Doradzcie

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Doradzcie

Post by klivers »

Czy tego zawodnika a dokladniej GK sprzedaæ czy zostawiæ czy zostawic i po¼niej sprzedaæ?

gk: 1. Klaus Aufhauser

druzyna: F.C. MATU

Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

z taka agresja to nie licz na wiele za niego pomimo dobrych glownych, sprobowac mozesz, ale zebys sie nie zawiodl...
"If you hate something don't you do it too..."
muzyk
Team Manager
Posts: 246
Joined: Sun Jun 17, 2007 3:00 pm

Post by muzyk »

Zapewniam, ¿e ci siê nie sprzeda. Tak jak napisa³ pearl: ma za du¿± agresjê. I do tego nie wytrenowany w 100%.
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Jesli juz mialbym go sprzedawac to bym go zostawil do max wytrenowania i dopiero wtedy sprzedal, wieksze prawdopodobienstwo ze dostaniesz za niego wieksza kase, a moze pozniej po wytrenowaniu okaze sie ze jednak bedzie ci przydatny (ze nie bedzie lapal duzo kartek).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

Ufuss wrote:Jesli juz mialbym go sprzedawac to bym go zostawil do max wytrenowania i dopiero wtedy sprzedal, wieksze prawdopodobienstwo ze dostaniesz za niego wieksza kase, a moze pozniej po wytrenowaniu okaze sie ze jednak bedzie ci przydatny (ze nie bedzie lapal duzo kartek).
jesli bedzie ustawial niska agresje to moze duzo nie ³apac, ale wiadomo, ze z niska agresja to niewiele mozna zdzialac, ja mam wysmienite CF co ma 88% agresji, ale mam dla niego zmiennika, bo wiem, ze czesto ma dzien przerwy w ligowym meczu...
"If you hate something don't you do it too..."
klivers
Team Board Member
Posts: 339
Joined: Fri Feb 02, 2007 4:12 pm
Location: Poland-£ód¼

Post by klivers »

no ok chyba jednak go zostawie, mam tez drugiego GK podobnego z agresja do tego. tez mlodzik i mam nadzieje ze bede mog³ nimi grac na zmiane
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”