3.A liga (SL)

Moderator: Czech Moderators

MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

19. kolo

14.12.2013 (sobota) o 18:00


1 FC NURBERG 1 - 7 FK Narcis Ruzinov (0 : 4)
výkony - 76 : 124 ..................................... 7610 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

1904 dac 2 - 0 ipe (0 : 0)
výkony - 104 : 90 .................................... 4080 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

1FC Tatran Prešov 2 - 4 FC Dafoteam (1 : 3)
výkony - 109 : 121 .................................. 4579 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

New Jersey Devils 182 3 - 0 SFK Stara Lubovna (2 : 0)
výkony - 124 : 94 ................................... :!: 10461 divákov - Nový rekord III.A ligy :!:
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

RioTrio 1 - 0 FC Košice KVP (1 : 0)
výkony - 122 : 110 ................................. 4181 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

Image
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

Strelci

1. Ramaz Tskitishvili ( New Jersey Devils 182 ) 12 gólov,
2. László Rósa ( FC Narcis Ruzinov ) 11 gólov,
3. Ronald Cutt ( RioTrio ), Rudolf Kovarsky ( FK Narcis Ruzinov ) 10 gólov,
5. Tony Bruno ( 1 FC NURBERG ), Mindaugas Sirvidas ( New Jersey Devils 182 ) 9 gólov,
7. Ulien Lilian Coco ( 1 FC NURBERG ), Cirilo Pereira Do Nascimento ( FK Narcis Ruzinov ) 8 gólov,
9. Daniël Vanaudenaurde ( FC Košice KVP ), Gábor Dombi ( 1904 dac ) 7 gólov,
11. Oriol Zubiaurre ( 1 FC NURBERG ), Corrado Giunti ( FC Košice KVP ), Sasha Harman ( SFK Stara Lubovna ) 6 gólov,
14. Ding Yu ( FC Dafoteam ), Barry Rutherford ( ipe ), Juriy Evangelisti ( RioTrio ) 5 gólov,
17. Shaun Alavanja ( New Jersey Devils 182 ), Daouda Mbaye ( FK Narcis Ruzinov ), Arthur Morozov ( SFK Stara Lubovna ), Hervé De Schouwer, Tomas Donadel ( FC Košice KVP ), Simeon Smidriak, Jan Vandenberghe, Gabriel Tavio ( FC Dafoteam ), Vanyusha Romanov ( RioTrio ), István Bárányos ( 1904 dac ), Joos Van De Voorde ( 1FC Tatran Prešov ) 4 góly,
27. Gabriel Simak ( FK Narcis Ruzinov ), Lyosha Bondra, Dušan Rakočević ( New Jersey Devils 182 ), Tigran Voskanyan, Norbert Simak ( SFK Stara Lubovna ), Sylvain Berthod, Sasha Harman ( 1FC Tatran Presov ), Géza Homann ( 1904 dac ) 3 góly,
35. Lucien Malicki, Daiki Watanabe ( FK Narcis Ruzinov ), Felipe Storari, Anton Slovak, Steven De Vriendt ( RioTrio ), Nir Kotler, Nikolaj Zabavnik ( New Jersey Devils 182 ), József Bükszegi ( 1904 dac ), Bjork Petruk, Dalibor Zavodny ( SFK Stara Lubovna ), Thomas Kastner, Martin Semerák ( ipe ), Sebastian Sobczak, Gaki Ashenafi ( 1 FC NURBERG ), Bart Charlet ( FC Dafoteam ), Fabien Kalou, Hans Johansson ( 1FC Tatran Prešov ) 2 góly,
54. Richal Loohuis, István Gyõri, Fabian Hoogervorst, Fabien Biset, Mihály Geress ( 1904 dac ), Bram Steenwegen, Sacha Zajdel, Jiří Štýbar, Elpídio Del Transito Maldonado Rivera, Gabriel 'Gabo' Falticko, Tamás Vallo, Sven Gustin, Michael Jepsen ( FC Dafoteam ), Roland Galo, Lucien Jungbluth, Tomasz Kwasniewski, Michal Lička, Erwin Huisman, Norbrt Vondrak ( RioTrio), Vladimir the Chosen, Aleksei Lavins, Shabdrung Ngedup ( New Jersey Devils 182 ), Svetoslav Hlinican, Muamr Antebi ( SFK Stara Lubovna ), Kevin Maguire, Declan Barrett ( ipe ), Dmitri Ovchinnikov, Peter Warholic, Oliver Gromovsky ( FK Narcis Ruzinov ), Goran Lazarević, Ulrich Ocokoljic, Dusan Pistej, Tamer Saed, Andre Diawara, Benjamin Perthel ( 1FC Tatran Prešov ), Petr Burzik, Cristian Alberto Dionigi, Wouter Dekkers ( FC Košice KVP ), Klaudiusz Adaszek, Daniel Kowalczyk, Fran Dorado Bielsa, Gaetan Vanmarsnille ( 1 FC NURBERG ) 1 gól. Spolu 96 strelcov.

Tresty na 20. kolo :!: :!: :!:

Bram Steenwegen, Bjork Zukal ( FC Dafoteam ), Mikheil Labadze ( 1 FC NURBERG ), Tibor Erõs ( 1904 dac ).
Last edited by MilanSLOVAKIA on Thu Dec 19, 2013 5:22 pm, edited 2 times in total.
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

OZNAM

Vzhľadom na to, že som počas posledných dní nestíhal dávať výsledky kôl a hlavne TRESTANCOV som sa rozhodol, že tímy, ktoré mali trestancov počas obdobia, keď som bol mimo, tak som im zbytočné kontumácie nezarátal. Týka sa to tímov 1 FC NURBERG a FC Dafoteam. Tieto tresty som presunul na posledné kolo s podmienkou, že ak v 20. kole nastúpia, tak sa im skontumujú aj predošlé zápasy. Dôvodom tohto kroku je to, že som nechel dávať na konci ročníka zbytočné kontumácie za ktoré sčasti môžem vlastne aj ja.

Je tu však ešte jedna podmienka. Ak sa toto moje rozhodnutie hociktorému manažérovi nebude páčiť, tak mi môže napísať či už tu alebo súkromne do správy. V tom momente tento oznam platiť nebude a zápasy skontumujem. Čas na námietky máte do nedele do 22:00.

Ďakujem za pozornosť
;)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

NJ fan wrote:Držím palce Milan, aby si to úspešne zvládol. To už že akí sú tí vysokoškoláci machri - všetky skúšky v predtermíne? Za mojich študentských čias to bolo skôr sci-fi :lol:

Vyzerá to tak že už skončím na 1. mieste v 3.A lige a okrem toho som sa v dnešnom súboji s tímom SFK Stara Lubovna postaral o nový rekord v návštevnosti - 10 461 divákov
Ďakujem pekne. Snáď sa mi tie skúšky podarili :) Noooo a zase neboli to úplne všetky skúšky. 2 mám ešte v januári + ekonómiu, ktorá sa mi nevydarila. Asi som sa trochu prerátal s tými predtermínmi :D

A ešte ti gratulujem k rekordu. Nad 10000 divákov, tak to je už vážne kvalita :shock:
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
NJ fan
Assistant Manager
Posts: 59
Joined: Thu Jul 26, 2012 1:55 pm

Re: 3.A liga (SL)

Post by NJ fan »

Ďakujem pekne. Snáď sa mi tie skúšky podarili :) Noooo a zase neboli to úplne všetky skúšky. 2 mám ešte v januári + ekonómiu, ktorá sa mi nevydarila. Asi som sa trochu prerátal s tými predtermínmi :D

A ešte ti gratulujem k rekordu. Nad 10000 divákov, tak to je už vážne kvalita :shock:
Veď si treba aj niečo odložiť na január - čo by si robil počas dlhých zimných večerov. :D
Ďakujem za gratuláciu - bola to odmena pre divákov, ktorí si to zaslúžili, aby boli účastníkmi rekordu. Teším sa na pôsobenie v 2. lige - budem sa snažiť v sobotu neprehrať, aby sme vyhrali 3. ligu bez prehry. :wink:
New Jersey Devils 182
manažér - NJ fan
na SP od 03.02.2008
aktuálne divízia C.4
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: 3.A liga (SL)

Post by PaToM »

Milan: Idem trošku buzerovať. :)
Tím New Jersey Devils 182 inkasoval o jeden gól viac. Ten si mu nezapočítal v 9. kole po remíze 2:2.
Tímu SFK Stara Lubovna si v 18. kole namiesto prehry a skóre 0:3 pripočítal výhru a skóre 3:0.
Inak zvyšok by už mal byť v poriadku. Ako som už písal v topiku 2. ligy, robím si ako každú sezónu archiváciu tabuliek, tak to tu prechádzam, či všetko sedí.

A nech sa darí na skúškach. Mňa to ešte len čaká, začínam 9. januára, posledná skúška 21. januára a potom už hádam prídu 3 týždne voľna, počas ktorých by som si chcel dopriať aspoň jeden-dva dni lyžovačky, pravdepodobne v Semmeringu na Zauberbergu.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

Ďakujem pekne za upozornenie. Chyby sú už napravené a som vlastne rád, že som ich mal len tak málo :)

ďakujem pekne aj za štastie na skúškach, to samozrejme prajem aj ja tebe ;)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

20. kolo

21.12.2013 (sobota) o 18:00


FK Narcis Ruzinov 2 - 2 RioTrio (0 : 2)
výkony - 123 : 123 ................................. 3215 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

FC Košice KVP 0 - 0 New Jersey Devils 182 (0 : 0)
výkony - 115 : 123 ................................. 5090 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

14:00 FC Dafoteam 3 - 0 SFK Stara Lubovna (1 : 0)
výkony - 124 : 91 .................................. 3040 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

ipe 0 - 2 1FC Tatran Prešov (0 : 1)
výkony - 113 : 129 ................................. 6010 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

1 FC NURBERG 1 - 5 1904 dac (1 : 2)
výkony - 83 : 115 .................................. 5613 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=55

Image
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

Strelci

1. Ramaz Tskitishvili ( New Jersey Devils 182 )12 gólov,
2. László Rósa, Rudolf Kovarsky ( FC Narcis Ruzinov ) 11 gólov,
4. Ronald Cutt ( RioTrio ) 10 gólov,
5. Tony Bruno ( 1 FC NURBERG ), Mindaugas Sirvidas ( New Jersey Devils 182 ) 9 gólov,
7. Ulien Lilian Coco ( 1 FC NURBERG ), Cirilo Pereira Do Nascimento ( FK Narcis Ruzinov ), Gábor Dombi ( 1904 dac ) 8 gólov,
10. Daniël Vanaudenaurde ( FC Košice KVP ), Juriy Evangelisti ( RioTrio ), Ding Yu ( FC Dafoteam ) 7 gólov,
13. Oriol Zubiaurre ( 1 FC NURBERG ), Corrado Giunti ( FC Košice KVP ), Sasha Harman ( SFK Stara Lubovna ), István Bárányos ( 1904 dac ) 6 gólov,
17. Barry Rutherford ( ipe ) 5 gólov,
18. Shaun Alavanja ( New Jersey Devils 182 ), Daouda Mbaye ( FK Narcis Ruzinov ), Arthur Morozov ( SFK Stara Lubovna ), Hervé De Schouwer, Tomas Donadel ( FC Košice KVP ), Simeon Smidriak, Jan Vandenberghe, Gabriel Tavio ( FC Dafoteam ), Vanyusha Romanov ( RioTrio ), Joos Van De Voorde ( 1FC Tatran Prešov ) 4 góly,
27. Gabriel Simak ( FK Narcis Ruzinov ), Lyosha Bondra, Dušan Rakočević ( New Jersey Devils 182 ), Tigran Voskanyan, Norbert Simak ( SFK Stara Lubovna ), Sylvain Berthod, Sasha Harman ( 1FC Tatran Presov ), Géza Homann ( 1904 dac ) 3 góly,
35. Lucien Malicki, Daiki Watanabe, Peter Warholic ( FK Narcis Ruzinov ), Felipe Storari, Anton Slovak, Steven De Vriendt ( RioTrio ), Nir Kotler, Nikolaj Zabavnik ( New Jersey Devils 182 ), József Bükszegi, Richal Loohuis ( 1904 dac ), Bjork Petruk, Dalibor Zavodny ( SFK Stara Lubovna ), Thomas Kastner, Martin Semerák ( ipe ), Sebastian Sobczak, Gaki Ashenafi ( 1 FC NURBERG ), Bart Charlet, Sven Gustin ( FC Dafoteam ), Fabien Kalou, Hans Johansson, Tamer Saed ( 1FC Tatran Prešov ) 2 góly,
58. István Gyõri, Fabian Hoogervorst, Fabien Biset, Mihály Geress, Csaba Stark ( 1904 dac ), Bram Steenwegen, Sacha Zajdel, Jiří Štýbar, Elpídio Del Transito Maldonado Rivera, Gabriel 'Gabo' Falticko, Tamás Vallo, Michael Jepsen ( FC Dafoteam ), Roland Galo, Lucien Jungbluth, Tomasz Kwasniewski, Michal Lička, Erwin Huisman, Norbrt Vondrak ( RioTrio), Vladimir the Chosen, Aleksei Lavins, Shabdrung Ngedup ( New Jersey Devils 182 ), Svetoslav Hlinican, Muamr Antebi ( SFK Stara Lubovna ), Kevin Maguire, Declan Barrett ( ipe ), Dmitri Ovchinnikov, Oliver Gromovsky ( FK Narcis Ruzinov ), Goran Lazarević, Ulrich Ocokoljic, Dusan Pistej, Andre Diawara, Benjamin Perthel, Jeanvion Oris ( 1FC Tatran Prešov ), Petr Burzik, Cristian Alberto Dionigi, Wouter Dekkers ( FC Košice KVP ), Klaudiusz Adaszek, Daniel Kowalczyk, Fran Dorado Bielsa, Gaetan Vanmarsnille, Jiří Sionko ( 1 FC NURBERG ) 1 gól. Spolu 99 strelcov.

Červené karty

Nerijus Kurčevskis ( FC Dafoteam ).
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

Sezóna s číslom XIV. skončila!!!

Všetkým zúčastneným ďakujem za účasť a dúfam, že sa to so mnou dalo vydržať :)

Tímu New Jersey Devils 182 gratulujem k úplne zaslúženému postupu a prajem veľa šťastia v II. lige.
Tímu FK Narcis Ruzinov gratulujem k 2. miestu a prajem veľa štastia v baráži o postup do II. ligy.
S ostatnými účastníkmi pevne verím, že sa tu uvidíme aj v ďalšom ročníku, kde nás čakajú menšie posily
:)

Teraz by som sa aj potešil, ak by ste tu v kľude vyjadrili aj svoje pocity z odohranej sezóny. Hlavne spokojnosť, či nespokojnosť s umiestnením a podobne. Ďakujem vám aj za to, že keď som ja niekedy nestíhal, tak ste si pozvánky pekne poslali samy a pomohli mi tak teda poriadne. Teraz mám času viac a tak by sa nemalo stať, že by som zase toľko meškal v ďalšom ročníku. Teda tešme sa na ďalší ročník, ktorý začne už asi o týždeň, či dva ;)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: 3.A liga (SL)

Post by MilanSLOVAKIA »

História víťazov III.A ligy:

5. ročník - FC ZARNOV
6. ročník - fc tatran presov
7. ročník – Universitas
8. ročník (III. liga) - TrenchTown Gunners
9. ročník - FC Partizan Horný Výplach
10. ročník - Rusnaci z Labirce
11. ročník – FK TRNAVA
12. ročník - AS Slana Miskovec
13. ročník - Poprad
14. ročník - New Jersey Devils 182


Najlepší strelec III.A ligy:

5. ročník - Mariano Pulido (Polcas team) - 11 gólov - Španielsko
6. ročník - Robert Baranka (fc tatran presov) - 10 gólov – Slovensko
7. ročník - Mathias Adzic (nota vrable) – Nemecnko, Bart Kompany (Universitas) – Belgicko – obaja po 13 gólov
8. ročník (III. liga) - Brian Wilkinson ( TrenchTown Gunners ) - 16 gólov
9. ročník - David Kadlec ( Madisons ) – Česko, Tom Van Aerschot ( FC Partizan Horný Výplach ) - Belgicko – obaja po 7 gólov
10. ročník - Marco Antonio Arriaga Blandon ( skrachovanci ) - 20 gólov – Mexiko
11. ročník - Matus 'SUPERSTAR' Podhradsky ( FK TRNAVA ) – 21 gólov – Slovensko
12. ročník - Marco Antonio Arriaga Blandon ( skrachovanci ) - 17 gólov – Mexiko
13. ročník - Piotr Pach ( Slovnaft FC ) - 20 gólov - Poľsko
14. ročník - Ramaz Tskitishvili ( New Jersey Devils 182 ) - 12 gólov - Gruzínsko
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
NJ fan
Assistant Manager
Posts: 59
Joined: Thu Jul 26, 2012 1:55 pm

Re: 3.A liga (SL)

Post by NJ fan »

Vyzerá to tak, že budem ako víťaz 3.A prvým, ktorý prispeje svojimi postrehmi do diskusie, ktorú začal pán komisár :) Samozrejme, že najprv by som chcel vyjadriť spokojnosť s výsledkami, ktoré som v tomto ročníku SL dosiahol. Bodov mohlo byť aj trocha viac - pretože v niektorých zápasoch som mal lepšie celkové hodnotenie ako súper no na zisk 3 bodov to nestačilo (a zápasy sa končili remízou). Potom sa chcem poďakovať aj Milanovi, ako to celé manažoval :) a tiež sa chcem poďakovať aj súperom za zápasy odohraté v duchu fair-play. Model SL sa mi veľmi páči a aj keď to tu už ťahám na 6-ty rok - o tomto projekte som sa dozvedel nedávno - nakoľko na fórum som nechodil a tiež som sa novinky dozvedal za pochodu :wink: Potešil ma tiež aj rekord v návštevnosti a tiež aj to, že sa môj pravý útočník Ramaz Tskitishvili stal najlepším strelcom 3.A ligy.
Vyzerá to tak že budúci ročník bude možno vyrovnanejší - nakoľko som si všimol nových manažérov, ktorí si podali prihlášku. A týmpádom predpokladám, že mnohí vydržia dlhšie aby potom nedochádzalo k zbytočným kontumáciám, resp. vyradeniu zo súťaže.
K cieľom tímu NJD 182 - tým bude v tejto súťaži dostať sa do Corgoň ligy, aj keď asi nám to bude trocha dlhšie trvať.
Toľko to z mojich postrehov.
Želám ešte všetkým príjemné prežitie vianočných sviatkov, veľa darčekov pod stromčekom a to nielen hmotných ale aj nehmotných a úspešný nový rok 2014.
New Jersey Devils 182
manažér - NJ fan
na SP od 03.02.2008
aktuálne divízia C.4
dafo09
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Mon Nov 22, 2010 9:11 pm

Re: 3.A liga (SL)

Post by dafo09 »

Ja by som sa tiež rád pridal do diskusie a zhodnotil trochu túto sezónu :) . V SL som neni úplny nováčik hrával som ju už pred pár rokmi, takže som vedel o čo sa jedná. Túto sezónu som postúpil do Ečka, tak som sa v prvom rade sústredil na divízne zápasy a SL som bral ako len zápasy na udržiavanie morálky hráčom, ktorí v lige nenastupujú pravidelne. Ale v lige sa mi darilo tak som potom častejšie začal nasadzovať dobrých hráčov aj sem, čo sa nakoniec prejavilo pekným 4. miestom :lol:

Na nášmo komisára mám len kladné hodnotenie. Svoju prácu robil poctivo a svedomito. Veľmi sa mi páčila možnosť dohrať v náhradných termínoch zápasy, na ktoré som zabudol poslať pozvánku ( vďaka patrí aj súperom,ktorí tiež nemali nič proti a dohrávky sa uskutočnili) Taktiež sa mi páčilo aj osobne upozornenie cez správu na mojich vykartovaných hráčov( to som vôbec nesledoval ).

No a nakoniec moje plány do budúcej sezóny: SL by som chcel dať vačšiu prioritu a určite chcem liguVYHRAŤ A POSTÚPIŤ :!: :!:
FC Dafoteam
Dafo09
Garfas
Assistant Coach
Posts: 22
Joined: Thu Dec 11, 2008 2:33 pm

Re: 3.A liga (SL)

Post by Garfas »

ja som urcite spokojny s celym priebehom ligy, je to prijemne spestrenie zial upadajuceho soccerprojectu, co je to podla mna bezkonkurencne najlepsi football manager na nete (jednoduchy, prehladny a zaujimavy), ktoremu sa zial nikto nevenuje. - tym myslim samozrejme tej zakladnej verzii.

Co sa tyka Slovenskej ligy a pohara chcem podakovat vsetkych adminom a moderatorom za pracu a usilie vynalozene na robenie vsetkych rozpisov, vysledkov a tabuliek.
Tiez vdaka superom za moznost zahrat si zaujimave zapasy pocas sezony. Timu New Jersey Devils gratulujem k postupu, ja sa budem snazit uspiet v barazi a keby mi to nevyslo vidime sa opat v III.A lige :)

Este pekne sviatky vsetkym a nech sa dari :)
team:FK Narcis Ruzinov
manager:Garfas
na túto sezónu C
kuki
Assistant Manager
Posts: 94
Joined: Sun May 31, 2009 9:02 pm
Location: Košice

Re: 3.A liga (SL)

Post by kuki »

teraz moje hodnotenie :) ja som tiež spokojná s komisárom ligy, zvláda to v pohode, tabuľky sú prehľadné, občas sa stane že nestíha, ale to vôbec nevadí, každý ma svoje povinnosti a súkromný život
a čo sa týka môjho tímu, polepšili sme sa o jednu priečku v tabuľke, snáď budúcu sezónu to bude znova minimálne o jednu priečku vyššie 8)
víťazovi veľa šťastia v druhej lige, teší ma že som s tebou uhrala remízku :) som na svojich hráčov hrdá 8)
FC Košice KVP
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”