Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
babol
Team Manager
Posts: 102
Joined: Sun Sep 09, 2007 8:30 pm

Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by babol »

Jakis czas temu na stronie glownej soocerproject bylo napisane,ze zdrozeja kontrakty pracownikow,bo niby zasluguja na wiecej,w zamian za to, mialo byc wiecej dostepnych reklam na stadionach,ja jak na razie mam 8/19 mozliwych . :? troche szkoda ,ze nawet nie mozna wszystkich zapelnic... Czyzby kryzys? :lol:
Jak jest u was?
Image
Image
ImageOficjalna strona internetowa druzyny "kolo" : http://www.kolo.tomslus.kgb.pl
kris9912
Team Manager
Posts: 169
Joined: Fri Jun 22, 2007 9:35 pm

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by kris9912 »

8/19?
To u Ciebie całkiem nieźle...
Ja mam 3/13 i tylko oferty dwóch firm na ponad 20 dni.
Tych banerów było faktycznie nieco więcej w zeszłym sezonie, ale tak źle jak w tym sezonie to chyba jeszcze nie było -
może w SP mamy też do czynienia z jakimś wirtualnym kryzysem finansowym?
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by Ufuss »

Nie pierwszy raz jest taka sytuacja (deficyt) z banerami, srednio co kilka sezonow, zwiazane jest to poprostu z brakiem chetnych firm na reklamowanie sie na SP.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
babol
Team Manager
Posts: 102
Joined: Sun Sep 09, 2007 8:30 pm

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by babol »

No tak,jest moze malo firm... ale soccerproject tez ma swoje bannery,mogliby ich wiecej dac!?Ja w SP jestem od sezonu 13,ale takiego dolu reklamowego jeszcze nie widzialem.
Image
Image
ImageOficjalna strona internetowa druzyny "kolo" : http://www.kolo.tomslus.kgb.pl
Patrick11
Team Manager
Posts: 198
Joined: Fri Sep 05, 2008 6:19 pm
Location: Poland

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by Patrick11 »

To jest przesada :!: adnych reklam nie ma mam tylko 6 na 8 możliwych a jak tu widze że macie po 3 z 13 to za przeproszeniem H*j może strzelić :!: To SoccerProject niech doda swoje bannery.
kris9912
Team Manager
Posts: 169
Joined: Fri Jun 22, 2007 9:35 pm

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by kris9912 »

A gdzie te czasy banerów za 200 tys.?
W sumie to nie ma się co dziwić, że coraz mniej ludzi gra w SP - kiedyś za te droższe reklamy bez problemu
można było np powiększyć sobie stadion co sezon o 1-2 tys. miejsc,itp. - trochę moim zdaniem to nieuczciwe względem nowych graczy.
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by WojT »

Ja od kilku dni mam tylko taki napis:
Nie ma żadnych nowych firm, które chcą być reklamowane na twoim stadionie
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by janektm »

Poczytajcie sobie forum w wersji angielskiej.
Z tymi reklamami to chodzi o to ze ponoc inflacja w grze jest za duza i druzyny ponoc coraz bogatsze.
I nie ma to nic wspolnego ze sponsorami. Mnie to powili zaczyna wq.. bo pisza ze zwieksza banery a zmniejszaja.
Po tym co pisza autorzy tej gry powoli odnosze wrazenie ze robia te gre sami dla siebie a pozostalych
maja w d..., ale to tylko moje subtelne zdanie.
Reklam nie ma i nie bedzie do chwili kiedy inflacja sie nie zmniejszy.
Wspolczuje tyklo nowym graczom bo to w ich najbardziej uderza.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
babol
Team Manager
Posts: 102
Joined: Sun Sep 09, 2007 8:30 pm

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by babol »

A wiesz cos wiecej o tej rzekomej inflacji? Kiedy ma sie skonczyc? Albo jak dlugo ma trwac?
Przetlumaczy ktos?:

"Ever since we increased the extra prize money, the SoccerProject economy has suffered from inflation. We tried to lower this effect, for example by increasing the staff wages, but this turned out not to be sufficient. Therefor we have decided to take extra measures.
- Tax will be held on friendly cup prize money [10%].
- Player wage demands will be increased [1%], and players will no longer accept a new contract within 30 days after they accepted the previous one.
- A Players agent will get a bigger share of the transfer price [1%].
These measures will be introduced at the start of the new season and should enable us to increase the number of stadium advertising boards as soon as they start having the desired effect.

Please use the forum to discuss your opinions about these changes ..."
Image
Image
ImageOficjalna strona internetowa druzyny "kolo" : http://www.kolo.tomslus.kgb.pl
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by BartGib »

Mniej więcej :wink: chodzi o to że:

"Od wprowadzenia większych nagród pieniężnych w ligach, ekonomia SP cierpi na inflację. Staramy się temu zaradzić, na przykład poprzez zwiększenie płac praconiczych, ale ta zmiana nie jest wystarczająca. Dlatego zdecydowaliśmy o dodatkowych środkach zapobiegawczych:
- Podatek od wygranych w turnieju towarzyskim [10%].
- Wymagania zawodników co do kontraktów zwiększą się o [1%], i zawodnicy nie będą więcej akceptować nowych kontraktów w ciągu 30 dni od przyjęcia poprzedniego.
- Agent zawodników dostanie większy udział z ceny transferu [1%].
Te środki zapobiegawcze zostaną wprowadzone od początku nowego sezonu i powinny pozwolić nam zmniejszyć liczbę niewykorzystanych banerów reklamowych na stadionie, tak szybko jak przyniosą pożądany efekt powyższe zmiany.

Prosimy na forum wyrażać swoje opinie na temat tychże zmian..."
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Co nowego w sprawie reklam na stadionie?

Post by BartGib »

babol wrote:A wiesz cos wiecej o tej rzekomej inflacji? Kiedy ma sie skonczyc? Albo jak dlugo ma trwac?
Inflacja jest, była i będzie, a to są środki zapobiegawcze które mają ją zmniejszyć.. oczywiście chodzi o inflację w grze, choć jakoś ja jej nie odczuwam i pernamentnie jestem na minusie :|
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”