Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Moderators: Moderator, Polish Moderators

janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by janektm »

union wrote:
janektm wrote:Tak union wybacz mi proszę.
No widzisz jak ładnie umiesz przeprosić :).W nagrodę napiszę do Ciebie poprawną polszczyzną , dlaczego w taki a nie inny sposób piszę me posty :).Miałem nadzieję iż sami na to wpadniecie, ale jak widzę muszę Was wspomóc.
Otóż słowa mówionego nijak nie można przełożyć na słowo pisane.
Brak w nim przede wszystkim dzwięku, tonu , ekspresji , emocji ,siły itd.
Używając następujących po sobie kropek , można unaocznić odbiorcy iż są one właściwym dla piszącego tokiem myślowym, a co za tym idzie, formą przekazu myśli zawierającym właśnie te cechy. Bywają również jakby..... przerwą między wypowiadanymi myślami. Pozwalają unaocznić, w którym miejscu piszący zbiera myśli,szuka właściwego słowa,oddziałowywuje emocjonalnie itp.Mówiąc wprost: jakby rozmowa nie miała formy pisanej, a słowną, a rozmawiający siedzieli tuż obok siebie.No cóż, jak widzę forma ta nie przypadła Wam do gustu,ale mam nadzieję iż przynajmniej choć ciut zobrazowałem wam taką a nie inną formę mej dyskusji z Wami .Oczywiście nie gniewam się na krytykę z Waszej strony, możecie nazwać to nawet kiczem literackim :).Chociaż co niektórzy uważają to słowo(kicz) w swym mniemaniu za obrażające ich potencjał twórczy :) Cóż za wyidealizowane podejście do swej osoby.
Teraz czekam na zadawalające mnie odpowiedzi pana moderatora WojT-na zadawane w poprzednich postach pytania.Nazbierało sie ich trochę i mam nadzieje, że własnie nadszedł czas aby pan WojT nasycił mnie w pełni odpowiedziami na nie :).Mam również nadzieję iż dyskusja odbywać sie będzie w pierwotnym stanie osobowym, szanując co za tym idzie zdanie jednej jak i drugiej strony.

pozdrawiam :)
Z tego co napisałeś rozumiem, że nie przyjąłeś przeprosin twoja sprawa.
Ale jakoś mnie to nie dziwi.

PS moje nie me
Team: FC Czarni
Manager: janektm
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

Mieszkogeo wrote:" Pomysl dwa razy albo i 5 jesli bedzie trzeba zanim podejmiesz jakas decyzje. Troche wyobrazni!" - Ja w przeciwieństwie do Ciebie myślę nawet więcej razy, a jeżeli chodzi o wyobraźnię - to ciekaw jestem co sobie pomyślisz o takim przykładowym zdarzeniu:
Powiedzmy, że 2 osoby założyły sklep, który zaczął prosperować, zgłosił się do jednej z nich redaktor i zapytał się czy może zareklamować sklep. Dostał odpowiedź potwierdzającą i nawet podziękowanie za włożony trud. Po pewnym czasie obie osoby obraziły się, bo ktoś w innej gazecie obsmarował ich uczucia. Za karę kazali redaktorowi usunąć reklamę ponieważ zostali urażeni a winne są wszystkie gazety.
Mam nadzieję że zrozumiesz tę konkretną przypowiastkę.
Pozdrawiam.
Odpowiem krótko 8) miałem na myśli pearljammera, który swoją postawą wywołał dyskusje, no chyba, że Wojt i pearljammer to jedna osoba..... :D a już na pewno znacie się bardzo dobrze. To daje dużo do myślenia.

PS postawa moderatora pearljammera (nie chodzi mi tu tylko o forum ale o SP) miała wpływ na moją decyzje.[/quote]
Sorki mój błąd - nie byłem świadomy tego że chodzi ci o pearljammera :)
Twoja decyzja jest dla mnie niezrozumiała - ale to twoja decyzja :P

Union - jakbyś czytał po kolei, to niestety pierwszy wpis w tym wątku poza naszymi jest szanownego pana iletovelin, kolejny następny wpis był davora, kolejny wpis to post kubika, w którym wyjaśnia dokładnie powody swojego wcześnejszego wpisu - po tym zakończyłem tę dyskusję. Potem niestety to już twoja polemika z wpisem gimka.
Jeżeli przerwałbym to w tym momencie - to znów poczułbyś się urażony, że nie masz możliwości odpowiedzieć - z całym szacunkiem ale twoje odpowiedzi doprowadziły do kolejnej eskalacji konfliktu - jaki jest powód twoich postów to pewno sam wiesz.
Kolejny raz uświadomiłeś mi i z przykrością to zaznaczam, że nie potrafisz czytać postów do Ciebie - przeczytaj uważnie jeszcze raz posty - może wreszcie się zastanowisz nad tym co jest tutaj napisane. Co to formy twoich wypowiedzi - sorki wielkie ale pisanie w ten sposób ogólnie odbierane jest jako niechlujstwo piszącego i na wielu polskojęzycznych forach osoby takie są banowane - może to Ci uświadomi twój błąd w przekazywaniu swoich myśli.
Co do kiczu:
bo to ze fingujesz swoj kicz nazwa liga POLSKA ....nie znaczy iz prawdziwi POLACY MAJA W TYM CYRKU UCZESTNICZYC.....KLASE I ZWYKLA KULTURE NARODOW POZNAJE SIE PO TYM JAK ODNOSZA SIE DO SMIERCI SWYCH RODAKOW.....jaka jest twoja klasa i kultura....jak rowniez klasa i kultura twych kumpli (zaznaczam nie wszystkich)fingujacych badziew tak szczytna i wyniosla nazwą.....
Może Ja to inaczej niż ty odbieram - ale wg mnie to niestety dodatki do słowa kicz powodują, że ta wypowiedź jest obraźliwa - tak że wybacz ale miałem pełne prawo do oburzenia. Ale jeżeli nie potrafisz zrozumieć pełnego zdania co napisałeś - to raczej nikt inaczej tego nie odbierze. A co do klasy i kultury narodów - te rzeczy poznaje się nie tylko jak odnoszą się do śmierci swoich rodaków - ale również do tego jak dbają o swój język ojczysty.
Nie mam ochoty nasycać ciebie w pełni zadowalającymi odpowiedziami - nie siedzę w twoim mózgu i nie wiem co by ciebie zadowoliło - ale jeżeli twoja duma i poczucie rzeczywistości nie jest w stanie przez to się przebić - to wybacz mi, przepraszam Ciebie, że zacząłem z Tobą prowadzić konwersację i nie zgadzałem się z Tobą. :oops:

Janektm - nasze winy są tak wielkie, że raczej nigdy nie zostaną nam wybaczone :?
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

WojT wrote:
Mieszkogeo wrote:" Pomysl dwa razy albo i 5 jesli bedzie trzeba zanim podejmiesz jakas decyzje. Troche wyobrazni!" - Ja w przeciwieństwie do Ciebie myślę nawet więcej razy, a jeżeli chodzi o wyobraźnię - to ciekaw jestem co sobie pomyślisz o takim przykładowym zdarzeniu:
Powiedzmy, że 2 osoby założyły sklep, który zaczął prosperować, zgłosił się do jednej z nich redaktor i zapytał się czy może zareklamować sklep. Dostał odpowiedź potwierdzającą i nawet podziękowanie za włożony trud. Po pewnym czasie obie osoby obraziły się, bo ktoś w innej gazecie obsmarował ich uczucia. Za karę kazali redaktorowi usunąć reklamę ponieważ zostali urażeni a winne są wszystkie gazety.
Mam nadzieję że zrozumiesz tę konkretną przypowiastkę.
Pozdrawiam.
Odpowiem krótko 8) miałem na myśli pearljammera, który swoją postawą wywołał dyskusje, no chyba, że Wojt i pearljammer to jedna osoba..... :D a już na pewno znacie się bardzo dobrze. To daje dużo do myślenia.

PS postawa moderatora pearljammera (nie chodzi mi tu tylko o forum ale o SP) miała wpływ na moją decyzje.
Sorki mój błąd - nie byłem świadomy tego że chodzi ci o pearljammera :)
Twoja decyzja jest dla mnie niezrozumiała - ale to twoja decyzja :P

Union - jakbyś czytał po kolei, to niestety pierwszy wpis w tym wątku poza naszymi jest szanownego pana iletovelin, kolejny następny wpis był davora, kolejny wpis to post kubika, w którym wyjaśnia dokładnie powody swojego wcześnejszego wpisu - po tym zakończyłem tę dyskusję. Potem niestety to już twoja polemika z wpisem gimka.
Jeżeli przerwałbym to w tym momencie - to znów poczułbyś się urażony, że nie masz możliwości odpowiedzieć - z całym szacunkiem ale twoje odpowiedzi doprowadziły do kolejnej eskalacji konfliktu - jaki jest powód twoich postów to pewno sam wiesz.
Kolejny raz uświadomiłeś mi i z przykrością to zaznaczam, że nie potrafisz czytać postów do Ciebie - przeczytaj uważnie jeszcze raz posty - może wreszcie się zastanowisz nad tym co jest tutaj napisane. Co to formy twoich wypowiedzi - sorki wielkie ale pisanie w ten sposób ogólnie odbierane jest jako niechlujstwo piszącego i na wielu polskojęzycznych forach osoby takie są banowane - może to Ci uświadomi twój błąd w przekazywaniu swoich myśli.
Co do kiczu:
bo to ze fingujesz swoj kicz nazwa liga POLSKA ....nie znaczy iz prawdziwi POLACY MAJA W TYM CYRKU UCZESTNICZYC.....KLASE I ZWYKLA KULTURE NARODOW POZNAJE SIE PO TYM JAK ODNOSZA SIE DO SMIERCI SWYCH RODAKOW.....jaka jest twoja klasa i kultura....jak rowniez klasa i kultura twych kumpli (zaznaczam nie wszystkich)fingujacych badziew tak szczytna i wyniosla nazwą.....
Może Ja to inaczej niż ty odbieram - ale wg mnie to niestety dodatki do słowa kicz powodują, że ta wypowiedź jest obraźliwa - tak że wybacz ale miałem pełne prawo do oburzenia. Ale jeżeli nie potrafisz zrozumieć pełnego zdania co napisałeś - to raczej nikt inaczej tego nie odbierze. A co do klasy i kultury narodów - te rzeczy poznaje się nie tylko jak odnoszą się do śmierci swoich rodaków - ale również do tego jak dbają o swój język ojczysty.
Nie mam ochoty nasycać ciebie w pełni zadowalającymi odpowiedziami - nie siedzę w twoim mózgu i nie wiem co by ciebie zadowoliło - ale jeżeli twoja duma i poczucie rzeczywistości nie jest w stanie przez to się przebić - to wybacz mi, przepraszam Ciebie, że zacząłem z Tobą prowadzić konwersację i nie zgadzałem się z Tobą. :oops:

Janektm - nasze winy są tak wielkie, że raczej nigdy nie zostaną nam wybaczone :?[/quote]



Panie moderatorze WojT...kończ waść wstydu sobie oszczędz
Twa wypowiedz poraz kolejny obrazuje mi iż poruszasz sie w świecie fantazji,nijak nie mogącej ustąpić miejsca terażniejszości w której przyszło Tobie egzystować.Twe idylliczne podejście do swej osoby jest zamazanym obrazem twej skrywanej tożsamości,której nie chcesz sam w sobie zaakceptować.Pojęcie błędu w którym dane jest CI funkcjonować jest balastem ogromnego napięcia emocjonalnego , którego podłożem jest strach.Reakcja twych zachowań jest aż nadto widocznym symptomem trwania w nim, do tego stopnia iż boisz się odpowiedzi na niezręczne dla Ciebie pytania.Obracasz się w jakimś niezrozumiałym dla mnie świecie pełnym insynuacji,domniemań,spekulacji nijak nie odzwierciedlającym rzeczywistego stanu na bazie przedstawionych faktów
"Jeżeli przerwałbym to w tym momencie - to znów poczułbyś się urażony, że nie masz możliwości odpowiedzieć" na jakiej podstawie wyciągasz tak pochopne wnioski.Jesli oboje zobligowaliśmy się do rozmowy trzech osób,a których to fakt potrafiłeś wytknąć innym.Gdzie sprawiedliwa ocena rzeczywistego stanu , gdy milczałeś na wtrącanie się w dysput gimka,davora,Kubika,jankatm.Pojęcie sprawiedliwego osądu funkcjonuje w Tobie tylko w jedną stronę. Gdy poczucie twego nieskazitelnego obrazu zostaje obnażone prawdziwą szarością twej osobowości, jak również niezręcznością wydobywanego w Tobie strachu wówczas zezwalasz na stosowanie wszelakich praktyk mających na celu oczyszczenia swego wizerunku.Ucieczka przed możliwością zadania Tobie pytań jest tego przykładem.Co do wypowiedzi Gimka pozostawię to bez komentarza ...jeśli osoba wtrąca się z czymś czego nie raczyła sobie uświadomić przed wpisaniem bzdur to reakcja musi być odpowiednia.Zaznaczyłem wyrażnie iż nie będę tolerował wpisów szkalujących mą osobę dlatego taka a nie inna forma odreagowania co również tyczy niektórych nieproszonych o zdanie osób.Co do klasy i kultury unaoczniłem Tobie w jednym z postów powyżej jak obrazowałem me wypowiedzi i nijak nie ma się to do zachwiania w jakikolwiek sposób mego patryiotyzmu, ...ogarnia mnie śmiech gdy czytam tak bzdurne tłumaczenie gdy sam nie potrafisz zliczyć błędów w cytacie twej wypowiedzi ... podążając twym tropem spójrz najpierw na siebie a póżniej wytykaj coś innym.
KICZ
WYCIAG Z REGUALMINU LIGI POLSKIEJ

15.2 Drużyna klubu, która w trakcie rozgrywek nie rozegra czterech wyznaczonych spotkań, zostaje automatycznie wyeliminowana z rozgrywek (nie rozegranie spotkanie = nie wysłanie lub nie przyjęcie na czas, lub w ogóle, zaproszenia na mecz).

18:00 Dragon Byczyna - PSE Elblag 0 : 5 WALKOWER
18:00 FC Skalagi - Dragon Byczyna 5 : 0 WALKOWER
18:00 Dragon Byczyna - zabunkrowana babcia w kwiatach 0 : 5 WALKOWER
18:00 Dragon Byczyna - Kingdom Wrocław 0 : 0 OBUSTRONNY WALKOWER
18:00 Dragon Byczyna - FC Ogonowo 0 : 0 OBUSTRONNY WALKOWER
18:00 zabunkrowana babcia w kwiatach - Dragon Byczyna 5 : 0 WALKOWER

aktualna tabela
3. Liga A
III Liga A - XXI M W R P F/A R P
1 FC Czarni 9 9 0 0 41:6 35 27
2 FC Wudzyn 10 8 1 1 34:6 28 25
3 Zabunkrowana... 11 6 1 4 28:22 6 18
4 Kingdom Wrocła 11 5 2 4 20:16 4 16
5 PSE Elbląg 11 4 2 5 18:21 -3 12
6 FC Ogonowo 10 3 3 4 10:16 -6 9
7 FC Skałągi 14 2 1 11 13:52 -39 6
8 Dragon Byczyna 12 1 2 9 8:33 -25 3
9 Oszalal 0 0 0 0 0:0 0 -3

oto przyklad akceptowania regulaminu przez organizatora ligi polskiej pana WojT-a...wyelminowanie równoznaczne jest z niefigurowaniem w jakichkolwiek tabelach...Oszalal ZERO MECZY ....MINUS 3 PKT......????
Niechlujstwo aż bije w oczy
Regulamin sam dla siebie ...co najmniej dwie drużyny nie uczestniczące w rozgrywkach...dla mnie to kpina z regulaminu ....co równoznaczne jest z zastosowaniem odpowiedniej nazwy tego produktu ...KICZ...

Tym oto akcentem kończę dysput z panem WojT-em odnośnie mej rezygnacji z udziału w lidze polskiej.Ucieczka pana Wojta przed możliwością zadania mu pytań , tendencyjność zachowań w stosunku do jednych kosztem drugich, brak odpowiedzi na zadawane wcześniej pytania, jak rownież kpina z własnego produktu... uswiadcza mnie w przekonaniu iz dalszy dialog z tą osobą nie ma sensu.Zapewne osoby nie będące stroną w tej dyskusji a czytające ją zobrazują sobie same wizerunek pana Wojta...jak również dojdą do odpowiednich wniosków odnośnie tej dyskusji.

co do janektm....oczywiście przeprosiny zostały przyjęte...ze swej strony dodam iż nigdy nie miałem na celu aby kosztem pogwałcenia przez Ciebie regulaminu forum spotkała Cię jakakolwiek przykrosć w postaci nałożenia kary....chciałem tylko aby pan moderator wypowiedział się w tej kwestii...

nasze myśli są naszym zwycięstwem
waszą porażką strach przed nimi
union
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

Właśnie tą odpowiedzią dałeś wyraz swojej osoby i postrzegania świata przez Ciebie. Wytykasz mi że nie zareagowałem na wpisy osób: gimek, davor, kubik, janektm - powód bo napisali coś z czym ty się nie zgadzasz. A skąd ty to możesz wiedzieć ?. Jak jesteś tak porządnie obeznany z regulaminem - co wielokrotnie tu przytaczałeś i przytaczasz:
Uwagi do regulaminu:

System kar :

- Ostrzeżenia :
Użytkownicy, którzy nie przestrzegają regulaminu mogą dostać ostrzeżenie (na pm) z wyjaśnieniem jaki popełnili błąd. Jeśli ich postępowanie nie ulegnie poprawie, pomimo tego że zostali ostrzeżeni, mogą zostać zbanowani (tymczasowo)- rozumiemy, że ktoś może popełniać błędy, ale jeśli popełnia je nadal, pomimo ostrzeżeń i wyjaśnień ze strony personelu, to robi to specjalnie.
- Bany :
Nie stosowanie się do upomnień personelu grozi otrzymaniem bana (tymczasowego). Niektóre zachowania opisane w w/w regulaminie skutkują w natychmiastowym otrzymaniu bana. Są to zachowania społecznie nietolerowane.
Może Ci wytłumaczę co oznacza skrót PM - bo zdaje się że nie rozumiesz tego - jest to prywatna wiadomość na forum wysyłana przez jedną osobę do drugiej, w taki sposób że tylko te dwie osoby o tym wiedzą. Czyli zgodnie z regulaminem ty jesteś osobą, która o fakcie wysłania ostrzeżenia raczej nie powinna wiedzieć - no chyba że takowe ostrzeżenie było by skierowane do ciebie.
A że pierwszy napisał iletovelin - nawet nie raczyłeś zauważyć - może dlatego że pisał coś co jest po twojej myśli ?. A może faktycznie poruszam się po świecie fantazji ? :mrgreen:
Wielokrotnie pisałeś, że znów zostałeś wywołany do tablicy i chociaż nie chciałeś to musisz odpisać - ale już innym osobom - a dokładnie kubikowi odmawiasz tego prawa odpowiedzi wszak sam go wywołałeś w poście 4 w punkcie ad 1 - ale oczywiście ty masz pełne prawo odpowiadać a inni już nie.

Następny dowód pokazujący i opisujący twoją osobę i sposób twojego postępowania: na krytykę o braku polskich liter w każdym z twoich postów - wyszukiwałeś jakiekolwiek moje błędne wpisy, a już twój wpis o III lidze A to wspaniały majstersztyk twoich przemyśleń - oczywiście masz do tego pełne prawo - tylko jakoś nie zwróciłeś uwagi na drobny szczegół - taki maleńki - może dlatego ci umknął - ligami III A i III B zajmują się kubik i Bacior - oni podejmują decyzje o wszelkich decyzjach odnośnie rozgrywek - wiąże się to też z usunięciem ekip. Ja nie ingeruję w te rozgrywki - chyba że prowadzący zwrócą się do mnie z jakimś problemem - wtedy wspólnie z nimi ustalam rozwiązanie problemu.
Ale ty oczywiście uważasz że Ja i pearjammer odpowiadamy za wszystko. MieszkoGeo - napisał prawdziwy powód swojej rezygnacji - ty nadal próbujesz za wszelką cenę oczerniać mnie i LP - weź sobie na wstrzymanie bo robisz to w sposób mało elegancki (wybacz ale nie zmusisz mnie do napisania dosadniej :D)
Jesteś tak bardzo rozżalony, że nadal nie potrafisz odciąć się różnych rzeczy:
semper fidelis LP ( Lechowi Poznan) :)....nie mylic z czyms innym....
- bez komentarza.
Ucieczka pana Wojta przed możliwością zadania mu pytań , tendencyjność zachowań w stosunku do jednych kosztem drugich, brak odpowiedzi na zadawane wcześniej pytania, jak rownież kpina z własnego produktu... uswiadcza mnie w przekonaniu iz dalszy dialog z tą osobą nie ma sensu.Zapewne osoby nie będące stroną w tej dyskusji a czytające ją zobrazują sobie same wizerunek pana Wojta...jak również dojdą do odpowiednich wniosków odnośnie tej dyskusji.
W tych dyskusjach również wizerunek szanownego pana uniona został przedstawiony - wszystko co napisałeś o mnie - niestety co do tej osoby wszyscy czytający dojdą do odpowiednich wniosków. Polecam tekst autorki aneczka_666 - może dzięki temu spojrzysz na życie troszkę inaczej.
Proponuję również poczytać o tolerancji. Pozwolę sobie zacytować tutaj parę wpisów:
Słowo tolerancja oznacza wyrozumiałość w stosunku do cudzych wierzeń, rasy, poglądów, postępków, postaw, choćby różniły się od własnych lub były z nimi sprzeczne. Oznacza także wyrozumiałość dla odmienności. Jest poszanowaniem cudzych uczuć, upodobań, obyczajów.
Tolerancja rozumiana współcześnie to szacunek dla wolności innych ludzi, ich myśli i opinii oraz sposobu życia. Szacunek ten przybiera formy wyrozumiałości i życzliwości dla tego, co nie musi być naszym udziałem, ale co cieszy się naszą akceptacją w imię demokratycznej wolności. Tolerancja to poszanowanie czyichś zachowań lub poglądów mimo że nam się one nie podobają. Jest więc postawą, która umożliwia otwartą dyskusję. Bez tej postawy dyskusja zamienia się albo w zwykłą sprzeczkę albo prowadzi do aktów agresji.Każdy chciałby, aby ludzie byli w stosunku do niego tolerancyjni i nic w tym dziwnego, gdyż wszyscy pragniemy być akceptowani przez środowisko takimi jakimi jesteśmy. Nikt nie zna odpowiedzi na pytanie dlaczego tak bardzo często w społeczeństwie tolerancji brakuje. Nie lubimy żadnej inności, ciężko akceptujemy ludzi którzy „odstają” od ogólnie przyjętych zasad. Każdy z nas ma prawo do prywatnego zdania i nie musimy pochwalać czyjejś postawy jeśli nie odpowiada naszym przekonaniom, ale to nie oznacza, że mamy prawo do osądzania innych, bowiem to nie kolor skóry, religia czy klub sportowy decyduje o tym, że ktoś jest złym człowiekiem. Przeciwieństwem tolerancji jest nietolerancja, dyskryminacja, ksenofobia, fanatyzm w różnych sferach życia np. religijnej, politycznej, społecznej, obyczajowej. .........
Uczmy się tolerancji nawzajem. Przy dobrych chęciach to nie jest takie trudne. Wystarczy tylko (a może aż) przestrzegać przykazania „nie rób drugiemu, co tobie niemiłe”. Nie robiąc drugiemu zła, pomagając słabszym, biedniejszym niezależnie od tego jakiego są wyznania, czy też jakiej są rasy damy dowód swej tolerancji i myślę, że wtedy będziemy mieli prawo oczekiwać, że nas również będą inni tolerować, jeśli w jakimś względzie będziemy mieli inne zdanie niż nasze otoczenie. ...
Bądźmy asertywni, a więc otwarcie wyrażajmy swoje myśli, czucia, przekonania, poglądy, wartości, nie lekceważąc i nie urażając rozmówców!!!
Przeczytaj dokładnie i przemyśl.
I na koniec - dziękuję że zastosowałeś się do mojego wpisu i wreszcie zacząłeś pisać po polsku, chociaż mógłbyś jeszcze troszeczkę bardziej się przyłożyć. :lol:
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

Regulamin Ligi polskiej Wpisany przez WojT | 12 maja 2009

Administracja Ligi Polskiej :

Zwierzchnictwo

Gladiator - pomysłodawca i założyciel Ligi, - sprawuje historycznie nadzór nad nią oraz pomaga w organizacji

pearljammer, WojT - sprawują nadzór nad nią

Opiekunowie: Lubczyk (Ekstraklasa i II Liga)

Baciorek (III Liga A i III Liga B)


to niech posluzy za komentarz :)..... opiekunowie podlegają nadzorcą....jeśli opiekunowie popełniają błędy nie znając.... regulaminu... od tego są nadzorcy by wyegzekwować to od nich i nakazać poprawic błędy kolidujące z regulaminem.Widzę że niezbyt mocno interesujesz się tym do czego zapraszasz.Radzę przeczytac jeszcze raz wszystkie posty w ktorych znajdują sie odpowiedzi na nurtujac Cię pytania....ja nie mam ochoty poraz enty powtarzać Tobie tego samego wkółko.....sory ale to jest naprawdę nudne tłumaczyć komuś jedno i to samo....bez widoków na to iż ten ktoś wreszcie zrozumie......no i jak zaznaczyłem powyżej z braku możliwości zadania pytań Tobie nie widzę powodu by ciągle odpowiadać na Twoje....

Dostałeś to o co sam się prosiłeś i na co swym wizerunkiem zasłużyłeś....dostałeś od nas prawdę prosto w oczy ....prawdę... której tak się boisz....prawdę... która zabolała.....ale też ...PRAWDĘ... która może czegoś Cię nauczy

"Prima pars est aequitatis"- Seneka
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

Szanowny panie union, jak wiesz na szacunek trzeba sobie zapracować i swoim postępowaniem można go utrzymać lub stracić. Pan MieszkoGeo - wyjaśnił powód swojej rezygnacji z LP w sposób przystępny i zrozumiały - mogę się z nim nie zgadzać - ale sposób w jaki to zrobił zasłużył na szacunek z mojej strony. Niestety w twoim przypadku, każdy wpis powoduje, że szacunek jakim obdarzałem cię na samym początku zaczyna powoli zanikać - nie potrafisz albo co bardziej prawdopodobne zrozumieć co piszę i staram Ci się wyjaśnić i każdy twój post stara się wykazać moją tzw, niedoskonałość widoczną z twojej perspektywy. Piszesz:
Dostałeś to o co sam się prosiłeś i na co swym wizerunkiem zasłużyłeś....dostałeś od nas prawdę prosto w oczy ....prawdę... której tak się boisz....prawdę... która zabolała.....ale też ...PRAWDĘ... która może czegoś Cię nauczy
Jak widzę jest to prawda widoczna tylko z twojej strony. Jakoś nie raczyłeś zauważyć - a może specjalnie to ominąłeś - bo tak ci wygodniej, że już na samym początku tego - obecnego już 21 sezonu podane jest, kto zajmuje się konkretnymi ligami - ty raczysz przytaczać wpis z maja 2009 roku - ups przecież to był wtedy sezon 20, ale to przecież w natłoku próby zdyskredytowania mnie nie jest nikomu potrzebne - wszak osoba, której zarzuciło się jakąś nieprawidłowość musi się bronić - a że zarzut jest nieprawdziwy ? - kto będzie tego dochodził, wszak najlepiej obrzucić kogoś błotem a niech on się już tym przejmuje.
Jest takie powiedzenie że tonący brzytwy się chwyta - mam nadzieję że to nie dotyczy twojej osoby. Kolejny już z kolei wpis uświadamia mnie że nie chcesz doczytać moich postów do końca.
opiekunowie podlegają nadzorcą....jeśli opiekunowie popełniają błędy nie znając.... regulaminu... od tego są nadzorcy by wyegzekwować to od nich i nakazać poprawic błędy kolidujące z regulaminem.
- wybacz mi, ale LP niczym nie przypomina komunizmu ani tym bardziej socjalizmu z czasów ZSRR i my jak to określiłeś nadzorcy nie pilnujemy ani tym bardziej sprawdzamy przez cały czas pracy opiekunów lig - tak dla wyjaśnienia - my w przeciwieństwie do ciebie ufamy im i wierzymy, że robią dobrze swoją pracę, która po raz kolejny ci przypomnę jest pracą dobrowolną, na której nikt nie zarabia ani nie ma z tego powodu jakiś profitów. Ingerujemy tylko w przypadku jeżeli sami opiekunowie zgłaszają się do nas lub ewentualnie ukazują się wpisy osób biorących udział w LP o jakiś nieścisłościach. Po drugie nie siedzimy 24 godziny przy kompie i nie śledzimy przez cały czas LP - mamy swoje życie i obowiązki - a LP traktujemy jako zabawę i oderwanie się od życia codziennego - co jak widzę bardzo tobie przeszkadza. Prosiłem ciebie, że jeżeli widzisz jakieś nieścisłości, to żebyś je przedstawił - ty jak widzę wziąłeś sobie to mocno do serca i Mam szczerą nadzieję że twoja przyszła działalność w przygotowywaniu i prowadzeniu obojętnie jakich rozgrywek nie będzie opierała się despotyzmie i będziesz ufał swoim współprowadzącym - bo niestety twoje testy zaprzeczają takiej wizji.

Tak na marginesie - twoje próby zdyskredytowania działalności LP sugerują że brakuje ci już argumentów na prowadzenie dalszej dyskusji.

Tak więc z przykrością stwierdzam, że nie mam zamiaru ani ochoty nadal z tobą dyskutować ani dalej polemizować. Jest to moja ostatnia odpowiedź na zaczepki z pana strony.

Dziękuję po raz ostatni panu MieszkoGeo za wzięcie udziału w jednym sezonie LP - może w przyszłości uda się jeszcze rozegrać jakieś rozgrywki.
Dziękuję również panu union również za to że dał się namówić do LP, wzięcie udziału w jednym sezonie LP i mam cichą nadzieję że zweryfikuje pan swoją postawę.
I żeby nie było niedomówień i kolejnych wpisów o blokowaniu tematów - ogłaszam że niniejszy temat zostanie osobiście przez moją osobę zamknięty w poniedziałek 3 maja po godzinie 22 niezależnie od ilości postów, które się pojawią po moim tekście.

Pozdrawiam wszystkich czytających i komentujących tę polemikę - po raz kolejny przepraszam, za już teraz wiem, niepotrzebną próbę wyjaśnienie powodów rezygnacji.
Każdy z Was pewno zobrazował sobie tylko poprzez wpisy charaktery osób biorących udział w dyskusji - mam tylko prośbę, aby wasze przemyślenia i uwagi nie będą miały wpływu na wasze decyzje co to przyjęcia zaproszeń zarówno do meczów towarzyskich jak i różnego rodzaju rozgrywek proponowanych przez nasze osoby. Ze swojej strony zapraszam sympatyków Lecha Poznań do zapoznania się z ofertą turniejów i meczy towarzyskich kierowanych przez panów MieszkoGeo i uniona w temacie DLA SYMPATYKOW LECHA POZNAŃ.
Oczywiście również zapraszam do udziału w rozgrywkach Ligi polskiej i turniejów organizowanych w ramach polskiej społeczności soccerproject. Mam nadzieję, że nasi polscy menadżerowie będą wspólnie współpracować o przejęcie najwyższych zaszczytów w soccerproject - począwszy od zajęcia pierwszego miejsca w ilości menadżerów :) a kończąc na całkowitym opanowaniu ligi A przez Polaków :mrgreen:
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

WojT wrote:Szanowny panie union, jak wiesz na szacunek trzeba sobie zapracować i swoim postępowaniem można go utrzymać lub stracić. Pan MieszkoGeo - wyjaśnił powód swojej rezygnacji z LP w sposób przystępny i zrozumiały - mogę się z nim nie zgadzać - ale sposób w jaki to zrobił zasłużył na szacunek z mojej strony. Niestety w twoim przypadku, każdy wpis powoduje, że szacunek jakim obdarzałem cię na samym początku zaczyna powoli zanikać - nie potrafisz albo co bardziej prawdopodobne zrozumieć co piszę i staram Ci się wyjaśnić i każdy twój post stara się wykazać moją tzw, niedoskonałość widoczną z twojej perspektywy. Piszesz:
Dostałeś to o co sam się prosiłeś i na co swym wizerunkiem zasłużyłeś....dostałeś od nas prawdę prosto w oczy ....prawdę... której tak się boisz....prawdę... która zabolała.....ale też ...PRAWDĘ... która może czegoś Cię nauczy
Jak widzę jest to prawda widoczna tylko z twojej strony. Jakoś nie raczyłeś zauważyć - a może specjalnie to ominąłeś - bo tak ci wygodniej, że już na samym początku tego - obecnego już 21 sezonu podane jest, kto zajmuje się konkretnymi ligami - ty raczysz przytaczać wpis z maja 2009 roku - ups przecież to był wtedy sezon 20, ale to przecież w natłoku próby zdyskredytowania mnie nie jest nikomu potrzebne - wszak osoba, której zarzuciło się jakąś nieprawidłowość musi się bronić - a że zarzut jest nieprawdziwy ? - kto będzie tego dochodził, wszak najlepiej obrzucić kogoś błotem a niech on się już tym przejmuje.
Jest takie powiedzenie że tonący brzytwy się chwyta - mam nadzieję że to nie dotyczy twojej osoby. Kolejny już z kolei wpis uświadamia mnie że nie chcesz doczytać moich postów do końca.
opiekunowie podlegają nadzorcą....jeśli opiekunowie popełniają błędy nie znając.... regulaminu... od tego są nadzorcy by wyegzekwować to od nich i nakazać poprawic błędy kolidujące z regulaminem.
- wybacz mi, ale LP niczym nie przypomina komunizmu ani tym bardziej socjalizmu z czasów ZSRR i my jak to określiłeś nadzorcy nie pilnujemy ani tym bardziej sprawdzamy przez cały czas pracy opiekunów lig - tak dla wyjaśnienia - my w przeciwieństwie do ciebie ufamy im i wierzymy, że robią dobrze swoją pracę, która po raz kolejny ci przypomnę jest pracą dobrowolną, na której nikt nie zarabia ani nie ma z tego powodu jakiś profitów. Ingerujemy tylko w przypadku jeżeli sami opiekunowie zgłaszają się do nas lub ewentualnie ukazują się wpisy osób biorących udział w LP o jakiś nieścisłościach. Po drugie nie siedzimy 24 godziny przy kompie i nie śledzimy przez cały czas LP - mamy swoje życie i obowiązki - a LP traktujemy jako zabawę i oderwanie się od życia codziennego - co jak widzę bardzo tobie przeszkadza. Prosiłem ciebie, że jeżeli widzisz jakieś nieścisłości, to żebyś je przedstawił - ty jak widzę wziąłeś sobie to mocno do serca i Mam szczerą nadzieję że twoja przyszła działalność w przygotowywaniu i prowadzeniu obojętnie jakich rozgrywek nie będzie opierała się despotyzmie i będziesz ufał swoim współprowadzącym - bo niestety twoje testy zaprzeczają takiej wizji.

Tak na marginesie - twoje próby zdyskredytowania działalności LP sugerują że brakuje ci już argumentów na prowadzenie dalszej dyskusji.

Tak więc z przykrością stwierdzam, że nie mam zamiaru ani ochoty nadal z tobą dyskutować ani dalej polemizować. Jest to moja ostatnia odpowiedź na zaczepki z pana strony.

Dziękuję po raz ostatni panu MieszkoGeo za wzięcie udziału w jednym sezonie LP - może w przyszłości uda się jeszcze rozegrać jakieś rozgrywki.
Dziękuję również panu union również za to że dał się namówić do LP, wzięcie udziału w jednym sezonie LP i mam cichą nadzieję że zweryfikuje pan swoją postawę.
I żeby nie było niedomówień i kolejnych wpisów o blokowaniu tematów - ogłaszam że niniejszy temat zostanie osobiście przez moją osobę zamknięty w poniedziałek 3 maja po godzinie 22 niezależnie od ilości postów, które się pojawią po moim tekście.

Pozdrawiam wszystkich czytających i komentujących tę polemikę - po raz kolejny przepraszam, za już teraz wiem, niepotrzebną próbę wyjaśnienie powodów rezygnacji.
Każdy z Was pewno zobrazował sobie tylko poprzez wpisy charaktery osób biorących udział w dyskusji - mam tylko prośbę, aby wasze przemyślenia i uwagi nie będą miały wpływu na wasze decyzje co to przyjęcia zaproszeń zarówno do meczów towarzyskich jak i różnego rodzaju rozgrywek proponowanych przez nasze osoby. Ze swojej strony zapraszam sympatyków Lecha Poznań do zapoznania się z ofertą turniejów i meczy towarzyskich kierowanych przez panów MieszkoGeo i uniona w temacie DLA SYMPATYKOW LECHA POZNAŃ.
Oczywiście również zapraszam do udziału w rozgrywkach Ligi polskiej i turniejów organizowanych w ramach polskiej społeczności soccerproject. Mam nadzieję, że nasi polscy menadżerowie będą wspólnie współpracować o przejęcie najwyższych zaszczytów w soccerproject - począwszy od zajęcia pierwszego miejsca w ilości menadżerów :) a kończąc na całkowitym opanowaniu ligi A przez Polaków :mrgreen:

W odpowiedzi na twoj post oswiadczam iz nigdy nie negowalem iz istnieje wpis odnosnie nowego XXI sezonu z ktorego nijak nie moge doszukac sie kto prowadzi obecne rozgrywki mowie o wpisie na pierwszej stronie....zaznaczam jednka iż moj cytat jest wyciagiem z regulaminu obowiazujacego rowniez w tym sezonie
http://www.sp-poland.com/index.php?opti ... &Itemid=56
wiec kogo obrzucilem blotem ?...nie rozumiem poraz ktorys twej awersji wzgledem przytoczonych prawdziwych faktow.W regulaminie widnieje wpis ZWIERZCHNICTWO
oto jego tlumaczenie
zwierzchnictwo
: dyrekcja, kierownictwo, szefostwo, zarząd

ponizej czesc regulaminu....
Regulamin Ligi polskiej Wpisany przez WojT | 12 maja 2009

Administracja Ligi Polskiej :

Zwierzchnictwo

Gladiator - pomysłodawca i założyciel Ligi, - sprawuje historycznie nadzór nad nią oraz pomaga w organizacji

pearljammer, WojT - sprawują nadzór nad nią

Opiekunowie: Lubczyk (Ekstraklasa i II Liga)

Baciorek (III Liga A i III Liga B)

jesli ktos sprawuje nadzor nad czyms tytulując sie tym....powinien ponosic odpowiedzialnosc za produkt ktory firmuje...a twoj przyklad z ZSRR jest dla mnie niezrozumialy i smieszny...wszak sam pisales cytowany powyzej tekst.....:)

"Tak na marginesie - twoje próby zdyskredytowania działalności LP sugerują że brakuje ci już argumentów na prowadzenie dalszej dyskusji."
probuje wyjasnic Tobie dlaczego nazwalem Twoj produkt KICZEM...czego Ty nijak na podstawie przedstawionych faktow nie potrafisz sobie uzmyslowic oczekujac nawet przeprosin....poklosiem calej dyskusji odnosnie Ligi Polskiej jest ciagle wyjasnianie Tobie JEDNEGO Z POWODOW(minimalny ale jednak) mej rezygnacji z tego produktu.....dyskusji ktora sam zapoczatkowales....proszac o wyjasnienie powodu naszego z niej rezygnacji....podalem powody takie same jak Mieszko...wyjasnilem obszernie ....co nijak nie jest dla Ciebie zrozumiale podejmujac dalszą probe uzmyslowienia dlaczego w minimalny sposob zawazyl o tym caloksztalt Ligi Polskiej.....ROZUMIESZ WRESZCIE.......firmujesz cos nad czym nie chcesz ,nie mozesz, lub nie umiesz zapanowac...pozwalajac łamac regualmin FIRMUJACY CIEBIE SAMEGO....i absurdalnym jest tlumaczenie ze ktos robi to za darmo ,lub brakiem czasu. Druzyna Dragonu Byczyna LEKCEWAZY regulamin twej ligi w kolejnym sezonie( w poprzednim miala bodajze same walkowery w II lidze)....nie rozumiem wiec dlaczego figuruje jeszcze jako spadkowiecz w III lidze !!!!....Ty sam zadajesz klam temu co firmujesz.... !!!!!.....to jak nazwac ten produkt ?...
Za bład ze swej strony uwazam dalsza polemike odnosnie mej rezygnacji powinna zakonczyc se po gora dwoch postach . Za taki a nie inny przebieg i wiele niepotrzebnych chociaz prawdziwych slow bazujacych niekiedy na twych wypowiedziach winą obarczyc powinnes osoby ktore niepotrzebnie wmieszaly sie w dyskusje,obrazajac mą osobe na co nie moge sobie pozwolic.To do nich miej pretensje nie do mnie.Mam nadzieje iz doskonale zdajesz sobie sprawe dlaczego zrezygnowalem.....zapewne gralbym jeszcze w twej lidze chociaz sa w niej mankamenty... uwazam ze zrobilibysmy ten produkt czyms wyjatkowym w ktorym gra bylaby zaszczytem a nie kpina niektorych w niej uczestnikow....
Ze swej strony bez jakiejkolwiek podtekstow uwazam iz ten produkt moglby funkcjonowac na naprawde innych zasadach. Zrozum iz to jest juz przestrzale, tak sie nie gra.Naprawde nie mowie tego zlosliwie.Tak samo Tobie jak i mnie zalezy bysmy byli sila wiodaca na SP.Chcialem ja, chcial Mieszko....podawalismy przyklady, probowalismy podjac dialog...i co ?.. i nic.....Uwierz mi ze widzac chocby jakiekolwiek checi podjalbym sie do rozpowszechnienia tego produktu...i wierze ze udaloby sie nam.....Przemysl to co pisze ....i nie boj sie krytyki bo ona moze tylko prowadzic ku lepszemu....Wiesz co ja bym zrobil ?...wpisalbym temat na forum odnosnie ksztaltu Ligi...zrobilbym sonde jak jest postrzegana...Powiedz czy nie lepiej miec dwie wzorowo funkcjonujace ligi niz nijakie trzy....???....Po co komu z calym szacunkiem Dragon Byczyna JESLI NA 16 ZAPLANOWANYCH MECZY ON JUZ NIE ROZEGRAL 6....po co go trzymac ?.....Liga musi miec prestiz, koloryt...a gra byc w niej zaszczytem....powiedz jak zareaguja osoba postronna wchodzaca na wasza strone ktora widzi iz jedna z druzyn nie rozgrala meczu a ma - 3 PKT ?...WojT TO NIE JEST ZLOSLIWOSC Z MEJ STRONY...... zrozum wreszcie ....jakbys Ty zareagowal gdybys natknął sie na cos takiego !!!???....odpowiedz sobie sam.....
Ze swej strony pragne podziekowac Tobie iz namawiasz do naszych z Mieszkiem inicjatyw.
Chcialbym jeszcze juz na zakonczenie prosic aby watek ten zostal zamkniety 24 h po ostatnim z wpisow naszej trojki...mam nadzieje iz pozostale osoby uszanują wspolną decyzje i nie bedą wypowiadac sie w tym temacie....co jak widac doprowadzilo do takiego a nie innego jej zakonczenia....jaki byl cel tych osob ?...nie wiem.....my i tak gramy tylko do konca...(mam nadzieje iz dane bedzie mi rozegrac mecze barazowe po ktorych zakoncze swoj udzial)....a brudow zostalo co niemiara....po co ?...na przyszlosc prosze uwaznie czytac wszystko i szanowac prosbe innych.....bo nieposzanowanie moze miec odbicie na nas samych...
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

zgodnie z prośbą - minęło 24 godziny temat zostaje zamknięty.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Locked

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”