blokada KONTA

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Locked
newells
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Fri May 08, 2009 9:06 pm

blokada KONTA

Post by newells »

SIEMA zablokowali mi konto ,grałem juz 5sezonów ale czemu tego nie wiem nawet transferów nie robiłem ,żadnych login dewells druzyna newells utd .
jak by mi mógł ktos wyjasnic bede wdzięczny pzdr
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: blokada KONTA

Post by janektm »

newells wrote:SIEMA zablokowali mi konto ,grałem juz 5sezonów ale czemu tego nie wiem nawet transferów nie robiłem ,żadnych login dewells druzyna newells utd .
jak by mi mógł ktos wyjasnic bede wdzięczny pzdr
A to co jest ??:
6 Mar 2010 Dewells 33 Zawodnik Jaaps Beukeveld został sprzedany za € 5,00 do FCChelsea .
6 Mar 2010 Dewells 33 Zawodnik Roel Conradi został sprzedany za € 10.000,00 do FC Liborpool .

FAQ:
Jak się można dowiedzieć od kogo dostałem bana: przez szeryfa czy z innych powodów?
Jeżeli dostałeś bana od szeryfa to dostaniesz e-mail na ten temat.

Kim są szeryfowie ? Jak można się z nimi skontaktować ? W jakim języku ?
Listę szeryfów możesz znaleźć na stronie http://www.soccerproject.com/spnewl_index.php?section=4. Z szeryfem możesz się skontaktować przez E-mail, jego adres to zawsze [Nazwa szeryfa]@soccerproject.com. Kontaktuj się zawsze w języku angielskim bądź też ojczystym szeryfa, w innym razie Twój mail nie zostanie rozpatrzony.

I jak juz sie dowiesz za co to napisz.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
newells
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Fri May 08, 2009 9:06 pm

Re: blokada KONTA

Post by newells »

a na kupiłem ich ale oni do rezerw bo to staruchy to niemozna kupywac kiepskich graczy zeby miec do sparingów?? to nieźle pogrzana gierka
newells
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Fri May 08, 2009 9:06 pm

Re: blokada KONTA

Post by newells »

a co do maila nie pamiętam tak dawno temu to było ,widze że sie już nieodpręze po pracy trudno
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: blokada KONTA

Post by janektm »

newells wrote:a co do maila nie pamiętam tak dawno temu to było ,widze że sie już nieodpręze po pracy trudno
nie wiem za co dostałeś bana, napisz do szeryfa to sie dowiesz.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
newells
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Fri May 08, 2009 9:06 pm

Re: blokada KONTA

Post by newells »

no nieznam tego maila swojego , hoojowa stronka jak nawet pobawic sie nieda dla zabicia czasu
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: blokada KONTA

Post by WojT »

16 Lu 2010 Dewells 33 Zawodnik Roel Conradi został kupiony za € 1.000,00 z The winners team .
6 Mar 2010 Dewells 33 Zawodnik Roel Conradi został sprzedany za € 10.000,00 do FC Liborpool .
Być może ktoś Cię zgłosił że masz dziwne sprzedaże zawodników albo podejrzewali że jesteś pośrednikiem przy sprzedaży.
Cały powód banu dostałeś w poczcie z nazwą szeryfa, który Ci dał bana - nie znając tej wiadomości nikt Ci nie jest w stanie pomóc. (chodzi o tłumaczenie, ewentualnie napisanie odpowiedzi).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: blokada KONTA

Post by iletlovein »

To nie można zarabiać na transferach? Czy masz na myśli śmieszne sumy?
newells
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Fri May 08, 2009 9:06 pm

Re: blokada KONTA

Post by newells »

no jak widac nie jak kupujesz gracza 27letniego 40% za 10 tysięcy to (do 3drużyny na sparingi)
zatanio;) i zaraz wychodzi że oszust heh pogrzane to jest a dasz zaduzo napisza że przesadziłes
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: blokada KONTA

Post by janektm »

newells wrote:no jak widac nie jak kupujesz gracza 27letniego 40% za 10 tysięcy to (do 3drużyny na sparingi)
zatanio;) i zaraz wychodzi że oszust heh pogrzane to jest a dasz zaduzo napisza że przesadziłes
To już wiesz dlaczego dostałeś bana ?
Ja myślę, że dobrze wiesz dlaczego tylko sciamniasz cos.
Moim zdaniem chciales przycwaniakowac a teraz zwalasz na gre ze cos nie tak.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
newells
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Fri May 08, 2009 9:06 pm

Re: blokada KONTA

Post by newells »

przeanalizuj sobie moje konto 5sezonów nie było nic złego nie tak poprostu zadobrze mi szło konkurencji sie bali koncze ta słomiana rozmowe bo w sumie to dziecinne:D miłej gierki
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: blokada KONTA

Post by iletlovein »

Weź się dziecko ogarnij i pokaż maila (bo na pewno dostałeś), a jeśli go w ogóle nie przeczytałeś to gratuluję poczucia humoru.
newells
Assistant Coach
Posts: 21
Joined: Fri May 08, 2009 9:06 pm

Re: blokada KONTA

Post by newells »

ale ty baran jestes czytaj ze zrozumieniem nie pamiętam maila a zreszta ta gierka to kicha bo blokuja za nic;)
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: blokada KONTA

Post by janektm »

newells wrote:ale ty baran jestes czytaj ze zrozumieniem nie pamiętam maila a zreszta ta gierka to kicha bo blokuja za nic;)
Nie pamiętasz adresu czy hasła ?
Team: FC Czarni
Manager: janektm
Locked

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”