bacior - regulaminowy prowadzacy

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by union »

Bacior Re 29 Mar (20:37)

"WPISZ JUŻ WYNIK NA FORUM!


pospiesz się bo za 1h 35 min walkowera wpisze
....robisz to na złość... opróżniasz lige...
Jeszcze raz a odejme ci punkty"

Oto tresc prywatnej informacji prowadzacego rozgrywki III ligi Polskiej p Baciora.
Nie dosc iz sam nie egzekwuje regulaminu , nie dosc iz nie potrafi zinterpretowac ze dwie doby to 48 h
Szafuje walkowerami na prawo i lewo w sposob krzywdzacy jedna z druzyn kosztem drugiej....
Gubi sie w swych plytkich wyjasnieniach przy okazji zaprzeczjacych jedna drugiej. Zainteresowanych odsyłam do tematu na forum sp " DRODZY III ligowcy". Nadurzywa kompetncji wszak sprawe na forum zamknął WojT, I WYDAWAŁO MI SIE IZ SPRAWA JEST ZAMKNIETA.
To poraz kolejny wywoluje spor.Ze swej strony dodam iz jednym z poprzednich pw informowalem go iz nie mam przyjemnosci prowadzic z nim korespondencji....tu zapewne klania sie problem czytania ze zrozumieniem......
No coz moze wiekszosc osob milczy w takich przypadkach lecz ja szanuje swoją osobe ( nie wiem jak p.Bacior nie odp na zadane pytanie na zapoczatkowanym przez siebie watku :) ) i nie pozwole aby w jakikolwiek sposob ktos ironizowal z mej osoby poraz wtory ZAZNACZAM NIGDY NIE ZACZYNALEM SPORU !!!!

Moim zdaniem takie osoby jak p.Bacior wplywaja w sposob negatywny na menagerow obecnych jak zapewne i tych ktorzy
opuscili te rozgrywki.Jego zachowanie umniejsza range bylo nie bylo rozgrywek w ktorych stawką jest MISTRZOSTWO POLSKI.... zniechecajac tym samym do wstepowanie w jej szeregi....moze rowniez tresc tego listu unaoczni COS uczestnikom debaty na "drodzy III ligowcy"

prosze teraz o ustosunkowanie sie TYLKO I WYLACZNIE W TYM MIEJSCU NA TRESC POWYZSZEGO LISTU jego autora p BACIORA.

pozdrawiam
abcd-ultras union
abcd-ultras union
___________________
Baciorek
Team Manager
Posts: 135
Joined: Tue Dec 01, 2009 6:16 pm
Location: Katowice

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by Baciorek »

WSZYSCY wprowadzili wyniki lecz nasz union nie łaskaw choć wiem że masz 2 dni.....Ta liga jest dlawas,nie róbmy
sobie na złość


EDIT:Wynik dalej nie wprowadzoy
Edit2:Ty zaczołeś konflikt wypominając mi znajomość regulaminu
Image

Manager:Bacior_Pl
Team:Borussia Dortmunders

Season:31-35 Fc Dortmund
Season:36- Borussia Dortmunders
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by WojT »

Żeby było jaśniej bo już się gubię :)
Mecz Inter SKALAGI - ultras union 0 : 5 - walkower nie wysłano zaproszenia - taki jest wpis na sp-poland.com w 3 kolejce ligi III B.
W 4 kolejce ultras odpoczywa (sorki za skrót nazwy :P)
W pierwszej i drugiej wyniki są podane.

Więc o jaki wynik chodzi ?
A oto info z tematu: Drodzy III ligowcy.
WojT wrote:
union wrote:gratuluje sledzenia forum III ligi gr B........z tego co wiem pisalem na nim o zmiane terminu meczu .....podanie jakiegokolwiek terminu....kontaktowalem sie rowniez osobiscie z menagerem druzyny Inter Skalagi......bez odzewu w sprawie meczu....
czy w mojej gesti wystepujac jako gosc tego meczu jest obowiazkiem informowanie o wyniku....."4.3 W szczególnych przypadkach (opisanych w Art. 2) może być przyznany obustronny walkower (wynik meczu ustalany jest jako 0:0 i każda drużyna otrzymuje za ten mecz 0 pkt)." ....jaki to szcegolny wypadek zadecydowal o mej porazce ? .......skoro kontaktowalem sie z menagerm bezimiennym w sprawie tego meczu....majac zapewnienie iz jesli nie odbedzie sie w.o przyznany zostaje mej druzynie......farsa ,zenada, kpina.....zapytam wprost jaki jest sens tych rozgrywek ?......jesli administratorzy popelniaja kardynalne bledy obarczajac za swa nieuwage menagerow druzyn wystepujacych w tej lidze.......szafujac walkowerami....moze lepiej bez gry powpisywac wyniki i chelpic sie iz Polska liga posiada az III ligi
"2.5 Każdy zespół (a nie tylko gospodarz) jest zobowiązany do podawania wyników własnych meczów, należy to robić w odpowiednio do tego wyznaczonych wątkach na forum. Wynik należy podać przed upływem 48h od godziny 22.00 dnia którego została rozgrywana dana kolejka. W przypadku, gdy żadna z drużyn nie poda wyniku lub też w przypadku, gdy dany mecz się nie odbył i nie zostaną w przeciągu 48h złożone wyjaśnienia przez którąś ze stron, dlaczego nie został on rozegrany, ogłaszany jest obustronny walkower w danym meczu niezależnie od tego, jakim wynikiem zakończyło się to spotkanie.".......jak to sie ma do korespondencji miedzy mna a bezimiennym.....wszak od srody tj 24.03.2010 godz22 nie minelo jeszcze 48 godzin ?..........a wynik pojawia sie w statystykach......wymagajac cos od innych najpierw dajmy cos od siebie.......
Potwierdzam korespondencja w sprawie tego meczu była ze mną prowadzona. Stwierdziłem, że jeżeli nie ma zaproszenia na ten mecz w terminie wyznaczonym przez organizatorów oraz w terminach zaproponowanych przez strony (obecnie nie mogę się zalogować na sp więc nie mogę sprawdzić korespondencji) przyznaje się walkower - mogę się mylić ale jeden z terminów był chyba datowany na czwartek.
Z drugiej strony Bacior troszkę za szybko zaczął wprowadzać wyniki z ostatniej kolejki.

Na koniec chcę napisać i zakomunikować:
Wyniki przez Nas wpisywane na sp-poland nie są wynikami ostatecznymi (ciężko dobrać słowo) - chodzi mi o to, że Wy wiecie lepiej niż my jaka jest prawidłowa interpretacja braku informacji o meczu. Poprawienie na prawidłowy wynik nie jest skomplikowane (to nie kasa fiskalna :D), w każdej chwili wyniki można śmiało poprawić.
Ponadto Wy macie wszelkie prawo kontrolować wpisy i jeżeli stwierdzicie, że są błędne - to Waszym przywilejem jest zwrócenie Nam uwagi.
Co do wyników wprowadzonych na sp-poland bez wpisu na forum - staramy się prowadzić ligi najlepiej jak umiemy :), nieraz często jeżeli nie ma jakiegoś wyniku podanego sprawdzamy czy mecz się odbył - jeżeli w terminie jest mecz tych drużyn to wprowadzamy ten wynik - fakt jest to wyprzedzenie informacji, niekiedy nawet wyniki później są poprawiane, bo ekipy mogą rozegrać kilka meczów ze sobą a ustaliły wcześniej, który mecz jest meczem ligowym.
Tak, że jeżeli chodzi o ten konkretny mecz - wynik będzie oczywiście walkower dla Inter Skalagi za nie wysłanie zaproszenia.
Pogrubione, powiększone i czerwone - to ostatnie zdanie z mojego postu, które pozwoliłem sobie zaznaczyć :D
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by janektm »

tu już nie chodzi o mecze tylko o urażone ambicje ;)
Team: FC Czarni
Manager: janektm
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by WojT »

Aha :) chyba że tak - proponuję abyście razem wypili piwo, poszli na kielicha i coś tam jeszcze, dali sobie po buziaku, zrobili niedźwiedzia, itd. itp. :), a poważniej uznali że się pogodziliście i zaczęli działać razem dla dobra ligi polskiej.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by union »

WSZYSCY wprowadzili wyniki lecz nasz union nie łaskaw choć wiem że masz 2 dni.....Ta liga jest dlawas,nie róbmy
sobie na złość


EDIT:Wynik dalej nie wprowadzoy
Edit2:Ty zaczołeś konflikt wypominając mi znajomość regulaminu

OTO wymiki mych sobotnich spotkan


Sob 27 Mar 2010 (22:00 CET) Tow FC NEHOIU ROXY 2 - 3 ultras union
Sob 27 Mar 2010 (18:03 CET) TTow Chelsea Liberec 3 - 4 ultras union
Sob 27 Mar 2010 (14:01 CET) TTow KS Gornik Walbrzych 2 - 4 ultras union
Sob 27 Mar 2010 (10:02 CET) TTow Nescafé 1 - 4 ultras union

o jaki wynik chodzi ?....jak za malo to wymysl.....wszak masz w tym praktyke(podac przyklady czy zaoszczedzic Ci tego )...co do regulaminu ....nie wiem czy udajesz....czy juz naprawde gubisz sie w tym wszystkim( kto wstawil mi walkower ? ).......chyba to wszystko Cię przerasta ......daj sobie spokoj i nie rob tym ktorzy pilnuja swych obowiazkow na zlosc
jeszcze raz PYTAM O JAKI WYNIK TOBIE CHODZI ?....moze uzyskam odpowiedz poprzez to forum....innej opcji nie biore pod uwage......

"tu już nie chodzi o mecze tylko o urażone ambicje"

widze ze przyczlapal za Toba malo ambitny adwokat....ktory poraz wtory odzwywa sie tam gdzie nie ma.......coz kazali milczec :)..... wiec musi sie gdzies wyszalec :)

pozdrawiam :)
abcd-ultras union
___________________
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by janektm »

O ambicjach to ja mówiłem w kontekście was obu ale twoja sprawa jak to rozumiesz.
Skończ już te dyskusje o tym walkowerze bo to się robi nudne i niesmaczne.

PS Można go zbanować, bo on nie rozumie co się do niego mówi ??
Team: FC Czarni
Manager: janektm
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by union »

:)....dlaczego wtrącasz sie w nie swoje sprawy.......??.....nie masz innej alternatywy jak ban.....wyluzuj :).....strzel kielicha :)...lada moment swieta :)...zrob pisanki :) , prezenty :).....lub co tylko chcesz :)...chyba nie urazil Cie ten wpis :) ?.......
abcd-ultras union
___________________
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by janektm »

To skończ już te swoje wywody na temat walkowera i prowadzenia ligi.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: bacior - regulaminowy prowadzacy

Post by union »

powtarzam......NIE JA ZACZELEM......Poraz wtory zostalem wywolany do "tablicy" .
Zastanawiam sie czy Ty przeszedlbys nad tym do porzadku dziennego....ja rozegralem w tej lidze dopiero dwa mecze !... raz spor o nieszczesny w.o...drugi sam nie wiem o jaki mecz...siedzialbys cicho ?.......Nie chodzi mi o swary z kimkolwiek, ale tez nie pozwole na czyjas ironie wzgledem swej osoby.
Ze swej strony uwazam temat za zakonczony chyba ze znow pojawi sie jakas "niespodzianka "wobec mej druzyny.Czy tak trudno przejrzec terminarz nim osadzi sie kogos ?
Banowanie kogokolwiek nigdy nie bylo wartosciowa alternatywa.....to tak na zakonczenie tematu......

pozdrawiam
abcd-ultras union
___________________
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”