Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Moderators: Moderator, Polish Moderators

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor » Wed Apr 15, 2009 11:26 am

Oczywiście zgadzam się w większości z tym co napisałeś...jednakże muszę się odnieść do paru spraw.Piszesz że sam grając w SP wielokrotnie przegrywałeś ale i wygrywałeś mając sporo różnice procentową. Otóż ja tylko wielokrotnie przegrywałem lub remisowałem mając większą nigdy nie udało mi się wygrać mając niższą choćby o 1%.

Dalej...piszesz o przykładzie z globala kiedy różnica wynosiła procent 25%. No i ok ale to był inydentalny przypadek. Ja mam podobne (oczywiście na niekorzyść) średnio 2 razy w tygodniu wliczając sparingi.

Jesli chodzi o styl to rzeczywiście nie rozgryzlem jeszcze jaki on ma wpływ na grę jednakże nie oszukujmy się moi przeciwnicy też tego nie wiedzą gdyż również praktycznie zawsze dają 100 czasem 75-90.

Jeśli chodzi o żółte kartki to mają one znaczenie jedynie takie że mogą eliminować zawodnika który ma ich 3, 6, 9 itd z kolejnego meczu i tutaj jestem przekonany że nie mają wpływu na wynik meczu (tak jak w rzeczywistej piłce).Co innego czerwone.

Wreszcie co do koment indywidualnych czy taktyki to również nie widzę związku gdyż traciłem punkty ze słabszymi rywalami, którrzy wogóle nie ustawiali koment zostawiając wszystko na normalny.

Wklejam jeszcze raz linki tylko z 2 ostatnich sezonów kiedy byłem lepszy o conajmniej 4% i powiedz mi ile z tych meczy można racjonalnie wytłumaczyć?? Niektóre owszem, mocno naginając i taktując jako duża niespodziankę ale niektórych się poprostu nie da. Jeszcze raz dodam że szcześliwie w moją stronę nigdy nie wygrałem!

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=27

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=27

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=27

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=28

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=28

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=28

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=28

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=28

Dodam do tego że było jeszcze conajmniej 10-12 meczy, które remisowałem będąc lepszy o 1-2 %, oraz 4 meczy które przegrywałem mając równe procenty i w sumie tylko w 3 mecze które udało mi się zremisować będąc gorszym o 1%.

Oczywiście ja wszystko rozumiem, że bezsensu gdyby zawsze teoretycznie lepszy wygrywałem ale bardzo bym chciał aby działo się to w obydwie strony.Przeglądając powyższe mecze mcmagik wydaje mi się, że przynajmniej w 5 wszystkie Twoje argumenty padają... naprawdę to są tylko 2 sezony i tych przypadków troche za dużo. Pokażcie mi drugiego managera, który miał coś takiego.
Poza tym nie chce mi się wierzyć żebym analizując wszystko tak dokładnie zawsze ustawiał zestawienia meczowe źle.

User avatar
mcmagik
Team President
Posts: 549
Joined: Sun Sep 24, 2006 9:22 am

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by mcmagik » Wed Apr 15, 2009 5:51 pm

Mecze sparingowe...
Grałem od 13 sezonu do chyba 25/26 (?)
30 spotkań ligowych * 12/13 sezonów= 360/390 spotkań o punkty ligowe. Do tego dochodzą mecze pucharowe, turnieje i mecze towarzyskie. Myślę że w sumie rozegrałem ponad 1000 meczy. Nie pamiętam oczywiście wszystkich sytuacji, lecz jestem pewien że niejednokrotnie miałem tak jak ty. Przedostatni sezon mojej gry pamiętam najlepiej. Liga D. Miałem skład na tyle silny żeby awansować, i miałem też takie dziwne mecze jak ty, które (z tymi samymi zespołami) w następnym sezonie wygrywałem, choć niewiele (bądź wcale) składy się nie zmieniły. Jedyne co zmieniłem to taktykę (z ofensywnego 4-3-3 i 3-4-4 na defensywną 5-4-1 5-3-1 oraz 3-5-2).

Skoro nie udało się tobie wygrać meczu gdy miałeś niższą notę, to spróbuj coś zmienić, zakombinować, lub czekaj biernie aż zmienna bad_luck się odmieni na twoją korzyść.
nie oszukujmy się moi przeciwnicy też tego nie wiedzą gdyż również praktycznie zawsze dają 100 czasem 75-90
Może nie wiedzą lecz jest duże prawdopodobieństwo, że skoro ty też tego nie rozumiesz to im się bardziej poszczęściło przy wyborze stylu.
Jeśli chodzi o żółte kartki to mają one znaczenie jedynie takie że mogą eliminować zawodnika który ma ich 3, 6, 9 itd z kolejnego meczu i tutaj jestem przekonany że nie mają wpływu na wynik meczu (tak jak w rzeczywistej piłce).Co innego czerwone.
Według mnie to jest podstawa złego myślenia. Że coś nie może mieć wpływu bo to nie jest prawdziwy futbol. A ja odpowiem w inny sposób. Zapewne każdy kiedyś słyszał o hattricku bądź innych tego typu menadżerach. Jaka jest podstawowa różnica miedzy nimi a SP? Tym że SP w większości przypadków jest bardziej realistycznym menadżerem piłkarskim. Prosty przykład- sposób określania umiejętności zawodnika. Raz że z tego co pamiętam zawodnik w SP jest określony większą ilością parametrów, to dwa, są one bardziej rozbudowane. Każdy zawodnik może mieć umiejętność w zakresie 0-100, podczas gry w innych "menadżerach" masz określone to przymiotnikiem "dobry" "słaby" itd. i właśnie to może wskazywać jak rozbudowaną grą jest Soccer Project. Dodatkowo tajemnicza Ukryta Umiejętność (talent?), która również ma wpływ na zawodnika. To między innymi są powody dla których uważam że kartki również mogą mieć wpływ na grę. Błędne myślenie jest w każdą stronę, że gra jest niesamowicie realistyczna i że z pewnością jest prosta.

Komendy można też ustawić na "normalny". Abstrahując od gry, wyobraź sobie że prawdziwy taktyk może powiedzieć żeby obrońca szedł za akcją do przodu, ale może tez mu kazać zostać w tyle. Skoro nie widzisz związku między taktyką a wynikiem meczu, bądź rozkazami indywidualnymi to wytłumacz mi po co one są? Aktualnie gracze narzekają na długie symulacje. Można by to spokojnie przyspieszyć, wyrzucając zbędny kod, tylko czemu twórcy tak nie zrobią?

Skoro udało się tobie zremisować będąc gorszym, to znaczy że te czynniki również działają w drugą stronę. Choć skoro ktoś jest lepszy w przedziale od 1-5 to myślę że najbardziej prawdopodobnym wynikiem będzie remis.Link do meczu o różnicy 18%

Ja posłużę się innym przykładem na mojej osobie odnośnie ostatniego akapitu. Otóż grając miałem w sezonie taki moment że około 10 zawodników miałem kontuzjowanych. Czasami ciągnęło się to na przestrzeni tygodnia czasami 2. Pisałem o tym na forum i drugiej takie osoby nie było. Radzono mi granie mniejszej ilości meczy itd itp i nic nie pomagało. Jak widzisz sam nie jesteś. I jestem pewien że co najmniej jeszcze jeden menadżer w całej grze ma taki problem jak ty, czy jak miałem ja.

Zé da Silva, jeden z lepszych menadżerów jacy kiedyś byli napisał mi odnośnie twojego problemu, który sam kiedyś przeżywałem, coś takiego:
It's not a bug; simply put, it's the random effect. The better team doesn't always win the match; that was what occurred in your game. It has happened before and it will happen again. Around 8% of all matches with a difference of 9 points in line ratings end up drawn anyway. And I've seen teams lose with an advantage greater than that.
Today you got penalised by it, tomorrow you will benefit from it. If it had happened the other way round you wouldn't even come here. But this is how the game works and it makes it more interesting. You should know it by now.

(Team Spirit, aggression and home advantage are already reflected in the line ratings, so you can't use that as an argument)
8% meczy przy takiej ilości rozgrywanych meczy to bardzo dużo moim zdaniem. Nie uważasz?

Na koniec chciałbym się odnieść do TS. Czy 90% TS ma rzeczywiście tak duży wpływ na wynik meczu. Znowu posłużę się przykładem zaczerpniętym prosto z gry. Spójrz na zespół Grabka (Bąbelki), w tym sezonie wykonał on już 20 transferów (każdy kosztuje 5% TS) i przewodzi bez większych problemów w lidze. Podobnież robili inni menadżerowie którzy doszli do czegoś. Bo jak wielu z nich mówi, w przedziale 90-100% TS wpływ na mecz jest niewielki.
Dewiza Gdañska:
Nec temere, nec timide
(Bez strachu, ale z rozwag±)

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor » Wed Apr 15, 2009 8:06 pm

McMagic żeby było jasne.Ja prawie we wszystkim się z Toba zgadzam.Prawie... za cholere się nie zgodzę przede wszystkim co do tych żółtych kartek. Oglądam ogromne ilości meczy (analizując moją sytuację na innych przykładach) i nigdy nie widziałem żadnego wpływu żółtych kartek na wynik meczu czy noty formacji.Tylko czerwone osłabiają drużynę...żółte mają inny sens bo eliminują z kolejnego spotkania.

Co do stylu,taktyki i agresji to zgadzam się że to jest kluczowe.Zawodnicy są wręcz drugorzędni. Jednak sposób ustawienia + siła graczy moim zdaniem mają swoje odzwierciedlenie w sumie poszczególnych formacji.
Styl+Agresja+Taktyka+Atmosfera+Zawodnicy= Siła poszczególnych formacji (a po ich zsumowaniu siła drużyny w danym meczu) wyrażona w liczbach.

Widziałem wcześniej link z tą różnicą 18%.I tak jak pisałem wcześniej rozumiem że może się tak dziać ale nie aż tak często i nie zawsze na niekorzyść.

Piszesz że skoro zdarzyło mi się zremisować mając wiecej o 1 % to jest ok to odpowiadam. W ciągu ostatnich 2 sezonów zremisowałem takich meczy 3.A z kolei meczy w których miałem wiecej procent a zremisowałem było ok 15-20 w tym niektóre aż bezczelnie i niewiarygodnie jak te podane w linkach powyżej. Naprawdę nie widzisz różnicy??

Co do atmosfery to się zgodzę, że może i nie ma takiego znaczenia, aczkolwiek napewno nie zaszkodzi mieć dobrą:D

Przeczytałem też to co napisałeś odnośnie kontuzji. Też zdarzyło mi się mieć kiedyś 6 kontuzjowanych z tego 4 CB!!! Ale to jest wytłumaczalne, poprostu kontuzje są losowe... i koniec kropka.


Być może zmiana taktyki...być może kombinacje stylem, być może te 8% pechowej tendencji o której piszą wkońcu się u mnie skończy i zacznie wkońcu nękać moją konkurencję, która z kolei ma wyjątkowego farta:)


P.S

I niektórzy z was piszą że to normalne:/ prosze pierwszy mecz ligowy z rana po napisaniu powyższego postu. 6% różnicy na moją korzyść

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... D=14076445

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor » Thu May 14, 2009 8:14 am

Witajcie!
Znowu chce się tutaj poużalać.Otóż nadszedł nowy sezon, nowe nadzieje, że pech poszedł i nie wróci.Pierwsze kolejki i szok.Wygrywam mecze!!! Jestem lepszy tylko o 1-3 % i wygrywam (w poprzednich sezonach musialem byc minimum o 3% lepszy a i to bylo tylko 50% szans na zwyciestwo). A juz kulminacją był mecz z poprzedniej kolejki kiedy wygrałem bedac procentowo na równo !!

No ale coś mi się wydaje że moja euforia z pierwszych kolejek był trochę na wyrost. Otóż kolejka numer 7 i wszystko wraca do normy.Mianowicie mecz u siebie ja 129% sumy formacji przeciwnik 121% no i co?? Oczywiście remis...:-)
Mam tylko nadzieje że tym razem bedzie to rzeczywiscie tylko zmienna losowa, ktora tym razem nie byla po mojej stronie i że nie będzie jak co sezon coś podobnego mi się powtarzać co 2-3 mecze :-(

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... D=14827734

Aha dla porównania mój rywal w walce o czołowe lokaty jest lepszy o 2%, 123%-121% i wygrywa 2 golami!!! Linka wklejał nie bedę bo ten rywal to akurat też Polak, jak ktoś będzie chciał znajdzie bez problemów.

kris9912
Team Manager
Posts: 169
Joined: Fri Jun 22, 2007 9:35 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by kris9912 » Thu May 14, 2009 7:31 pm

Jeżeli mogę Cię pocieszyć to spójrz na mój mecz ligowy - 7% róznicy i też remis:

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=29Widać kilka podobieństw (mecze są niemal identyczne):

- czerwona kartka dla naszych obrońców
- obaj graliśmy na 100% w ataku, a nasi przeciwnicy mimo zastosowania ofensywnej taktyki zagrali na 80 i 75%
- prawie identyczna różnica w agresji

Może gdzieś tutaj jest pies pogrzebany...

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor » Tue Dec 15, 2009 6:49 pm

Od ostatnich postów minęło trochę czasu, kilka sezonów, budowa drużyny, zmiany formacji, stylu, agresji, taktyki wszystko na nic. Tylko w tym sezonie licząc Lige i Ekstraklasę Polską w której gram naliczyłm 7 meczy w których byłem lepszy sumując punkty procentowe poszczególnych formacji i nie wygrałem.
Tymczasem nie było ANI JEDNEGO w którym byłbym słabszy nawet o 1% i nie przegrał! Zawsze przegrałem!

A zatem sezony mijają, a ja nadal swoje :( próbuje to rozgryźć, czytam, analizuje mecze, zastanawiam się, testuje taktyki, wszystko na nic. Choćby dziś rano w lidze jestem lepszy o 8% remisuje, a o popołudniu w lidze polskiej jestem słabszy o 1% i od razu przegrywam. Gdzie tu sprawiedliwość??

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32


To jest lista meczy tylko z tego sezonu z Ligi polskiej i Ligi D 12 w których byłem lepszy o conajmniej 2% i nie wygrałem. Przejrzałem bardzo dokładnie wyniki wszystkich swoich sparingów i z kilkudziesięciu meczy i znalazłem jeden mecz w którym byłem gorszy o 1% i zremisowałem!!! A to był mało znaczący sparing!

Kris jest wśród nich nasz między innymi nasz mecz z LP w którym byłem 4 % lepszy a wynik wiadomo :)

Ma ktoś może coś konkretnego do podpowiedzenia?? Nie sądzę, że jest tu wogóle możliwe jakieś sensowne wyjasnienie tego fenomenu ale może ktoś rzuci jakiś pomysł. Tylko proszę nie wyciągajcie już tego meczu w którym było 18 % różnicy i remis bo taki się zdarza raz na 5 sezonów w całej grze , a u mnie ok 10 meczy (tylko tych o stawkę licząc) co sezon i tylko na niekorzyść

Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by Baciorek » Tue Dec 15, 2009 8:23 pm

PO CO ODŚWIEŻASZ STARY TEAMAT
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor » Tue Dec 15, 2009 9:04 pm

Jak to po co?? Po to by poszukać pomocy, mijają kolejne sezony a mój problem nie zniknął, a może ktoś ma podobne problemy, albo kto inny na przestrzeni czasu wpadł na jakiś pomysł. A Ty jak nie masz nic w temacie do powiedzenia to po co się tu odzywasz??

User avatar
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by Ufuss » Tue Dec 15, 2009 9:29 pm

1) mecz mozliwe ze liczy sie styl ktory u przeciwnika byl na 70 co bardziej swiadczy o tym ze przeciwnik chcial zremisowac.
2) sumy sa rowne, wiec nie wiem co w tym dziwnego ze byl remis
3) ponownie styl, tyle ze tym razem u ciebie swiadczacy o checi remisu
4) byc moze podania u niego ktorych mial 66, zas u ciebie jest 90 przy taktyce dlugiej pilku, czyli jego 66 na jedna formacje, a twoje 90 na dwie formacje. Druga opcja to poprostu jego fart.
5) tutaj nie mam zielonego pojecia do czego moznabyloby sie przyczepic. Istnieje jednak mozliwosc ze chodzi o kontuzje, u ciebei byly dwie, u niego jedna, a zmiennicy o wiele wiele slabsi od graczy z pierwszego skladu
6) ponownie styl
7) to jest ten sam mecz ktory powyzej, wiec 7 link mozna skasowac
Oczywiscie dodaje ze powyzsze wytlumaczenia wynikow to tylko i wylacznie moje domysly, oraz spekulacje na temat iz o koncowym wyniku wcale tak naprwde nie decyduje suma formacji (jednak mowi sie tak gdyz w 90-99% sie pokrywa to z rzeczywistoscia).
davor wrote:To jest lista meczy tylko z tego sezonu z Ligi polskiej i Ligi D 12 w których byłem lepszy o conajmniej 2% i nie wygrałem. Przejrzałem bardzo dokładnie wyniki wszystkich swoich sparingów i z kilkudziesięciu meczy i znalazłem jeden mecz w którym byłem gorszy o 1% i zremisowałem!!! A to był mało znaczący sparing!
Sprawdz te mecze, w niektorych jest odwrotna sytuacja (czyli wygrywasz/remisujesz pomimo mniejszej sumy), a w niektorych wynik jest chyba adekwantnie zbyt wysoki na twoja korzysc (byc moze gdybys gral wtedy mecze z wyrownanym przeciwnikiem majac ciut mniejsza sume bys zremisowal lub wygral), byc moze takze jest wiecej takich meczy, to tylko te ktore najbardziej rzucily mi sie w oczy.

Pią 13 List 2009 (14:00 CET) Tow FC Miechowice 01-sty oceanseleven
Pią 20 List 2009 (10:01 CET) Tow FC Miechowice 03-lut SPG Super Piździ Głowice (roznica jednej bramki pomimo wiekszej sumy przeciwnika o 18)
Wt 1 Gru 2009 (04:09 CET) L FC Miechowice 01-lut Beringen United Mightyred
Pią 4 Gru 2009 (14:02 CET) Tow Żabole 02-lut FC Miechowice
Sob 12 Gru 2009 (18:01 CET) Tow FC Kyšperk 03-sty FC Miechowice (roznica o dwie bramki a suma tylko o 6 wieksza)

Ogolnie jednak podsumowujac uwazam ze wynik koncowy: "farty" na tworza korzysc 3 - 5 "farty" na korzysc przeciwnika nie jest najgorszym wynikiem.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor » Tue Dec 15, 2009 9:53 pm

Uffus w przypadku 2 meczu ewidentnie 139-137 dla mnie nie ma równego wyniku, co do meczu 7 widocznie sie pomylilem i wkleilem nie te co trzeba. Jutro przeanalizuje mecze ktory Ty mi podałeś, że niby miałem fart, edytuje i poddam tutaj dyskusji.
Dzieki za reakcje

User avatar
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by Ufuss » Tue Dec 15, 2009 10:14 pm

davor wrote:Uffus w przypadku 2 meczu ewidentnie 139-137 dla mnie nie ma równego wyniku, co do meczu 7 widocznie sie pomylilem i wkleilem nie te co trzeba. Jutro przeanalizuje mecze ktory Ty mi podałeś, że niby miałem fart, edytuje i poddam tutaj dyskusji.
Dzieki za reakcje
56% Obrona 78%
33% Pomoc 32%
48% Atak 27%

Cos zle policzyles bo sprawdzalem 3 razy wczesniej i teraz znowu 4 i caly czas mi wychodzi 137 do 137
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image

davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by davor » Tue Dec 15, 2009 11:01 pm

Rzeczywiście nie wiem jak to liczyłem tez 3 razy i zawsze 139 mi wychodziło :) no ok moj błąd. Tak samo jak ten 7 mecz który był ten sam co 6. Zostaje 5.

Co do tych 3 w których piszesz że było na moją korzyść to zauważ różnicę, po pierwsze że we 2 z nich byłem gorszy o 1% i zremisowałem ( a nie o 4,5 czy 8 jak w drugą stronę) to jeszcze jest wytłumaczalne i takich meczy nie przytaczam na moją niekorzyść. A mecz z Beringen to był ten 1 na moją korzyść o którym pisałem wcześniej ale też stosunek równy a ja wygrywam.
Poniżej link do meczu który w tamtej liście miał być ostatni a wkleiłem dwa te same:

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... &season=32

Mecze z Zabole i oceanseleven to tylko sparingi, których celem nie jest wygrywania więc nawet o nich nie wiedziałem.A zatem w meczach o stawke wskaźnik wynosi 6-1 na moja niekorzyść, a tak jak pisze to nie jest tylko problem tego sezonu.

Ale dałeś mi ciekawy trop. Te 3 mecze w których wskaźnik procentowy był na równo, albo -1% i dla mnie wyniki były korzystne, moge przeanalizowac i wyciągnąć z nich wnioski, bo też uważam, że to raczej kwestia ustawienia stylu i taktyki musi być kluczem.

Ale bolą strasznie takie mecze jak dzisiejszy ligowy nr 1 na liście powyżej :(

maru1404
Groundsman
Posts: 5
Joined: Tue Aug 18, 2009 9:42 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by maru1404 » Mon Mar 29, 2010 11:27 am

nom to juz chyba przesada:

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... D=18817748cos tu chyba nie gra nom chyba ze sie myle

help!!
Image

User avatar
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by janektm » Mon Mar 29, 2010 1:20 pm

maru1404 wrote:nom to juz chyba przesada:

http://www.soccerproject.com/spnewl_gam ... D=18817748cos tu chyba nie gra nom chyba ze sie myle

help!!
Faktycznie to bardzo dziwnie wygląda trzeba się bliżej przyjrzeć
więc potrzebne dane:
Jaka masz atmosfera w dyzunie według moich obliczeń jest to 72% dużo się pomyliłem ?
Kładłeś może nowa murawa bo stara była zużyta ?
Team: FC Czarni
Manager: janektm

maru1404
Groundsman
Posts: 5
Joined: Tue Aug 18, 2009 9:42 pm

Re: Dziwna historia mojej drużyny (potrzebna pomoc)

Post by maru1404 » Mon Mar 29, 2010 2:19 pm

atmosfera 87% stan nawierzchni 100% (Typ boiska Wysokiej jakości kombinacja naturalnej i sztucznej trawy nie zmienialem byla juz taka) :(
Image

Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”