Wpad³ mi do g³owy szalony pomys³...

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Wpad³ mi do g³owy szalony pomys³...

Post by muzyk »

:idea:
A mo¿e nawet nie taki szalony :twisted: :D Chcê pod³±czyæ komputer do telewizora :D :D :D . Co mi bêdzie potrzebne? A mo¿e ju¿ to mam?

Mam kartê GF 5200 FX 8) i s±dzê, ¿e to ona bêdzie po¶rednikiem, czy¿ nie?
Mam na karcie jakie¶ ¿ó³te wyj¶cie :shock: , takia sama koñcówka jest w telewizorze. Jest jeszcze jedno, okr±g³e i jest takie samo w telewizorze równie¿.
Czy oprócz dwóch kablów i chêci podl±czenia bêdzie mi jeszcze co¶ potrzebne :?:
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

musisz miec karte graficzna z wyjsciem na TV + kable ktore powinny byc w komplecie i to wszystko...ale zadowolony nie bedziesz, komp na tv to straszny widok...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

czemu twierdzisz, ¿e co¶ bêdzie ¼le pearljammer?

a propo. czyli jak mam 2 kable to je podl±czyæ do telewizora i nic wiêcej, tak? a prze³±czyæ jaki¶ tryb w telewizorze trzeba, czy nic nie robiæ?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

muzyk wrote:czemu twierdzisz, ¿e co¶ bêdzie ¼le pearljammer?

a propo. czyli jak mam 2 kable to je podl±czyæ do telewizora i nic wiêcej, tak? a prze³±czyæ jaki¶ tryb w telewizorze trzeba, czy nic nie robiæ?
nie twierdze, ze zle, ale obraz gorszy niz na monitorze...pewnie bedziesz musial przelaczyc na AV, zreszta podlacz i zobaczysz :)
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

a nic nie spieprze?
no bo zobacz:telewizor ma w³asne zasilanie, komputer swoje. jak pod³±cze jedno z drugim to nie da ¿adnego spiêcia?
zasilanie komputera pod³±cze do gniada A, tv do B. Po³±cze jedno z drugim to siê nic nie stanie?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

Nic nie spieprzysz, pod warunkiem ¿e pod³±czysz zgodnie ze sztuk± :), a wracaj±c do informacji od pearjemmera - to niestety on ma racjê - obraz na TV jest zdecydowanie du¿o gorszy ni¿ na monitorze - uwarunkowane to jest tym ¿e TV maj± mniejsze rozdzielczo¶ci ni¿ monitory.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
marcin1916
Coach
Posts: 34
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:57 am

Post by marcin1916 »

ja mia³em kiedys tak pod³aczone i oglada³em mecze na sopcascie na tv (wiadomo wiekszy ekran)
ale jak to sie pod³ancza to nie mam pojecia bo ja tego nie robi³em
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

marcin1916 wrote:ja mia³em kiedys tak pod³aczone i oglada³em mecze na sopcascie na tv (wiadomo wiekszy ekran)
ale jak to sie pod³ancza to nie mam pojecia bo ja tego nie robi³em
to wspolczuje Ci tego ogladania, bardziej od tego mozna popsuc sobie oczy niz normalnie obejrzec mecz...na kompie te transmisje sa dosc slabie to co dopiero na TV...porazka na maxa...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

No nic :D raz siê ¿yje :) trzeba spróbowaæ :!:
ju¿ lecê...
marcin1916
Coach
Posts: 34
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:57 am

Post by marcin1916 »

pearljammer wrote:
marcin1916 wrote:ja mia³em kiedys tak pod³aczone i oglada³em mecze na sopcascie na tv (wiadomo wiekszy ekran)
ale jak to sie pod³ancza to nie mam pojecia bo ja tego nie robi³em
to wspolczuje Ci tego ogladania, bardziej od tego mozna popsuc sobie oczy niz normalnie obejrzec mecz...na kompie te transmisje sa dosc slabie to co dopiero na TV...porazka na maxa...
nie by³o tak zle jak sie daleko siedzia³o od TV to by³o dobrze
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

eeeeeee, nie by³o a¿ tak ¼le :D obraz by³ SPOKO :!: :D
w FIFÊ pyka³em na padzie, ¿e a¿ dymi³o :lol:
nawet fajnie mi sie gra³o 8)
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

to zalezy do jakiego tv chcesz podlaczyc ja mialem podlaczony do LCD 37 ful l HD glownie do ogladania filmow i powiem co mnie zaskoczylo jakosc DVD , wczesniej DVDRip byl dla mnie taki jak DVD nie bylo widac roznicy a to ze maly obraz bo ogladalem na 19 Ctr a jak przelaczylem na LCD 37 i na caly obraz to jakosc ripa duzo slabsza.
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

a jak scaglem film w HD to strasznie mi cielo mysle ze to przez kodeki (zna ktos jakies dobre kture pomoga?) albo mam tak slaby komp .
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

KajTeK wrote:a jak scaglem film w HD to strasznie mi cielo mysle ze to przez kodeki (zna ktos jakies dobre kture pomoga?) albo mam tak slaby komp .
Oj tak. HD to format bardzo wymagaj±cy, a na komputerach to w szczególno¶ci. My¶lê, ¿e kodeki tu niebardzo pomog±, ale jak zawsze mo¿na spróbowaæ. Tutaj masz profesjonalny zestaw kodeków---->>>---kodeki---<<<----, choæ my¶lê, ¿e na niewiele siê zdadz±.
Wszystko zale¿y od sprzêtu.
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”