Nowy moderator

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Nowy moderator

Post by Gladiator »

Warto og³osiæ, ¿e w polskim dziale forum dosz³o do zmiany moderatora.
Leonardo, który przez d³ugi okres sprawowa³ t± funkcjê, przekaza³ stery graczowi pearljammer.

Pragnê podziêkowaæ Leonardo za d³ug± i owocn± (musieli¶my rozdaæ parê bananów ;-), szczególnie na pocz±tku) wspó³pracê. Je¶li kto¶ nie pamiêta, to Leo zosta³ pierwszym polskim modem na tym forum.

Nowemu moderatorowi ¿yczê, ¿eby ta funkcja przynosi³a mu du¿o satysfakcji i mo¿liwo¶ci, pozytywnego dla forumowej spo³eczno¶ci, wykazania siê ;). Niech moc bêdzie z Tob± !
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Ja wiem, ja wiem, ze Leo byl pierwszy :-) niestety na kazdego przychodzi czas odejsc, bedzie brakowac nam Leo, ale mam nadzieje, ze godnie go zastapie :-) dzieki za zaufanie bo to dzieki Leo i Gladiatorowi mam moda.
"If you hate something don't you do it too..."
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

Gratulujê pearl :) oby¶ mia³ ma³o roboty :).
Leonardo dziêkujemy za twoje dotychczasowe pilnowanie spraw - mam nadziejê ¿e przez po¿egnanie siê z moderatorem nie po¿egnasz siê równie¿ z SP :twisted: bo tego raczej by¶my sobie nie ¿yczyli :oops:
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Leonardo
Team President
Posts: 531
Joined: Fri Aug 11, 2006 10:59 am
Location: Pniewy Poland
Contact:

Post by Leonardo »

Dziêkujê za mi³e "po¿egnanie"...

Czê¶æ moich spraw osobistych, przez które musia³em zrezygnowaæ z tej funkcji siê ju¿ u³o¿y³a... reszta siê uk³ada...
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Re: Nowy moderator

Post by Adas =) »

wypadało by zrobić tu porządek, pousuwać pare tematów których nikt nie podchwycił, nie przydał by sie jakiś nowy moderator forum... ? Ja bym sie pisał - chętnie pomoge.
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Nowy moderator

Post by pearljammer »

Adas =) wrote:wypadało by zrobić tu porządek, pousuwać pare tematów których nikt nie podchwycił, nie przydał by sie jakiś nowy moderator forum... ? Ja bym sie pisał - chętnie pomoge.
Kiedy potrzeba to jest sprzatanie.... usuwac nie trzeba, bo tematy nieuzywane same sie usuwaja, a czy przydalby sie nowy mod? nie do nas to pytanie, my o tym niestety nie decydujemy...
"If you hate something don't you do it too..."
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”