Poszukuje zespołu

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Benchaker
Assistant Manager
Posts: 90
Joined: Fri May 30, 2008 10:43 pm
Location: Warszawa

Poszukuje zespołu

Post by Benchaker »

Poszukuje zespołu dobrze rozbudowanego ze sporym kapitałem mój zbanowali chętnie pisać na PW
Do boju Manchester United

Menager Suszi
Team F.C.Manchester United

www.sp-poland.com
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Poszukuje zespołu

Post by BartGib »

sorry ale na co ty liczysz że ktoś Ci dobry zespół odda... dobre... chętni :lol: Już widzę te tłumy :wink:
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Benchaker
Assistant Manager
Posts: 90
Joined: Fri May 30, 2008 10:43 pm
Location: Warszawa

Re: Poszukuje zespołu

Post by Benchaker »

bobry to nie znaczy super taki tylko ze sporym kapitałem i mi wystarczy
Do boju Manchester United

Menager Suszi
Team F.C.Manchester United

www.sp-poland.com
Patrick11
Team Manager
Posts: 198
Joined: Fri Sep 05, 2008 6:19 pm
Location: Poland

Re: Poszukuje zespołu

Post by Patrick11 »

Benchaker wrote:bobry to nie znaczy super taki tylko ze sporym kapitałem i mi wystarczy
Bez przesady zrób sobie nowy team.
Neon
Assistant Coach
Posts: 23
Joined: Wed Oct 08, 2008 5:16 pm

Re: Poszukuje zespołu

Post by Neon »

Jeśli ktoś ma spory kapitał to nie po to żeby Ci go oddać... Skoro wiesz jak grac to zrób nowy team... Najlepsza frajda jest przecież jak się rozwijasz... :lol:
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Poszukuje zespołu

Post by Ufuss »

Popieram przedmowce. Zaloz nowy team. Nic tak nie buduje jak dojscie do wysokiej ligi samemu.
P.S. Kapital nie jest najwazniejszy dla poczatkujacego menadzera, bo w przeciagu sezonu spokojnie mozna nabic z 20M.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Re: Poszukuje zespołu

Post by mcmagik »

mnie zawsze kusi żeby założyć nową drużynę i przeżyć to jeszcze raz:P Teraz bym zupełnie inaczej rozwinął drużynę:) Problem jest tylko taki że boją się że nie starczy mi czasu i chęci by się zająć tym wszystkim:P
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Poszukuje zespołu

Post by Ufuss »

mcmagik wrote:mnie zawsze kusi żeby założyć nową drużynę i przeżyć to jeszcze raz:P Teraz bym zupełnie inaczej rozwinął drużynę:) Problem jest tylko taki że boją się że nie starczy mi czasu i chęci by się zająć tym wszystkim:P
Zaden problem. Przecierz zawsze mozesz wysprzedawac wszystkich i przez kilka sezonow zaliczajac spadek, budowac od nowa zespol, a jak masz za duzo kasy to wydaj na stadion albo cosik innego :)
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Re: Poszukuje zespołu

Post by mcmagik »

Ufuss wrote:Zaden problem. Przecierz zawsze mozesz wysprzedawac wszystkich i przez kilka sezonow zaliczajac spadek, budowac od nowa zespol, a jak masz za duzo kasy to wydaj na stadion albo cosik innego :)
Już to przerabiałem;-) średnio fajna sprawa:)
Chodzi mi raczej by zacząć zupełnie od początku:) Ale musiałbym mieć duuuużo czasu:) wolę się bawić z zespołem jaki mam teraz;)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Benchaker
Assistant Manager
Posts: 90
Joined: Fri May 30, 2008 10:43 pm
Location: Warszawa

Re: Poszukuje zespołu

Post by Benchaker »

to dordźcie jak zbić dużo kasy stworzyć dobry team i piąć się w górę j ak zbić kase jesteście doświadczeni więc dopomuszczie
Do boju Manchester United

Menager Suszi
Team F.C.Manchester United

www.sp-poland.com
Patrick11
Team Manager
Posts: 198
Joined: Fri Sep 05, 2008 6:19 pm
Location: Poland

Re: Poszukuje zespołu

Post by Patrick11 »

Benchaker wrote:to dordźcie jak zbić dużo kasy stworzyć dobry team i piąć się w górę j ak zbić kase jesteście doświadczeni więc dopomuszczie
Normalnie trenujesz graczy kiedy są dobrzy decydujesz kogo sprzedać, przebuduj szkółke jak najlepiej i jak wychodzą juniorzy to trenuj ich do maxa i wtedy możesz ich sprzedawać :D
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Poszukuje zespołu

Post by Ufuss »

mcmagik wrote:Chodzi mi raczej by zacząć zupełnie od początku:) Ale musiałbym mieć duuuużo czasu:) wolę się bawić z zespołem jaki mam teraz;)
Od poczatku nigdy w zyciu, chyba ze w nowym zespole zaczynalbym od tej samej liczby fanow.
Benchaker wrote:to dordźcie jak zbić dużo kasy stworzyć dobry team i piąć się w górę j ak zbić kase jesteście doświadczeni więc dopomuszczie
Co do piecia sie w gore, to poprostu musisz wygrywac mecze, do tego potrzebne ci sa umiejetnosci i wiedza (nabierzesz ich z czasem) i dobry team (czyli jak najlepsi zawodnicy), aby ich miec potrzebujesz duzo kasy, ktora mozesz zarobic na kilka sposobow podanych m.in. w FAQ na forum.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Benchaker
Assistant Manager
Posts: 90
Joined: Fri May 30, 2008 10:43 pm
Location: Warszawa

Re: Poszukuje zespołu

Post by Benchaker »

doswiadczenie mam ale nie wiem jak zdobyć dużo kasy i ile można dostać za 56% młodzików a w FAQ jest tego sporo takie najlepsze chciałbym
Do boju Manchester United

Menager Suszi
Team F.C.Manchester United

www.sp-poland.com
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Poszukuje zespołu

Post by Ufuss »

Benchaker wrote:doswiadczenie mam ale nie wiem jak zdobyć dużo kasy i ile można dostać za 56% młodzików a w FAQ jest tego sporo takie najlepsze chciałbym
Doswiadczenie hym, skoro tak uwazasz to luz, wedlug mnie jednak jeszcze duzo musisz sie nauczyc.
W FAQ jest 7 sposobow, ustawione sa one mniej wiecej od tego ktorym najszybciej i najwiecej mozna zdobyc kasy, do tego ktory prowadzi najdluzsza droga. Co do kasy jaka mozesz dostac za mlodzika w wieku 56% to obserwuj TL, jak i dokonane transfery w ostatnim czasie.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Benchaker
Assistant Manager
Posts: 90
Joined: Fri May 30, 2008 10:43 pm
Location: Warszawa

Re: Poszukuje zespołu

Post by Benchaker »

co obserwować ale w którym FAQ
Do boju Manchester United

Menager Suszi
Team F.C.Manchester United

www.sp-poland.com
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”