prosze o ocene składu

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
miras1983
Coach
Posts: 41
Joined: Sat May 17, 2008 7:27 pm

prosze o ocene składu

Post by miras1983 »

witam. właśnie awansowałem do ligi G i nie chciałbym od razu spaść. prosze o porade kogo sprzedac zeby kupić na inna pozycje. z kasa raczej słabo u mnie takze musze sprzedawac. KS PIAST WG
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Re: prosze o ocene składu

Post by mcmagik »

Myślę że raczej z ligi przy obecnym składzie spaść nie powinieneś, aczkolwiek wcale nie oznacza to spokojnego bytu. Podoba mi się w twoje drużynie (a sprawdziłem transfery) że kupujesz graczy z dość niską agresją (oczywiście niską jak na ten poziom rozgrywek). W niską agresję warto inwestować gdyż można wiele punktów meczowych na niej zyskać. Myślę że przede wszystkim powinieneś wyrzucić tego CB z agresją 100 oraz CF'a z wysoką agresją. Wrzucenie ich z twojej drużyny spowoduje że w najbliższym czasie będziesz musiał znaleźć zastępców na ich pozycje (z przeciętną agresją i wysokimi umiejętnościami najlepiej;-)) Preferując formacje 4-3-3 ogólnie powinieneś "wyposażyć" się w większą ilość środkowych obrońców. Do reszty się czepiać nie będę bo każdy ma swoja "wizję" składu. :)
Oczywiście moja wypowiedz nie jest wiążąca i każdy może mieć inne zdanie co do oceny składu;-)
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)
Benchaker
Assistant Manager
Posts: 90
Joined: Fri May 30, 2008 10:43 pm
Location: Warszawa

Re: prosze o ocene składu

Post by Benchaker »

Ja też prosze o ocene składu F.C.Manchester United Suszi mały mam budżet i mam problemy ocencie
Do boju Manchester United

Menager Suszi
Team F.C.Manchester United

www.sp-poland.com
Adas =)
Team Manager
Posts: 243
Joined: Sat Sep 02, 2006 6:50 pm
Location: Warszawa Mur(P)anów
Contact:

Re: prosze o ocene składu

Post by Adas =) »

Masz tam takie pole "ocena" jak wchodzisz w Zespół---->Przegląd , więc w czym problem.
Manager: Rodrigo
Team: Caramel Vanilla
National Manager: Image

Strona Caramel Vanilla : www.caramelvanilla.futbolowo.pl


Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”