kontrakty pracowników

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
miras1983
Coach
Posts: 41
Joined: Sat May 17, 2008 7:27 pm

kontrakty pracowników

Post by miras1983 »

mam pytanie. chodzi mi o pracowników którym koñcz± sie kontrakty (wszystkim w tym samym czasie siê koñcz±) . czy zostawiæ ich i przed³u¿yæ im kontrakty , czy przyj±æ nowych i ich wytrenowaæ ¿eby nie przep³acaæ na pensje.moi obecni wszyscy maj± po 100% i bêdê musia³ nie tak ma³o zaoferowaæ za przed³u¿enie. proszê o poradê.KS MIRASSS ,liga g499
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Post by mcmagik »

Trzymaj ich, raz w tygodniu tyle co im p³acisz to równowarto¶æ jednego meczu towarzyskiego, a nawet i mniej... A wymiana pracowników zazwyczaj koñczy siê problemami z atmosfer±:)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Re: kontrakty pracowników

Post by piciu_90 »

Może nie na temat kontraktów, ale podobnie...
Czy jeśli wymienię cały sztab szkoleniowy (który co do jednego posiada 100% umiejętności), i nowych pracowników wyślę na taką ilość kursów, by osiągnęli 100%, to będzie to ta sama jakość?
Manager: piciu_90
Team: KKS Federacja Poznañ
National Manager: Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: kontrakty pracowników

Post by pearljammer »

piciu_90 wrote:Może nie na temat kontraktów, ale podobnie...
Czy jeśli wymienię cały sztab szkoleniowy (który co do jednego posiada 100% umiejętności), i nowych pracowników wyślę na taką ilość kursów, by osiągnęli 100%, to będzie to ta sama jakość?
A dlaczego ma byc inna? 100% to 100%.
"If you hate something don't you do it too..."
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: kontrakty pracowników

Post by WojT »

problem jedynie w tym że dodatkowo oprócz pensji płacisz za szkolenia więc to musisz sobie sam przeliczyć co warto, a czego nie.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Re: kontrakty pracowników

Post by piciu_90 »

Dzięki chłopaki ;*
Manager: piciu_90
Team: KKS Federacja Poznañ
National Manager: Image
Kilmar
Team Board Member
Posts: 302
Joined: Thu May 17, 2007 9:50 am
Location: Lodz, Poland

Re: kontrakty pracowników

Post by Kilmar »

Ja od początku gram tymi samymi Teraz chcę tylko zmienić opiekuna talentów bo mam Czecha a chciałbym, żeby więcej zawodników było"Made in Poland"
Kilmar
the Nevis

Ash nazg durbatululuk, ash nazg gimbatul,
ash nazg thrakatuluk agh burzum-ishi krimpatul.
babol
Team Manager
Posts: 102
Joined: Sun Sep 09, 2007 8:30 pm

Re: kontrakty pracowników

Post by babol »

Kilmar wrote:Ja od początku gram tymi samymi Teraz chcę tylko zmienić opiekuna talentów bo mam Czecha a chciałbym, żeby więcej zawodników było"Made in Poland"
Brawo,tak trzymac! Jakby wszyscy tak robili,to moglibysmy zalac caly rynek transferowy polskimi juniorami.
Image
Image
ImageOficjalna strona internetowa druzyny "kolo" : http://www.kolo.tomslus.kgb.pl
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: kontrakty pracowników

Post by WojT »

Ja niestety zmieniłem polaka na portugalczyka - przez 3 sezony wyszukiwania talentów u mnie polak dał mi tylko 3 zawodników - a przez cały czas dawał info że są za słabi do drużyny.
A portugalczyk na dzień dobry wrzucił mi zawodnika na najbardziej brakujący mi stan osobowy :)
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: kontrakty pracowników

Post by Pietraszenko »

jak teraz po zmianach wyglądaja pensje pracowników? mam wszystkich na 100%, ale zatrudniałem ich na kontrakty 3-letnie (mineła połowa...) i maja zarobki od 280 d0 600. Ile teraz trzeba zapłacić 100-procentowcom?
mój klub ---> FC Czarnków
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: kontrakty pracowników

Post by WojT »

wszystko zależy od tego na jaką stawkę będą chcieli ci się zgodzić. Z moich doświadczeń wynika że trener wyszkolony na 100% nie chce wziąć mniej niż 700. Pozostali pracownicy biorą od 500 do 800 (kontrakty oczywiście na 3 sezony).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: kontrakty pracowników

Post by Pietraszenko »

taaa, przyczytaj ze zrozumieniem. Daję im po 1200 i żaden nie przyjmuje kontraktu. na szczescie obecny jeszcze obowiazuje 90 dni
mój klub ---> FC Czarnków
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: kontrakty pracowników

Post by WojT »

taaaa, to pisz ze zrozumieniem - nigdzie wcześniej nie było informacji o tej kwocie - ja ci napisałem ile ja dawałem i przyjmowali. A jak jest u Ciebie to już indywidualna sprawa.
P.S. Twoja kwota :) 1200 mieści się w podanym przeze mnie zakresie :) trener > 700, pozostali powyżej 500.

Następna sprawa - rzeczywiście ceny kadry wzrosły - być może jest to związane z którąś informacją pisaną przez team przed sezonem (niekoniecznie tym, wydaje mi się że dwa sezony temu pisali coś o cenach kadry szkoleniowej).

Masz poniżej aktualne ceny trenera i opiekuna młodzieży:
ImageImage
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
kacper987
Coach
Posts: 34
Joined: Sat Nov 29, 2008 12:54 pm

Re: kontrakty pracowników

Post by kacper987 »

Lol ja swoich pracowników kupiłem za od 300 do 1300
babol
Team Manager
Posts: 102
Joined: Sun Sep 09, 2007 8:30 pm

Re: kontrakty pracowników

Post by babol »

Dwom moim pracownikom koncza sie kontrakty (asystent i opiekun mlodziezy), obaj kontrakty do tej pory 1800-2000 a teraz nawet za 7500 nie chca przedluzac! :shock:
Jakis czas temu w ogolnych wiadomosciach byla jakas zagmatwana odpowiedz, mowiaca tez o tym, ze mamy byc wynagradzani w "reklamach", czyli wiecej albo drozsze,ale jak do tej pory nic sie nie zmienilo... :cry: , ci co pamietaja , kiedys za reklamy dostawalismy nawet 200k,no ale to bylo kiedys...
Image
Image
ImageOficjalna strona internetowa druzyny "kolo" : http://www.kolo.tomslus.kgb.pl
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”