Oddam dru¿ynê

Moderators: Moderator, Polish Moderators

C i a c h o
Team Board Member
Posts: 451
Joined: Sat Feb 17, 2007 1:22 pm
Location: Bia³ystok 19[J]20

Post by C i a c h o »

Jak wrzuce 14 dni uroplu to kontrakty automatycznie sie przedluza ?? tzn jak bedzie juz 1 dzien np.
Image
Image FamaS - W@rzywa Team
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

C i a c h o wrote:Jak wrzuce 14 dni uroplu to kontrakty automatycznie sie przedluza ?? tzn jak bedzie juz 1 dzien np.
Nie, urlop jest tylko po to bys nie stracil druzyny, z powodu nieaktywnosci...
"If you hate something don't you do it too..."
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Popieram przedmowcow, a mianowicie wszyscy menadzerowie ktorzy maja jakies doswiadczenie w SP maja swoje druzyny i moim zdaniem to co najwyzej ban moglby spowodowac ze ktos chcialby przejac wasze druzyny.
Ale nierozumiem po co oddawac druzyne, przecierz na SP wystarczy 5-10 minut dziennie, a jesli nie macie tak czesto czasu, to aby nie bylo problemow z utrzymaniem sie w lidze wystarczy zajrzec 2-3 razy w tygodniu (sroda, piatek badz niedziela), a pozniej jak bedziecie mieli wiecej czasu (za miesiac, dwa, trzy) nie bedziecie musieli zaczynac od poczatku.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Dzisiaj podjê³em ostateczn± decyzjê. Odchodzê od SoccerProject. Nie mam czasu ¿eby w niego graæ. Szkoda bo naprawdê jest fajny.
Rozmawialem te¿ z Rodowitym. Powiedzia³, ¿e te¿ ma zamiar odej¶æ, lecz jescze siê zastanawia.
¯yczê wszystkim samych sukcesów :D
Mi³ej gry!
:lol:
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Ja odchodzê za miesi±c. Ale zaczynam ju¿ pozbywaæ siê graczy. Sprzedam ich za grosze (po 1 euro), je¶li chcieliby¶cie kogo¶ to piszcie na pw, kto pierwszy ten lepszy.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Wiecie co... Wszyscy odchodzicie, mi nie najlepiej idzie to chyba te¿ odejdê nied³ugo... Jako¶ tak nudno bez was bêdzie. Ostateczn± decyzje podejmê za parê dni.. :)
Image
Image
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

A s³yszeli¶cie, ¿e jeszcze nam EURO 2012 odbieraj±? Teraz nie mam ju¿ w ogóle po co graæ... :lol:
A ja ju¿ sobie koszulkê kupi³em z wygl±dem Baltic Arena, a tu Platini tak± niespodziankê nam zrobi³ :!: :!: :!: :roll:
:D :) :lol: 8) .
No nic, trzeba bêdzie siê jako¶ trzymaæ :lol:
:lol: :D :)
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Przecie¿ to ¿art.... tak samo jak Kubica przeszed³ z BMW do Ferrari :D
Image
Image
Meler
Team Manager
Posts: 150
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:08 pm

Post by Meler »

Taaa pewnie wszyscy odchodza i zakladaja wlasnego manager'a :lol: i nikt juz nie bedzie grac 8) takie zarty to tylko w erze..... niestety sam tam mam fona :D
Manager: Meler


Image
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

No przecie¿ wszystko to co napisa³em to ¿art :D Chyba nie my¶lisz, ¿e bym uwierzy³, ¿e nam odbieraj± EURO. Cohcia¿ gdyby to powiedzieli jakie¶ 2 dni pó¼niej, to kto wie... :D Mieszkaj±c w Polsce jestem Gotowy na wszystko i Skazany na ¦mieræ :D
Meler wrote: takie zarty to tylko w erze..... niestety sam tam mam fona :D
A co ty chcesz od Ery :evil: ? Najsolidniejsza firma na rynku :P :
-najlepsza jako¶æ po³±czeñ :!:
-z cenami mo¿e nie jest najlepiej, ale te¿ siê da jako¶ ¿yæ :!:
-pierwszy operator w Polsce :!: :!: :!:
-jako pierwszy wprowadza nowe us³ugi i wiele innych zalet... :!:
rodowity1928
Team Board Member
Posts: 354
Joined: Thu Sep 27, 2007 1:34 am

Post by rodowity1928 »

A wiêc po namy¶le z muzykiem doszli¶my do wnisku ¿e nie ma co graæ. To tylko strata czasu. Przechodzimy na tibie. Podobno miazga :lol: :lol: :lol: . Oddam swoje konto, piszcie na PW.

mam 17 mln na koncie, 35 zawodników, 1 miejsce w H.468, stadion rozbudowany do 20000 i szeryfa.

Tylko dla uczciwych ludzi. I jednym ze stadionów na EURO bêdzie mój stadion soccerproject. Wszystko ustalone ju¿ !!! S³ysza³em ¿e pearl zak³ada swojego managera! Info telefoniczne
Sezon 19: 9 w H.467 (koñcóka sezonu)
Sezon 20: 1 w H.467 / IV B: 10 miejsce
Sezon 21: 11 w G.156 / IV B: 9 miejsce
Sezon 22: 1 w H.468 / IV liga: 6 miejsce
Meler
Team Manager
Posts: 150
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:08 pm

Post by Meler »

rodowity1928 wrote:A wiêc po namy¶le z muzykiem doszli¶my do wnisku ¿e nie ma co graæ. To tylko strata czasu. Przechodzimy na tibie. Podobno miazga :lol: :lol: :lol:

Co do Tibii to odradzam bo gralem przez pare miesiecy i niestety gra ryje mozg i zmiania osobowosc :) idzie sie strasznie uzaleznic. Pozatym wiekszosc to same nooby ;]

A co do ery to bylo odnosnie reklamy "takie cos to tylko w erze." ;) sa poprostu nieslowni w terminach odnosnie dostawy towaru zarowno telefonow jak i modemu wiec o to mam "zal" no ale mniejsza z tym 8)
Manager: Meler


Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

To co napisa³em o koñcu gry to oczywi¶cie prima aprilis.
To chyba wiadomo, ale zbyt du¿o pw z pro¶bami o zawodników przysz³o i postanowi³em og³osiæ ¿e to by³ wkrêt.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Meler
Team Manager
Posts: 150
Joined: Thu Sep 13, 2007 11:08 pm

Post by Meler »

Gladiator wrote:To co napisa³em o koñcu gry to oczywi¶cie prima aprilis.
To chyba wiadomo, ale zbyt du¿o pw z pro¶bami o zawodników przysz³o i postanowi³em og³osiæ ¿e to by³ wkrêt.
HEHE :lol: czyli jednak ludzie sie nabrali :shock: odpowiednio :!: :wink:
Manager: Meler


Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Meler wrote:
Gladiator wrote:To co napisa³em o koñcu gry to oczywi¶cie prima aprilis.
To chyba wiadomo, ale zbyt du¿o pw z pro¶bami o zawodników przysz³o i postanowi³em og³osiæ ¿e to by³ wkrêt.
HEHE :lol: czyli jednak ludzie sie nabrali :shock: odpowiednio :!: :wink:
Poniekad w pierwszej chwili nawet ja, pomimo tego ze 1 kwietnia, ze sam zrobilem zart na forum, to cos mnie jednak pchnelo zeby napisac do Glada kogo chcialbym z jego skladu :P tak jakos odruchowo :P
"If you hate something don't you do it too..."
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”