pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

miras1983
Coach
Posts: 41
Joined: Sat May 17, 2008 7:27 pm

pro¶ba do do¶wiadczonych graczy

Post by miras1983 »

prosze jesli mo¿na do¶wiadczonych graczy o ocene mojego sk³adu. co musze zmieniæ ¿eby mieæ lepsze wyniki. obecnie jestem na 11 miejscu w lidze g499. mój klub : KS MIRASSS
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Zapewne masz male TS przez robienie transferow, no i nie mozesz za bardzo szar¿owac z agresja, bo twoi zawodnicy maja ja wysoka. Pozatym twoj sklad jest calkiem calkiem. BP prawie wszystkich zawodnikow na poziomie 65, wiec szczerze mowiac jesli to zaden z wyzej wymienionych czynnikow, pozostaje tylko to ze nieodpowiednio dobierasz zawodnikow na mecze.
Wiecej pomyslow co do tak niskiej pozycji w lidze nie mam, gdyz wedlug mnie z takim skladem powinienes spokojnie byc w czolowce.
Aha sprawdz tez taktyke dla druzyny, ktora bedzie lepsza "kopnij i biegnij", "dluga pilka", czy moze jakas inna o ktorej nie pomyslalem.

Co do oceny calego skladu to ciezko jest oceniac czyjs sklad gdyz wedlug mnie sklad powinien byc odzwierciedleniem twoich ambicji menadzerskich (czyli dopasowany do tego co chcesz osiagnac w przeciagu najblizszych kilku sezonow i na co cie stac finansowo), a wiec sam powinienes wiedziec najlepiej jakiego zawodnika trzeba wymienic, ja ze swojej strony moge ci tylko powiedziec zebys jako glownego bramkarza wystawial "GK Ilie Ilie", gdyz od 10 sierpnia bedzie on lapal duzo lepsze meczowki od innych.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

Witam.

Dość długo gram już w Projecta, bo od początku 2006 roku, z przerwami na zmianę drużyny. Jak do tej pory moim największym osiągnięciem jest V liga. Wyżej nie jestem wstanie ugrać. Nie mam pomysłu na dalszy rozwój mojego składu, jak tylko czekać na młodych perspektywicznych talentów...

Wierzę, że jesteście godni dać mi jakieś wskazówki na ten temat, odpowiednio doradzić.

PS. 1. Czy narodowość moich pracowników, ma jakiś wpływ na ogólny rozwój zawodników? Czy to jest tylko i wyłącznie dodatek - flaga, a tak naprawdę liczy się to, czego zawodnik nauczy się na kursie?

2. Jak marzyć o rozwoju klubu na lepsze, skoro ma się tylko ponad 3 miliony euro i piłkarzy z pierwszego składu, którzy nie są wstanie ugrać niczego więcej?
devil162
Assistant Manager
Posts: 69
Joined: Sun Aug 26, 2007 11:07 am

Post by devil162 »

je¿eli chodzi o szkó³kê juniorów to juniorzy jakch dostajesz zalaza od narodowo¶ci opiekuna m³odzie¿y :)

a co do rozwoju klubu to proponuje rozbudowac szkolke na makxymalny poziom :) i sprzedawac juniorow lub rozwijac ich i nimi grac :) zawsze sei trafi talent
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

piciu_90 wrote:Witam.

Do¶æ d³ugo gram ju¿ w Projecta, bo od pocz±tku 2006 roku, z przerwami na zmianê dru¿yny. Jak do tej pory moim najwiêkszym osi±gniêciem jest V liga. Wy¿ej nie jestem wstanie ugraæ. Nie mam pomys³u na dalszy rozwój mojego sk³adu, jak tylko czekaæ na m³odych perspektywicznych talentów...

Wierzê, ¿e jeste¶cie godni daæ mi jakie¶ wskazówki na ten temat, odpowiednio doradziæ.

PS. 1. Czy narodowo¶æ moich pracowników, ma jaki¶ wp³yw na ogólny rozwój zawodników? Czy to jest tylko i wy³±cznie dodatek - flaga, a tak naprawdê liczy siê to, czego zawodnik nauczy siê na kursie?

2. Jak marzyæ o rozwoju klubu na lepsze, skoro ma siê tylko ponad 3 miliony euro i pi³karzy z pierwszego sk³adu, którzy nie s± wstanie ugraæ niczego wiêcej?
Ad. 1.
Nie zawodnikow, a pracownikow wysyla sie na kursy. Zawodnikom ustawia sie trening. Zawodnik juz na samym poczatku gdy przychodzi do twojej druzyny ze szkolki ma jakis pulap maxymalny do ktorego bedzie mogl maxymalnie byc wytrenowany.
Co do pracownikow to powinni byc wyszkoleni na 100%, w przeciwnym wypadku beda pracowac mniej wydajnie.
Od tego jakiej jest narodowosci twoj opiekun mlodziezy zalezy jakiej narodowosci bedzie gracz ktory przyjdzie ze szkolki. Jaki bedzie dowiesz sie w FAQ.

Ad. 2.
Odpowiedz znajdziesz w FAQ na tym forum (polecam pkt: "-Jakie s± sposoby do zarobienia pieniêdzy?")
http://forum.soccerproject.com/viewtopic.php?t=72714
Polecam rowniez podpatrywanie jak graja inni menadzerowie, ktorzy sa w wysokich ligach (i przesledzenie historii klubow w celu zaobserwowania jak im sie to udalo i wyciagniecia wnioskow dla swojej druzyny)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

Dziêki Ufuss.

1. Czy narodowo¶æ trenera, zajmuj±cego siê treningiem automatycznym, ma jaki¶ wp³yw na umiejêtno¶ci jakie posi±dzie pi³karz? Nie bierzcie pod uwagê faktu, ¿e trzeba wysy³aæ go na kursy, aby osi±gn±³ umiejêtno¶æ na poziomie 100%, bo to zawsze sprawdzam i trzymam pod kontrol±. Rozumiem, ¿e chodzi tylko i wy³±cznie o ocenê poszczególnego szkoleniowca?

2. Czy pi³karz, który ma w kontrakcie zawart± premiê jak± uzyska za wgran±, dostanie j± równie¿ w przypadku zwyciêstwa w meczu towarzyskim?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

piciu_90 wrote:Dziêki Ufuss.

1. Czy narodowo¶æ trenera, zajmuj±cego siê treningiem automatycznym, ma jaki¶ wp³yw na umiejêtno¶ci jakie posi±dzie pi³karz? Nie bierzcie pod uwagê faktu, ¿e trzeba wysy³aæ go na kursy, aby osi±gn±³ umiejêtno¶æ na poziomie 100%, bo to zawsze sprawdzam i trzymam pod kontrol±. Rozumiem, ¿e chodzi tylko i wy³±cznie o ocenê poszczególnego szkoleniowca?

2. Czy pi³karz, który ma w kontrakcie zawart± premiê jak± uzyska za wgran±, dostanie j± równie¿ w przypadku zwyciêstwa w meczu towarzyskim?
1. Nie ma zadnego wplywu, umiejetnosci ktore zawodnik osiagnie sa z gory ustalane losowo w mechanizmie gry...

2. Nie.
"If you hate something don't you do it too..."
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

Jak siê ma sprawa z ustawianiem rzutów karnych? Nigdy nie bra³em tego szczególnie pod uwagê, ale chêtnie poczytam wasze rozwi±zania oraz opiniê na ten temat. Wszystko przypadkowo, czy mo¿e macie jaki¶ efektywny sposób.
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Post by pearljammer »

piciu_90 wrote:Jak siê ma sprawa z ustawianiem rzutów karnych? Nigdy nie bra³em tego szczególnie pod uwagê, ale chêtnie poczytam wasze rozwi±zania oraz opiniê na ten temat. Wszystko przypadkowo, czy mo¿e macie jaki¶ efektywny sposób.
Na to chyba nie ma reguly ani zlotego srodka...chyba wiekszosc ma przypadkowe...
"If you hate something don't you do it too..."
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

pearljammer wrote:Nie ma zadnego wplywu, umiejetnosci ktore zawodnik osiagnie sa z gory ustalane losowo w mechanizmie gry...
Je¶li umiejêtno¶ci, które zawodnik z góry osi±gnie s± ustalone losowo, to po co ustawianie indywidualnych treningów?
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Post by WojT »

bo mo¿e bêdziesz chcia³ szybciej wyszkoliæ zawodnika w danej umiejêtno¶ci :?:
Jak sobie sprawdzisz automat to dojdziesz po kilku zmianach do wniosku ¿e za ka¿dym razem zawodnicy maj± æwiczon± inn± umiejêtno¶æ a nie te najwa¿niejsze dla poszczególnych pozycji.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

Racja, ale nie zmienia to faktu, ¿e prêdzej czy pó¼niej zawodnik osi±gnie takie umiejêtno¶ci jak za³o¿ono z góry.
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Post by Ufuss »

Predzej czy pozniej i tak bedzie taki sam (tutaj masz racje).
Ustawianie indywidualnych treningow polega na tym ze np bardzo czesto spada wytrzymalosc i np ja osobiscie trenuje ta umiejetnosc dopiero na samym koncu, zostawiajac na niej trening (nawet jak caly zawodnik jest max wytrenowany) . Niektorzy trenuja na samym koncu glowne skile a pozniej wytrzymalosc, jesli chca pare (parkanascie) dni miec dluzej zawodnika z minimalna pensja. Takiej mozliwosci zas nie daje ustawianie automatycznego treningu. W skrocie roznica polega na tym (bylo juz to walkowane) ze trenujesz te umiejetnosci ktore chcesz, a nie te ktore nazuca ci komputer.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
piciu_90
Assistant Coach
Posts: 19
Joined: Thu Jul 17, 2008 1:05 am
Location: Poznań

Post by piciu_90 »

Ufuss wrote:Niektorzy trenuja na samym koncu glowne skile a pozniej wytrzymalosc, jesli chca pare (parkanascie) dni miec dluzej zawodnika z minimalna pensja.
Co ma pensja do treningu?
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Post by BartGib »

a to ¿e g³ówne skille licz± siê podwójnie do oceny ogólnej... a czym wy¿sza ocena tym wy¿sza pensja :D
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”