Prośba o ocene mojego składu...

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Jingins
Fan
Posts: 1
Joined: Wed Mar 04, 2009 1:22 pm

Prośba o ocene mojego składu...

Post by Jingins »

Witam :) w Soccer Project gram już 3 sezon :) chciałbym sie dowiedzieć od was(doswiadczonych graczy) czy mam przeciętny czy sredni składzik :) kazda rada jest mile widziana :) narazie nie planuje transferów bo mam tylko 200k :(

Mój team:

CSKA Gliwice
Nick: jingins
liga: G.691
PatrykSWATA
Team Board Member
Posts: 310
Joined: Thu Aug 28, 2008 6:39 pm
Location: Łódź/Ipswich
Contact:

Re: Prośba o ocene mojego składu...

Post by PatrykSWATA »

Może mój ranking tego nie pokazuje, ale jestem wystarczająco doświadczony, żeby w takich tematach dorzucać 2 grosze.

Sądzę że jak na G masz drużynę średnią. Niestety nie masz co myśleć nad wyższymi ligami, musisz zainwestować w młodszych, i lepszych, bo mówiąc szczerze, jak ma się najlepszego zawodnika z oceną 77 to nie jest to drużyna która cokolwiek osiągnie.

Jak zarabiasz dużo więcej na mecz, niż płacisz zawodnikom, to pół biedy, ale jak kryzys finansowy Cię bez przerwy dręczy, musisz się pozbyć tych, którzy mają drogie kontrakty.
Tych cienko wytrenowanych - starych zawodników od razu bym się pozbył.
Nie sprzedawaj młodzików, póki się nie dowiesz jacy są dobrzy.
Image

First time played: 28.08.2008, but then left the game for a while.
Started again: 17.05.2009 and still playing.

Season 29 4th in H 1103
Season 30 1st in H 1103
miras1983
Coach
Posts: 41
Joined: Sat May 17, 2008 7:27 pm

Re: Prośba o ocene mojego składu...

Post by miras1983 »

na mój skromny staż w SP to raczej nie ma sensu na siłę trzymać się w lidze G bo z tym składem to będzie ciężko coś wygrać. a jak nie ma wygranych to nie ma widzów na stadionie czyli nie ma kasy.proponuje posprzedawać starszych piłkarzy, i kupić kilku młodych nie wytrenowanych za małą kasę. jak już dojdą z formą na maxa to albo sprzedać albo jak jest dobry to zostawić.nie potrwa to zbyt szybko ale raczej małym kosztem , a i wypłaty będą mniejsze.jak zdobędziesz trochę kasy to rozbuduj szkółkę juniorów .na pewno ci sie to opłaci, młodzi piłkarze są w cenie , a niekiedy można dostać prawdziwego asa.ale zrobisz jak uważasz. pozdrawiam i powodzenia
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”