3.B liga (SL)

Moderator: Czech Moderators

ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: III. B SR Liga

Post by ARSENAL1414 »

OK :wink:

III.B SR Liga - V.Ročník

Výsledky - 5.Kolo (10.6.2009 18:00)

http://www.sp-slovakia.php5.sk/
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: III. B SR Liga

Post by ARSENAL1414 »

III.B SR Liga - Ako ďalej???

Tak rád by som tu otvoril tému o tom ako bude pokračovať 3.B SR Liga pretože je tu mnoho kontumácii situácia je asi takáto:

DYNAMO MELMAK - 4 kontumácie
2. FC Korheľ - 3 kontumácie
Bianco Nerii - 2 kontumácie
Ac Radava - 2 kontumácie
Kinder YBS - 2 kontumácie
Trosky.sk - 1 kontumácia + zadrbaná termínovka
raven povazska bystrica - 1 kontumácia
WARRIORS TRNAVA - 1 kontumácia
MFK Ružomberok D19 - 1 kontumácia
Slovak Rock , FC Hostage , FC Titans - 0 kontumácii

Situácia je kritická preto treba rýchlo niečo robiť je tu viacero možností:

1) Pokračovať ďalej v lige a kašlať na kontumácie
2) Pokračovať v lige ale z ligy vyradiť - DYNAMO MELMAK , 2. FC Korheľ , Trosky.sk
3) Predčasne ukončiť ligu a týmy na prvých dvoch postupujúcich miestach postupujú
4) Predčasne ukončiť ligu a týmy : raven povazska bystrica , MFK Ružomberok D19 , WARRIORS TRNAVA , Slovak Rock , FC Hostage , FC titans zohrajú proti sebe baráž a to spôsobom doma/vonku pričom by platili pravidlá ako v Europskych ligach tzn. pri rovnosti gólov v dvojzápase by rozhodlo kto dal viac na súperovom ihrisku
Hralo by 6 týmov z toho by prešli 3 týmy pričom by ten z najvyšším výkonom automaticky postúpil + zvyšné dva týmy by zohrali proti sebe opäť dvojzápas doma/vonku

Ku bodu č.4 je len prípadný návrh ako by to mohlo vyzerať ak njaký máte aj vy sem s ním!!!

Názor batiho:

Ja by som navrhoval bod číslo 1. t.j. pokračovať v lige s tým, že manažéry DYNAMO MELMAK , 2. FC Korheľ , Trosky.sk nemôžu sa prihlásiť do 6. ročníka (alebo ani do ďalších). Totiž mali možnosť zahrať, ale znepríjemnili iným hru, a kazia meno SR Ligy. Ostatní v skupine, keď od dnes napr. by zase neodohrali nejaký zápas potom by aj im bolo pozastavená možnosť hrať SR Ligu. Možno by sme mali vytvoriť takzvanú čiernu listinu a tam napísať manažérov a prečo a aký trest majú.

Názor PaToMa :

Ja by som vylúčil DYNAMO MELMAK a 2.FC Korheľ.
Tímom s dvomi kontumáciami by som poslal nejaké správy s ultimátom.
Tímy s jednou kontumáciou, dúfajme, už nebudú problémové, ale pre istotu by som im poslal nejaké správy o tejto situácii.

K tým riešeniam:
1) nič s tým nerobiť, je asi trochu pacifické riešenie, však :D
2) vyradiť len najaké tímy, to si neviem veľmi dobre predstaviť, pretože niektoré tímy už s nimi zápasy odohrali
3) ukončiť ligu okamžite a bez náhrady je zas trochu radikálne riešenie
4) vytvoriť baráž - tak s tým sa celkom stotožňujem, ešte by to možno chcelo nejak domyslieť, uvidím, možno ma ešte niečo napadne

Každopádne tímy DYNAMO MELMAK a 2.FC Korheľ (a prípadne Trosky.sk) by mali byť vylúčené. Ak chcú, prihlásiť sa môžu do ďalšieho ročníka.

Napadá ma ešte, že by sme to mohli vyriešiť aj tak, že by sa dohrali už len zápasy tímov, ktorí by ostali, zároveň predošlé zápasy s vylúčenými tímami by boli anulované.

Môj Názor:

Môj názor je taký že týmy DYNAMO MELMAK , 2 FC Korheľ a Trosky.sk by mali byť jednoznačne vyradené zo súťaže pretože svojimi kontumáciami prakticky zničili súťaž a tým Trosky.sk aj napriek zatiaľ len jednej kontumácii má pekne zasvinenú termínovku a už 2-3 krát dohrával zápas aj po 3 dňovej lehote. Potom by som pouvažoval o tom bode č.4 Baráž si myslím neni zlý nápad s tým že by ju hrali iba týmy , ktoré si plnia svoje povinnosti tj. tí čo majú 0 alebo 1 kontumáciu.

Tak môžte tu voľne diskutovať chcel by som vedieť aj názor niektorých účastníkov ligy či už aj samotných vinníkov taktiež čakám njaké vyjadrenie od Ivana zatiaľ asi tak všetko.
Last edited by ARSENAL1414 on Sat Jun 13, 2009 7:44 am, edited 1 time in total.
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: III. B SR Liga

Post by PaToM »

Zdalo sa mi, že Ivan nejak nestíha, ale nechcel som mu do toho veľmi vŕtať. Ale, ako je známe, tímy majú povinnosť zistiť si kedy, kde a proti komu hrajú.
Niekomu však môže pomôcť, keď je ropzis na fóre, je to možno aj prehľadnejšie, ako hľadať v zložke "výsledky" na stránke SP, keď v zložke "nasledujúce kolo" je ešte stále predošlé.
Taktiež sa k niektorým manažérom treba správať ako k malým deťom: treba im to furt pripomínať :) Ja na to používam jednu takú utilitku, ktorá mi vygeneruje text správy do súboru, z toho to len skopčím, vložím do správy a odošlem (vlastný výtvor :lol:) - nechce sa mi to totiž písať x-krát. (Kto by mal o to záujem, napíšte, pošlem link.)
Ďalšia vec je, že za čo sú udelené tie kontumácie, vie len Ivan (... teda ja nie). Otázka je, či nie sú tie kontumácie udelované prísne (aj keď pravdepodobne nie), napr. keď niekto nepošle pozvánku do 3 dní, ale do 2 dní 23 hodín a 35 minút. Ak to tak nie je (čo asi ani nie je), nič som nepovedal :).
Každopádne, niečo s tým treba robiť.
Sobotňajšie zápasy sa ešte odohrajú? Mne napr. ešte žiadna pozvánka nedošla.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: III. B SR Liga

Post by ARSENAL1414 »

PaToM wrote:Zdalo sa mi, že Ivan nejak nestíha, ale nechcel som mu do toho veľmi vŕtať. Ale, ako je známe, tímy majú povinnosť zistiť si kedy, kde a proti komu hrajú.
Niekomu však môže pomôcť, keď je ropzis na fóre, je to možno aj prehľadnejšie, ako hľadať v zložke "výsledky" na stránke SP, keď v zložke "nasledujúce kolo" je ešte stále predošlé.
Taktiež sa k niektorým manažérom treba správať ako k malým deťom: treba im to furt pripomínať :) Ja na to používam jednu takú utilitku, ktorá mi vygeneruje text správy do súboru, z toho to len skopčím, vložím do správy a odošlem (vlastný výtvor :lol:) - nechce sa mi to totiž písať x-krát. (Kto by mal o to záujem, napíšte, pošlem link.)
Ďalšia vec je, že za čo sú udelené tie kontumácie, vie len Ivan (... teda ja nie). Otázka je, či nie sú tie kontumácie udelované prísne (aj keď pravdepodobne nie), napr. keď niekto nepošle pozvánku do 3 dní, ale do 2 dní 23 hodín a 35 minút. Ak to tak nie je (čo asi ani nie je), nič som nepovedal :).
Každopádne, niečo s tým treba robiť.
Sobotňajšie zápasy sa ešte odohrajú? Mne napr. ešte žiadna pozvánka nedošla.
Nie Ivan v týchto veciach nie je prísny tuším dovolil dohrať aj po termíne ide o to že manažéry neposielajú pozvánky ale aj tak by som očakával od Ivana väčšie angažovanie , ale všetci to poznáme nikto z nás nemá veľa času hmm :wink:
Na sobotu je zatiaľ naplánovaný len jeden zápas nikto iný pozváanku zatiaľ neposlal
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: III. B SR Liga

Post by PaToM »

ARSENAL1414 wrote: Nie Ivan v týchto veciach nie je prísny tuším dovolil dohrať aj po termíne ide o to že manažéry neposielajú pozvánky ale aj tak by som očakával od Ivana väčšie angažovanie , ale všetci to poznáme nikto z nás nemá veľa času hmm :wink:
Na sobotu je zatiaľ naplánovaný len jeden zápas nikto iný pozváanku zatiaľ neposlal
Tak toto je už dosť zlé... :( jeden zápas zo šiestich... veď to už ani neni liga!
A čo sa týka Iva, aby ma nikto nepochopil zle, nemyslím si o ňom nič zlé, ani, že je veľmi prísny, ani že málo. Len sa snažím nájsť niekde príčinu tejto situácie. Ale Ivo za to tak úplne nemôže.
Ľudia, veď sa spamätajte!
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
macher77
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Fri May 15, 2009 9:52 pm

Re: III. B SR Liga

Post by macher77 »

No ja akurat cakam kym mi pride pozvanka, ale nejako nechodi..... Ja by som bol urcite za tu baraz, lebo ocividne niektore tymy na to uplne seru a tym pada kvalita sutaze, a nielen kvalita ale ako vidite aj cela sutaz....
FC TITANS :D
Ivan Búri
Assistant Manager
Posts: 70
Joined: Mon Sep 01, 2008 6:55 pm

Re: III. B SR Liga

Post by Ivan Búri »

So všetkým súhlasím, čo ste tu napísali. Viem, je to tu strašne veľa kontumovaných zápasov.
A ja prísny určite nie som. Keď odošle aj 2 dni pred hracím termínom pozvánku, všetko je v poriadku. Len ak by sa sťažoval ten druhý, no, to by musela byť ďalšia kontumácia a to už by som nepripustil v tejto lige.
No táto liga je ako keby pre mňa namáhavá, potrebujem nato veľa času, nemám s tým ešte také skúsenosti a toho veľa času potrebujem aj na iné veci :| .
A s tým upozorňovaním manažérov, nech pošlú a prijmu pozvánku, no, ja som to prvé kolá robil, ale dosť ma prekvapilo, že 2 či jeden ma ani neposlúchol. Ja na to jednoducho nemám nervy, majú stránku, majú dátumy, kedy majú hrať, majú čas, kedy majú hrať, majú celý rozpis a ,,O prihlásenie prosíme len manažérov ktorí majú naozaj záujem hrať Slovenskú Ligu. Pokiaľ si nieste istí či ju chcete hrať alebo sa chcete "len zabaviť" a neberiete to vážne ani sa nehláste. Uľahčíte mnoho vecí adminom jednotlivých líg.
Ďakujeme za pochopenie,, to je im asi jedno, česť výnimkám.

A s tým názorom, no asi už celá liga sa už pokazila takže pokračovať ďalej asi nebude veľmi dobré. čo tak začať odznovu? Alebo teda s tým baražóm? :?
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: III. B SR Liga

Post by ARSENAL1414 »

Dobre teda zatiaľ je asi najväčší ohlas na tú baráž. Teda pokiaľ som dobre pochopil vaše názory :D Len poďte chcem počuť ďalšie názory poprípade kľudne nech sem hodia svoje názory a návrhy aj manažéri ktorý hrajú (I.,II.,III.A SR Ligu).
Som zvedavý na vaše názory.
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
bati
Team Board Member
Posts: 300
Joined: Tue Jul 29, 2008 7:42 pm
Location: Slovakia, Svätý Peter

Re: III. B SR Liga

Post by bati »

Ja sa chcem len spýtať, že ostatné ligy pokračujú normálne však? Prípadná zmena sa týka iba III. B Ligy?

Aj ja musím neustále sledovať manažérov či už poslali, alebo prijali pozvánku. Pravidelne píšem listy aby už konečne poslali pozvánku, občas aj niekoľkokrát tomu istému. O zaneprázdnenosti len toľko, že mám 39 rokov, dve zamestnania, rodinu a študujem diaľkovo jeden odbor a naplno hrám soccerproject.

Ináč ďalšie kolá zápasov každý môže vedieť aj bez fóra, lebo na našej stránke vo výsledkoch všetky kolá sú rozpísané. Takže aj keby sme na fóre nezverejňovali, že kto s kým hrá nič by sa nedialo keďže je to už rozpísané na našej stránke http://sp-slovakia.php5.sk/

PaTom o tú pomôcku na písanie listov mám záujem.
------------------------

manager: webprofesor
team: Wonderworld
Division: F.142
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: III. B SR Liga

Post by ARSENAL1414 »

Áno ostatné ligy normálne pokračujú ďalej. V ostatných ligách to ide nevidím dôvod prečo v nich niečo riešiť.
No ja som zatiaľ v mojej lige poslal upozornenie iba dvakrát ,ale to je preto lebo mám na strosti I.ligu a v nej sú manažéri disciplinovaný väčšinou majú zápasy naplánované už na tri kolá dopredu.
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
Ivan Búri
Assistant Manager
Posts: 70
Joined: Mon Sep 01, 2008 6:55 pm

Re: III. B SR Liga

Post by Ivan Búri »

Takto by to mohlo byť:

Baráž:

Slovak Rock - WARRORS TRNAVA

MFK Ružomberok D19 - FC Titans

FC Hostage - raven povazska bystrica


Každý zápas baráža by sa hral spôsobom doma/vonku, pričom by platili pravidlá ako v Európskych ligách tzn. pri rovnosti gólov, v dvojzápase by rozhodlo, kto dal viac gólov na súperovom ihrisku.
Víťazné tímy by vytvorili tabuľku, kde by sa hrali 4 kolá, teda doma/vonku. Prvé dva tímy v tabuľke by postúpili. Keby mali dva alebo všetky tímy na rovnako body, rozhodlo by potom skóre, a keď skóre bude rovnaké, rozhodlo by, kto dal viac gólov.

DYNAMO MELMAK, 2. FC Korheľ, Trosky.sk by sa nemohli zúčastniť ďalších ročníkov SR Ligy.
Ostatné tímy: Bianco Nerii, Ac Radava, Kinder YBS, ak by sa prihlásili do ďalšieho ročníku, by boli pozorované, a ak by mal jeden z nich 1 kontumáciu, bol by vylúčený.
macher77
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Fri May 15, 2009 9:52 pm

Re: III. B SR Liga

Post by macher77 »

Ale tiez je pravda, ze ti v I.lige maju pozvanky na 3kola dopredu, ale mozno aj preto, lebo vedia kto ma 3kola dopredu s kym hrat :) Ja ked sa sem vacsinou pozrem tak dalsie kolo je rozpisane to, ktore uz prebehlo :)
A s tou barazou suhlasim :D
FC TITANS :D
ARSENAL1414
Team President
Posts: 841
Joined: Fri Dec 21, 2007 10:08 pm
Location: Trenčín

Re: III. B SR Liga

Post by ARSENAL1414 »

macher77 wrote:Ale tiez je pravda, ze ti v I.lige maju pozvanky na 3kola dopredu, ale mozno aj preto, lebo vedia kto ma 3kola dopredu s kym hrat :) Ja ked sa sem vacsinou pozrem tak dalsie kolo je rozpisane to, ktore uz prebehlo :)
A s tou barazou suhlasim :D
To je pravda , ale vy by ste sa nemali spoliehať na fórum. Na stránke sú rozpísané všetky zápasy až do konca sezóny komisár danej ligy nie je povinný sem písať rozpis aj keď sa to patrí.
HENRY14-) TrenchTown Gunners -) E.76

TrenchTown Gunners

One Love - Arsenal !!!
macher77
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Fri May 15, 2009 9:52 pm

Re: III. B SR Liga

Post by macher77 »

fakt??? a na akej stranke prosim ta? lebo o ziadnej neviem, kde by boli zapasy :)
EDIT:uz som to nasiel sry za spam, musim sa este naucit orientovat na stranke slovak league :)
EDIT2: po tom co som pozrel zapasy som ostal mierne v soku :D Neviem ako to je vylosovane, ale nezda sa mi priliz dobre ze by som mal hrat vonku 4xza sebou :D (kolo 5,6,7,8 myslim)
FC TITANS :D
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: III. B SR Liga

Post by PaToM »

to macher77: máš pravdu, je to fakt divné, neviem ako je možné, že hráš dokopy až 7 z 11 zápasov vonku :shock: rozpisy robil Ivan pomocou FRC programu, ktorý okrem iného vytvára aj rozpisy zápasov, ale možno to robil trochu inou metódou (Bergerove tabuľky), no niesom si istý

to bati: tu je link na tú aplikáciu - http://www.gjh.sk/~06chynoransky/V%fdzva.zip
Ale to si tuším najstarší z vedenia :D Ja rodinu teda ešte rozhodne neplánujem, možno o takých 10 rokov, uvidíme :D

to Ivan: s tým vylúčením tých tímov aj na ďalšie ročníky, neviem, neviem, ale radšej by som to nerobil také prísne, nemyslím si, že sme taká silná liga, že by sme si to mohli dovoliť, skôr by sme mali ďalších manažérov prilákať ako odstrkovať. Pravda, s ich vylúčením na tento ročník súhlasím, pravidlá sú pravidlá a táto liga nie je bordel :!: :lol:
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”