Wakacje

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Wakacje

Post by Pietraszenko »

Czy ktoś z was orientuje się, jak wygląda ustawianie składów przez komputer w momencie wybrania opcji "wakacje"? Czy jezeli zawodnik łapie kartki to w jego miejsce wchodzi pierwszy lepszy/ żaden/ czy najlepszy zmiennik? Czy jezeli w któryms dniu są 2 mecze, to komputer do drugiego spotkania dobiera innych graczy (niezmęczonych)?
mój klub ---> FC Czarnków
BartGib
Team President
Posts: 520
Joined: Fri Jun 01, 2007 8:51 am
Location: Poland, Szczecin

Re: Wakacje

Post by BartGib »

twój genialny asystent daje zawsze możliwie najlepszy skład, a właściwie skład z opcji A, ze wszystkim jak masz ustawione... teoretycznie powinien wybierać najlepszego dublera ale kieruje się tylko i wyłącznie oceną (jak masz ustawienie składu i wejdziesz w jakąś pozycję masz po kolei ustawionych na daną pozycję), więc jeśli jedynym zawodnikiem z danej pozycji jest junior to go wybierze a nie np. zamiast CM, LM który by dostał lepszą ocenę meczową :)
Image

"Dwie rzeczy są nieograniczone - wszechświat i ludzka głupota.
Co do tego pierwszego nie mam jednak pewności".
Albert Einstein
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: Wakacje

Post by Pietraszenko »

Ok, dzięki, takiej odpowiedzi się spodziewałem ale interesuje mnie jeszcze kwestia co się dzieje, gdy na dany dzien przypadają mi 2-3 mecze według terminarza? Czy asystent wystawia cały czas pierwszy skład, czy wstawia na 2 spotkanie w jednym dniu graczy niezmęczonych? Wie ktoś cos na ten temat?
mój klub ---> FC Czarnków
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wakacje

Post by pearljammer »

Pietraszenko wrote:Ok, dzięki, takiej odpowiedzi się spodziewałem ale interesuje mnie jeszcze kwestia co się dzieje, gdy na dany dzien przypadają mi 2-3 mecze według terminarza? Czy asystent wystawia cały czas pierwszy skład, czy wstawia na 2 spotkanie w jednym dniu graczy niezmęczonych? Wie ktoś cos na ten temat?
jesli sam sobie wczesniej nie poustawiasz, to ciagle pierwszy sklad bedzie gral...
"If you hate something don't you do it too..."
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”