Zmiany w grze

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Fahrenheit
Groundsman
Posts: 6
Joined: Thu May 28, 2009 4:08 pm

Zmiany w grze

Post by Fahrenheit »

Witam wszystkich! :)

Wracam po chyba rocznej przerwie (stary nick: MacieqCe) i chciałem się Was zapytać, czy w grze nastąpiły jakieś znaczące zmiany. Z tego, co czytałem, to gra stała się trudniejsza. Opowiedzcie coś. Na przykład, czy dalej opłaca się inwestować w juniorów i poszerzać miejsca na stadionie?

Pozdrawiam, Fahrenheit!
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Zmiany na forum

Post by pearljammer »

Witaj ponownie. Pewnie, ze oplaca sie inwestowac w juniorow i stadion, trudnosc o jakiej mowa to po prostu brak reklam, a jak juz sa to same tanie.
"If you hate something don't you do it too..."
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Zmiany na forum

Post by WojT »

no i na dodatek wyższe gaże dla ekipy trenerskiej + dodatkowe opłaty za turnieje + jakieś dodatkowe procenty za negocjacje kontraktów - czyli takie niewielkie zmiany :D
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Fahrenheit
Groundsman
Posts: 6
Joined: Thu May 28, 2009 4:08 pm

Re: Zmiany na forum

Post by Fahrenheit »

Ok, a bramki dalej zdobywają prawie sami napastnicy, czy osoby odpowiedzialne za sp zadbali o to, aby gra była bardziej realistyczna?
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Zmiany na forum

Post by pearljammer »

Fahrenheit wrote:Ok, a bramki dalej zdobywają prawie sami napastnicy, czy osoby odpowiedzialne za sp zadbali o to, aby gra była bardziej realistyczna?
Nie licz na gole obroncow :P
"If you hate something don't you do it too..."
Fahrenheit
Groundsman
Posts: 6
Joined: Thu May 28, 2009 4:08 pm

Re: Zmiany na forum

Post by Fahrenheit »

Jak na razie, zauważyłem, że kursy dla pracowników są chyba sporo droższe, ale za to, za dużo mniejszą cenę można kupić przyzwoitego młodego, niewyszkolonego zawodnika. Tak że nie jest źle :P

Edit: Dopiero teraz ogarnąłem, że źle temat nazwałem, chodziło mi oczywiście o zminay w grze :?
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”