Rozwój zawodnika

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
brodzi1
Coach
Posts: 44
Joined: Sat Apr 12, 2008 5:18 pm

Rozwój zawodnika

Post by brodzi1 »

Mam w składzie zawodnika, którego już od ponad miesiąca ocena ogólna jest na poziomie 86%, a forma w granicach 67-68 i co mam zrobić aby zawodnik dalej się rozwijał i jego oceny dalej szły w góry a nie stały w miejscu??
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: PyTaNiE

Post by Ufuss »

brodzi1 wrote:Mam w składzie zawodnika, którego już od ponad miesiąca ocena ogólna jest na poziomie 86%, a forma w granicach 67-68 i co mam zrobić aby zawodnik dalej się rozwijał i jego oceny dalej szły w góry a nie stały w miejscu??
Podobne tematy (z tym samym sensem) byly juz poruszane wiele razy. Poczytaj dzial na forum "Wszystko o SP + pytania (pl)".
A odpowiedz brzmi, kazdy zawodnik z chwila gdy go dostajesz (niezaleznie czy jest on ze szkolki, czy gdy obejmujesz posade jako menadzer) ma z gory ustalone maxymalne wytrenowanie kazdego skila (agresja i HS sa niezmienne, morale i doswiadczenie zawsze max moga byc 100) reszta skili jest do wytrenowania (lecz tylko do pewnego stopnia, do jakiego, to juz jest z gory ustalone na samym poczatku gdy dostajesz zawodnika). Jesli wiec chcesz aby twoj zawodnik sie rozwijal, to musisz wytrenowac wszystkie jego skile (na treningu) na maxa, do tego pozostaje tylko doswiadczenie ktore zwieksza sie poprzez granie zawodnika w meczach, oraz morale ktore spadaja/wzrastaja poprzez granie/nie granie zawodnika w meczach. Jesli juz to zrobisz (wszystkie skile sa max, czyli pogrubione) to nie ma mozliwosci, aby twoj zawodnik rozwinal sie bardziej.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”