravenu by zrejme postúpil jeho "náhradník" MFK Ružomberok D19. Tým pádom bola vlastne 2. fáza baráže zbytočná...

To znamená, že budeme musieť
:arrow: vyplniť dieru v 3.B lige novými tímami, prípadne nejakými tímami z 3.A ligy
:arrow: vyplniť dieru v 2. lige buď tak, že z nej vypadne len jeden tím alebo tak, že vypadnú štyri tímy, ale z 3. ligy postúpia až siedmi*, prípadne tam pôjdu nové tímy

* - vybrali by sa nejakými vzájomnými zápasmi napr. týždeň pred začiatkom nového ročníka
Last edited by PaToM on Wed Jul 22, 2009 12:12 pm, edited 2 times in total.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by ARSENAL1414 »

Jasneže 6.ročník opravenéé :P
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
bati
Team Board Member
Posts: 300
Joined: Tue Jul 29, 2008 7:42 pm
Location: Slovakia, Svätý Peter

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by bati »

PaToM wrote: Súhlas, ročník sa celkom vydaril :)

Problém možno bude na začiatku ďalšieho ročníka.
Totiž až 3 tímy z 2. ligy už nebudú hrať v 6. ročníku (Fc Nitra, FK Sedlice - ukončili ligu, FK Hornosucan - vymazaný na SP) a v 3.B lige manažér tímu raven povazska bystrica, ktorý sa na SP naposledy prihlásil 4. júla, takže má už len 3 dni na to, aby sa ešte prihlásil - 26. júna mu bude účet na SP zmazaný. Namiesto ravenu by zrejme postúpil jeho "náhradník" MFK Ružomberok D19. Tým pádom bola vlastne 2. fáza baráže zbytočná...

To znamená, že budeme musieť
:arrow: vyplniť dieru v 3.B lige novými tímami, prípadne nejakými tímami z 3.A ligy
:arrow: vyplniť dieru v 2. lige buď tak, že z nej vypadne len jeden tím alebo tak, že vypadnú štyri tímy, ale z 3. ligy postúpia až siedmi*, prípadne tam pôjdu nové tímy

* - vybrali by sa nejakými vzájomnými zápasmi napr. týždeň pred začiatkom nového ročníka
Dobre si to zhrnul. Ešte počítajme tým, že niekoľkí sa prihlásia počas prázdnin. Ale výsledok budeme vidieť až vtedy, keď pozvánky rozpošleme na VI. ročník - koľkí sa rozhodnú hrať ligu.
------------------------

manager: webprofesor
team: Wonderworld
Division: F.142
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by ARSENAL1414 »

Presne tak pekne zhrnuté :wink:
Myslím si že s manažérmi nemusíme mať starosti už v tomto ročníku bolo naviac cca 5 manažérov.
Za tých manažérov , ktorý odstúpili zo súťaže alebo budú respektíve boli vymazaní na SP máme dostatočnú náhradu pretož e sa prihláasili ďalší manažéri a určite sa ešte njakí aj prihlásia , takže o toto by som sa nebál.
Rozhodujúce bude kolko teamov bude chcieť pokračovať v Corgoň Lige , ale to sa ukáže až týždeň pred začiatkom ligy :wink:
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
boy_17
Team Board Member
Posts: 321
Joined: Thu Aug 10, 2006 7:22 pm
Contact:

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by boy_17 »

nazdar ako tak pozeram bezi este SVK liga? link na ligu nefunguje tak sa pytam ci slovenska liga nejaka funguje mal by som zaujem
Image
STRÁNKA SVK CORGOŇ LIGY: http://www.sp-slovakia.php5.sk/

Manager: T0sch0
Team: United Warriors
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by PaToM »

Áno, áno, jasné, Slovenská liga funguje. Len tá stránka fakt akosi nie :(
Pred asi 2-ma týždňami sa skončil 5. ročník Ligy a ďalší, v poradí už 6. ročník, sa začne až po prázdninách, kvôli hromadným dovolenkám manažérov SP. Zatiaľ robíme nábor pre tímy, ktoré by mali záujem si zahrať a spestriť si tak obyčajné priateľáky. Presný termín začiatku nového ročníku a ďalšie podriobnosti sa určite včas dozvieš. Ak sa chceš prihlásiť, môžeš tak urobiť tu, podobne ako tvoji budúci súperi na tejto stránke, tzn. napíš jednoducho názov svojho tímu, meno manažéra a divíziu, v ktorej sa tvoj tím nachádza na SP, príklad:

FC Hostage
PaToM
divízia F

(FC Hostage je môj tím :wink:)

... alebo môžeš napísať niekomu z vedenia ligy na SP poštu, napr. mne.

Mimochodom, vďaka za upozornenie na tú stránku, lebo celý ročník bola v poriadku, ale teraz, keď tam niekto niečo menil, tak to buď nedokončil alebo sa tam hrabal niekto, kto sa v php nevyzná :evil:. Každopádne, teraz už čiastočne funguje, šlo len o nejakých pár zmazaných znakov. Pokúsim sa ju dať do poriadku alebo kontaktujem radeoNa.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
boy_17
Team Board Member
Posts: 321
Joined: Thu Aug 10, 2006 7:22 pm
Contact:

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by boy_17 »

PaToM wrote:Áno, áno, jasné, Slovenská liga funguje. Len tá stránka fakt akosi nie :(
Pred asi 2-ma týždňami sa skončil 5. ročník Ligy a ďalší, v poradí už 6. ročník, sa začne až po prázdninách, kvôli hromadným dovolenkám manažérov SP. Zatiaľ robíme nábor pre tímy, ktoré by mali záujem si zahrať a spestriť si tak obyčajné priateľáky. Presný termín začiatku nového ročníku a ďalšie podriobnosti sa určite včas dozvieš. Ak sa chceš prihlásiť, môžeš tak urobiť tu, podobne ako tvoji budúci súperi na tejto stránke, tzn. napíš jednoducho názov svojho tímu, meno manažéra a divíziu, v ktorej sa tvoj tím nachádza na SP, príklad:

FC Hostage
PaToM
divízia F

(FC Hostage je môj tím :wink:)

... alebo môžeš napísať niekomu z vedenia ligy na SP poštu, napr. mne.

Mimochodom, vďaka za upozornenie na tú stránku, lebo celý ročník bola v poriadku, ale teraz, keď tam niekto niečo menil, tak to buď nedokončil alebo sa tam hrabal niekto, kto sa v php nevyzná :evil:. Každopádne, teraz už čiastočne funguje, šlo len o nejakých pár zmazaných znakov. Pokúsim sa ju dať do poriadku alebo kontaktujem radeoNa.

dik za ifno urcite sa hlaasim hraval som aj predtym ked bola vobec prva v historii takze urcite sa hlasim aj teraz napisem ti postu na soccerprojecte. a s tou strankou hadam uz sa rozbehne a po przadninach sa pustime do toho :)) v pripade nejakej pomoci alebo podobne kludne sa mozte na mna obratit rad pomozem ked bude s cim....
Image
STRÁNKA SVK CORGOŇ LIGY: http://www.sp-slovakia.php5.sk/

Manager: T0sch0
Team: United Warriors
kerny
Team President
Posts: 576
Joined: Thu Dec 28, 2006 11:17 pm
Location: Košice, SLOVAKIA
Contact:

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by kerny »

No mne tiez nejde sa tam dostat na stranku a dokonca aj virus mi tam hlasi che :mrgreen:
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by PaToM »

Ja neviem ako vam, ale mne uz fici ta stranka :D

To ARSENAL1414: ta domena sp-slovakia.php5.sk ma povinne reklamy na stranke ??? su tam nejake od WZ... teraz uz ale ne, lebo som ich skryl - taky drobny trik ako obabrat tych dobrakov, co ti venuju domenu zdarma za cenu špativych reklam na stranke :mrgreen:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: Prihlášky do Corgoň Ligy ( VI.Ročník )

Post by ARSENAL1414 »

Neviem ako je to stou dómenou to bude vedieť radeoN , čo sa týka stránky mne zatiaľ nejde :evil:
Neviem kto sa tam hrabal ja som tu nebol celý týždeň , o tým sa mi staral kamaarát takže neviem kto sa hrabal v stránke.
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”