TYPOWANIE WYNIKÓW euro'08

Moderators: Moderator, Polish Moderators

pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

BartGib wrote:nie no panowie to siê w pale nie mie¶ci co zrobi³ ten po¿al siê Bo¿e sêdzia angielski... :shock: Co za frajer taki fartowny mecz nam zepsu³, szkoda ¿e nie strzelili 2 bramki, ale Boruc i Roger szacunek :!: :!: :!:
Oddal Austriakom to co im zabral (nasz gol ze spalonego).
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

nie wiem czy ogl±dali¶cie dalej, ale ci z polsatu analizowali czy by³ karny czy nie. okaza³o siê, ¿e nie powinien go odgwizdaæ. w ogóle nie powinien byæ powtórzony rzut wolny, bo tamten peda³ z austrii zaczepia³ chyba b±ka czy jako¶ tak.
no có¿. a podobno ca³a anglia za nami. hahaha. ¶miaæ mi siê chce. ale ten sêdzia na si³ê chcia³ austryjakom daæ gola. gdyby odgwizda³ nie¶wiadomie.... ale specjalnie podprowadza³ austryjaków do naszej bramki, a¿ mu siê uda³o. on tylko na to czeka³. szkada, ¿e nasi dali siê w t± pu³apkê z³apaæ.
Guereiro to transfer wieku do polskiej reprezantacji, a boruc to niesamowity cz³owiek o niezwyk³ych umiejêtno¶ciach.
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

BartGib wrote:... szkoda ¿e nie strzelili 2 bramki ...
Strzelili pierwsz± bo mieli farta, przecie¿ to co z nami do tamtego momentu robili przeciwnicy to a¿ ¿al by³o patrzeæ. Oczywiste, ¿e im psycha siad³a i nasi mogli sobie trochê pograæ. Ale oni nie potrafi± zdobywaæ bramek. Patrz±c na ich grê w tych 2 meczach, to powiem wam: nic szczególnego.. Nawet jak by¶my jakim¶ cudem wyszli z grupy, to nas rozjedzie pierwszy lepszy zespó³ w fazie pucharowej..
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Zgadzam sie Glad, nam nie pomoze zaden trener, chocby to byl Ancelotti czy Mourinho, my po prostu mamy slabych pilkarzy (poza wyjatkami), bo co ma druzyna zdzialac, jesli 80% zawodnikow grzeje ³awe w swoich klubach, strzeliliby druga bramke to teraz by nie plakali, bo tak jak pisalem, gdyby nie uznal gola ze spalonego to i karnego moze by nie bylo i tez bylby remis, a to, ze Angol, skoro karnego dla Austrii szukal przez ostatnie 15 min to znaczy ze mafia sedziowska nadal rzadzi i nic sie z tym nie zrobi, zreszta mowiac obiektywnie to slabo gralismy, jedynie Boruc wymiatal, z Rogera robi sie polski Kaka :) i czasem cos Krzynowek, Smolarek, Lewandowski, a reszta to zal patrzec...co do wolnego to racja, wogole powtorki nie powinno byc, nasz zawodnik byl popychany, Boruc zlapal pilke i powinni dalej grac, a sedzia odgwizdal powtorke, a jaki tego byl powod? Bo ja nadal nie wiem...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Powód by³ taki, ¿e jak zobaczy³, ¿e Boruc z³apa³ pi³kê to wiedzia³, ¿e nie strzel±, wiêc powtórzyl wolny wykorzystuj±c bezsensown± sytuacjê w polu karnym. Za³o¿e siê, ¿e gdyby z g³owki pad³ gol to by nie by³o karnego... Tak jak napisa³e¶:mafia sêdziowska ca³y czas rz±dzi. Jak my¶licie: ile dosta³ za ten mecz?
co do zawodników:
Krzynowek, Smolarek, Lewandowski to kalectwo. Jedyny Krzynówek co¶ tam próbowa³, ale nic mu nie wychodzi³o. O Smolarku to a¿ ¿al gadaæ. Sam na sam z bramkarzem i nie wie, ¿e trzeba go lobn±æ? A taki do¶wiadczony zawodnik...
Lewandowski mnie wku*wia bo siê kiwa jak debil i dziêki niemu tracili¶my wiêkszo¶æ pi³ek. Widzi, ¿e nie potrafi przej¶æ zawodnika, a na si³ê siê kiwa. Jak dla mnie to g³upota. Tak samo Krzynówek. W naro¿niku te¿ straci³ du¿o pi³ek w³a¶nie przez g³upie kiwki. Smolarek w ca³ym meczu mia³ mo¿e 2-3 akcje. ¯enada. Ja tak bêdziemy graæ, to raczej ¿adnego cudu nie bêdzie. I nawet Leo nie pomo¿e.
Szkoda tylko, ¿e leo nie k³oci³ siê z sêdzin±. Tak dla formalno¶ci, bo i tak by to nic nie pomoglo.
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

wy³±czy³em mecz po bramce dla nas której byæ nie powinno i na któr± nie zas³u¿yli¶my.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Post by Adas =) »

wed³ug mnie bêdzie 1-1 co da nam awans na ostatni± lokate w grupie i dziêki czemu po¿egnamy sie z euro
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
pawellek
Team Manager
Posts: 168
Joined: Fri Jun 08, 2007 9:34 am

Post by pawellek »

Bardzo ciekawe Euro :). Jak na razie odpad³y 3 dru¿yny które mia³y w grupie pierwsze miejsce i co ciekawe 3 mecz w grupie gra³y rezerwami (mo¿e to by³ b³±d). Ciekawie zapowiada sie dzisiejszy mecz mam nadzieje ze wygra Hiszpania bo je¶li nie to my¶le ¿e niestety W³ochy zostan± mistrzem :cry:.
Manager: pawellek88
Team: Deportivo La Moszyny City
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

pawellek wrote:Bardzo ciekawe Euro :). Jak na razie odpad³y 3 dru¿yny które mia³y w grupie pierwsze miejsce i co ciekawe 3 mecz w grupie gra³y rezerwami (mo¿e to by³ b³±d). Ciekawie zapowiada sie dzisiejszy mecz mam nadzieje ze wygra Hiszpania bo je¶li nie to my¶le ¿e niestety W³ochy zostan± mistrzem :cry:.
Pamietaj, ze Hiszpania tez grala rezerwami :) a W³ochy to druzyna turniejowa, rozkrecaja sie z meczu na mecz, a Hiszpanie wiadomo, graja jak nigdy, przegrywaja jak zawsze, wiec FORZA SQUADRA AZZURA!
"If you hate something don't you do it too..."
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

no i niestety muszê Ci przyznaæ racjê :? Bo w finale pewnie zagraj± Niemcy z W³ochami, choæ wola³bym fina³ Turcja - Hiszpania :D
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

HAHAH!! W£OSI do domu!! Ca³e szczê¶cie:D!! Fina³ bedzie Rosja - Niemcy:)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

mcmagik wrote:HAHAH!! W£OSI do domu!! Ca³e szczê¶cie:D!! ...
Dok³adnie ;p
Mamy troszkê urozmaicenia, bo i Turcja i Rosja spisa³y siê chyba powy¿ej oczekiwañ, Niemcy to wiadomo - zawsze siê prze¶lizgn± gdzie¶ do czo³ówki (ale liczê, ¿e nie uda im siê znale¼æ w finale), no i Hiszpania, która ostatnimi czasy nie mog³a siê przebiæ tak wysoko, mimo i¿ zawsze legitymowa³a siê sk³adem wype³nionym ¶wiatowej klasy pi³karzami.
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

No to ja dodam swoje trzy grosze :)
Turcy niestety nie maj± dobrego sk³adu - zosta³o ich 14 zdolnych do gry (kontuzje i kartki), chodz± s³uchy ¿e 3 bramkarz bêdzie zmuszony graæ jako stoper.
Mam nadziejê ¿e siê spisz± i zlej± niemiaszków - chocia¿ im siê wszystko udaje.

Drugi mecz - rewelacja turnieju Rosjanie kontra Hiszpanie. Jeden mecz Hiszpanie wygrali, ale po nim ruscy siê obudzili - tak ¿e teraz bêdzie bardzo ciekawy mecz :) i ciê¿ko powiedzieæ kto wygra chocia¿ po tym co widzia³em wiêksze prawdopodobieñstwo maj± ruscy. :)
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Post by Adas =) »

Niemcy vs Hiszpania ?

Wed³ug mnie wygraj± Niemcy... ale wole aby wygra³a hiszpania :PP

wynik... 2:1 dla niemców
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
Gladiator
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1689
Joined: Sat Sep 09, 2006 6:05 pm
Location: Poland

Post by Gladiator »

Hiszpania ;)
Manager: Gladiator
Team: FC Vixa (D.12)

Image
Regulamin (forum) (transfery)
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”