Po co liga H

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
miras1983
Coach
Posts: 41
Joined: Sat May 17, 2008 7:27 pm

Po co liga H

Post by miras1983 »

po co w ogóle istnieją ligi H skoro w nich jest max 6 a często są 3 drużyny z menedżerem reszta to gra automat. a w G zazwyczaj takich drużyn bez menedżera jest około 3 do 6. może jeśli nie likwidować H to zmniejszyć ich ilość.czyżby coraz mniej ludzi grało w SP? co o tym myślicie?
Ufuss
Team President
Posts: 603
Joined: Thu Jun 07, 2007 9:26 am
Location: woj. podkarpackie

Re: Po co liga H

Post by Ufuss »

1) Z tego co mowisz to zauwaz, ze lig H jest 3 razy wiecej niz lig G wiec nie ma mozliwosci zlikwidowania ligi H, gdyz nie da rady zastapic 3-6 druzyn 9-18 innymi druzynami.
A co do dowodow to obecnie jest zarejestrowanych 21632 menadzerow. W ligach od A do G miesci sie max 17488 menadzerow, a wiec musza istniec ligi H, ich zmniejszenie nie ma zadnego sensu, gdyz powodowaloby to wiele zmian w kodzie gry ze wzgledu na calkiem inne zasady dla ligi G oraz ligi H. Co do calkowitego zlikwidowania ligi H, to tworcy nie pozwola sobie na fakt aby chetni ktorzy chca zagrac w SP czekali w kolejce do zalozenia druzyny po kilka tygodni, czy miesiecy.

2) Faktycznie coraz mniej ludzi gra w SP, (rok temu bylo okolo 38tys menadzerow, obecnie okolo 21tys) glownie spowodowane jest to faktem duzej konkurencji na rynku menadzerow online.
Manager: Ufu
Team: Yabadaba

Image
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Po co liga H

Post by union »

czy np do uatrakcyjnienie rozgrywek... w ligach od F-H bylaby mozliwosc zastapic czesc "komputerowych" zespolow rezerwami druzyn wystepujacych w ligach od A-E....np z limitem wiekowym powiedzmy 23 lata....z opcją maksymalnego awansu do ligi F.....wowczas mozliwosc rywalizacji nowowchodzacego menagera z rezerwami zespolow z wyzszej polki bylaby byc moze bardziej mobilizujaca do koontynuowania rozgrywek zamiast rezygnacji z nich .....
abcd-ultras union
___________________
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Po co liga H

Post by iletlovein »

Ciekawe czy w Czechach liczba zarejestrowanych spada...
Pietraszenko
Team Manager
Posts: 121
Joined: Tue Nov 18, 2008 6:14 pm

Re: Po co liga H

Post by Pietraszenko »

jakby w ligach H grały rezerwy, to ciezej byłoby nowicjuszom awansowac i by sie zniechęcili i odeszli. Na początek jest w sam raz. I tak musisz dobre 2 sezony budowac skład, który jest w stanie wygrac ligę G.
mój klub ---> FC Czarnków
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Po co liga H

Post by union »

Pietraszenko wrote:jakby w ligach H grały rezerwy, to ciezej byłoby nowicjuszom awansowac i by sie zniechęcili i odeszli. Na początek jest w sam raz. I tak musisz dobre 2 sezony budowac skład, który jest w stanie wygrac ligę G.

one awansują i odchodzą :)......może znudzone bezsensownymi meczami zakonczonymi wysokimi rezultatami na swoją korzysc....w ktorych bramkarz moze zagrac w napadzie i vice versa a i tak wygra mecz......nie mają kogo podpatrywac bo w lidze gra dwoch podobnych przeciwnikow....i obojetnie co by sie nie stalo i tak awansuja....by po roku zbierac baty... wyplukane z kasy za przeplacone transfery i sfrustrowane niepowodzeniem.....
abcd-ultras union
___________________
drus
Coach
Posts: 26
Joined: Sun Nov 08, 2009 10:01 am

Re: Po co liga H

Post by drus »

Ja myślę, że powodów zmniejszającej się liczby managerów jest więcej. Jednym z nich monotonia gry i dość duża różnica poziomów pomiędzy H i np. F. Sam się zastanawiam czy kontynuować, bo już powoli mnie to nudzi, chociaż gram dopiero 3 sezon. Oczywiście nie upatruję w tym winy gry, tylko mojej :D
anthenat, team Sailors
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”