4.A liga (SL)

Moderator: Czech Moderators

Post Reply
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

Jo máš pravdu Pato....OSPRAVEDNUJEM SA!!! takto sa komisár nemá správať...ale dvihlo m ito tlak takže vyvrcholilo to takto ale už som v pohode to bude zrejme len tým že dnes bol dlhý deň človek nevie kde ma hlavu tak sa rozčúli zo všetkeho...takže Kinin a Vladys prepáčte ak som Vás niečim urazil...sorry
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

TABULKA STRELCOV po 5. kole

5g- Krausz(Tatry), Hrncar(fc minik), Badaruddin(BA Raca)

4g- Bijl(OFK Trebatice)

3g- Tanasa, Petrescu(TRNAVA), Surek, Táborský(Tatry), Siarnik(1904 dac), Fail(Petrzalka), Lombaerts(1 FC Dulov), Korf, Murgan, Mengi(OFK Trebatice)

2g- Gabulya(TRNAVA), Olah(CSA 24), Kecka(Petrzalka), Moir, Veleba(fc minik), Kapusta(Miskovec), Blandon(skrachovanci), Spilar, Pozar(BA Raca)

1g- Furo, Rojik, Burianek(TRNAVA), Bachirov(CSA 24), Zilincik, Fabry(Tatry), Huzmi(1904 dac), Gregor, Svarny(Petrzalka), Ferket(1 FC Dulov), De Schouwer(OFK Trebatice), Mynar, Voitovski(fc minik), Rimkus(Miskovec), Hosik, Lopez Mondragon(skrachovanci), Jarolím,Ternopilskyj,Sendrey, Šilhavý, Lucas(Fc Bad Boys), Bakir, Enakarhire(BA Raca)
kinim
Coach
Posts: 41
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:14 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by kinim »

aisiklFCJUNEAU wrote:Jo máš pravdu Pato....OSPRAVEDNUJEM SA!!! takto sa komisár nemá správať...ale dvihlo m ito tlak takže vyvrcholilo to takto ale už som v pohode to bude zrejme len tým že dnes bol dlhý deň človek nevie kde ma hlavu tak sa rozčúli zo všetkeho...takže KiniM a Vladys prepáčte ak som Vás niečim urazil...sorry
V pohode :wink: myslim ze vsetko je len otazka nedorozumenia a jasne ze nasej nedockavosti zistit priebezny stav...
- jeden, dva ci aj tri dni myslim ze vydrzi kazdy.... vysledky zo stretnuti si daval v pohode a nacas/ to nikto nekritizuje/... ale ja som asi slepyyyyy - ZABI MA!!! :mrgreen: Ale ja od teba stale nevidim ani jednu tabulku o priebeznom poradi tymov - ja nie som ziadny vrtak aj ked ti asi tak teraz pripadam :oops: ale musis uznat sam ze po odohrati kola asi kazdeho zaujima najviac porovnanie s ostatnymi manazermi v skupine... je fajn ak mozem porovnat aj strelcov, ci pozriet nejake dalsie statistiky ale hlavne je pre mna pozriet si kde v tabulke som, ci som v pasme zostupu, kolko bodov ma naskok super predomnou a isto uznas sam ze ak to mam zistit niekedy pred poslednym kolom - nebude to asi ono...Prepac aj ty, slubujem ze uz budem ticho k tejto teme. :mrgreen: :wink:
kinim FC MINIK
vladys35
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Tue Feb 15, 2011 11:36 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by vladys35 »

aisiklFCJUNEAU wrote:Jo máš pravdu Pato....OSPRAVEDNUJEM SA!!! takto sa komisár nemá správať...ale dvihlo m ito tlak takže vyvrcholilo to takto ale už som v pohode to bude zrejme len tým že dnes bol dlhý deň človek nevie kde ma hlavu tak sa rozčúli zo všetkeho...takže Kinin a Vladys prepáčte ak som Vás niečim urazil...sorry
Mňa osobne si neurazil, poznám to keď z každej strany do teba niekto hustí a k tomu ešte reálny svet, tak sa treba aj nejako vyventilovať. Takže v pohode môžeš do nás hustiť, ak to nebudú urážky a hanlivé slová, nechceme predsa aby si dostal inkfart:). Kto by nám to tu potom viedol. :wink:
Inak aj ja sa ti musím ospravedlniť, niektoré komentíky som si mohol radšej odpustiť.:)...Ale zas aspoň to tu, rozprúdilo nejakú tú debatu, aj keď asi by sme boli radšej, keby tie debaty boli skôr o futbale a hlavne o našej lige :wink: .
Toď všetko odo mňa.
Fc PetrZalka
vladys35
dann11
Team President
Posts: 959
Joined: Fri Apr 30, 2010 11:27 am

Re: 4.A SR Liga

Post by dann11 »

Gratulujem a dajte nejaku temu :D
vladys35
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Tue Feb 15, 2011 11:36 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by vladys35 »

Kinim ty sa nemaš čoho obávať si momentálne piaty so 7 bodmi a strácaš len 6bodov na prvého(OFK Trebatice). Síce v spodnej tabulke sú na teba natlačený štyria. Jeden o skóre a tí ďalší traja o bod:)
Fc PetrZalka
vladys35
kinim
Coach
Posts: 41
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:14 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by kinim »

vladys35 wrote:Kinim ty sa nemaš čoho obávať si momentálne piaty so 7 bodmi a strácaš len 6bodov na prvého(OFK Trebatice). Síce v spodnej tabulke sú na teba natlačený štyria. Jeden o skóre a tí ďalší traja o bod:)
jeeej....fakt? :shock: :shock: Budem si to musiet hodit aj ja aspon na papier... :wink:
kinim FC MINIK
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

4.A SR Liga:

Výsledky:

6. kolo - 23.2.2011 (18:00)-streda

1.FC CSA 24 0-3 fc minik -kontumácia (neposlaná pozvánka)

1FC Dulov 0-3 skrachovanci -kontumácia (neposlaná pozvánka)

1904 dac 1-5 Bratislava Raca ///GOLY: Dolezalek---Pozar 3x, Spilar, Ojigwe********čk: žiadne///
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=39

FK TRNAVA 2-1 Fc Bad Boys ///GOLY: Burianek, Daniel Zola---Sviba*******čk: žiadne///
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=39

FC Tatry 1-2 AS Slana Miskovec ///GOLY: Fabry---Rieciciar, Chmurovic*******čk: žiadne///
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=39

FC PetrZalka 0-4 OFK Trebatice ///GOLY: Korf 3x, Mengi*******čk: žiadne///
http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=39
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

oki chalani som rád že sme si všetko vyjasnili že sa to tu už ukludnilo beriem všetko na seba máte pravdu v niektorých veciach a už to tu bude len a len lepšie :!: a podme sa baviť FUTBALOM :wink: ..dnes bude tabulka po 6. kole tak sa tešte 8) :D
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

TABULKA STRELCOV po 6. kole

6g- Korf(OFK Trebatice)

5g- Krausz(Tatry), Hrncar(fc minik), Badaruddin, Pozar(BA Raca)

4g- Bijl, Mengi(OFK Trebatice)

3g- Tanasa, Petrescu(TRNAVA), Surek, Táborský(Tatry), Siarnik(1904 dac), Fail(Petrzalka), Lombaerts(1 FC Dulov), Murgan(OFK Trebatice), Spilar(BA Raca)

2g- Gabulya, Burianek(TRNAVA), Olah(CSA 24), Kecka(Petrzalka), Moir, Veleba(fc minik), Kapusta(Miskovec), Blandon(skrachovanci), Spilar, Pozar(BA Raca), Fabry(Tatry)

1g- Furo, Rojik, Zola(TRNAVA), Bachirov(CSA 24), Zilincik(Tatry), Huzmi, Dolezalek(1904 dac), Gregor, Svarny(Petrzalka), Ferket(1 FC Dulov), De Schouwer(OFK Trebatice), Mynar, Voitovski(fc minik), Rimkus, Rieciciar, Chmurovic(Miskovec), Hosik, Lopez Mondragon(skrachovanci), Jarolím,Ternopilskyj,Sendrey, Šilhavý, Lucas, Sviba(Fc Bad Boys), Bakir, Enakarhire, Ojigwe(BA Raca)
aisiklFCJUNEAU
Assistant Manager
Posts: 88
Joined: Fri May 29, 2009 4:13 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by aisiklFCJUNEAU »

TABULKA po 6. kole

Image
Last edited by aisiklFCJUNEAU on Thu Feb 24, 2011 9:15 pm, edited 3 times in total.
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: 4.A SR Liga

Post by PaToM »

Nie si ďaleko, stačí už len namiesto "url" napísať do tých hranatých zátvoriek "img". :)
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
16harvy09
Assistant Coach
Posts: 17
Joined: Fri Dec 24, 2010 7:39 am

Re: 4.A SR Liga

Post by 16harvy09 »

nemal som ani stipku odhadu kolkaty by som mohol byt ale ze 2.? Tak to som vobec necakal :D
kinim
Coach
Posts: 41
Joined: Thu Dec 23, 2010 5:14 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by kinim »

JES, JES a este raz JES :lol: :mrgreen: :lol: konecne je to tu ako sa patri.... a paci sa mi to. S poradim som nadmieru spokojny aj ked ako pozeram tak vladys - dufam ze si tie miesta este vymenime. :wink:
kinim FC MINIK
vladys35
Assistant Coach
Posts: 13
Joined: Tue Feb 15, 2011 11:36 pm

Re: 4.A SR Liga

Post by vladys35 »

kinim wrote:JES, JES a este raz JES :lol: :mrgreen: :lol: konecne je to tu ako sa patri.... a paci sa mi to. S poradim som nadmieru spokojny aj ked ako pozeram tak vladys - dufam ze si tie miesta este vymenime. :wink:
Hej vymeníme:)..Ja budem druhý a ty tretí:P...ale nie musel som zabrať v lige, chcem zostať v fku:)...ale zatím sa to nedarí:(
Fc PetrZalka
vladys35
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”