Prosze o ocene skladu ;)))

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Konrad_dete
Fan
Posts: 2
Joined: Thu Jun 19, 2008 6:33 pm

Prosze o ocene skladu ;)))

Post by Konrad_dete »

Moja dru¿yna to Kondzior_Team_Always_Win
ta dru¿yn± utrzyma³em sie drugi sezon z rzêdu w lidze G,
W pierwszym sezonie by³em na 8 miejscu, a w drugim na 10.
Chcia³bym prosiæ was o ocenê sk³adu. Czy masz szanse na wy¿sze lokaty ?
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

szansa jest zawsze, ale ja bym na twoim miejscu napewno sprzedal SW bo nie sa oni ci wogole potrzebni, ale pomyslal zeby ustawic tak ilosc grajkow do taktyki. No i przydaloby ci sie dokupic paru zawodnikow bo w zasadzie na pozycje CB i CM masz razem tylko dwoch zawodnikow i na dodatek jeden to juz staruszek w wieku 31 lat, wiec brakuje ci zawodnika do kazdego ustawienia.
Widze tez ze zadko logujesz sie i niezabardzo analizujesz przeciwnika (twierdze tak na podstawie ustawianej przez ciebie agresji na mecze). Zawsze jak widzisz bardzo silnego przeciwnika a nastepnego dnia troszke lepszego od ciebie to poswiec pierwszy mecz i oszczedz grajkow na drugi mecz, zeby miec wieksze szanse na wygrana, bo 3 pkt sa lepsze od 0 czy 1 za remis.
Widze tez ze troszke kupujesz i sprzedajesz grajkow, wiec mozliwe ze twoja atmosfera nie jest na najwyzszym poziomie, a co za tym idzie gorsze oceny lapiesz na meczach.
Nie rozgrywasz wogole meczy Tow zeby dac pograc rezerwom, zeby chociaz morale sobie uzupelnili i Team Spirit ci wolniej sie odnawia.

To chyba takie najbardziej rzucajace sie w oczy niedociagniecia, sam napewno znasz ich wiecej bo prowadzisz swoj zespol przez pare sezonow wiesz jaka jest sytuacja w twojej lidze, jak graja poszczegolne zespoly, jakie maja sklady, kiedy i jak czesto dopadaja ich kontuzje, jakie masz problemy przy wystawianiu skladu na mecze, gdy ktos z twoich grajkow zlapie kontuzje, itd.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Konrad_dete
Fan
Posts: 2
Joined: Thu Jun 19, 2008 6:33 pm

Post by Konrad_dete »

W³a¶nie mam zamiar kupic CM, zbiera³em na transfer przez ca³y sezon :D
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”