pro¶ba o ocene sk³adu :)

Moderators: Moderator, Polish Moderators

devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

pro¶ba o ocene sk³adu :)

Post by devil162 »

proszê o ocene mojego sk³adu nazwa klubu to TBFC Internazionale

teraz awansowa³em z 1 miejsca do ligi G i mam pytanie czy tym sk³adem zdo³am siê utrzymaæ w tej lidze ? czy bêdzie ciêzko :?:
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Wiesz co?
Gdybym ja awansowa³ takim sk³adem z H do G to chyba w nastêpnym sezonie zaj±³bym bezdyskusyjnie 1 miejsce :)
Ch³opie!
Masz bardzo dobry sk³ad! I grasz zaledwie od 22 sezonu! Patrz±c na twoje mecze widzê, ¿e du¿± wiêkszo¶æ wygrywasz, wiêc gdybym by³ na twoim miejscu pi±³ bym siê dalej :) . Pod warunkiem czêstego zagl±dania na SP :) .

Co wy na to ch³opaki, dobrze mu napisa³em?
Last edited by muzyk on Tue Jun 17, 2008 8:24 pm, edited 2 times in total.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

w G pewnie sie utrzymasz, ale nie licz na awans, jesli awansuejsz jakims cudem to szybko spadniesz, masz wiekszosc starych zawodnikow, na utrzymanie w lidze starczy
"If you hate something don't you do it too..."
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

czy dobr± polityk± transferow± jest kupowanie w³a¶nie takich "dziadków" z ocena ogolna tak okolo 80 % ?? to siê op³aca ?

ps. nie spodziewa³em siê takiej odpowiedzi :) ze z tym sk³adem spokojnie siê utrzymam

w meczach moja ocena ogolna zespolu nie przekracza 98 wiec nie wiem czy tak ³atwo bêdzie ? bo innni w tej lidze co awansuje maja po 115 :wink:
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

devil162 wrote:czy dobr± polityk± transferow± jest kupowanie w³a¶nie takich "dziadków" z ocena ogolna tak okolo 80 % ?? to siê op³aca ?

ps. nie spodziewa³em siê takiej odpowiedzi :) ze z tym sk³adem spokojnie siê utrzymam

w meczach moja ocena ogolna zespolu nie przekracza 98 wiec nie wiem czy tak ³atwo bêdzie ? bo innni w tej lidze co awansuje maja po 115 :wink:
Kupuj m³odych za ma³e pieni±dze, sprzedawaj za du¿e, czasem trafi siê jaka¶ pere³ka to zale¿nie od tego czy masz na tej pozycji zawodnika zostawiaj lub sprzedawaj. Rób kasê póki nie jest bardzo wa¿na atmosfera, pó¼niej nie bedzie na to miejsca. Nie warto tobie teraz awansowaæ bo pó¼niej co? W lidze F na pewno spadniesz...
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

aha ok to my¶lê ze bêde siê trzyma³ w tej lidze teraz ca³y czas przez kilka sezonów
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

devil162 wrote:aha ok to my¶lê ze bêde siê trzyma³ w tej lidze teraz ca³y czas przez kilka sezonów
graj o 3 miejsce, ale nie wyzej, chociaz kase zarobisz jakas...
"If you hate something don't you do it too..."
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

no bo aktualnie jestem na minusie okolo 250 K :( dostane za awanas 1,8 MLN ale nie wiem co z t± kas± zrobiæ ? czy rozbudowaæ standion ? bo mam stadion na 4 ty¶ miejsc , czy kupiæ jakiego¶ zawodnika m³odego
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

devil162 wrote:no bo aktualnie jestem na minusie okolo 250 K :( dostane za awanas 1,8 MLN ale nie wiem co z t± kas± zrobiæ ? czy rozbudowaæ standion ? bo mam stadion na 4 ty¶ miejsc , czy kupiæ jakiego¶ zawodnika m³odego
nie spiesz sie z transferami, lepiej wloz w stadion, i w szkolke juniorow jesli jej nie masz, co do transferow, jesli masz juz wszystkich wytrenowanych to postaraj sie sprzedac tych najmniej przydatnych...co do kupienia to szukaj okazji, czesto sa takie ze mozna za grosze kupic, nawet z "kup teraz"
"If you hate something don't you do it too..."
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

szkó³kê juniorów mam t± pierwsz± i t± kasê chyba narazie wloze w stadion
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

devil162 wrote:szkó³kê juniorów mam t± pierwsz± i t± kasê chyba narazie wloze w stadion
szolki najlepiej robic wszystkie 3 poziomy odrazu, bo majac 3 poziom bezie junior srednio co 20 dni, a nie co 60 jak przy 1 poziomie...
"If you hate something don't you do it too..."
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

rozbuduje najpierw stadion a reszte kasy odloze i jak cos zarobie po nastepnym sezonie za miejsce w tabeli to za to rozbuduje szkolke

EDIT

sprawdzilem programem SPMT do jakiej ligi awansuje i bede w lidze G612 porownajcie moj klub do klubow z tej ligi :)
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

a ja nierozumiem jednego, jak podczas prowadzenia druzyny przez 1,5 sezonu mozna nie wytrenowac grajkow na maxa, ktorych dostalo sie na samym poczatku, przeciez zamiast kupowac grajkow wystarczylo wytrenowac tych co miales. Nie zebym cie krytykowal, ale bardzo mnie zdziwilo jak zobaczylem twojego "RM Przemyslaw Kaczmarczyk"

A wracajac do tematu, to lepiej najpierw rozbuduj szkolke splac kredyt i zbieraj kase, a liga i miejscem sie za bardzo nie przejmuj, pozniej kup troche dobrych mlodych grajkow i wtedy dopiero zabierz sie za ostre granie na powaznie (awansowanie do wyzszych lig).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

no w³a¶nie osttanio sobie zaniedba³em ale ju¿ usatwiam im regularnie inny trening :)

sry ze post pod postem ale nikt nie odpowiedzia³ mi na pytanie awansowa³em do ligi G 612 mozecie ocenic zepsoly z tej ligi i powiedziec mi jak w ich ¶wietle prezentuje sie moja dru¿yna i jakie mam szanse w tej lidze
Kaczor23
Groundsman
Posts: 8
Joined: Sat Aug 09, 2008 8:51 am

Post by Kaczor23 »

prosze o ocenienie mojego sk³adu FC Dêbówko
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”