prosze o ocene skladu

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
miras1983
Coach
Posts: 41
Joined: Sat May 17, 2008 7:27 pm

prosze o ocene skladu

Post by miras1983 »

prosze doswiadczonych graczy o ocene mojego skladu.chce sie utrzymac w G i miec pewne miejsce w lidze tak zeby nie musiec walczyc o utrzymanie. z góry dzieki.mój klub KS MIRASSS w lidze
G499
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Przeciez sie utrzymales, zreszta z tym skladem spokojnie o awans do F mozesz powalczyc jesli tylko masz dobra atmosfere, choc w F z tym skladem tylko walka o utrzymanie i tez nie wiem czy z powodzeniem...
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

pearljammer wrote:Przeciez sie utrzymales, zreszta z tym skladem spokojnie o awans do F mozesz powalczyc jesli tylko masz dobra atmosfere, choc w F z tym skladem tylko walka o utrzymanie i tez nie wiem czy z powodzeniem...
Popieram ale za sezon, lub dwa, jak twoi zawodnicy polapaliby troche doswiadczenia to mialbys szanse walczyc nawet o pozycje premiowane, albo i awans do E, lecz tam to w najlepszym wypadku tylko walka o utrzymanie.

Nie analizowalem twojego skladu za wnikliwie, ale masz dobra jedna jedenastke, druga to juz by byla troszke zbitka lepszych i gorszych graczy (gdzie brakowaloby ci CB, albo CM) i ogolnie lekkie braki masz na pozycji CM, bo twoi dwaj zawodnicy juz sa w dosyc podeszlym wieku. Jak dla mnie tez nadmierna ilosc SW ktorzy raczej nie sa ci potrzebni bo da sie nimi grac przy ustawieniu 5-3-2 lub 5-4-1 a u ciebie widze wlasnie wspomniane wczesniej braki w CM i tylko jednego dobrego CF-a, co raczej wyklucza u ciebie stosowanie tych ustawien, a wiec gre SW.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”