kasa

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
brodzi1
Coach
Posts: 44
Joined: Sat Apr 12, 2008 5:18 pm

kasa

Post by brodzi1 »

Może mi kto powiedzieć na jakiej zasadzie jest wypłacana kasa dla zawodników za mecz ligowy.
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: kasa

Post by Ufuss »

brodzi1 wrote:Może mi kto powiedzieć na jakiej zasadzie jest wypłacana kasa dla zawodników za mecz ligowy.
Walkowane kilkukrotnie.
Wynagrodzenie wszystkich zawodnikow + Premia za wygraną tych zawodnikow ktorzy graja w meczy, lub siedza na lawce = calkowita placa za mecz
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
brodzi1
Coach
Posts: 44
Joined: Sat Apr 12, 2008 5:18 pm

Re: kasa

Post by brodzi1 »

Wiem że wałkowany kilka razy ale chodzi mi o to że po obliczeniu pensji podstawowej 11-stki meczowej w ostatnim meczu + pensja za wygraną powinno mi z konta ubyć € 84.547,000 a ubyło € 159.353,00. Jakby nie było jest to dwukrotnie większa suma, czemu tak jest??
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: kasa

Post by Ufuss »

brodzi1 wrote:Wiem że wałkowany kilka razy ale chodzi mi o to że po obliczeniu pensji podstawowej 11-stki meczowej w ostatnim meczu + pensja za wygraną powinno mi z konta ubyć € 84.547,000 a ubyło € 159.353,00. Jakby nie było jest to dwukrotnie większa suma, czemu tak jest??
Pensje podstawowa liczysz wszystkich zawodnikow (nie tylko ci co graja), zas premie liczysz grajacych i rezerwy (czyli 11 grajacych + 5 siedzacych na lawce), oczywiscie premia za wygrana wyplacana jest tylko w przypadku wygranej (w przypadku przegranej i remisu liczy sie tylko pensja podstawowa).
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”