Fortuna liga - 5. ročník

Moderator: Czech Moderators

gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

HugoBoss wrote: Mon Mar 19, 2018 5:15 pm Už som ti išiel písať správu či ťa náhodou neodradila moja gramatická vložka od písania hodnotení v tomto topicu :D Mrzí ma to, ak som ťa nahneval ale ja som už taký, doma opravujem všetkých :)

Ja ako líder som prehral s druhým tímom v tabuľke, čím sa mi zmenšil náskok na čele tabuľky ale verím, že 1. miesto si udržím...vyzerá to tak, že si spolu zahráme v rovnakej divízii na SP aj v Slovenskej lige :)
Ale to nie, akurát bolo dosť práce a stíhal som ledva SPCL a nastavovať zápasy (aj to nie veľmi poctivo) :)
No tak budúca sezóna vypadá celkom nádejne, snáď sa teda stretneme v oboch súťažiach. V Céčku zatiaľ nejdem veľmi podľa predstáv, chcel som súťaž vyhrať, ale strata na lídra je už príliš veľká. Postup do B je však pre mňa momentálne najvyššia priorita, takže dúfam, že to nejak doklepem.
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
jobo
Groundsman
Posts: 8
Joined: Thu Dec 30, 2010 10:38 am

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by jobo »

Po ciastocnom omladeni tymu sa dostavame do formy. Ten boj o postup sa skusime este zdramatizovat,Bude to narocne nakolko chceme postupit aj v lige!!!
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 14. kola
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

jobo wrote: Wed Mar 21, 2018 8:54 pm Po ciastocnom omladeni tymu sa dostavame do formy. Ten boj o postup sa skusime este zdramatizovat,Bude to narocne nakolko chceme postupit aj v lige!!!
No, tak v priebehu troch kôl si zdolal obidve mužstvá na (zatiaľ) postupových priečkach. Tým posledným víťazstvom si mi priblížil prvé miesto na dosah - náskok pred Slovac clubom vzrástol už na 7 bodov, hrá sa o zvyšných 12, takže to vypadá veľmi nádejne :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
Headdy
Coach
Posts: 39
Joined: Thu Dec 23, 2010 1:56 pm
Location: Bratislava

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by Headdy »

Tak po 14tich zapasoch bez straty bodu prehra s poslednym timom tabulky :D

ale tak snad nam to neskomplikuje navrat do druhej ligy :)
Slovnaft FC
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by MilanSLOVAKIA »

Taaak nám sa s DACom v tomto ročníku moc nedarí. V tabuľke sa prepadávame a vyzerá to opäť na boj o holú existenciu v najvyššej súťaži. Všetko však stále máme vo svojich rukách, teda v závere ročníka treba pritlačiť. Mohol by si to odniesť napríklad najbližší súper, skrachovanci. DAC do toho!
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 15. kola
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 16. kola

V utorok som sa rozhodol šetriť A-čko na pohárový zápas v stredu a tak som do ligy poslal mládežníkov. Po prehre 1-6 som sa v duchu rozlúčil s prvým miestom, na ktorom som bol počas celej sezóny, pretože som predpokladal, že druhí Rusnáci opäť vyhrajú a preskočia ma v tabuľke. O to viac ma šokoval ich výsledok, keďže v tomto kole prehrali aj oni a poradie sa tak nemení. Dúfam, že sa mi po zvyšné dve kolá podarí udržať prvenstvo :)
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

Aktualizované :!: výsledky 17. kola
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
MilanSLOVAKIA
Member of the Soccer Project Association
Posts: 4199
Joined: Sun May 31, 2009 9:01 pm
Location: Dunajská Streda

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by MilanSLOVAKIA »

Jupiiii, sme zachránení aj napriek prehre. No nejaký ten bodík v poslednom kole by určite nebol zlý :)
Rebríček formy:

Posledných 5 sezón

63. sezóna divízia C.1 7. miesto
64. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
65. sezóna - divízia C.1 - 8. miesto
66. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto
67. sezóna - divízia C.1 - 5. miesto


NAJ 60. sezóna - B1
balki29
Team Manager
Posts: 200
Joined: Fri Dec 24, 2010 9:36 am
Location: Poprad
Contact:

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by balki29 »

No a sme krôčik od titulu aj keď posledné kolo bude ešte ťažké, keďže hráme proti tretiemu tímu , ale pevne dúfam že to dotiahneme do víťazného konca.
Balki
gregoric
Team President
Posts: 542
Joined: Mon Dec 09, 2013 1:19 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by gregoric »

"Iba" jedno kolo pred koncom súťaže sme potvrdili víťazstvo v 2. lige. Vzhľadom k tomu, že sme naraz bojovali vo viacerých súťažiach, občas nás kvárili zranenia a niekedy som k tomu zle rotoval zostavu, sezóna sa pre FC Rovinka skončila veľmi úspešne.
Hugo, vďaka za super organizáciu, dúfam, že ťa to bude baviť naďalej - a tiež, že ďalšia sezóna odštartuje už čoskoro, kým mám k dispozícii káder solídny na to, aby čosi uhral aj v najvyššej súťaži :)
Team: FC Rovinka

History:
First season: 51 - 1. in H.890; Winner of G (53), F (54), E (57, 63 & 78), D (64, 70 & 79), C (65) and B (81). Played 2 seasons in A division (73 & 82).
GeorgeTT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 2205
Joined: Tue Dec 21, 2010 6:30 pm
Location: Sereď

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by GeorgeTT »

Tak to vyzerá, že asi vyhráme treťoligovú skupinu západ, tesne. Ak v konečnej tabuľke rozhoduje vzájomný zápas, sme na tom lepšie ako Black Tigers (2:0d, 0:1v), takže skóre už nehrá úlohu. Počítame s tým, že Tigre vyhrajú v Orešanoch, my už máme odohraté všetko. See you v 2. lige.

TRNAVA DO TEHO!!!
GeorgeTT
HugoBoss
Team Manager
Posts: 188
Joined: Tue Aug 17, 2010 7:03 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by HugoBoss »

GeorgeTT wrote: Tue Apr 03, 2018 12:17 pm Tak to vyzerá, že asi vyhráme treťoligovú skupinu západ, tesne. Ak v konečnej tabuľke rozhoduje vzájomný zápas, sme na tom lepšie ako Black Tigers (2:0d, 0:1v), takže skóre už nehrá úlohu. Počítame s tým, že Tigre vyhrajú v Orešanoch, my už máme odohraté všetko. See you v 2. lige.

TRNAVA DO TEHO!!!
Všetko je uvedené v pravidlách:
7. V prípade rovnosti bodového zisku v tabuľke rozhoduje o vyššom umiestnení vyšší rozdiel skóre a následne vyšší počet strelených gólov.

Je to kvôli tomu, že to tak je naprogramované v tom dokumente s tabuľkami a rozpismi, ktorý je prevzatý z internetu a ja by som to nevedel prerobiť :D

Takže musíš ešte dúfať, že Tigre nevyhrajú o viac ako 6 gólov :D
HugoBoss (MŠK Žilina)
organizátor Fortuna ligy
Hippopotamus
Member of the Soccer Project Association
Posts: 5077
Joined: Sat Jun 26, 2010 3:48 pm

Re: Fortuna liga - 5. ročník

Post by Hippopotamus »

Pred pár minútami som v predohrávke posledného kola porazil tím NY RANGERS a definitívne potvrdil 1. miesto pred Kopcom (III. liga Stred), ktorý mi bol nakoniec viac ako vyrovnaným súperom. Tak sa teším už na ďalší ročník vo vyššej lige :-)
...new beginning...

Seasons 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 83, 84, 85 - on the top of the SP :-)
Post Reply

Return to “SK - Národní ligy + Evropa”