Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Moderator: Czech Moderators

MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by MilanSLOVAKIA »

Strelci po štvrťfinále

1. Anthony 'OC' Zarabi ( Noldor ), Alain Wisdow ( JPD ) 9 gólov,
3. András Zubeldía ( JPD ) 8 gólov,
4. Jiří 'ns' Kováč, Walker 'ns' Lopes de Almeida ( 1FC Mrakoplaš ), Herberts 'OC' Kirilins ( Noldor ) 7 gólov,
7. Karen Yuzbashyan, Edi Hendrawan ( Wellweak ), Augusto 'VLS' Molina ( FK Laugaricio ), Carlos 'MAZZY' Marques do Nascimento, Diego 'FRED' César de Oliveira Júnior ( No Boost ) 6 gólov,
12. Klaus Willi ( okocha ), Mohamed Mohamuud 'VH 0,2' Digil ( Dynamo Oleksovice ) 5 gólov,
14. Philip Konrad ( ipe ), JulioHernan 'N' Mesbah ( FK Laugaricio ), El-Noor Hamdoun ( Stratovarius ), Vlastimil Kocourek ( Wellweak ), Marian Tichie ( BALKI ) 4 góly,
19. Emiliano 'KH' Gyan ( FK Laugarico ), Silvije Brnas ( okocha ), Cristian 'PorcelanElephant' Jiménez Sancho, Florian 'VH/KH' Maczkowiak, Harald 'OC' Criel ( Noldor ), Péter Kardos ( BALKI ), Hakan Tanaltay, Helmut Beiris ( Stratovarius ), Cerezo Suart ( New Jersey Devils 182 ), Manuel Hille, Marius Campeanu ( FC DAC ), Martijn de Boer ( Husičova 11 ), Sölvi 'DADUSA' Sæmundsson ( No Boost ), Mario Alberto 'K 1,5' Carrozzieri, Jose 'N' Arena ( Dynamo Oleksovice ) 3 góly,
35. Peter Caseman ( okocha ), Massimiliano 'OC' Valentini ( Noldor ), Getúlio Vargas da Conceião Pinto ( Baníček ), Ifeanyi Goumas ( Stratovarius ), Carlos Antonello ( BALKI ), Mindaugas Sirvidas, Stanislav Kuklis ( New Jersey Devils 182 ), Jan Zábojník, Jason Harrison, Dai 'ČÍŇAN' Shaokun ( FK TRNAVA ), Maciel Aguiar, José Pinazo Arias ( FC Hostage ), Carlos Alberto Skavinski, Pavel Zeher ( Poprad ), Joel Antonio Rergis Borja ( FC Rovinka ), Anders Kargard ( 1.FC Rosice ), Frédéric Debroux, Ivo Borek ( Dynamo Oleksovice ), Robert Tisler, Edwin Ernesto Laurindo Junio, Shahram Tabatabaei ( MŠK Žilina 1908 ), Emil Ruttkay ( whoop whoop ), Mihály Bárányos, Gaetano Verbrugghe, Dmitryushka Braslavets ( AS Slana Miskovec ), Esteban Santiago 'UT' Penta ( FK Laugaricio ) 2 góly,
60. Edin 'HPK' Cesar, Vinicius Aparecido 'PR' Silva Odvan, Slawomir 'VLS' Pekala, Michal 'VLS' Sabela ( FK Laugaricio ), Masashi Witte, Cristian Moreyra, Tadas Stanikaitis, Ruben Ariel Barrios ( okocha ), Moulid Osman Bakar, Christian Del Transito Santander Carrasco ( ipe ), Sean 'P 0,08' O'hanlon ( Noldor ), Meliton Yurchenko, Mario Díaz Martínez ( BALKI ), Patrick Magen, Sese Bonseu, Victor Hugo Serpa, Bogdan Fedyaev, Hlias Stamos ( Stratovarius ), Terence 'VH.' Vickers, Charalambos 'N' Silva Kleiton, Roberto 'VH.' M, Marian 'Při.' Francisc, Patrick 'N' van Dieren ( Baníček ), Klaudijus Timinskas, Adrian Ciobanu ( Wellweak ), Richard Promes, Kaloyan Manolev, Antonín Doležal, Mikulas Vazan ( FK TRNAVA ), Martin Hunt, César Alexandre, Safi Zakhour, Marcos José Fabri, Matthias Pecqueux, Ivica Baša ( FC Hostage ), Nikolaj Zabavnik, Gustavo Ariel Franco, Alain Fabbri, Salvador Rojas Trujillo, Zdenko Gaja ( New Jersey Devils 182 ), Alan Baker, Andrei Turis, Garai Mudenge, Branko Krkić ( Poprad ), Daniel Rachwal ( FC DAC ), Nereo Diogo, Nicolás Brandon ( Husičova 11 ), Michael 'NS 0,9' Molenaar, Mossi 'P 0,7' Ntisezerana, Steve 'N' Sels, Mossi 'P 0,7' Ntisezerana ( Dynamo Oleksovice ), Alexander Kroos, Herita Ourahou ( FC Rovinka ), Lubor Sourada, Tomáš Voříšek, Pedro Julio Aceval, Grégory Serpieters, Ryan Douglas ( 1.FC Rosice ), Stephane Pelic, Borut Kopajtic, Goran Kovacik, Markell Filimonov ( MŠK Žilina 1908 ), Patrik Besta, Gohar Muzammil, Hervé Van De Sande ( JPD ), Sébastien Herpoel, Carlos Sebastien Risso ( AS Slana Miskovec ), Sandy 'ns' Vermeulen, Francis 'ko' Kinniburgh ( 1FC Mrakoplaš ), Milan Kėrys, Radman Ostrom, Rastislav Urdak ( whoop whoop ) 1 gól. Spolu 23 strelcov. Spolu 132 strelcov.
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by MilanSLOVAKIA »

Semifinále ČSL - 12. ročník

1. zápasy

21.2.2015 (sobota) - 18:00


24.2. 18:00 Stratovarius - Noldor
25.2 10:00 Dynamo Oleksovice - No Boost

Odvety

28.2.2015 (sobota) - 18:00


14:00 Noldor - Stratovarius
No Boost - Dynamo Oleksovice

* Prijatá pozvánka
* Neprijatá pozvánka (poslaná)
* Neposlaná pozvánka
Last edited by MilanSLOVAKIA on Thu Feb 26, 2015 11:47 pm, edited 2 times in total.
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by Mazzy »

Posim o prelozeni prvniho zapasu na nedeli 22.2. V sobotuu hrajeme s Hippem finale Bubnu a oba zapasy se odehraji v jeden den. Nevim jak Hippo, ale ja tak nabyty kadr nemam.
No Boost


Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by Hippopotamus »

Mazzy wrote:Posim o prelozeni prvniho zapasu na nedeli 22.2. V sobotuu hrajeme s Hippem finale Bubnu a oba zapasy se odehraji v jeden den. Nevim jak Hippo, ale ja tak nabyty kadr nemam.
Ja mám ten deň ešte štvrťfinále Champions League, tak nefrfli :mrgreen:
Inak možno mám nabitejší káder ako Mazzy, ale zároveň mám aj nabitejší program, čo znamená, že piatok aj sobota sú plné, v nedeľu pred ligou so Sampdoriou (u neho) odmietam hrať zápas, takže môžem v pondelok 23teho alebo utorok 24teho. Čo na to vedenie? Čo na to môj súper?
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by Mazzy »

Hippopotamus wrote:
Mazzy wrote:Posim o prelozeni prvniho zapasu na nedeli 22.2. V sobotuu hrajeme s Hippem finale Bubnu a oba zapasy se odehraji v jeden den. Nevim jak Hippo, ale ja tak nabyty kadr nemam.
Ja mám ten deň ešte štvrťfinále Champions League, tak nefrfli :mrgreen:
Inak možno mám nabitejší káder ako Mazzy, ale zároveň mám aj nabitejší program, čo znamená, že piatok aj sobota sú plné, v nedeľu pred ligou so Sampdoriou (u neho) odmietam hrať zápas, takže môžem v pondelok 23teho alebo utorok 24teho. Čo na to vedenie? Čo na to môj súper?
Musim si postezovat, aby se nademnou Milans a hlavne Peesko smilovali. :mrgreen:
No Boost


Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by palo »

Hippopotamus wrote:
Mazzy wrote:Posim o prelozeni prvniho zapasu na nedeli 22.2. V sobotuu hrajeme s Hippem finale Bubnu a oba zapasy se odehraji v jeden den. Nevim jak Hippo, ale ja tak nabyty kadr nemam.
Ja mám ten deň ešte štvrťfinále Champions League, tak nefrfli :mrgreen:
Inak možno mám nabitejší káder ako Mazzy, ale zároveň mám aj nabitejší program, čo znamená, že piatok aj sobota sú plné, v nedeľu pred ligou so Sampdoriou (u neho) odmietam hrať zápas, takže môžem v pondelok 23teho alebo utorok 24teho. Čo na to vedenie? Čo na to môj súper?
Tak mně je vcelku jedno který den Tě vypráskám... :wink:
Image
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by MilanSLOVAKIA »

Teda, ak vyhrá zápas palo, tak mi je jedno hippo, že kedy si ho dohodnete :mrgreen:

mojou jedinou podmienkou však naozaj je len to, že zápas, ktorý si dohodnete, odohrajte pred odvetou :)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Ataner
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7464
Joined: Sat Apr 17, 2010 11:55 am
Contact:

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by Ataner »

Opožděná gratulace putuje do Oleksovic k postupu,útěchou nám může být alespoň prosazení našeho střelce .. ;)
JPD - B.3
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by palo »

Út 24 Únr 2015 (18:00 CET) Př Stratovarius ?? - ?? Noldor
So 28 Únr 2015 (14:00 CET) Př Noldor ?? - ?? Stratovarius
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by ps2512 »

Ataner wrote:Opožděná gratulace putuje do Oleksovic k postupu,útěchou nám může být alespoň prosazení našeho střelce .. ;)
děkuji :wink:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
ps2512
Member of the Soccer Project Association
Posts: 13982
Joined: Wed Feb 21, 2007 10:20 am
Location: Oleksovice
Contact:

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by ps2512 »

St 25 Únr 2015 (10:00 CET) Inv Dynamo Oleksovice - No Boost
So 28 Únr 2015 (18:00 CET) Př No Boost ?? - ?? Dynamo Oleksovice Nastavit

Termín ČSL..., ale jinej termín prostě nemáme :roll: 8) :mrgreen:
Start 16S H.1403 (6.,2.)
MAX36-37S A (9.,14.), 52S A (5.)
Všichni jste Hajdalaci
Image
palo
Member of the Soccer Project Association
Posts: 7868
Joined: Sat Jun 12, 2010 2:05 pm
Location: Zlín

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by palo »

Stratovarius - Noldor 0:2 (139:148)
to bylo nelidské... :shock: :|
Image
Mazzy
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1576
Joined: Wed Jun 02, 2010 5:05 pm
Location: U Sparty

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by Mazzy »

palo wrote:Stratovarius - Noldor 0:2 (139:148)
to bylo nelidské... :shock: :|
To je jako ja ve finale Bubnu. Hippo nedaruje nic za darmo. :mrgreen:

Dynamo Oleksovice - No Boost = 0:1 (130:146)
Povedl se nam rekordni vykon. Jen tech golu mohlo byt vice.
Odvetu rozhodne nehodlame nechat nahode a jiz nyni je nastavena stejna sestava. Pouze zraneni muze zasahnout do slozeni.
No Boost


Image
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by Hippopotamus »

palo wrote:Stratovarius - Noldor 0:2 (139:148)
to bylo nelidské... :shock: :|
Tiež si myslím, že tá moja priama redka od rozhodcu s prísnosťou 22% bola neľudská :wink:
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Play-off - 12. ročník: štvrťfinále

Post by MilanSLOVAKIA »

Semifinále ČSL - 12. ročník

1. zápasy

21.2.2015 (sobota) - 18:00


24.2. 18:00 Stratovarius 0 - 2 Noldor (0 : 0)
výkony - 139 : 148 ............................................. 9433 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=62

:arrow: Na štadióne Black Diamond privítalo obrovského favorita a snáď aj najlepší tím v histórii SP, búrlivé prostredie, ktoré sa snažilo znepríjemniť boj o postup do finále švédskemu klubu. Zo strany Stratovariusu to aj vyzeralo najprv tak, že našiel úspešnú taktiku. V prvom polčase betónoval čo to dalo a súpera k ničomu nepustil. Po polčase sa aj zrodila spravodlivá remíza 0:0. Krvilačné stroje však nič nenechali na náhodu a v druhom dejstve obiehali bránu snáď z každého uhla. Odmenou im boli dva góly, ktorými sa priblížili do finále priam míľovými krokmi. Domáci celok však určite podal úctyhodný výkon. Noldora sa však bojí aj sám Putin a tak to jednoducho nejde.

25.2 10:00 Dynamo Oleksovice 0 - 1 No Boost (0 : 1)
výkony - 130 : 146 ............................................. 6256 divákov
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=62

:arrow: Nebudem si dávať servítku pred ústa. Dynamo Oleksovice podali doslova a do písmena hanebný výkon, ktorý do semifinále ČSL jednoducho nepatrí! Za šancu, že môžu ešte aj po tomto zápase bojovať o finále môžu vďačiť všetkému a každému. No Boost vyhral gólom z 30. minúty a ak podá takýto senzačný výkon aj v odvete, tak úplný nováčik tejto ligy sa naozaj nebude musieť báť o postup do finále. Oleksovice majú čo to robiť do odvety, ktorá sa hrá mimochodom už v sobotu, aby výsledok a hlavne predvedenú hru odčinili.
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”