kredyt i druzyna na minusie

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Pabloswidnik
Coach
Posts: 41
Joined: Tue Jan 22, 2008 8:59 pm
Location: ¦widnik
Contact:

kredyt i druzyna na minusie

Post by Pabloswidnik »

mam nietypowa sprawe ,jak zaczynalem gre jakis czas temu przesadzilem z transferami,wzielem kredyt i coz jestem na minusie jak z tego mozna wyjsc,czy sa jakies szanse?prosze o pomoc
klub - ANIOLY
MANAGER - Pabloswidnik

http://lifeventure.nmj.pl
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Hehehe. Jakbym widzial siebie :) Zaczyna³em tak samo. Kupowa³em zawodników 65% po 3 miliony, a potem sprzedawa³em za 10 tysiêcy...
Ile ja na tym straci³em kasy :)
Dzia³o siê tak z powodu mojej nieznajomo¶ci SoccerProject.
Wyobra¼ sobie, ¿e zaczyna³em w po³owie 17 sezonu i szala³em do ok.19, a na prost± wyszed³em dopoiero TERAZ!
Mia³em na koncie minusowe kwoty i wiele k³opotów z tego powodu.

Jako¶ uda³o mi siê z tego wyj¶æ(z czego bardzo siê cieszê :) ). Niestety kosztowa³o mnie to wiele nerwów, ale teraz moge ze satysfakcj± powiedzieæ, ¿e sobie z tym poradzi³em.

Wiêc tak:
-nie robi³em ¿adnych transferów przez d³ugi okres czasu, chyba ¿e sprzedawa³em swojego dobrego zawodnika za spor± sumê
-podwy¿szy³em ceny biletów za mecze
-dog³êbnie analizowa³em przed ustawieniem meczu swojego przeciwnika, aby wiedzieæ jak zagraæ, ¿eby wygraæ
-bra³em udzia³ w róznych turniejach towarzyskich za spore wpisowe i stara³em siê je wygrywaæ(choæ nie zawsze wychodzi³o, a raczej zawsze :) )
-stara³em siê trenowaæ zawodników jak najlepiej, ¿eby w meczach dawali z siebie wszystko
-od³±czy³em kabel od monitora :) i przykry³em myszkê kocykiem, ¿eby siê wypoci³a :) (link do tego filmiku(nawet ca³kiem fanego))

To mniej wiêcej zadecydowa³o o wyj¶ciu z moich problemów. Jak sobie jeszcze co¶ przypomnê to dopiszê.
Mo¿e nie wszystko to co napisa³em jest do koñca prawd±(mo¿e co¶ przekrêci³em lub wyolbrzymi³em), ale jak widaæ to pomog³o.
Z tego da siê wyj¶æ, pod warunkiem szczerych chêci :)
¯yczê ci, aby¶ szybko siê wydostal ze swoich problemów i wygrywa³ jak najwiêcej meczy.
O matko, ale siê rozpisa³em :)
To mniej wiêcej tyle. Pozdrawiam
Pabloswidnik
Coach
Posts: 41
Joined: Tue Jan 22, 2008 8:59 pm
Location: ¦widnik
Contact:

:(((

Post by Pabloswidnik »

dzieki za slowa otuchy,ale srednio to widze mam nadzieje ze jakos podolam :x
klub - ANIOLY
MANAGER - Pabloswidnik

http://lifeventure.nmj.pl
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Szanse sa zawsze, najlepiej przeczytaj w FAQ sposoby na zarabianie pieniedzy, dodam jeszcze ze jednym ze sposobow (ktory wiaze sie z ryzykiem) jest ustawienie wszystkim graczom zamiast podstawowej pensji, premie za wygrana i celowo wystawiac jak najgorszy sklad zeby przegrywac wszystkie mecze w lidze. Ryzyko jest tego typu ze czasami mozemy jednak mecz wygrac, a wtedy ponosimy dosyc duze koszty.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”