Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Moderators: Moderator, Polish Moderators

kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by kubik »

Panie union. Napisałeś w wątku III ligi B, że rezygnujesz z LP to fakt. Zrobiłeś to też w innym miejscu, po tym jak moderator usunął wam post, więc po co w kilku miejscach nawijać o tym samym? Zrezygnowałeś już wcześniej zanim napisałeś w wątku III Ligi B o to mi poszło.
Napisałeś,że: jakzesz niestosowana uwaga wobec mej osoby w porownaniu z tym w jaki sposob potraktowano poleglych Polakow obrazajac mnie jak i zapewne miliardy ludzi na calym swiecie....nazywajac ICH PIJAKAMI.....WSZYSTKICH BEZ WYJATKU......przez jednego z uczestnikow LIGA POLSKA...

Wyraziłem tutaj swoje zdanie, więc nikogo nie obraziłem i nie obraziłem też miliardów ludzi na świecie jak ty to napisałeś. Ty uważasz, że ja nie mam prawa tak mówić, bo tobie się tak nie podoba i już.

W tej dyskusji bierze udział kilka osób, a nie setki tysięcy. Może to ty jesteś totalitarny, bo jak napisałeś w twojej grupie jeśli jakiś procent ludzi ma inne zdanie to i tak musi zastosować się do ogółu.

Nie rób ze mnie wroga polskości, bo tobie do niej daleko, sporo ludzi nie interesuje się polityką, a w obliczu tragedii nagle stali się patriotami i pokazują wokół wszystkim jak być patriotą. Tak zrobiliście z Mieszkiem robiąc zadymę o jeden post a że ja się odezwałem wtedy to mnie wkurzyło, że właśnie siłą chcecie pokazać jak wygląda patriotyzm:

- "To klasa jak się odnoszą po śmierci rodaków" - napisałeś,

To jest Twoja klasa:

" od LECHA .....TRZY W BOK.....jesli jestes sympatylkiem moze zechcesz sie spotkac na jakims z meczy ?....porozmaiwamy wowczas we wspolnym gronie PRAWDZIWYCH LECHITOW...ZAPRASZAM MOZESZ WZIASC SWYCH KUMPLI.....ZOBACZA KAWAL DOBREJ KOPANEJ :).............i uswiadmimy Tobie gdzie mamy takich jak Ty ....bedziesz mogl opowiedziec jakim to jestem zlym Polakiem iz nie chce grac w twej lidze......poznasz zdanie prawdziwych kibicow.......o swej osobie w swietle przedstawionych faktow...a moze chcesz by to poczytali i raczyli zapisac sie do twej ligi......polecic ja.....ZAPEWNIAM BEDZIE ODJAZDOWO ?"

Co to ma być? To jest POLAK tak POLAK piszę? Siłą ich, a nie rozumem tak?

Mam w tyłku politykę a polityka nie jest wyznacznikiem mej polskości, więc zlałem z tego, bo napisałem też,, że co dzień dzieje się więcej tragedii o których się nie mówi, a Ty swoją POLSKOŚCIĄ miałeś okazję zabłysnąć w tłumie i pokazać, że jesteś PRAWDZIWYM POLAKIEM wyzywając, zastraszając i oczerniając innych uczestników forum. Robisz to na pokaz?
Nie wmówisz mi, że nie mam racji, bo to mój pogląd i tyle, zapewne też nie tylko ja tak myślę, więc nie mów za miliardy ludzi na świecie co oni myślą i że myślą podobnie do ciebie.
Przyczepiłeś się mnie i innych, napisałeś, że rezygnujesz zanim ja wyraziłem swój pogląd więc przestań oczerniać. Zrezygnowałeś ze względu na post a potem pojechałeś po całości jadąc po wszystkich.
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

davor wrote:Wojt zaczynam i Ciebie nie rozumieć. Jak nie chcą grać w LP niech nie grają. Dziękuje wam za łaskę, że zagraliście jeden sezon z nami. Niektórzy się uważają tu za pępek świata. Nie chcą się bawić to będą się bawić inni i nikt płakać nie będzie, przecież nie grają dla kogoś, tylko dla własnej satysfakcji/przyjemności.

Managerów chętnych do gry w LP jest mnóstwo trzeba tylko zapraszać, pisać i propagować LP w niższych ligach bo Polscy gracze zwyczajnie nie wiedzą, że coś takiego istnieje. Sam zaproponowałem grę w LP chociażby oceanseleven (zdobywca pucharu Polski sprzed roku) czy FC Wudzyn, mnie całe przedsięwzięcie przedstawił FC Zabijaki itd.
Davor - sorki zaćmiło mnie :) ale głównie to chciałem się dowiedzieć i zrozumieć sposób myślenia tych osób. Niestety doszedłem już do wniosku, że nie jestem w stanie albo nie potrafię zrozumieć toku myślenia uniona, ani też On nie jest w stanie albo nie potrafi zrozumieć mojego toku rozumowania.
Tak że przepraszam, kończę tę dyskusję i będę się starał żeby mi palma na przyszłość nie odbijała :mrgreen:
Tak, że przepraszam za tę dyskusję, dziękuję unionowi i MieszkoGeo za udział w LP.
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

kubik wrote:Panie union. Napisałeś w wątku III ligi B, że rezygnujesz z LP to fakt. Zrobiłeś to też w innym miejscu, po tym jak moderator usunął wam post, więc po co w kilku miejscach nawijać o tym samym? Zrezygnowałeś już wcześniej zanim napisałeś w wątku III Ligi B o to mi poszło.
Napisałeś,że: jakzesz niestosowana uwaga wobec mej osoby w porownaniu z tym w jaki sposob potraktowano poleglych Polakow obrazajac mnie jak i zapewne miliardy ludzi na calym swiecie....nazywajac ICH PIJAKAMI.....WSZYSTKICH BEZ WYJATKU......przez jednego z uczestnikow LIGA POLSKA...

Wyraziłem tutaj swoje zdanie, więc nikogo nie obraziłem i nie obraziłem też miliardów ludzi na świecie jak ty to napisałeś. Ty uważasz, że ja nie mam prawa tak mówić, bo tobie się tak nie podoba i już.

W tej dyskusji bierze udział kilka osób, a nie setki tysięcy. Może to ty jesteś totalitarny, bo jak napisałeś w twojej grupie jeśli jakiś procent ludzi ma inne zdanie to i tak musi zastosować się do ogółu.

Nie rób ze mnie wroga polskości, bo tobie do niej daleko, sporo ludzi nie interesuje się polityką, a w obliczu tragedii nagle stali się patriotami i pokazują wokół wszystkim jak być patriotą. Tak zrobiliście z Mieszkiem robiąc zadymę o jeden post a że ja się odezwałem wtedy to mnie wkurzyło, że właśnie siłą chcecie pokazać jak wygląda patriotyzm:

- "To klasa jak się odnoszą po śmierci rodaków" - napisałeś,

To jest Twoja klasa:

" od LECHA .....TRZY W BOK.....jesli jestes sympatylkiem moze zechcesz sie spotkac na jakims z meczy ?....porozmaiwamy wowczas we wspolnym gronie PRAWDZIWYCH LECHITOW...ZAPRASZAM MOZESZ WZIASC SWYCH KUMPLI.....ZOBACZA KAWAL DOBREJ KOPANEJ :).............i uswiadmimy Tobie gdzie mamy takich jak Ty ....bedziesz mogl opowiedziec jakim to jestem zlym Polakiem iz nie chce grac w twej lidze......poznasz zdanie prawdziwych kibicow.......o swej osobie w swietle przedstawionych faktow...a moze chcesz by to poczytali i raczyli zapisac sie do twej ligi......polecic ja.....ZAPEWNIAM BEDZIE ODJAZDOWO ?"

Co to ma być? To jest POLAK tak POLAK piszę? Siłą ich, a nie rozumem tak?

Mam w tyłku politykę a polityka nie jest wyznacznikiem mej polskości, więc zlałem z tego, bo napisałem też,, że co dzień dzieje się więcej tragedii o których się nie mówi, a Ty swoją POLSKOŚCIĄ miałeś okazję zabłysnąć w tłumie i pokazać, że jesteś PRAWDZIWYM POLAKIEM wyzywając, zastraszając i oczerniając innych uczestników forum. Robisz to na pokaz?
Nie wmówisz mi, że nie mam racji, bo to mój pogląd i tyle, zapewne też nie tylko ja tak myślę, więc nie mów za miliardy ludzi na świecie co oni myślą i że myślą podobnie do ciebie.
Przyczepiłeś się mnie i innych, napisałeś, że rezygnujesz zanim ja wyraziłem swój pogląd więc przestań oczerniać. Zrezygnowałeś ze względu na post a potem pojechałeś po całości jadąc po wszystkich.


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------



...ten watek poswiecony jest debacie trzech osob....co pan WojT zasugerowal juz pewnej osobie a o co ja prosilem.....mam nadzieje iz tym razem rowniez osoba wtracajaca sie w nie swoje sprawy otrzyma "odpowiedni komentarz" od pana Wojta :)

1 - czytaj pierwszy moj wpis.....panie Kubik ....jak i wpis odnosnie ingerncji osob postronnych w tym temacie

2 -"od LECHA .....TRZY W BOK.....jesli jestes sympatylkiem moze zechcesz sie spotkac na jakims z meczy ?....porozmaiwamy wowczas we wspolnym gronie PRAWDZIWYCH LECHITOW...ZAPRASZAM MOZESZ WZIASC SWYCH KUMPLI.....ZOBACZA KAWAL DOBREJ KOPANEJ :).............i uswiadmimy Tobie gdzie mamy takich jak Ty ....bedziesz mogl opowiedziec jakim to jestem zlym Polakiem iz nie chce grac w twej lidze......poznasz zdanie prawdziwych kibicow.......o swej osobie w swietle przedstawionych faktow...a moze chcesz by to poczytali i raczyli zapisac sie do twej ligi......polecic ja.....ZAPEWNIAM BEDZIE ODJAZDOWO ?"

Co to ma być? To jest POLAK tak POLAK piszę? Siłą ich, a nie rozumem tak?"

w ktorym miejscu jest mowa o sile bo nijak nie moge sie doszukac ? :)......

3-hm.....pokazales swa klase i kulture....bardzo dziekuje za unaocznienie mi bledu jakim bylo wstapienie w szergi LP.....TO ODNOSNIE PIJAKOW....
4-To klasa jak się odnoszą po śmierci rodaków" - napisałeś, ---napisalem cos innego chociaz podobnego prosze jesli chce pan cytowac cytowac dokladnie :).....
5-
Mam w tyłku politykę a polityka nie jest wyznacznikiem mej polskości, więc zlałem z tego, bo napisałem też,, że co dzień dzieje się więcej tragedii o których się nie mówi, a Ty swoją POLSKOŚCIĄ miałeś okazję zabłysnąć w tłumie i pokazać, że jesteś PRAWDZIWYM POLAKIEM wyzywając, zastraszając i oczerniając innych uczestników forum. Robisz to na pokaz?
Nie wmówisz mi, że nie mam racji, bo to mój pogląd i tyle, zapewne też nie tylko ja tak myślę, więc nie mów za miliardy ludzi na świecie co oni myślą i że myślą podobnie do ciebie.
Przyczepiłeś się mnie i innych, napisałeś, że rezygnujesz zanim ja wyraziłem swój pogląd więc przestań oczerniać. Zrezygnowałeś ze względu na post a potem pojechałeś po całości jadąc po wszystkich.[/quote]

co do polityki nie wiem gdzie ja masz :).....i malo mnie to obchodzi.... :)
nic nie robie na pokaz.... :)....wypowiadam swoje zdanie.... : ).....
kogo oczernilem , wyzwalem , zastraszylem ? :).....jesli cos insynujesz powinienes poslugiwac sie przykladami takiego zachowania......

6 - "Przyczepiłeś się mnie i innych, napisałeś, że rezygnujesz zanim ja wyraziłem swój pogląd więc przestań oczerniać."
NAPISALEM IZ REZYGNUJE.......a Ty rozwinoles teamat.....ciezko zrozumiec iz REZYGNUJE :)..........moglem nie podawac przyzczyn......po co wiec twoj komentarz.....wydaje mi sie iz byl zbyteczny zwazywszy iz nie Ty mnie tu zapraszales i nie powinno Ciebie intersowac dlaczego reazygnuje.....poinformowalem Wojta ....i powinno wystarczyc....czym wiec Cie oczernilem ?......jestes bardzo dociekliwy.....zwazywszy iz grasz w SP tylko ponad miesiac..... ;)......

te odpowiedzi sa ostatnia mą z Tobą polemika i niech posluza Tobie jako przyklad interpretowania przez Ciebie tekstu pisanego po Polsku :)
abcd-ultras union
___________________
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

WojT wrote:
davor wrote:Wojt zaczynam i Ciebie nie rozumieć. Jak nie chcą grać w LP niech nie grają. Dziękuje wam za łaskę, że zagraliście jeden sezon z nami. Niektórzy się uważają tu za pępek świata. Nie chcą się bawić to będą się bawić inni i nikt płakać nie będzie, przecież nie grają dla kogoś, tylko dla własnej satysfakcji/przyjemności.

Managerów chętnych do gry w LP jest mnóstwo trzeba tylko zapraszać, pisać i propagować LP w niższych ligach bo Polscy gracze zwyczajnie nie wiedzą, że coś takiego istnieje. Sam zaproponowałem grę w LP chociażby oceanseleven (zdobywca pucharu Polski sprzed roku) czy FC Wudzyn, mnie całe przedsięwzięcie przedstawił FC Zabijaki itd.
Davor - sorki zaćmiło mnie :) ale głównie to chciałem się dowiedzieć i zrozumieć sposób myślenia tych osób. Niestety doszedłem już do wniosku, że nie jestem w stanie albo nie potrafię zrozumieć toku myślenia uniona, ani też On nie jest w stanie albo nie potrafi zrozumieć mojego toku rozumowania.
Tak że przepraszam, kończę tę dyskusję i będę się starał żeby mi palma na przyszłość nie odbijała :mrgreen:
Tak, że przepraszam za tę dyskusję, dziękuję unionowi i MieszkoGeo za udział w LP.
Pozdrawiam

dzieki ze nie bedziesz mnie nudzil wertowaniem Tobie tego samego wkolko.....doszedlem do tych samych wnioskow co Ty iz nie jestes w stanie zrozumiec :)....dlaczego pozostawie to dla siebie :)
abcd-ultras union
___________________
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by kubik »

Czyli wszystko jasne :) Temat można zamknąć :mrgreen:
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
gimek
Coach
Posts: 30
Joined: Sat Oct 24, 2009 12:45 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by gimek »

mogliscie chociaż dograc do konca sezonu, ale jak wiadomo - nieks sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodził ; ) :? :?
S32: 1 w H.784
S33: 2 w G.262
S34: 6 w F.88 :/
kubik
Team Manager
Posts: 192
Joined: Mon Mar 08, 2010 10:20 pm
Location: Gdańsk
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by kubik »

gimek wrote:mogliscie chociaż dograc do konca sezonu, ale jak wiadomo - nieks sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodził ; ) :? :?
Grają do końca sezonu, nie martw się ;)
TEAM: LZS Skałągi

http://www.lzs-skalagi.pl

http://sp-poland.com <== Soccerproject Polish League
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

gimek wrote:mogliscie chociaż dograc do konca sezonu, ale jak wiadomo - nieks sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodził ; ) :? :?

po raz enty wywolany do tablicy.....mialem nadziej iz to juz koniec polemiki.....

panie GIMEK.....KTO ?....GDZIE ? ..... I KIEDY .....POWIEDZIAL IZ NIE DOGRAMY TYCH MISTRZOSTW DO KONCA.... ?
Dlaczego w klamliwy sposob wypowiada sie pan odnosnie procedury zakonczenia mego udzialu w produkcie LP ?....Dlaczego wypowiada sie pan w miejscu dla pana nie wyznaczonym (prosze o zaznajomienie sie z postem 2 i 7 tego watku)?
Mysle iz wlasciwym wypowiedzeniem sie w tej kwesti bedzie wypowiedz osoby ktora zaprosila mnie do tych rozgrywek....zarowno w sprawie dogrania do konca tych zawodow przez moj zespol ultras union (mam nadzieje iz zagram rowniez w prawdopodobnych barazach )....jak rowniez w odpowiedni sposob ustosunkuje sie do wypowiedzi w niewlasciwym miejscu osob postronnych co mialo juz miejsce w stosunku do innej osoby.....
od pana GIMKA OCZEKUJE ODPOWIEDZI W INNYM MIEJSCU W ZAPOCZATKOWANYM PRZEZEMNIE WATKU NA OGOLNEJ DYSKUSJI NOSZACYM TYTUL- PYTANIE DO GIMKA
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

union wrote:
gimek wrote:mogliscie chociaż dograc do konca sezonu, ale jak wiadomo - nieks sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodził ; ) :? :?

po raz enty wywolany do tablicy.....mialem nadziej iz to juz koniec polemiki.....

panie GIMEK.....KTO ?....GDZIE ? ..... I KIEDY .....POWIEDZIAL IZ NIE DOGRAMY TYCH MISTRZOSTW DO KONCA.... ?
Dlaczego w klamliwy sposob wypowiada sie pan odnosnie procedury zakonczenia mego udzialu w produkcie LP ?....Dlaczego wypowiada sie pan w miejscu dla pana nie wyznaczonym (prosze o zaznajomienie sie z postem 2 i 7 tego watku)?
Mysle iz wlasciwym wypowiedzeniem sie w tej kwesti bedzie wypowiedz osoby ktora zaprosila mnie do tych rozgrywek....zarowno w sprawie dogrania do konca tych zawodow przez moj zespol ultras union (mam nadzieje iz zagram rowniez w prawdopodobnych barazach )....jak rowniez w odpowiedni sposob ustosunkuje sie do wypowiedzi w niewlasciwym miejscu osob postronnych co mialo juz miejsce w stosunku do innej osoby.....
od pana GIMKA OCZEKUJE ODPOWIEDZI W INNYM MIEJSCU W ZAPOCZATKOWANYM PRZEZEMNIE WATKU NA OGOLNEJ DYSKUSJI NOSZACYM TYTUL- PYTANIE DO GIMKA
Panie union, ale o tym że dogracie wraz z MieszkoGeo do końca sezonu widnieje wpis w temacie III ligi B. Kubik post wcześniej od Ciebie dopisał że gracie do końca sezonu. Nie widzę najmniejszego sensu, aby na nowo wszczynać jakąśkolwiek dyskusję, z pana strony wydaje mi się że wystarczyłaby informacja aby pan Gimek przeczytał sobie wpisy w temacie "Dyskusja - III liga B".
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

Nie po raz pierwszy spotykam sie tutaj z faktem iz najpierw ktos cos napisze wzgledem mej osoby przekrecajac oczywiste prawdy.....w dodatku w sprawie ktora nie powinna go interesowac....mysle ze pan Gimek jednka ustosunkuje sie do swej niefortunnej wypowiedzi...i wyciagnie wnioski na przyszlosc....iz niekiedy lepiej nie odzywac sie wcale niz pisac bzdury.....
potrafil publicznie powiedziec A niech ma odwage powiedziec B.....
abcd-ultras union
___________________
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by janektm »

union wrote:Nie po raz pierwszy spotykam sie tutaj z faktem iz najpierw ktos cos napisze wzgledem mej osoby przekrecajac oczywiste prawdy.....w dodatku w sprawie ktora nie powinna go interesowac....mysle ze pan Gimek jednka ustosunkuje sie do swej niefortunnej wypowiedzi...i wyciagnie wnioski na przyszlosc....iz niekiedy lepiej nie odzywac sie wcale niz pisac bzdury.....
potrafil publicznie powiedziec A niech ma odwage powiedziec B.....
Obiecałem, że już więcej nic nie napisze na tym forum.
Ale krew mnie zalewa jak czytam te farmazony.
Powiem ci tak kolego wq.. mnie nieprzeciętnie, nie możesz się wreszcie zamknąć.
Nie pojmujesz tego, że Gimek po prostu to przeoczył, nie pomyliłeś się nigdy w życiu ?.
Taki doskonały jesteś ? A może ty jesteś jakiś ułomny i musisz porostu wylać swoje żale,
bo w realu nikt nie chce cie słuchać i tutaj dajesz upust swojej frustracji życiowego nieudacznika.
A może ty jesteś po prostu jakiś trollem co tylko siedzi przy kompie i czeka jak komuś zwrócić uwagę.
Wychodzisz czasem z domu ?

Możesz teraz napisać "Po raz kolejny zostałem wywołany do tablicy".

Ciekawe czy cokolwiek z tego co napisałem dotarło do twojego zakutego łba.
Twój kolejny post w tym temacie będzie zapewne dowodem na to że się nie myliłem.
Odpiszesz na tego posta znaczy to, że potwierdzasz tylko moja opinie o tobie.
tobie miało być z wielkiej litery ale nie zasługujesz na formę grzecznościowa.

PS. Gdyby to zależało ode mnie już dawno miałbyś bana na IP. Uważam, że takich ludzi trzeba
tępić i ograniczać im swobody społeczne bo skoro i tak nie potrafią z nich korzystać to po co im one.
Szerze to się dziwie, że chłopaki się tak z tobą patyczkują.

Dziękuję za uwagę.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by iletlovein »

Obiecałeś, i słowa nie dotrzymałeś.
Temat wątku brzmi
Pytanie do uniona i MieszkoGeo
, więc polscy forumowicze chyba nie muszą czytać tych farmazonów?
Ewentualnie z ciekawości.
Polemika byłaby uzasadniona, gdyby union nie miał racji.
Tak jak co niektórzy mają problem z rezygnacją z LP, tak jakiś gimek ujada nie wiadomo po co... i dla kogo? a może z nudów? albo jakiejś frustracji?

Mnie krew zalewa jak widzę takie bzdury, jakieś durne pretensje, a później to przeprosić nawet nie potraficie. No tak, dzieci.

A kiedy wiadomo czy potrafimy korzystać z tych swobód a kiedy nie? Czy trzeba tępić wszystkich co mają inne zdanie?

Ręce opadają.
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by janektm »

kubik wrote:
gimek wrote:mogliscie chociaż dograc do konca sezonu, ale jak wiadomo - nieks sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodził ; ) :? :?
Grają do końca sezonu, nie martw się ;)
Przepraszam ale czy to jest ujadanie ??

Dla mnie temat był skończony po wpisie kubika ale nie oczywiście union musiał dodać swoje teksty o poszanowaniu godności.
Przecież to chore jest, koleś robi zawsze z igły widły. Czy ty tego nie widzisz ?
Team: FC Czarni
Manager: janektm
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by iletlovein »

gimek wrote:mogliscie chociaż dograc do konca sezonu, ale jak wiadomo - nieks sie taki nie urodzil, co by wszystkim dogodził ; ) :? :?
To jest ujadanie, jak dla mnie...
kubik wrote:Czyli wszystko jasne :) Temat można zamknąć :mrgreen:
Już tutaj był zamknięty. Teraz gimek może się zrehabilituje i kończymy.
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

janektm wrote:
union wrote:Nie po raz pierwszy spotykam sie tutaj z faktem iz najpierw ktos cos napisze wzgledem mej osoby przekrecajac oczywiste prawdy.....w dodatku w sprawie ktora nie powinna go interesowac....mysle ze pan Gimek jednka ustosunkuje sie do swej niefortunnej wypowiedzi...i wyciagnie wnioski na przyszlosc....iz niekiedy lepiej nie odzywac sie wcale niz pisac bzdury.....
potrafil publicznie powiedziec A niech ma odwage powiedziec B.....
Obiecałem, że już więcej nic nie napisze na tym forum.
Ale krew mnie zalewa jak czytam te farmazony.
Powiem ci tak kolego wq.. mnie nieprzeciętnie, nie możesz się wreszcie zamknąć.
Nie pojmujesz tego, że Gimek po prostu to przeoczył, nie pomyliłeś się nigdy w życiu ?.
Taki doskonały jesteś ? A może ty jesteś jakiś ułomny i musisz porostu wylać swoje żale,
bo w realu nikt nie chce cie słuchać i tutaj dajesz upust swojej frustracji życiowego nieudacznika.
A może ty jesteś po prostu jakiś trollem co tylko siedzi przy kompie i czeka jak komuś zwrócić uwagę.
Wychodzisz czasem z domu ?

Możesz teraz napisać "Po raz kolejny zostałem wywołany do tablicy".

Ciekawe czy cokolwiek z tego co napisałem dotarło do twojego zakutego łba.
Twój kolejny post w tym temacie będzie zapewne dowodem na to że się nie myliłem.
Odpiszesz na tego posta znaczy to, że potwierdzasz tylko moja opinie o tobie.
tobie miało być z wielkiej litery ale nie zasługujesz na formę grzecznościowa.

PS. Gdyby to zależało ode mnie już dawno miałbyś bana na IP. Uważam, że takich ludzi trzeba
tępić i ograniczać im swobody społeczne bo skoro i tak nie potrafią z nich korzystać to po co im one.
Szerze to się dziwie, że chłopaki się tak z tobą patyczkują.

Dziękuję za uwagę.

"iz nie bede prowadzil polemiki z nikim innym jak z Tobą za wzgledu na szkalujace mnie opinie odnosnie mej osoby"

1 - do janektm........widze ze nie tylko Gimek i Kubik ma problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego po POLSKU.....a moze Ty tez cos przeoczyles ?.....napisze wiec tobie duzymi literami TEMAT TEN DOTYCZY DYSKUSJI MENAGEROW - WOJTA, MIESZKOGEO ,UNIONA..........Mało mnie to interesuje iz wQ.....cie ...nikt nie karze Ci tego czytac....zrozumiales wreszcie.....Poraz enty powtarzam Tobie iz wtykaasz swoj nos w nie swoje sprawy.....



2- do moderatorow forum

ponizej cytaty menagera janektm


Dołączył(a): Pn lut 23, 2009 8:10 pm
Posty: 159
Lokalizacja: Hamburg O ambicjach to ja mówiłem w kontekście was obu ale twoja sprawa jak to rozumiesz.
Skończ już te dyskusje o tym walkowerze bo to się robi nudne i niesmaczne.

PS Można go zbanować, bo on nie rozumie co się do niego mówi ??

_________________
Team: FC Czarni
Manager: janektm

"PS. Gdyby to zależało ode mnie już dawno miałbyś bana na IP."

panie Wojt jak mi sie wydaje janektm dwukrotnie naruszyl juz regulamin forum
pkt 8 tego regulaminu.....mam nadzieje iz nie jest on tylko na pokaz....i w sprawiedliwy sposob podejdzie pan do tego problemu......
Jak rowniez wyciagnie pan odpowiednie wnioski tyczace pkt 4 regulaminu forum
odnosnie obrazliwej wobec mnie wypowiedzi jankatm......no coz ja nie dam sie sprowokowac .....menagerze druzyny czarni :)

Prosze o ustosunkowanie sie do wyzej przedstawionych faktow zawartych w cytatach jak i wypowiedzi pana janektm....

Widze iz osoba tego menagera nijak nie moze strawic iz potrafie odezwac sie w obronie wlasnych racji, nierozumiem jednakowoz jego zacietrzewionych wypowiedzi nie tyczacych jego osoby a szkulujacych moją.....czyzby jakies praktyki adwokackie ?.......ale jak mniemam nie jest to miejsce dla takiego procederu......
panie janektm...radze melisse :),spacer na wislą :)....strzelenie kielicha...albo czegos jeszcze :)...niekoniecznie zwiazanego z alkoholem :)......na pewno wplynie to na zmniejszenie pana frustracji :)
pozdrawiam :)

ps
jeszcze raz prosze moderatorow o wyrazenie swej opini odnosnie zlamania regulaminu przez menagera janektm
abcd-ultras union
___________________
Locked

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”