Global Operations

Moderators: Moderator, Polish Moderators

mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Global Operations

Post by mcmagik »

Nie mam pojêcia czy ktokolwiek z was interesuje siê FPS'ami i je¶li tak to w jakim wydani, ale chcia³bym was zachêciæ do spróbowania Global Operations. Je¶li znudzi³ siê wam camperski CS, bezsensowny po sieci CoD czy Q23623172, powinni¶cie spróbowaæ GO. Jest to chyba jedna z niewielu aktualnie gier gdzie liczy siê gra zespo³owa i misie nie polegaj± na zabraniu flagi czy pilnowaniu jakiej¶ skrzynki. Nie gra jest wiele bardzie amitna i mo¿emy w niej wykonywaæ kilka rodzajów misji: zabiæ/ochroniæ VIPa, uwolniæ/utrzymaæ zak³adników, zdobyæ/obroniæ jakie¶ miejsce/baze, wykra¶æ/utrzymaæ jak±¶ rzecz, za³o¿yæ/rozbroiæ bombê...
Global Operations to taktyczna gra akcji przedstawiaj±ca rzeczywiste zadania wykonywane przez oddzia³y specjalne. £±czy w sobie najlepsze cechy takich swoich poprzedniczek jak: Counter Strike, Rainbow Six i Team Fortress. Gracz mo¿e wybieraæ spo¶ród sze¶ciu odmiennych klas postaci, ka¿da o indywidualnych umiejêtno¶ciach, tj.: sniper, recon, medic, heavy gunner, demoman i commando. Dostêpne s± 32 rodzaje broni plus dodatkowe, specyficzne tylko dla danego typu postaci np. wyrzutnia rakiet dla commando.
Przed nami szesna¶cie ró¿nych map odwzorowuj±cych prawdziwe, wystêpuj±ce w realnym ¶wiecie lokacje, ka¿da z w³asnym scenariuszem opartym na realnych wydarzeniach, które mia³y miejsce w danym rejonie. Dodatkowo mo¿na ¶ciagn±c mapy np. z CS takie jak: Dust czy Dust2.Postacie sterowane przez komputer odznaczaj± siê sztuczn± inteligencj± stoj±c± na wysokim poziomie. Akcjê obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Tryb multiplayer umo¿liwia wspóln± rozgrywkê do 24 osób poprzez sieæ lokaln± lub Internet.Zapraszam do gry w necie

http://rapidshare.com/files/113423134/G ... .part1.rar
http://rapidshare.com/files/113500596/G ... .part2.rar
http://rapidshare.com/files/113633493/G ... .part3.rar
http://rapidshare.com/files/113649095/G ... .part4.rar
http://rapidshare.com/files/113651452/G ... .part5.rar


Patch do gry w sieci (zainstalowac w folderze z gr±):
http://rapidshare.com/files/114722288/globalops-351.rar

Dodatkowe mapy (skopiowac do folderu worlds, przykladowo: D:\Global Operations\Globalops\worlds):
http://rapidshare.com/files/114819195/allmaps.rar



w razie czego:
www.thelostparadise.com
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

dziêki, na pewno siê przyda :)
jakie wymaganie? bo mój komp ju¿ zdycha
a propo:nie wiem czy jeste¶cie za, czy nie, ale jak by¶my za³o¿yli temat z linkami do programów i gier np.na www.rapidshare.com ?
wiem, ¿e wiêkszo¶æ bêdzie przeciw, ale tylko rzuci³em tak± propozycjê. a to nie musia³oby byæ nielegalne.....
mog³yby byæ legalne programosy i gry
pozdrawiam all
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

muzyk wrote:dziêki, na pewno siê przyda :)
jakie wymaganie? bo mój komp ju¿ zdycha
a propo:nie wiem czy jeste¶cie za, czy nie, ale jak by¶my za³o¿yli temat z linkami do programów i gier np.na www.rapidshare.com ?
wiem, ¿e wiêkszo¶æ bêdzie przeciw, ale tylko rzuci³em tak± propozycjê. a to nie musia³oby byæ nielegalne.....
mog³yby byæ legalne programosy i gry
pozdrawiam all
raczej nie, mysle, ze nie bedziemy tutaj robic warezu, zreszta pewnie admini by sie doczepili...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

no wla¶nie......
a ta gierka to naprawdê fajna. i to jeszcze od EA. mo¿e zmówiliby¶my siê na jakiego¶ multiplayerka?
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Pentium II 300MHz, 64MB RAM, akcelerator 3D.

W³a¶ciwe ta giera nadaje siê tylko na multi, poniewa¿ boty s± do¶æ g³upie.:) Na multi jest niez³a zabawa, wtedy wszystko jest inaczej:)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

no to fajnie. jak wszyscy ¶ci±gn±, to zmówimy siê na jakiego¶ multi
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

muzyk wrote:no to fajnie. jak wszyscy ¶ci±gn±, to zmówimy siê na jakiego¶ multi
Ja gram jako Magik:P O co zreszt± nie jest siê ciê¿ko domy¶liæ;-)
Czasem stawiam serwer na 8 osób...
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

mcmagik wrote:
muzyk wrote:no to fajnie. jak wszyscy ¶ci±gn±, to zmówimy siê na jakiego¶ multi
Ja gram jako Magik:P O co zreszt± nie jest siê ciê¿ko domy¶liæ;-)
Czasem stawiam serwer na 8 osób...
tez bym sie pisal na pogranie ;) tylko sciagne...najlepiej w tym temacie niech sie dopisuja ludzie co beda chcieli zagrac i wtedy mcmagik stworzylbys serwer :)
"If you hate something don't you do it too..."
KajTeK
Team Board Member
Posts: 384
Joined: Mon Aug 06, 2007 7:27 pm
Location: Zabrze POL

Post by KajTeK »

ja tez bym pogral mozna spróbowaæ ale w czasie meczy nie liczcie na mnie bo ogladam wszystkie i to co Holandia zrobi³a wlochom co¶ pieknego (najlepszy mecz jak narazie)
Manager - KajTeK
Team - F.C. Zabijaki G.311
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

w czasie meczy ME na mnie te¿ nie ma co liczyæ:) ale o ka¿dej innej porze dnia i nocy mozna na mnie liczyæ bo mam wakacje od d³u¿szego czasu a do roboty od przysz³ego tygodnia dopiero:PP
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Moje pierwsze wra¿enia :) :
Kompletnie nie potrafiê graæ w multiplayera :( . Na singlu co¶ mi wychodzi³o, ale na multi kompletnie NIC. Gra³em z jakim¶ anglikiem(ale on by³ w przeciwnej dru¿ynie). Na pocz±tku mnie chcia³ zabiæ, ale jak skuma³, ¿e nie potrafiê graæ, to chcia³ mi pomóc :) .
Rzuca³ mi broñ, ale ja nie potrafi³em jej podnie¶æ. Nie wiem jak to siê robi. Po¼niej do³±czy³ jaki¶ polak do mojej dru¿yny i ci±gle go zabija³(jaki¶ lucyfer :) czy jako¶ tak mu by³o), wiec nie mogli¶my dooñczyæ rozmowy.
Mo¿e przy was siê nauczê graæ, ale samemu to nic kompletnie nie potrafiê :cry: .
EDIT
Mój antywirus wykry³ trojana i zablokowa³ dostêp do gry.
Wirus: Win32:Goldun-X [Trj]
Plik: CRes.dll
Katalog: D:\Program Files\Global Operations\Globalops
Proces: globalops.exe
koenigsegccx
Team Board Member
Posts: 305
Joined: Mon Nov 26, 2007 4:00 pm
Location: Pruszków - Poland

Post by koenigsegccx »

Ja gra³em w podobn± gierkê te¿ w multiplayera z CD-Action.
To by³o Tactical OPS czy co¶ takiego.Ca³kiem fajna gierka szczególnie by³o najfajniej jak sie ze snajperki strzela³o ;)
Image
Image
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

muzyk wrote: Mój antywirus wykry³ trojana i zablokowa³ dostêp do gry.
Wirus: Win32:Goldun-X [Trj]
Plik: CRes.dll
Katalog: D:\Program Files\Global Operations\Globalops
Proces: globalops.exe
Tak jest to trojan. Otó¿ w Global'u jaki i w CSie byli cheaterzy, u¿ywaj±cy Aimbotów etc. Trojan ten pobiera informacje czy nie masz zainstalowanego programu cheaterskiego GOBota.


Wszystkie klawisze potrzebne do sterowania znajdziesz w OPTIONS---> Controls.
standardowo podnosi siê broñ Spacj±, prze³adowuje R... zreszt± dla ka¿dego inne ustawienie klawiszy bêdzie optymalne;-)

U mnie konfiguracja wygl±da nastêpuj±co:
Skok- Spacja
Przykucniêcie- C
Prze³adowanie- Q
Upuszczenie przedmiotu-`
U¿ycie- E
Wspomaganie wzroku (noktowizor, maska, termowizor)- T
Ekwipunek- R
Pisanie (ogólne)- G
Pisanie (dru¿yna)-F
Reszta praktycznie standardowo. Jak widaæ lubiê mieæ wszystko blisko siebie;-)
WSAD'em poruszam siê;-)

Lucyfer gra w t± gre raptem 4 dni ;-)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

To co, mogê tego wirusa mieæ w systemie? Mam go przywróciæ z kwarantanny spowrotem do folderu z gr±, ¿eby dzia³a³a?
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

muzyk wrote:To co, mogê tego wirusa mieæ w systemie? Mam go przywróciæ z kwarantanny spowrotem do folderu z gr±, ¿eby dzia³a³a?
Trojan to nie wirus, to oprogramowanie szpieguj±ce. Ja mam tego trojana od d³ugiego czasu i nic mi siê nie dzieje, bo jest to trojan zupe³nie do czego innego potrzebny, nie do nas³uchu klawiatury czy innych rzeczy, lecz do sprawdzenia czy nie masz oprogramowania cheaterskiego.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”