debet, co dalej??

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
robindian
Groundsman
Posts: 9
Joined: Tue Dec 15, 2009 2:34 pm

debet, co dalej??

Post by robindian »

Witam.
Obecnie stan konta mojej drużyny jest na debecie. Wszystkim moim zawodnikom kończą się kontrakty!! Powtarzam: WSZYSTKIM!! Wobec tego, że mam debet, nie mogę przedłużać kontraktów, nie mogę podpisywać też nowych!! Co dalej??
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: debet, co dalej??

Post by Baciorek »

W sobote dostaniesz kase za miejsce w lidze
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: debet, co dalej??

Post by janektm »

robindian wrote:Witam.
Obecnie stan konta mojej drużyny jest na debecie. Wszystkim moim zawodnikom kończą się kontrakty!! Powtarzam: WSZYSTKIM!! Wobec tego, że mam debet, nie mogę przedłużać kontraktów, nie mogę podpisywać też nowych!! Co dalej??
Przegrałeś !!! Możesz jeszcze sprzedawać zawodników możne Ci się uda przetrwać ale widzę że nie masz kogo, ja bym spróbował sił na nowo i nie popełniłbym więcej tych samych błędów, właśnie kończy się sezon to zaczniesz grać od nowa.

Za 10 nic nie dostanie.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
drus
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Nov 08, 2009 10:01 am

Re: debet, co dalej??

Post by drus »

Jesli koniecznie chcesz sie ratowac, sprobuj wziac pozyczke. Ale patrzac na Twoj team bedzie to bardzo ciezkie. masz 13 zawodnikow, zadnych mlodzikow, nie masz co sprzedac.... Jesli sie uda wziac pozyczke, to przedluzysz agonie. Kolejny sezon dograsz do konca, ale nie awansujesz i znow sytuacja sie powtorzy. Ja bym na Twoim miejscu zaczal grac nowem zespolem.
anthenat, team Sailors
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”