PES 2008

Moderators: Moderator, Polish Moderators

milkus
Coach
Posts: 33
Joined: Tue Oct 02, 2007 3:03 pm
Location: WhitePower

PES 2008

Post by milkus »

temat pokrewny (troszeczkê) do Project Soccer...
a wiêc gra³ ju¿ kto¶? :D jakie jest ogólne wra¿enie?
"Niewa¿ne, ¿e Nas nie lubicie, wa¿ne siê Nas boicie!..."
Image
Manager: milkus
Team: D.T. Galacticos
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: PES 2008

Post by pearljammer »

milkus wrote:temat pokrewny (troszeczkê) do Project Soccer...
a wiêc gra³ ju¿ kto¶? :D jakie jest ogólne wra¿enie?
temat o PES juz jest, mozna bylo tam sie dopisac....


co do samej gry, gralem w demo, bo pirata nie sciagam, czekam na oryginalna wersje w sklepach bo ja tylko online gram...grajac w demo wrazenie na mnie gierka zrobila...ogolnie powinna byc lepsza od PES 6, np. wymuszanie karnych, lepsza gra gora...ale gorzej wolne sie wykonuja...
"If you hate something don't you do it too..."
pawellek
Team Manager
Posts: 168
Joined: Fri Jun 08, 2007 9:34 am

Post by pawellek »

Gra³em w demo i gra wydaje siê zajebista :) FIFA nie podskoczy 8)
Manager: pawellek88
Team: Deportivo La Moszyny City
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

Od zawsze gra³em w FIFe i chyba siê nie przerzuce chocia¿ wiêkszo¶æ stawia na PESa.
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

A ja wam powiem tak zale¿y kto co woli, FIFA jest nastawiona na statystyki, ale rozgrywka jest nudna i przewidywalna, natomiast PES odwrotnie, rozgrywka jest super, gra siê szybko i p³ynnie, gorzej z liczb± pi³karzy, klubów itd. :)
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
milkus
Coach
Posts: 33
Joined: Tue Oct 02, 2007 3:03 pm
Location: WhitePower

Post by milkus »

powiem wam ¿e najnowszy PES (tj. 2008) graficznie przypomina FIFE ale gra siê porostu: "cud miód"!
"Niewa¿ne, ¿e Nas nie lubicie, wa¿ne siê Nas boicie!..."
Image
Manager: milkus
Team: D.T. Galacticos
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

milkus wrote:powiem wam ¿e najnowszy PES (tj. 2008) graficznie przypomina FIFE ale gra siê porostu: "cud miód"!
gdzie on fife przypomina? teraz to mnie rozwaliles...a jesli masz juz pelna wersje to jakbys mogl sprawdzic sklad Milanu czy jest Alexandro Pato...bede wdzieczny...bo zanim bedzie w sklepach to chwile potrwa, wiec nie chce mi sie sciagac pirata zeby to sprawdzic...
"If you hate something don't you do it too..."
milkus
Coach
Posts: 33
Joined: Tue Oct 02, 2007 3:03 pm
Location: WhitePower

Post by milkus »

pearljammer wrote:
milkus wrote:powiem wam ¿e najnowszy PES (tj. 2008) graficznie przypomina FIFE ale gra siê porostu: "cud miód"!
gdzie on fife przypomina? teraz to mnie rozwaliles...a jesli masz juz pelna wersje to jakbys mogl sprawdzic sklad Milanu czy jest Alexandro Pato...bede wdzieczny...bo zanim bedzie w sklepach to chwile potrwa, wiec nie chce mi sie sciagac pirata zeby to sprawdzic...
chyba niegra³e¶ w PES'a 2008 ... gra ma inny silnik graficzny i graficznie przypomina fife....:P a oddno¶nie tego: Alexandro Pato...powiem Ci jutro bo dzisiaj ju¿ niemam czasu pozdro
"Niewa¿ne, ¿e Nas nie lubicie, wa¿ne siê Nas boicie!..."
Image
Manager: milkus
Team: D.T. Galacticos
Kefu
Team Board Member
Posts: 419
Joined: Wed Jul 04, 2007 11:23 am
Location: Zabrze

Post by Kefu »

milkus wrote:
pearljammer wrote:
milkus wrote:powiem wam ¿e najnowszy PES (tj. 2008) graficznie przypomina FIFE ale gra siê porostu: "cud miód"!
gdzie on fife przypomina? teraz to mnie rozwaliles...a jesli masz juz pelna wersje to jakbys mogl sprawdzic sklad Milanu czy jest Alexandro Pato...bede wdzieczny...bo zanim bedzie w sklepach to chwile potrwa, wiec nie chce mi sie sciagac pirata zeby to sprawdzic...
chyba niegra³e¶ w PES'a 2008 ... gra ma inny silnik graficzny i graficznie przypomina fife....:P a oddno¶nie tego: Alexandro Pato...powiem Ci jutro bo dzisiaj ju¿ niemam czasu pozdro
oj nie gra³em w PES`a 2008 ale nie uwierze, nawet inaczej, dam sobie g³owê uwaliæ za to, ¿e graficznie nie jest podobny do Fify :wink:
Nigdy nie by³ i nie wierzê, ¿e kiedy¶ bêdzie :)

ps. Kiedy¶ lubi³em graæ w Fife ale to by³o baaardzo dawno temu :)
Image
Polska Spo³eczno¶æ SoccerProject.com -Do³±cz!!!
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

mikus przeczytaj wyzej co pisalem....gralem w demo i to mi wystarczy, i zadnego podobienstwa do fify nie widze....a nie wierze ze tak bardzo rozni sie pelna wersja od dema ktore wyszlo miesiac temu...wiec nie wmawiaj mi glupot...
"If you hate something don't you do it too..."
C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Ja gralem,gram i bede grac w fife. nic mnie nie przekona do pes'a. bo nie ma co ;) gra jak dla mnie nie jest niczym szczegolnym w poruwnaniu do fify ;)
Ktos wspominal a raczej sugerowal ze fifa nie ejst dynamiczna to chyba nie gral na predkosci "szybko". Najwieksza imba(i tak raczej bedzie tez w PESie) jest Barca.... poprostu masakra :| bylem na eli. do Mistrzostw Polski to 80% gralo barsa... 15% ManU a reszta przypadkowe druzyny
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
milkus
Coach
Posts: 33
Joined: Tue Oct 02, 2007 3:03 pm
Location: WhitePower

Post by milkus »

pearljammer wrote:
milkus wrote:powiem wam ¿e najnowszy PES (tj. 2008) graficznie przypomina FIFE ale gra siê porostu: "cud miód"!
gdzie on fife przypomina? teraz to mnie rozwaliles...a jesli masz juz pelna wersje to jakbys mogl sprawdzic sklad Milanu czy jest Alexandro Pato...bede wdzieczny...bo zanim bedzie w sklepach to chwile potrwa, wiec nie chce mi sie sciagac pirata zeby to sprawdzic...
jest Alexandro Pato w milanie...ale najlepszy nie jest... ¼le mnie rozumiecie ... PES JEST GRAFICZNIE PODOBNY DO FIFY, a pozatym to nie jest podobny!
"Niewa¿ne, ¿e Nas nie lubicie, wa¿ne siê Nas boicie!..."
Image
Manager: milkus
Team: D.T. Galacticos
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Demo wymiata:)

Jak narazie brak kaski..
Jak narazie:)
milkus
Coach
Posts: 33
Joined: Tue Oct 02, 2007 3:03 pm
Location: WhitePower

Post by milkus »

C i a c h o wrote:Ja gralem,gram i bede grac w fife. nic mnie nie przekona do pes'a. bo nie ma co ;) gra jak dla mnie nie jest niczym szczegolnym w poruwnaniu do fify ;)
Ktos wspominal a raczej sugerowal ze fifa nie ejst dynamiczna to chyba nie gral na predkosci "szybko". Najwieksza imba(i tak raczej bedzie tez w PESie) jest Barca.... poprostu masakra :| bylem na eli. do Mistrzostw Polski to 80% gralo barsa... 15% ManU a reszta przypadkowe druzyny
powiem Ci ¿e juz nie od jednego s³ysza³em...¿e FIFA 08 jest lepsza od PES'a 2008...ja narazie gra³em tylko w PES'a ... w FIFE te¿ pasuje zagraæ i oceniæ...:D
"Niewa¿ne, ¿e Nas nie lubicie, wa¿ne siê Nas boicie!..."
Image
Manager: milkus
Team: D.T. Galacticos
marcin7007
Groundsman
Posts: 6
Joined: Wed Jul 18, 2007 9:07 pm

Post by marcin7007 »

Fifa dla mnie skoñczy³a siê gdzie¶ ok roku 2002 pó¼niej by³ tylko PES choæ nie powiem bo w fife te¿ grywam ale raczej po to by przekonaæ sie czy zrobili jaki¶ postêpy. Ta gra mia³a du¿o fajnych trybów, opcji których zawsze brakowa³o w nastêpnych czê¶ciach np. tryb edycji czy klasycznych dru¿yn które wróci³y dopiero wtedy gdy PES to oferowa³.
Z PESów wydanych na kompy IMO najlepsz± czê¶ci± jest PES 6 dobry te¿ by³ 3 czwórka by³a za prosta, a pi±tka zbyt denerwuj±ca, 2008 gra³em tylko w demo na razie ale zapowiada siê dobrze. A ju¿ za rok b±d¼ 2 koñczy siê umowa o wy³±czno¶æ na niektóre ligi Fifie, gdy Konami wykupi prawa na najlepsze ligi europy zobaczymy co bêdzie oferowaæ FIFA je¿eli za PESem przemawiaæ bêd± takie argumenty. 8)

Ale i tak w PESa najlepiej siê gra turnieje z kumplami. W tedy s± prawdziwe emocje (np. w 90+3 kto¶ strzela bramkê na 2:1) i co siê pó¼niej dziejê :twisted:
Manager: marcin7007
Team: F.C Sobo(L)ew

S18: H.564 10 (niepe³ny)
S19: H.564 2
S20: G.188 12
S21: H.563 2
S22: G.188 7
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”