Pravidlá slovenských súťaží

Moderator: Czech Moderators

MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Pravidlá slovenských súťaží

Post by MilanSLOVAKIA »

MilanSLOVAKIA wrote:PaToM napadlo ma ze nechcel by si sem niekde na prve strany dat vsetky tie pravidla? Viem ze ich sem dal uz aj dann ale on to podla mna velmi neobnovuje ;) Nevadi ze to nebude velmi prehladne len aby tu boli :)
tento navrh este stale plati ;)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
PaToM
Member of the Soccer Project Association
Posts: 10228
Joined: Tue Oct 21, 2008 5:57 pm
Location: Modra, Slovakia

Re: Pravidlá slovenských súťaží

Post by PaToM »

MilanSLOVAKIA wrote:
MilanSLOVAKIA wrote:PaToM napadlo ma ze nechcel by si sem niekde na prve strany dat vsetky tie pravidla? Viem ze ich sem dal uz aj dann ale on to podla mna velmi neobnovuje ;) Nevadi ze to nebude velmi prehladne len aby tu boli :)
tento navrh este stale plati ;)
Ok, dám ich tam, ale buď až tento víkend alebo až ten ďalší, to už budem mať po skúškach.
FC Hostage
_________
Slovak League (Slovenská Liga)

(\__/)
(O.o )
(> < ) <-- This is Bunny, The Great Emperor.
Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
blackjerry
Coach
Posts: 25
Joined: Wed Jan 01, 2014 9:09 am

Re: Pravidlá slovenských súťaží

Post by blackjerry »

Zdravim,

ak k tomu mozem aj ja nieco povedat, tak nesuhlasim, zeby o vysledku mal rozhodovat sucet vykonov.

Vtedy je jednoznacne zvyhodnene jedno muzstvo.

Dobre vieme, ze niekedy vzniknu prekvapenia a o to je tato hra zaujimavejsia, suctom vykonov by sme tu hru zabili a slabsie teamy, by ostali nemotivovane, silne teamy naopak by boli bez stresu.

Jednoduchy Priklad : Team A v prvom zapase mali vykon vyssi o 3% ako team B, no napriek tomu by vyhral Team B 0:1, Team A by bol uz teraz zvyhodneny, pretoze v pripade opakovaneho rozdielu vykonov v odvete a vyhre 1:0 by mal isty postup, co je nefer pre team B, ktory mal stastie v prvom zapase, co k sportu patri...

Nezabijajme prave tuto nevyspytatelnost, ktora robi touto hrou viac pritazlivu...

Moj navrh je, aby sa nastavovali penalty v kazdom zapase a v pripade potreby sa pouziju, na vykone hracov sa to nijako neprejavi, zranenia nemozu byt a vyhli by sme sa tak spekulaciam..

Dalej ak dojde k situacii ako z mojho prikladu, ze team A a team B v zapasoch proti sebe odohraju 1:0 s jednou vyhrou a jednou prehrou, vtedy si nepomozeme a najrozumnejsi sposob je aby sa hral dalsi zapas a to zapas u teamu, ktory mal lepsie postavenie v tabulke plus s nastavenim penalt, a aby sa tento zapas odohral v co najkratsej dobe, cize ak je mozne tak aj o len jednu simulaciu zapasov neskor, aby nebol ziaden team zvyhodneny a aby ostatne teamy necakali dlho...

Zaroven ide o play off, cize treba ratat s tym, ze ak chce byt nejaky team uspesny musi sa popasovat s tymito podmienkami, pretoze su najspravodlivejsie

Bodka (-: ak sa Vam to nezda, nevadi, skusil som iba navrhnut

S pozdravom

BlackJerry
Gentlmani
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Pravidlá slovenských súťaží

Post by MilanSLOVAKIA »

Mne sa tento návrh páči :)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”