Wasze ulubione gry(komputerowe i nie tylko).

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Któr± gr± interesujesz siê teraz najbardziej?

GTA IV
9
69%
Mafia II
1
8%
Far Cry 2
0
No votes
Fantasy Wars
0
No votes
Nie interesujê siê w ogóle
3
23%
 
Total votes: 13

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

muzyk wrote:Macie jakie¶ super-ciekawostki dotycz±ce GTA IV?
PS.Co i gdzie muszê wpisaæ, ¿eby zrobiæ ankietê????!!!!!
zakladajac temat w pierwszym oscie mozna tylko ankiete dac...
"If you hate something don't you do it too..."
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

muzyk wrote:Macie jakie¶ super-ciekawostki dotycz±ce GTA IV?
gram dwa dni dopiero albo juz , ale jednak dopiero bo jeszcze nie widzilem panoramy z samolotu a podobno wyglada oblednie w nocy centrum, jak zobacze ciekawostke to napisze , a tak pozatym mi sie wszystko podoba nie ma sie do czego przyczepic.A na marginesie gra kosztowa³a 100 mln $ pracowa³o przy niej 1000 ludzi jest juz pól miesi±ca a zarobi³a 500mln$ jak gdzies wyczytalem jest to "kura znoszaca z³ote jajka w hurtowych ilosciach"

ciekawostka - ta gra wymiata na calym froncie Gra najlepsza od 5 moze 10 lat poczekajmy bo konami obieca³o bardzo sie przylozyc do nowego PESa bo 2008 muwili ze nie byl taki jaki by chcieli , poczekamy zobaczymy.

Gralem we wszystkie czesci GTA i PES ( choæ pierwszy muj pes to ISS '97 a wczesniej byl jakis na nintendo) .A nikt nie pisal o Call of Duty 4 a moim zdaniem najlepsza czesc a fabu³a pieknie pokazana i mozna poczuc klimat walki.

mam jeszcze pytanie czy ktos jezdzi na turnieje w pes ?
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

KajTeK wrote:
mam jeszcze pytanie czy ktos jezdzi na turnieje w pes ?
Ja bylem w zeszlym roku w Trzciance na turnieju PES 6.
"If you hate something don't you do it too..."
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

pearljammer wrote:
KajTeK wrote:
mam jeszcze pytanie czy ktos jezdzi na turnieje w pes ?
Ja bylem w zeszlym roku w Trzciance na turnieju PES 6.
i jak poszlo ? jaki poziom tej zabawy ? jak ktos sie wybiera na turniej albo wie gdzie bedzie to niech da znac najlepiej okolice ¦laska .
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Bo GTA to seria godna pochwa³y. Ludzie na ca³ym ¶wiecie szalej± za t± gr±, bo jako jedyna ma taki klimat...
Programi¶ci s³usznie zarabiaj± du¿o pieniêdzy, bo na to zas³uguj±...
Ja osobi¶cie uwa¿am, ¿e ka¿da gra jest fajna :D . Z tym, ¿e na pewno nie dam 130z³. za nowego PES'a 2008, bo nie ma oryginalnych nazw zawodników, dru¿yn itd...
ZOBACZCIE:
FIFA 08 kiedy wesz³a do sprzeda¿y to te¿ kosztowa³a 130z³(tak jak PES), a zwróæcie uwagê, ¿e EA musi jeszcze op³aciæ FIFÊ, ¿eby im dali licencjê, a PES nie :D .
marcin1916
Coach
Posts: 34
Joined: Mon Jul 16, 2007 10:57 am

Post by marcin1916 »

muzyk wrote:
Ja osobi¶cie uwa¿am, ¿e ka¿da gra jest fajna :D . Z tym, ¿e na pewno nie dam 130z³. za nowego PES'a 2008, bo nie ma oryginalnych nazw zawodników, dru¿yn itd...
.


Nie do konca bo liga angielska jest chociaz bez herbów w³oska, holenderska, hiszpanska, francuska i reprezentacje, jedyna najgorsza rzecz to jesttryb kariery w fifie jest bardzo rozbudowany w PES-ie niestety nie.
Ale ja i tak sciagne³em sobie z forum strony www.issonline.pl Orange Ekstraklasa jest do tego bundesliga i herby ang. ligi i jest naprwde super i polecam instalacja tego patcha nie jest trudna aha i jeszcze mozna sobie sciagnac przyspiewki kibiców OE i paru europejskich druzyn.
Tu link dla chêtnych http://board.issonline.pl/index.php?showtopic=11010
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

¦ci±gaæ rzeczywi¶cie mo¿na, ale chodzi mi o to, co ju¿ jest zawarte w pude³ku :D .
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

KajTeK wrote:
i jak poszlo ? jaki poziom tej zabawy ? jak ktos sie wybiera na turniej albo wie gdzie bedzie to niech da znac najlepiej okolice ¦laska .
poziom roznisty, od totalnych amatorow po wymiataczy...ludzi bylo bardzo duzo, wiec i wiele rund, ale i wiele stanowisk do gry, ja przeszedlem 3 ludzi i na 4 rundzie niestety skonczylem, tyle, ze ja gram rekreacyjnie po necie np. ze 2-3 mecze dziennie a czasem wcale, a niektorzy to caly dzien siedza i barcelona graja...ale i tak bylem zadowolony ze swojego udzialu...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Jeste¶ studentem i masz czas na takie rzeczy? Wow. Ja chodzê do gimnazjum i siê nie mogê wyrobiæ, ¿eby zrobiæ proste rzeczy(np. naprawiæ rower) :D ...
chêtnie bym z kim¶ zagra³, tylko, ¿e jestem komplletnym amatorem. niestety...
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

muzyk wrote:Jeste¶ studentem i masz czas na takie rzeczy? Wow. Ja chodzê do gimnazjum i siê nie mogê wyrobiæ, ¿eby zrobiæ proste rzeczy(np. naprawiæ rower) :D ...
chêtnie bym z kim¶ zagra³, tylko, ¿e jestem komplletnym amatorem. niestety...
Na wszystko trzeba znalezc czas :D jesli masz oryyginalnego PES 2008 to mozemy zagrac, ale najblizszy termin to piatek, wczesniej nie dam rady...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Mam na razie PES 6, bo w nowym mi siê podcinaj± animacje :D
Jak chcesz to siê mo¿emy umówiæ na ma³y turniej :D Ale na razie jestem zawalony robot±...
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

muzyk wrote:Mam na razie PES 6, bo w nowym mi siê podcinaj± animacje :D
Jak chcesz to siê mo¿emy umówiæ na ma³y turniej :D Ale na razie jestem zawalony robot±...
w pes 6 nie gram w sumie, zreszta nie moge zainstalowac teraz bo mi sie wogole gra nie odpala jak wczesniej ostatnio kombinowalem z patchem, wiec gram w 2008...ale jak naprawie 6 to dam znac...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

szafa gra :D
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”