pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

BartGib i mcmagik, tak jak napisa³ Ufuss mo¿e to jaki¶ zagmatfany kod silnika gry, który raz na kilkadziesi±t meczy powoduje takie niespodzianki jak na realia SoccerProject.

Nie wiem czy s± jakie¶ plany na przysz³o¶æ dotycz±ce zmiany rozgrywki, ale powinni urzeczywistniæ grê. W przeciwnym razie Real Madryt musi wygrywaæ ka¿dy mecz z Osasun±, Mallorc±, Rom±, Espanyolem, Deportivo czy innymi dru¿ynami, raz na parê lat remisuj±c. Jak jest, chyba sami wiecie :]
Manager: piciu_90
Team: KKS Federacja Poznañ
National Manager: Image
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Ja tez nie wiem czy sa jakies plany na przyszlosc, ale moim zdaniem za duze prawdopodobienstwo losowe byloby denerwujace, bo nie poto ktos kupuje super zawodnikow, zeby co drugi, czy co piaty mecz przegrywac z druzyna, ktora gra samymi niewytrenowanymi mlodzikami.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

Ufuss wrote:bo nie poto ktos kupuje super zawodnikow, zeby co drugi, czy co piaty mecz przegrywac
Real Madryt nie po to wydaje wielkie miliony, ¿eby co sezon odpadaæ w 1/8 Champions League. Lech Poznañ nie po to wyda³ 5,5 mln. z³, aby dostaæ na inauguracje trzy paki w dupê od GKS Be³chatów :] Brutalna rzeczywisto¶æ...
Manager: piciu_90
Team: KKS Federacja Poznañ
National Manager: Image
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Re: pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Post by piciu_90 »

Panowie...
Jak to możliwe, że po spotkaniu wyjazdowym (!) dostałem € 29.400,00 ze sprzedaży biletów, których nota bene było 4200 (100% - 0%).
Gwoli ścisłości mój rywal na to spotkanie cenę jednego ticketa ustalił na 10 €, co oznacza, że powinien skasować € 42.000,00, a ja € 0!
Manager: piciu_90
Team: KKS Federacja Poznañ
National Manager: Image
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Post by BartGib »

jak to było w pucharze to nic dziwnego bo jest inny podział wpływów za bilety...
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Post by Ufuss »

piciu_90 wrote:Panowie...
Jak to możliwe, że po spotkaniu wyjazdowym (!) dostałem € 29.400,00 ze sprzedaży biletów, których nota bene było 4200 (100% - 0%).
Gwoli ścisłości mój rywal na to spotkanie cenę jednego ticketa ustalił na 10 €, co oznacza, że powinien skasować € 42.000,00, a ja € 0!
Bardzo dziwne, bo dostales 70%, a takiego podzialu nie ma za zaden mecz, nowy update napewno to tez nie jest, w bug-a watpie, wiec pozostaje mozliwosc (najbardziej bym za nia obstawal), ze gosc mial ustawiona cene biletow na 14 i pozniej (np. rano zaraz po meczu) ja zmienil.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Robson13
Groundsman
Posts: 5
Joined: Fri Dec 19, 2008 5:52 pm

Re: pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Post by Robson13 »

Siema mam pytanko co zrobić aby agresja spadła??
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Post by pearljammer »

Robson13 wrote:Siema mam pytanko co zrobić aby agresja spadła??

agresja to wartosc stala...nigdy nie wzrosnie, ani nie spadnie...
"If you hate something don't you do it too..."
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”