Pi³ka No¿na

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
mk91
Assistant Coach
Posts: 15
Joined: Thu Jan 10, 2008 6:05 pm

Pi³ka No¿na

Post by mk91 »

Zak³adam temat by¶my dyskutowali tu o pi³ce no¿nej czyli o wydarzeniach ligowych na europejskich boiskach jak i w polskie OE ale tak¿e o reprezentacji itp itd. Jesli temat siê nie sparwdzi proszê o jego usuniêcie.

Zaczne moze od tego ¿e dzi¶aj Ebi Smolarek poraz kolejny strzela bramkê tym razem Realowi Valadolid tak¿ê Wichniarek strzela bramke i to niebyle komu bo Werderwowi.
Barca traci ju¿ tylko 4 pkt do Realu z racji ze Barca wygra³a 4-1 a Real przegra³ 3-2.
We wczorajszych "Derbach D'Italia" Juventus pokonuje Inter na San Siro 2-1.
Polonia Bytom - Górnik Zabrze 0-3 pierwsza bramka poprostu cudna http://ebramki.pl/z/7998/Polonia_Bytom_ ... ik_Zabrze/
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

zapomnia³e¶ o najwa¿niejszej lidze;) w Premier League by³y dwa bardzo ciekawe mecze.
ManU wygra³ u siebie 3:0 z Liverpoolem.
W drugim spotkaniu na szczycie jakim by³y debry Londynu, niestety Arsenal uleg³ na Stamford Bridge Chelsea 2:1...
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
MacieqCe
Team Manager
Posts: 190
Joined: Sat Jan 05, 2008 8:45 pm
Location: Pruszków, Poland

Post by MacieqCe »

Jesli chodzi o bramke Tomasza Hajty to rzeczywiscie piekna. Rzadko widzi sie bramki z takiej badz wiekszej odleglosci , no chyba ze w spotkaniu Polski z Kolumbia :lol:
Co prawda Peskovic tez nie byl bez winy, ale byl tak zaskoczony tym strzalem, ze nie trafil pilki reka, chociaz mysle, ze byla w jego zasiegu.

A tak wogole to gol Hajty byl jedynym w meczu a Gornik wygral 1-0 a nie 3-0 :wink:
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

...a Racing Ebiego nie gral z Valladolid :)
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Co za wstyd!!!!!!!!!

Post by muzyk »

Co za wstyd! 0-3 z USA! :shock:
Ja nie mówiê, ¿eby od razu by³o 5-0 dla nas, ale bez ¿adnej bramki...
Gdzie na mistrzostwa europy?! Z takim graniem nie mamy co siê wybieraæ na EURO 2008 :cry:
Boruc siê nie popisa³. Czasami bronil ³adnie, ale reszta to lipa!
Obrona do d**y. Pomocnicy i Bro¿ek te¿ tak sobie na luzie grali!
Co za wstyd!!
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Widaæ by³o ¿e nie mia³ kto rozgrywaæ akcji... Nale¿y liczyæ na to ¿e to by³ wypadek przy pracy lub jaka¶ zas³ona Benha³era (lub Benhakkera ;) ) Do rozgrywania przyda³by siê Radek Majewski wg.mnie to przysz³a gwiazda reprezentacji Polski. Wystarczy aby do¶wiadczene zdoby³ i bêdzie to drugi Fabregas który poci±gnie Reprezentacje w dobrym kierunku. :)
Image
Image
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

K...., jak mnie wk....... niemcy! Jakie oni maj± pop......... szczê¶cie!
Getafe CF wygrywa po piêknym meczu do 89' minuty. I tu k.... rozpoczyna siê szczêscie niemców. Nie do¶æ, ¿e sêdzia im pomaga³ przez ca³y mecz to jescze strzelili bramke!!!
Potem dogrywka. Poprostu przepiêkne dwie bramki Getafe, a¿ chce siê ¿yæ. Dojcze fauluj± jak w¶ciekli, ale kartki jak widaæ siê nie sypi± tak, jak powinny. Nastêpuje b³±d bramkarza Getafe i mamy 3-2. Ja p.......
Ostatnia minuta. Pada wyrównuj±ca bramka=peda³y z niemiec przechodz± dalej.
Moim zdaniem nie zas³u¿yli na to! Oni grali jak na treningu! Te niemcy to naprawdê maj± kur.....e szczê¶cie! Reprezentacja te¿. Szkoda Getafee, naprawdê. A mi sêdziego te¿ szkoda. W 6 minucie poe³nia 1 b³±d. Potem kontuzji doznaje Uche.... Ach, gdyby nie to, to niemcy byliby rozgromieni. Potem powinna byæ ¿ó³ta kartka dla toniego.....
Ta kobieta z jajami naprawdê nie potrafila sêdziowaæ! Dlatego ¿e by³a ze Szwwajcarii?
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”