Global Operations

Moderators: Moderator, Polish Moderators

muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

pearl, Wojt, Glad, Meler co z wami? Czemu nie gracie? Mi ju¿ magik pomóg³, wiele siê przy nim nauczy³em. Teraz ju¿ prawie wymiatam hehehehe ;)
Jak czego¶ nie wiecie to piszcie, on was wszystkiego nauczy, bo jest do¶wiadczonym graczem.
Mia³ byæ jaki¶ soccerprojectowski multi, a tu nic.... :)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Kurde sorry, ja jeszcze nie sciagnalem calosci, mialem teraz egzaminy i troche roboty w tym tygodniu, ale po weekendzie mysle, ze juz z wami zagram :)

a jest jakies spolszczenie do tej gry??
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

jak mia³e¶ egzaminy to spoko, nie ¶piesz siê :) lepiej dobrze napisz :)

szkoda, ¿e dopiero po weekendzie. w tym tygodniu mnie w ogóle nie bêdzie, bo wyje¿d¿am na wczasy na s³owacjê, wiêc nie bêdê mog³ pograæ.
wrócê dopiero w niedzielê :(

spolszczenia do tej gry nie ma, ale jak umiesz angielski choæ trochê, to od razu skumasz o co kaman :)

PODAJE TO, CO TRZEBA ¦CI¡GN¡Æ:

-czê¶æ 1

-czê¶æ 2

-czê¶æ 3

-czê¶æ 4

-czê¶æ 5

-Patch do gry w sieci (zainstalowac w folderze z gr±)

-Dodatkowe mapy (skopiowac do folderu worlds, przykladowo: D:\Global Operations\Globalops\worlds)

-Ten programik zmienia klucz do Globala ;-)
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

jakie¶ screeny ? :)
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

juz gierke mam, wiec najlepiej tutaj podac konkretny dzien i godzine i umowic sie zeby kazdy wszedl na serwer...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

devil162 wrote:jakie¶ screeny ? :)
poprostu w wyszukiwarkce grafiki google wpisz Global Operations :)
nie jest tego du¿o, ale to zawsze co¶ :)
pearl wrote:juz gierke mam, wiec najlepiej tutaj podac konkretny dzien i godzine i umowic sie zeby kazdy wszedl na serwer...
mnie nie bêdzie(wrócê dopiero w sobotê wieczorem albo w niedziele rano),wiêc z wami nie bêdê mog³ zagraæ, ale proponujê, ¿eby¶cie umówili siê z magikiem na jakie¶ próbne granie. on wam poka¿e co i jak.
aha. najlepiej jakby ka¿dy mia³ w grze taki nick jaki ma tutaj na forum
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

Ja jestem :) nawet wczoraj gra³em singla w mexico :) ale moja ekipa przegra³a :) nie wiem o co tam biega :) s± dwa cele samochód i bomba (chyba), jak broniê samochodu to mam komunikat ¿e bomba uzbrojona a jak broniê bomby to nie mam nikogo w pobli¿u z mojej ekipy i ginê po ciê¿kich walkach :D, a potem zanim siê zameldujê z powrotem to bomba ju¿ uzbrojona :D
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Mexico:
"W odpowiedzi na narastaj±cy nacisk ze strony Amerykañskiej Agencji ds. Narkotyków, w³adze meksykañskie znacz±co wzmog³y swoje wysi³ki w celu ograniczenia przep³ywu narkotyków na pó³noc. Anonimowa informacja przekazana lokalnej policji spowodowa³a wys³anie oddzia³ów Armii Meksykañskiej, uzbrojonych w du¿y ³adunek wybuchowy typu C4, do podejrzewanej lokacji bazy operacyjnej Kartelu Gallardo, sk±d w stronê granicy ma wyruszyæ ³adunek narkotyków na ciê¿arówkach" (Opis z instrukcji GO).

Krótko:
Zaczynasz jako ¿o³nierz Amii Meksykañskiej. Zadaniem twojego oddzia³u jest wysadzenie ciê¿arówki która wyruszy na pó³noc b±d¼ sk³adu z narkotykami (znajduje siê on na ty³ach ko¶cio³a). Je¶li boty uciekaj± (s± do¶æ durne) wystarczy wydaæ komendê ¿e potrzebujesz assysty b±d¼ by powrócili (Standardowo: z-4-2 b±dz z-2-1 jesli dobrze pamiêtam:P)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

A kiedy mo¿na kogo¶ spotkaæ na serwerze ?? bo obecnie codziennie próbujê siê dostaæ ok. 22 i klapa :D
A na razie próbujê przej¶æ 3 misjê i ju¿ dochodzê do ciê¿arówki a tam ginê :)
poci±giem a potem miastem :D
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

mnie jak tylko bêdê mia³ wolne... Aktualnie 24/7 jestem ¿e tak powiem ³adnie zmêczony...
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
wonio
Fan
Posts: 1
Joined: Fri Aug 01, 2008 10:47 am

Global Operations

Post by wonio »

ja czesto gram w GO i chetnie pomoge jesli ktos ma jakis problem, wiec jak co to aby pytac:D
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”