Murawa

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Smok1993
Coach
Posts: 39
Joined: Wed Jul 09, 2008 11:43 am

Murawa

Post by Smok1993 »

Ale lipa teraz wyszła...wczoraj zobaczyłem, że mam murawe 60% to kłade teraz nową i myśle, że 3 mecze u siebie wytrzyma a sparingi będę grał narazie na wyjeździe a tu rano wchodze na SP i dostaje wiadomość, że jak nie poprawie stanu murawy to będę oddawał walkowery...Nie wiem czemu spadła do 50% bo przecież nie grałem meczu. Mam narazie 1 miejsce w G i bym się bardzo zdenerwował jakby mi walkowery wchodziły ;/. Mam tyle samo punktów co drugie miejsce ale ja chce z pierwszego awansować bo 2 mln to jednak coś xD. Myślicie, że te 3 mecze u siebie murawa wytrzyma?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Murawa

Post by pearljammer »

Smok1993 wrote:Ale lipa teraz wyszła...wczoraj zobaczyłem, że mam murawe 60% to kłade teraz nową i myśle, że 3 mecze u siebie wytrzyma a sparingi będę grał narazie na wyjeździe a tu rano wchodze na SP i dostaje wiadomość, że jak nie poprawie stanu murawy to będę oddawał walkowery...Nie wiem czemu spadła do 50% bo przecież nie grałem meczu. Mam narazie 1 miejsce w G i bym się bardzo zdenerwował jakby mi walkowery wchodziły ;/. Mam tyle samo punktów co drugie miejsce ale ja chce z pierwszego awansować bo 2 mln to jednak coś xD. Myślicie, że te 3 mecze u siebie murawa wytrzyma?

Bo jakbys poczytal faq i temat dla poczatkujacych (rzadko to czytacie, a pozniej bezsensowne pytania, ktore przewijaly sie 100 razy, albo takie kwiatki jak u Ciebie) to bys wiedzial, ze najlepiej jest postawic najslabsza trawe, ktora robi sie 1 dzien, a potem normalnie te najlepsza...
"If you hate something don't you do it too..."
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”