Wyjasnienie

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Post Reply
Mieszkogeo
Assistant Manager
Posts: 78
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:41 pm

Wyjasnienie

Post by Mieszkogeo »

Oskarzaliscie mnie, ze sie obrazam, ze jestem zawistny, ze szukam problemow. Pytaliscie dlaczego rezygnuje. Dla kazdego kto nawet srednio interesuje sie SP powinno wystarczyc to co wczesniej napisalem (http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&start=45) . Chcecie grac w ten sposob to sobie grajcie.. :) pisac nigdzie nie bede, bo to Twoja sprawa co robiles. Nikomu tym krzywdy nie zrobiles :) conajwyzej sobie :) Mi to przeszkadza i nic tu nie zmienie wiec rezygnuje :) pozdrawiam
Team: Geo Team
Manager: Mieszkogeo

Image
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wyjasnienie

Post by pearljammer »

Mieszkogeo wrote:Oskarzaliscie mnie, ze sie obrazam, ze jestem zawistny, ze szukam problemow. Pytaliscie dlaczego rezygnuje. Dla kazdego kto nawet srednio interesuje sie SP powinno wystarczyc to co wczesniej napisalem (http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&start=45) . Chcecie grac w ten sposob to sobie grajcie.. :) pisac nigdzie nie bede, bo to Twoja sprawa co robiles. Nikomu tym krzywdy nie zrobiles :) conajwyzej sobie :) Mi to przeszkadza i nic tu nie zmienie wiec rezygnuje :) pozdrawiam
I taka postawe rozumiem, choc nie czuje sie winny, bo nigdy bana nie dostalem, ale nie moge tolerowac takich rzeczy jakie robi union (czy aby na pewno on?). Bo mi sie wydaje, ze to ktos od Platiniego, ten sam styl pisania i niektore zwroty....co do Ciebie, tak jak pisalem, jesli miales jakis problem wystarczylo pisac pw lub zglaszac do adminow, od tego sa, nikomu nie bronie skarzyc na mnie, jesli widzi taka potrzebe...nie przekonam Cie co do mojej uczciwosci, ale to juz nie moj problem, nie zamierzam tego robic...tak jak juz pisalem, admini wszystko sprawdzaja, gram do dzis, wiec musi byc dobrze tym bardziej, ze zostalem modem, i moglem byc tlumaczem, ale oddalem te funkcje Wojtowi. Kwestia zamykania tematow, no taka mamy prace by zamykac/usuwac powielane tematy, niektorych nie ruszamy, bo nie ma w nich dyskusji i same znikaja po jakims czasie, niektorych niedopatrzymy odrazu bo nie siedzimy tutaj 24/7, mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi, bo wiem, ze niektorzy nie...nie usunalem Ci tematu po zlosci. Pozdrawiam i dzieki za udzial w LP.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Wyjasnienie

Post by union »

pearljammer wrote:
Mieszkogeo wrote:Oskarzaliscie mnie, ze sie obrazam, ze jestem zawistny, ze szukam problemow. Pytaliscie dlaczego rezygnuje. Dla kazdego kto nawet srednio interesuje sie SP powinno wystarczyc to co wczesniej napisalem (http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&start=45) . Chcecie grac w ten sposob to sobie grajcie.. :) pisac nigdzie nie bede, bo to Twoja sprawa co robiles. Nikomu tym krzywdy nie zrobiles :) conajwyzej sobie :) Mi to przeszkadza i nic tu nie zmienie wiec rezygnuje :) pozdrawiam
I taka postawe rozumiem, choc nie czuje sie winny, bo nigdy bana nie dostalem, ale nie moge tolerowac takich rzeczy jakie robi union (czy aby na pewno on?). Bo mi sie wydaje, ze to ktos od Platiniego, ten sam styl pisania i niektore zwroty....co do Ciebie, tak jak pisalem, jesli miales jakis problem wystarczylo pisac pw lub zglaszac do adminow, od tego sa, nikomu nie bronie skarzyc na mnie, jesli widzi taka potrzebe...nie przekonam Cie co do mojej uczciwosci, ale to juz nie moj problem, nie zamierzam tego robic...tak jak juz pisalem, admini wszystko sprawdzaja, gram do dzis, wiec musi byc dobrze tym bardziej, ze zostalem modem, i moglem byc tlumaczem, ale oddalem te funkcje Wojtowi. Kwestia zamykania tematow, no taka mamy prace by zamykac/usuwac powielane tematy, niektorych nie ruszamy, bo nie ma w nich dyskusji i same znikaja po jakims czasie, niektorych niedopatrzymy odrazu bo nie siedzimy tutaj 24/7, mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi, bo wiem, ze niektorzy nie...nie usunalem Ci tematu po zlosci. Pozdrawiam i dzieki za udzial w LP.

HM....poraz kolejny wywołany do tablicy.....ustosunkuje sie do wypowiedzi przedmowcy....sprawdzaj,szukaj i rob co chcesz.... :)....jestem czysty jak łza...
nigdy nie zrobilem nic przeciwko regulaminowi....nie znałem i nie znam osoby o ktorej piszesz....JacekPLATINI.....a zreszta nawet gdybym ją znał.... ? to co ma to wspolnego z wyrazaniem moich poglądow (niewiem jakie byly jego bo nie czytalem o co wam poszlo)....wiem ze strasznie boisz sie krytyki wobec swej osoby to samo tyczy innych ktorzy w ten wlasnie sposob probują wywierac presje na osobach ktore sprzeciwią sie waszej woli....no coz taki jestem i bede mowil prosto w twarz to co mysle.....odnosnie mej rezygnacji poraz ostatni informuje...iz jesli nie byloby zadnych podtekstow odnoosnie mej rezygnacji temat dawno bylby zamkniety....
blokowanie nowopowstałych tematów ?....dlatego ze wyrażamy w nich swoj pogląd.....ignorancją chcesz wymusic porzadek... ??? zamykac usta........straszeniem kimkolwiek i czymkolwiek bardzo bojazliwy argument..ale moze twoj jedyny ...powiem Ci jedno na zakonczenie tak Ty jak zapewne kilka innych osob boisz sie aby ....przeszłosc nie okazała sie waszym kresem przygody na SP......Zastanawiam sie rowniez bardzo mocno co mialo na celu tak mocne wywieranie presji abysmy pozostali w LP...Ciezko zrozumiec iz ktos czegos nie chce...i nie wazne dlaczego ?.....chcieliscie szczegółów dostaliscie....a ze zabolało ?.....no coz na sile odpowiemy siłą....proste......
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wyjasnienie

Post by pearljammer »

union wrote:
pearljammer wrote:
Mieszkogeo wrote:Oskarzaliscie mnie, ze sie obrazam, ze jestem zawistny, ze szukam problemow. Pytaliscie dlaczego rezygnuje. Dla kazdego kto nawet srednio interesuje sie SP powinno wystarczyc to co wczesniej napisalem (http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&start=45) . Chcecie grac w ten sposob to sobie grajcie.. :) pisac nigdzie nie bede, bo to Twoja sprawa co robiles. Nikomu tym krzywdy nie zrobiles :) conajwyzej sobie :) Mi to przeszkadza i nic tu nie zmienie wiec rezygnuje :) pozdrawiam
I taka postawe rozumiem, choc nie czuje sie winny, bo nigdy bana nie dostalem, ale nie moge tolerowac takich rzeczy jakie robi union (czy aby na pewno on?). Bo mi sie wydaje, ze to ktos od Platiniego, ten sam styl pisania i niektore zwroty....co do Ciebie, tak jak pisalem, jesli miales jakis problem wystarczylo pisac pw lub zglaszac do adminow, od tego sa, nikomu nie bronie skarzyc na mnie, jesli widzi taka potrzebe...nie przekonam Cie co do mojej uczciwosci, ale to juz nie moj problem, nie zamierzam tego robic...tak jak juz pisalem, admini wszystko sprawdzaja, gram do dzis, wiec musi byc dobrze tym bardziej, ze zostalem modem, i moglem byc tlumaczem, ale oddalem te funkcje Wojtowi. Kwestia zamykania tematow, no taka mamy prace by zamykac/usuwac powielane tematy, niektorych nie ruszamy, bo nie ma w nich dyskusji i same znikaja po jakims czasie, niektorych niedopatrzymy odrazu bo nie siedzimy tutaj 24/7, mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi, bo wiem, ze niektorzy nie...nie usunalem Ci tematu po zlosci. Pozdrawiam i dzieki za udzial w LP.

HM....poraz kolejny wywołany do tablicy.....ustosunkuje sie do wypowiedzi przedmowcy....sprawdzaj,szukaj i rob co chcesz.... :)....jestem czysty jak łza...
nigdy nie zrobilem nic przeciwko regulaminowi....nie znałem i nie znam osoby o ktorej piszesz....JacekPLATINI.....a zreszta nawet gdybym ją znał.... ? to co ma to wspolnego z wyrazaniem moich poglądow (niewiem jakie byly jego bo nie czytalem o co wam poszlo)....wiem ze strasznie boisz sie krytyki wobec swej osoby to samo tyczy innych ktorzy w ten wlasnie sposob probują wywierac presje na osobach ktore sprzeciwią sie waszej woli....no coz taki jestem i bede mowil prosto w twarz to co mysle.....odnosnie mej rezygnacji poraz ostatni informuje...iz jesli nie byloby zadnych podtekstow odnoosnie mej rezygnacji temat dawno bylby zamkniety....
blokowanie nowopowstałych tematów ?....dlatego ze wyrażamy w nich swoj pogląd.....ignorancją chcesz wymusic porzadek... ??? zamykac usta........straszeniem kimkolwiek i czymkolwiek bardzo bojazliwy argument..ale moze twoj jedyny ...powiem Ci jedno na zakonczenie tak Ty jak zapewne kilka innych osob boisz sie aby ....przeszłosc nie okazała sie waszym kresem przygody na SP......Zastanawiam sie rowniez bardzo mocno co mialo na celu tak mocne wywieranie presji abysmy pozostali w LP...Ciezko zrozumiec iz ktos czegos nie chce...i nie wazne dlaczego ?.....chcieliscie szczegółów dostaliscie....a ze zabolało ?.....no coz na sile odpowiemy siłą....proste......

Dziwnie podobnie piszesz jak on...nie boje sie krytyki, wyjasnilem czemu usunalem temat Mieszka, a Ty zrobiles z tego wojne, po drodze, popadajac w konflikty z innymi ludzmi, nie boje sie zadnej przeszlosci, pisalem sto razy, uwazasz, ze oszukuje zglos to, co do LP to nie zabiegalem o to byscie zostali, wiec nie przypisuj mi czegos jesli o tym nie masz pojecia, albo przypisujesz mi wszystko co Ci na mysl przyjdzie...i skonczmy dyskusje, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Wyjasnienie

Post by union »

I taka postawe rozumiem, choc nie czuje sie winny, bo nigdy bana nie dostalem, ale nie moge tolerowac takich rzeczy jakie robi union (czy aby na pewno on?). Bo mi sie wydaje, ze to ktos od Platiniego, ten sam styl pisania i niektore zwroty....co do Ciebie, tak jak pisalem, jesli miales jakis problem wystarczylo pisac pw lub zglaszac do adminow, od tego sa, nikomu nie bronie skarzyc na mnie, jesli widzi taka potrzebe...nie przekonam Cie co do mojej uczciwosci, ale to juz nie moj problem, nie zamierzam tego robic...tak jak juz pisalem, admini wszystko sprawdzaja, gram do dzis, wiec musi byc dobrze tym bardziej, ze zostalem modem, i moglem byc tlumaczem, ale oddalem te funkcje Wojtowi. Kwestia zamykania tematow, no taka mamy prace by zamykac/usuwac powielane tematy, niektorych nie ruszamy, bo nie ma w nich dyskusji i same znikaja po jakims czasie, niektorych niedopatrzymy odrazu bo nie siedzimy tutaj 24/7, mam nadzieje, ze rozumiesz o co mi chodzi, bo wiem, ze niektorzy nie...nie usunalem Ci tematu po zlosci. Pozdrawiam i dzieki za udzial w LP.[/quote]


HM....poraz kolejny wywołany do tablicy.....ustosunkuje sie do wypowiedzi przedmowcy....sprawdzaj,szukaj i rob co chcesz.... :)....jestem czysty jak łza...
nigdy nie zrobilem nic przeciwko regulaminowi....nie znałem i nie znam osoby o ktorej piszesz....JacekPLATINI.....a zreszta nawet gdybym ją znał.... ? to co ma to wspolnego z wyrazaniem moich poglądow (niewiem jakie byly jego bo nie czytalem o co wam poszlo)....wiem ze strasznie boisz sie krytyki wobec swej osoby to samo tyczy innych ktorzy w ten wlasnie sposob probują wywierac presje na osobach ktore sprzeciwią sie waszej woli....no coz taki jestem i bede mowil prosto w twarz to co mysle.....odnosnie mej rezygnacji poraz ostatni informuje...iz jesli nie byloby zadnych podtekstow odnoosnie mej rezygnacji temat dawno bylby zamkniety....
blokowanie nowopowstałych tematów ?....dlatego ze wyrażamy w nich swoj pogląd.....ignorancją chcesz wymusic porzadek... ??? zamykac usta........straszeniem kimkolwiek i czymkolwiek bardzo bojazliwy argument..ale moze twoj jedyny ...powiem Ci jedno na zakonczenie tak Ty jak zapewne kilka innych osob boisz sie aby ....przeszłosc nie okazała sie waszym kresem przygody na SP......Zastanawiam sie rowniez bardzo mocno co mialo na celu tak mocne wywieranie presji abysmy pozostali w LP...Ciezko zrozumiec iz ktos czegos nie chce...i nie wazne dlaczego ?.....chcieliscie szczegółów dostaliscie....a ze zabolało ?.....no coz na sile odpowiemy siłą....proste......[/quote]


Dziwnie podobnie piszesz jak on...nie boje sie krytyki, wyjasnilem czemu usunalem temat Mieszka, a Ty zrobiles z tego wojne, po drodze, popadajac w konflikty z innymi ludzmi, nie boje sie zadnej przeszlosci, pisalem sto razy, uwazasz, ze oszukuje zglos to, co do LP to nie zabiegalem o to byscie zostali, wiec nie przypisuj mi czegos jesli o tym nie masz pojecia, albo przypisujesz mi wszystko co Ci na mysl przyjdzie...i skonczmy dyskusje, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia.[/quote]

nie podobało mi sie iz własnie taki temat został usunnięty....mozesz zrozumiec o co mi chodzi...zapewniam iz jesli wrocilby lub wykazala bys ciut dobrej woli aby wlasnie i tylko w TYM temacie byly dwa takie same watki .....zapewne nikt nie mialby nic przeciwko temu.....BO TO CO SIE STALO PORUSZYLO CALY SWIAT...zapewne administratorzy gry zrozumieliby powage jak i wyjatkowosc sytuacji.....pożniej poszła lawina w duzej mierze spowodowana w mym przekonaniu skandalicznymi postami Kubika......(zapewne wiesz o czym mowie)
Co do LP....starale sie wprowadzic tam ciut inwencji...mialem zamiar namawiac do tego druzyny ktore uczestnicza w naszej zabawie (kibice LECHA)...chcialem by wszystko funkcjonowalo jak najlepiej...podjelismy dialog ...ja ,kubik, Wojt....do dzis bez odzewu....
zapewniam Cie iz nie jestem osoba konfliktową co nie jest rownoznaczne z tym iz jestem osoba uległa jesli wiem iz mam racje.....i jesli dostane w twarz zawsze oddam.....
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wyjasnienie

Post by pearljammer »

jestem dosc uparty, to fakt, ale robilem swoje, po zlosci nie usunalem tego...miejmy nadzieje, ze wszyscy wyciagniemy z tego wnioski na przyszlosc, pozdrawiam.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Wyjasnienie

Post by union »

mam nadzieje...bo takim czyms co zrobiliscie...nigdy nie zysakcie sympati naszej tu spolecznosci....powiem ci juz tak calkiem w luznej rozmowie ....iz LP podkreslalem juz to gdzies to fajny pomysl tylko ciut przestarzala technologia...ale to juz nie moj problem...chcialem.. temat podjeły DWIE osoby w duzej czesci opierajac sie na technicznym zagadnieniu tego przedsiewziecia...rozumiem je poniewaz chcialy unaocznic jaki ogrom pracy jest zwiazany z caloksztaltem tej ligi.....ale powtarzam DWIE osoby na 2000 ludzi...dlaczego odpowiedz soebie sam....nie bede uwypuklal bo znow zostane o cos oskarzony...dla mnie LP to juz przeszlosc gram do konca sezonu i KONIEC...
abcd-ultras union
___________________
Mieszkogeo
Assistant Manager
Posts: 78
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:41 pm

Re: Wyjasnienie

Post by Mieszkogeo »

Wolnosc slowa i mysli :) zawsze staram podawac fakty a nie tylko oskarzenia, od tego jest forum zeby nie tylko dyskutowac, pomagac a czasami nawet spierac sie i klocic... tak powinno byc i tak musi byc jezeli chcemy sie rozwijac i byc lepsi... pytanie czy chcemy?
Team: Geo Team
Manager: Mieszkogeo

Image
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Wyjasnienie

Post by union »

Mieszkogeo wrote:Wolnosc slowa i mysli :) zawsze staram podawac fakty a nie tylko oskarzenia, od tego jest forum zeby nie tylko dyskutowac, pomagac a czasami nawet spierac sie i klocic... tak powinno byc i tak musi byc jezeli chcemy sie rozwijac i byc lepsi... pytanie czy chcemy?

Mieszko my bedziemy...wszak haslo zobowiązuje :).....pomyslow bedzie bez liku,mam nadzieje iz nam sie uda...zawsze zachecam do dialogu ,debaty,wymiany pogladow... ile ludzi tyle charakterow.....kazdy inny ale my mamy cos co nas jednoczy, wystarczy jedno magiczne slowo a wszyscy stają do turnieju.....bo chcą ....niewazne w jakiej lidze grają....mamy cos czego nigdy nie zepsujemy......bo tego nie da sie zespsuc :)....bo to mamy wpojone od dziecka...przekazywane od pokolen....co to jest ?.....magia miejsca , magia nazwy, i magia tych wszystkich ludzi zjednoczonych w jednym glosnym dopingu......moglismy zrobic to tu tez...teraz skupimy sie na Naszym Dziele :)....i uda sie chociaz zapewne bedzie mnostwo problemow na poczatku...uda sie bo "chcemy byc lepsi ".........Mieszko :)..."w gore serca" :)
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: Wyjasnienie

Post by pearljammer »

Mieszkogeo wrote:Wolnosc slowa i mysli :) zawsze staram podawac fakty a nie tylko oskarzenia, od tego jest forum zeby nie tylko dyskutowac, pomagac a czasami nawet spierac sie i klocic... tak powinno byc i tak musi byc jezeli chcemy sie rozwijac i byc lepsi... pytanie czy chcemy?
Nikt tego nie chce, my moderatorzy tez nie, po prostu wykonujemy swoja robote, nie robimy nikomu na zlosc.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Wyjasnienie

Post by union »

Mieszkogeo wrote:Wolnosc slowa i mysli :) zawsze staram podawac fakty a nie tylko oskarzenia, od tego jest forum zeby nie tylko dyskutowac, pomagac a czasami nawet spierac sie i klocic... tak powinno byc i tak musi byc jezeli chcemy sie rozwijac i byc lepsi... pytanie czy chcemy?

dokladnie forum to miejsce na ktorym scieraja sie rozne charaktery....rozne poglady, wartosci,idealy....i jego sensem jest by wlasnie takie bylo.....nie wszystkich na nim sie lubi, nie wszystkie poglady podziela, nie wszystkim idealom holduje.....ale wszystkim mysla zawartym w slowach i tym dobrym i tym zlym.... nalezy sie szacunek...bo pisaly je osoby ktore na nim uczestniczą......osoby do ktorych kieruje ten tekst zapewne zalapia intencje tego postu......
abcd-ultras union
___________________
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”