Fortuna liga - 5. ročník

Moderator: Czech Moderators

gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

Hugo, vdaka za organizaciu a dobry timing - dnes som skompletizoval postup do C, takze v najblizsich tyzdnoch bude prioritou II. liga. Naposledy ma uvod zastihol v slabsej forme, tentokrat startujeme naplno :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 1. kola
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 3. kola

V tomto kole sa udiala výnimočná vec - okrem zápasu takmer vymazaného FC Basi Legends sa odohrali komplet všetky zápasy 3. kola :) Ďakujem.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

U mňa zatiaľ maximálna spokojnosť, team odštartoval sezónu tromi víťazstvami. V najbližšom kole II. ligy však hrám na ihrisku Slovac clubu, ktorý je zatiaľ v tesnom závese (7 bodov). V poslednom týždni som mal menšiu sériu zranení, dúfam, že team sa do stredy plne skonsoliduje.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
balki29
Team Manager
Posts: 200
Joined: Fri Dec 24, 2010 9:36 am
Location: Poprad
Contact:

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by balki29 »

U mňa tiež spokojnosť, ako nováčik najvyššej ligy sme ešte v troch kolách neinkasovali, a držíme sa v popredí, v stredu hráme s lídrom tak uvidíme
Balki
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 4. kola

Tím FC Basi Legends bude zo súťaže vylúčený po sobote ak bude vymazaný z SP. Je ešte totiž možnosť, že si aktivoval režim Dovolenka.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by Hippopotamus »

Po 3 jasných víťazstvách prišlo prvé takmer zakopnutie, keď som výrazne podcenil súpera a poslal proti nemu 4 hráčov s výkonmi okolo 40, našťastie po výkon 121 mi na súperových 120 stačil na jednogólové víťazstvo. Akurát dnes ešte neviem, ako sa odohrá 5. kolo, nakoľko súper mi poslal pozvánku už skoro týždeň dozadu, akurát že ja som si to nevšimol a dnes ráno ju stihol zrušiť skôr, než ja ju prijať. Tak asi v náhradnom termíne, snáď hneď v pondelok alebo v utorok v novej sezóne.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 5. kola

Po 5 kolách má moje mužstvo MŠK Žilina v 2. lige Východ stopercentnú bilanciu. Obavy o udržanie sa sa tak nepotvrdili, naopak, vyzerá to, že pri nasadzovaní toho najlepšieho je pravdepodobný postup do Fortuna ligy. Uvidíme, či to bude možné aj v priebehu novej SP sezóny, záchrana v B divízii je predsa len prioritnejšia.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
balki29
Team Manager
Posts: 200
Joined: Fri Dec 24, 2010 9:36 am
Location: Poprad
Contact:

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by balki29 »

A ja ak sa nemýlim tak na čele ligy sú obaja nováčikovia :D
Balki
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by Hippopotamus »

Zápas piateho kola (3. liga stred) medzi tímami Slavia Chrenovec a Noldor sa odohral dnes o 10:00.
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 6. kola

Ospravedlňujem sa za oneskorenie.

Tím FC Basi Legends (3. liga Západ) bol zmazaný zo SoccerProjectu.

Viacero zápasov sa neodohralo, dohrávky sú naplánované na najbližšie dni.
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

No, po ďalších troch zápasoch to hodnotenie nebude až také pozitívne. Hneď v 4. kole som prerušil víťaznú sériu a prehral som na ihrisku najväčšieho súpera v boji o prvenstvo Slovac clubu 1:2 (výkon iba 123 po priamej ČK už v 8. min). Zvyšné zápasy som síce vyhral, v tabuľke momentálne držím prvé miesto dva body pred Slovacom, ale ten má zápas (s posledným teamom v tabuľke) k dobru, takže ma po dohrávke asi vráti na druhé miesto. Vo zvyšných troch zápasoch úvodnej polovice súťaže hrám proti teamom na 3. - 5. mieste, čiže mám šancu výrazne zvýšiť odstup od nepostupových pozíciách - ale na druhej strane si to môžem pekne posrať :)
Tak uvidíme - team bojuje na mnohých frontov (vrátane cez víkend začínajúcej SPCL), takže bude treba rozumne rotovať..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

gregoric wrote: Fri Feb 23, 2018 4:52 pm No, po ďalších troch zápasoch to hodnotenie nebude až také pozitívne. Hneď v 4. kole som prerušil víťaznú sériu a prehral som na ihrisku najväčšieho súpera v boji o prvenstvo Slovac clubu 1:2 (výkon iba 123 po priamej ČK už v 8. min). Zvyšné zápasy som síce vyhral, v tabuľke momentálne držím prvé miesto dva body pred Slovacom, ale ten má zápas (s posledným teamom v tabuľke) k dobru, takže ma po dohrávke asi vráti na druhé miesto. Vo zvyšných troch zápasoch úvodnej polovice súťaže hrám proti teamom na 3. - 5. mieste, čiže mám šancu výrazne zvýšiť odstup od nepostupových pozíciách - ale na druhej strane si to môžem pekne posrať :)
Tak uvidíme - team bojuje na mnohých frontov (vrátane cez víkend začínajúcej SPCL), takže bude treba rozumne rotovať..
Michal sorry ale už mi to nedá :D Všade píšeš "team" lebo asi nevieš aké tam má byť i tak ti to vysvetlím :D Team je po slovenský "tím" ak sa myslí mužstvo, slovo "tým" sa používa napríklad v spojení "tým pádom"...Česi to majú síce presne naopak ale môžeš si to zapamätať podľa toho, že "tím pádom" asi nenapíšeš :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

HugoBoss wrote: Fri Feb 23, 2018 5:52 pm Michal sorry ale už mi to nedá :D Všade píšeš "team" lebo asi nevieš aké tam má byť i tak ti to vysvetlím :D Team je po slovenský "tím" ak sa myslí mužstvo, slovo "tým" sa používa napríklad v spojení "tým pádom"...Česi to majú síce presne naopak ale môžeš si to zapamätať podľa toho, že "tím pádom" asi nenapíšeš :)
LOL :) :)
Nič v zlom, ale slovenský pravopis ma učiť nemusíš, ten ovládam viac ako dostatočne. Veľmi zaujímavé myšlienkové pochody máš. Mimochodom, "team" je po slovensky skôr mužstvo/družstvo, ak poviem tím, tak je to stále výraz prebraný z angličtiny, nie? Kukni aj slovenský slovník, možno tam nájdeš nejakú inšpiráciu ;)
Slovo team používam jednoducho preto, lebo sa mi páči viac ako "tím". Netušil som, že sa tu tým nikoho dotknem..
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

gregoric wrote: Fri Feb 23, 2018 8:57 pm
HugoBoss wrote: Fri Feb 23, 2018 5:52 pm Michal sorry ale už mi to nedá :D Všade píšeš "team" lebo asi nevieš aké tam má byť i tak ti to vysvetlím :D Team je po slovenský "tím" ak sa myslí mužstvo, slovo "tým" sa používa napríklad v spojení "tým pádom"...Česi to majú síce presne naopak ale môžeš si to zapamätať podľa toho, že "tím pádom" asi nenapíšeš :)
LOL :) :)
Nič v zlom, ale slovenský pravopis ma učiť nemusíš, ten ovládam viac ako dostatočne. Veľmi zaujímavé myšlienkové pochody máš. Mimochodom, "team" je po slovensky skôr mužstvo/družstvo, ak poviem tím, tak je to stále výraz prebraný z angličtiny, nie? Kukni aj slovenský slovník, možno tam nájdeš nejakú inšpiráciu ;)
Slovo team používam jednoducho preto, lebo sa mi páči viac ako "tím". Netušil som, že sa tu tým nikoho dotknem..
nedotkol si sa len som si to po toľkých tvojích príspevkoch všimol :D v slovenčine sa používa tím, rovnako ako napr. dizajn a nie design...našiel som toto: Pôvodne anglické slovo team vo význame „skupina ľudí so spoločnou úlohou, kolektív“ sa v slovenčine používa v zdomácnenej podobe tím a uvádza sa aj v Pravidlách slovenského pravopisu a v Krátkom slovníku slovenského jazyka

a čo teda plánuješ postúpiť do Fortuna ligy? :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”