Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Moderators: Moderator, Polish Moderators

WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

Tu oczekuję odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie:
Jaki związek ma usunięcie posta w Dyskusji ogólnej do udziału w LP ?
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

odpowiedzialem juz w innym miejscu ale poraz wtory zaspokoje twą ciekawosc z gory zaznaczam iz nie bede prowadzil polemiki z nikim innym jak z Tobą za wzgledu na szkalujace mnie opinie odnosnie mej osoby

powod decydujacy

nie moznosc oddania holdu poległym Polakom , jak rowniez bezpodstawne w zwiazku z zaistniałą okolicznoscia ,usuniecia zapoczątkowanego przez Mieszko tematu. Jako obywatele Polskiej spolecznosci mielismy prawo i obowiazek uczcic w symboliczny sposob pamiec poległych Polakow w polskim wątku (chociaz rowniez istnial juz podobny watek z pieknym gestem ze strony zagranicznej spolecznosci) zwazywszy w jakim to celu i jakim miejscu przyszlo zginąc NASZYM RODAKOM....
Faktem potegujacym taka a nie inna decyzje jest fakt iz osobą ktora usunela ten watek jest osoba ktora razem ze mna firmuje produkt LIGA POLSKA.Mamy byc Polakami ktorzy tworza cos wspolnie a nie potrafimy zrozumiec samych siebie w takiej tragicznej chwili ?....niestety nie zgadza sie to z moją wizją patryiotyzmu , ojczyzny,jak rowniez wszystkiego co zwiazane z Polską zaznaczam iz kazdy moze miec inne wizje ja nigdy nie ingerowalem w czyjes.

powody utwierdzajacy mnie w slusznosci podjetej decyzji

-wypowiedz jednego z grajacych w LP dla mnie wrecz skandaliczna,pozbawiona jalochkolwiek podstaw,bazujaca na domyslach, spekulacjach ,klamstwach bez jakichkolwiek argumentow...w dodatku odnoszaca sie do wszystkich ofiar tragedii.....moim zdaniem to byla kompromoitacja naszej spolecznosci zrzeszonej w LP.....zaoszczedze podawanie tutaj nazwy zespolu jak i nicku autora tej wypowiedzi (zapewne domylasz sie o czym mowie)
-totalitaryzm sily uprawnien w stosunku do mych wypowiedzi a co za tym idzie blokowanie,kasowanie tematow i watkow....zyje w wolnym ktraju i mam prawo wypowiadac swe zdanie rowniez na forum sp do ktorego zglosilem sie dobrowolnie a do LP zostalem zaproszony...osobami ktore dopusily sie takich praktyk są osoby zwiazane z LP, to ze niektore z mych wypowiedzi nie przypadly do gustu nie oznacza iz zabrania mi sie glosu w jakikolwiek sposob na forum do tego przeznaczonym odbieram to jako naduzycie uprawnien tej osoby jak rowniez ignorancje mojej, na co nie moge sobie pozwolic.
-prawdopodobienstwo stosowania zlych praktyk przez jednego z graczy w przeszlosci (nie bede nazywal tego po imieniu jak rowniez zaoszczedze podawania personaliow uzywanych na Soccer project )

oto glowne z powodow

powody ktore w bardzo minimalny ale zawsze wplynely na mą decyzje
brak jakiegokolwiek pomyslu na rozszerzenie LIG....chyba ze myle sie i robione jest cos pokątnie cos na co nie mam wplywu a powinienem zwazywszy iz jestem uczestnikiem sp Liga Polska....ze swej strony dodam iz gotow bylem do pomocy w sposb ktory nie przekracza mych mozliwosci
kiepska organizacja jak rowniez prestiz rozgrywek PP....w trzech ligach gra łącznie bodajze 37 zespolow a uzbieranie 32 zajelo organizatorom ponad tydzien....nie wszyscy wiec uczestnicy LP WYRAZILI CHEC UCZESTNICTWA !......dokoptowano zespoly niezrzeszone w LP !!!!.....DLACZEGO ?.....nie podeje sie osądu takiej sytuacji zapewne odpowiesz sobie sam.....

oto odpowiedz na Twe pytanie jedyna i ostateczna

pozdrawiam
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

powody utwierdzajacy mnie w slusznosci podjetej decyzji

-wypowiedz jednego z grajacych w LP dla mnie wrecz skandaliczna,pozbawiona jalochkolwiek podstaw,bazujaca na domyslach, spekulacjach ,klamstwach bez jakichkolwiek argumentow...w dodatku odnoszaca sie do wszystkich ofiar tragedii.....moim zdaniem to byla kompromoitacja naszej spolecznosci zrzeszonej w LP.....zaoszczedze podawanie tutaj nazwy zespolu jak i nicku autora tej wypowiedzi (zapewne domylasz sie o czym mowie)
-totalitaryzm sily uprawnien w stosunku do mych wypowiedzi a co za tym idzie blokowanie,kasowanie tematow i watkow....zyje w wolnym ktraju i mam prawo wypowiadac swe zdanie rowniez na forum sp do ktorego zglosilem sie dobrowolnie a do LP zostalem zaproszony...osobami ktore dopusily sie takich praktyk są osoby zwiazane z LP, to ze niektore z mych wypowiedzi nie przypadly do gustu nie oznacza iz zabrania mi sie glosu w jakikolwiek sposob na forum do tego przeznaczonym odbieram to jako naduzycie uprawnien tej osoby jak rowniez ignorancje mojej, na co nie moge sobie pozwolic.
-prawdopodobienstwo stosowania zlych praktyk przez jednego z graczy w przeszlosci (nie bede nazywal tego po imieniu jak rowniez zaoszczedze podawania personaliow uzywanych na Soccer project )
No to teraz moje stwierdzenie - zaznaczam Tylko moje i Ja tak to widzę:
  1. Piszesz, że zgłosiłeś się na forum SP dobrowolnie i masz prawo wypowiadać swoje zdanie - zgadzam się z tym - lecz Ty jednocześnie negujesz i zasłaniasz się wypowiedziami uczestnika - zaznaczam również dobrowolnie zgłoszonemu na SP, który ma takie same prawa co Ty do swojego zdania, które nie jest zgodne z Twoim - nie wnikam już w treści tylko opisuję ogólnie. Czyźbyś wprowadzał cenzurę i zabraniał innym mieć swoje zdanie ? a przecież piszesz że "iz kazdy moze miec inne wizje ja nigdy nie ingerowalem w czyjes."
  2. Dyskusja była prowadzona w dziale Ogolna dyskusja(pl) co zaznaczam niczym nie jest związane z działem Liga Polska i Puchar Polski (pl).
  3. Co do kasowania postu MieszkoGeo - było niepotrzebnym incydentem, który rozpalił dyskusję - Ja osobiście przeniósł bym ten post do założonego wcześniej.
  4. Blokowanie i kasowanie Twoich wypowiedzi - z całym szacunkiem do Ciebie - ale w pewnym momencie została przekroczona granica netetykiety i jedynym sensownym sposobem zakończenia niepotrzebnych, godzących i obrażających godność uczestników tej dyskusji było zamknięcie tematu. Zablokowane w ten sposób zostały także inne osoby biorące udział w dyskusji - nie tylko Ty.
  5. Prawdopodobieństwo stosowania złych praktyk przez jednego z graczy w przeszłości - hmm, tu już Panowie sami wprowadzacie tzw. Totalitaryzm - wybieracie i zarzucacie moderatorowi jakieś niejasne rzeczy w przeszłości - co Waszym zdaniem jest jednym z głównych powodów do rezygnacji z LP.
    1. Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają oni możliwość edytowania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie moderatorzy czuwają aby użytkownicy pisali na temat w dyskusjach oraz nie publikowali niewłaściwych i obraźliwych materiałow. -tłumaczenie z FAQ forum.
    2. Moderatorami na forum jak i w grze mogą zostać osoby, na których nie ciążą żadne niejasności od początku gry - taka forma przyjęta jest zarówno na soccerproject jak i na np. HT i innych grach on-line.
    3. Co się dzieje z oszustami?
      Każdy oszust zostanie natychmiast wyrzucony, a jego drużyna usunięta! - FAQ soccerproject.
    4. Z całym szacunkiem - jak ktoś w dzieciństwie zwinął ze sklepu lizaka lub wziął od kolegi zabawkę - to przez całe życie ciąży na Nim opinia złodzieja ?
    Bo tak niestety można rozumować Waszą nagonkę na moderatora - moderator został dokładnie sprawdzony i żadnych niejasności w jego przeszłości musiało nie być - dlatego zostały mu nadane odpowiednie prawa.
  6. "to ze niektore z mych wypowiedzi nie przypadly do gustu nie oznacza iz zabrania mi sie glosu w jakikolwiek sposob na forum do tego przeznaczonym odbieram to jako naduzycie uprawnien tej osoby jak rowniez ignorancje mojej, na co nie moge sobie pozwolic." - niestety część Twoich wypowiedzi nie znajdowała się w części forum do tego przeznaczonej i dlatego została przez moją osobę przeniesiona do odpowiedniego działu - tyczy się to także wypowiedzi innych uczestników, które znajdowały się w nieodpowiednim temacie i dziale.
To tyle wyjaśnień do części związanej z "powody utwierdzajacy mnie w slusznosci podjetej decyzji"

Teraz polemika z "powody ktore w bardzo minimalny ale zawsze wplynely na mą decyzje"
  1. "brak jakiegokolwiek pomyslu na rozszerzenie LIG" -z całym szacunkiem prowadziłem z Tobą dyskusje na ten temat, Ty nie miałeś do tego czasu konkretnej wizji jak to przeprowadzić, a my mamy wypracowane już od kilkunastu sezonów, że w zależności od liczby zgłoszonych drużyn tworzy się kolejne ligi składające się z 10 ekip. I tak po kolei: Ekstraklasa, II liga, 2 ligii III, 4 ligii IV, itp. - terminarz wraz z datami rozgrywek jest ustalony na stałe - mecze rozgrywane są w środy i soboty + dwa piątki - czyli twój argument upada.
  2. "ze swej strony dodam iz gotow bylem do pomocy w sposb ktory nie przekracza mych mozliwosci" - jak poczytasz posty to w żadnym nie negowałem Twojej pomocy - stwierdziłeś sam nawet że nie będziesz wprowadzał na sp-poland - zaproponowałem Ci abyś sprawdzał czy czasami nie są wpisywane błędnie wyniki spotkań - czyli Twoja pomoc została przyjęta.
  3. kiepska organizacja jak rowniez prestiz rozgrywek PP....w trzech ligach gra łącznie bodajze 37 zespolow a uzbieranie 32 zajelo organizatorom ponad tydzien....nie wszyscy wiec uczestnicy LP WYRAZILI CHEC UCZESTNICTWA !......dokoptowano zespoly niezrzeszone w LP !!!!.....DLACZEGO ? - dokoptowano zespoły nie zrzeszone w LP - dlaczego - ano dlatego że z niewyjaśnionych powodów uczestnicy LP nie raczyli się zapisać do rozgrywek chociaż dostali zaproszenia - o powody niezgłoszenia się powinieneś pytać raczej ich a nie zarzucać Mi kiepskiej organizacji. Ale jak to się mówi - każdy powód jest dobry.
I na koniec kilka spostrzeżeń:
Marcin Gortat nie może pokazywać swojej żałoby w sposób widoczny - nie może grać z kirem - czy to uraża jego dumę narodową i powinien zrezygnować z gry w NBA ?
Niestety jak już napisałem wcześniej przez cały czas zarówno dyskusji jak i Twojej odpowiedzi nie znalazłem żadnego wyjaśnienia z czym jest powiązane jedno z drugim. Jedynie jaki przykład przychodzi mi na myśl z Twojej wypowiedzi (mam nadzieję że się nie obrazisz :P):
Mama nie pozwoliła mi oglądać bajki w TV, to ja jej na złość jak wyjdę na pole/dwór nie założę czapki i odmrożę Sobie uszy .
Mam nadzieję, że przemyślisz to co napisałem i dasz konkretną odpowiedź na zadane pytanie.
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

WojT wrote:
powody utwierdzajacy mnie w slusznosci podjetej decyzji

-wypowiedz jednego z grajacych w LP dla mnie wrecz skandaliczna,pozbawiona jalochkolwiek podstaw,bazujaca na domyslach, spekulacjach ,klamstwach bez jakichkolwiek argumentow...w dodatku odnoszaca sie do wszystkich ofiar tragedii.....moim zdaniem to byla kompromoitacja naszej spolecznosci zrzeszonej w LP.....zaoszczedze podawanie tutaj nazwy zespolu jak i nicku autora tej wypowiedzi (zapewne domylasz sie o czym mowie)
-totalitaryzm sily uprawnien w stosunku do mych wypowiedzi a co za tym idzie blokowanie,kasowanie tematow i watkow....zyje w wolnym ktraju i mam prawo wypowiadac swe zdanie rowniez na forum sp do ktorego zglosilem sie dobrowolnie a do LP zostalem zaproszony...osobami ktore dopusily sie takich praktyk są osoby zwiazane z LP, to ze niektore z mych wypowiedzi nie przypadly do gustu nie oznacza iz zabrania mi sie glosu w jakikolwiek sposob na forum do tego przeznaczonym odbieram to jako naduzycie uprawnien tej osoby jak rowniez ignorancje mojej, na co nie moge sobie pozwolic.
-prawdopodobienstwo stosowania zlych praktyk przez jednego z graczy w przeszlosci (nie bede nazywal tego po imieniu jak rowniez zaoszczedze podawania personaliow uzywanych na Soccer project )
No to teraz moje stwierdzenie - zaznaczam Tylko moje i Ja tak to widzę:
  1. Piszesz, że zgłosiłeś się na forum SP dobrowolnie i masz prawo wypowiadać swoje zdanie - zgadzam się z tym - lecz Ty jednocześnie negujesz i zasłaniasz się wypowiedziami uczestnika - zaznaczam również dobrowolnie zgłoszonemu na SP, który ma takie same prawa co Ty do swojego zdania, które nie jest zgodne z Twoim - nie wnikam już w treści tylko opisuję ogólnie. Czyźbyś wprowadzał cenzurę i zabraniał innym mieć swoje zdanie ? a przecież piszesz że "iz kazdy moze miec inne wizje ja nigdy nie ingerowalem w czyjes."
  2. Dyskusja była prowadzona w dziale Ogolna dyskusja(pl) co zaznaczam niczym nie jest związane z działem Liga Polska i Puchar Polski (pl).
  3. Co do kasowania postu MieszkoGeo - było niepotrzebnym incydentem, który rozpalił dyskusję - Ja osobiście przeniósł bym ten post do założonego wcześniej.
  4. Blokowanie i kasowanie Twoich wypowiedzi - z całym szacunkiem do Ciebie - ale w pewnym momencie została przekroczona granica netetykiety i jedynym sensownym sposobem zakończenia niepotrzebnych, godzących i obrażających godność uczestników tej dyskusji było zamknięcie tematu. Zablokowane w ten sposób zostały także inne osoby biorące udział w dyskusji - nie tylko Ty.
  5. Prawdopodobieństwo stosowania złych praktyk przez jednego z graczy w przeszłości - hmm, tu już Panowie sami wprowadzacie tzw. Totalitaryzm - wybieracie i zarzucacie moderatorowi jakieś niejasne rzeczy w przeszłości - co Waszym zdaniem jest jednym z głównych powodów do rezygnacji z LP.
    1. Moderatorzy są osobami (albo grupami osób), których zadaniem jest doglądanie forum od czasu do czasu. Mają oni możliwość edytowania treści lub usuwania postów oraz blokowania, odblokowywania, przenoszenia, usuwania i dzielenia tematów w forum, które moderują. Generalnie moderatorzy czuwają aby użytkownicy pisali na temat w dyskusjach oraz nie publikowali niewłaściwych i obraźliwych materiałow. -tłumaczenie z FAQ forum.
    2. Moderatorami na forum jak i w grze mogą zostać osoby, na których nie ciążą żadne niejasności od początku gry - taka forma przyjęta jest zarówno na soccerproject jak i na np. HT i innych grach on-line.
    3. Co się dzieje z oszustami?
      Każdy oszust zostanie natychmiast wyrzucony, a jego drużyna usunięta! - FAQ soccerproject.
    4. Z całym szacunkiem - jak ktoś w dzieciństwie zwinął ze sklepu lizaka lub wziął od kolegi zabawkę - to przez całe życie ciąży na Nim opinia złodzieja ?
    Bo tak niestety można rozumować Waszą nagonkę na moderatora - moderator został dokładnie sprawdzony i żadnych niejasności w jego przeszłości musiało nie być - dlatego zostały mu nadane odpowiednie prawa.
  6. "to ze niektore z mych wypowiedzi nie przypadly do gustu nie oznacza iz zabrania mi sie glosu w jakikolwiek sposob na forum do tego przeznaczonym odbieram to jako naduzycie uprawnien tej osoby jak rowniez ignorancje mojej, na co nie moge sobie pozwolic." - niestety część Twoich wypowiedzi nie znajdowała się w części forum do tego przeznaczonej i dlatego została przez moją osobę przeniesiona do odpowiedniego działu - tyczy się to także wypowiedzi innych uczestników, które znajdowały się w nieodpowiednim temacie i dziale.
To tyle wyjaśnień do części związanej z "powody utwierdzajacy mnie w slusznosci podjetej decyzji"

Teraz polemika z "powody ktore w bardzo minimalny ale zawsze wplynely na mą decyzje"
  1. "brak jakiegokolwiek pomyslu na rozszerzenie LIG" -z całym szacunkiem prowadziłem z Tobą dyskusje na ten temat, Ty nie miałeś do tego czasu konkretnej wizji jak to przeprowadzić, a my mamy wypracowane już od kilkunastu sezonów, że w zależności od liczby zgłoszonych drużyn tworzy się kolejne ligi składające się z 10 ekip. I tak po kolei: Ekstraklasa, II liga, 2 ligii III, 4 ligii IV, itp. - terminarz wraz z datami rozgrywek jest ustalony na stałe - mecze rozgrywane są w środy i soboty + dwa piątki - czyli twój argument upada.
  2. "ze swej strony dodam iz gotow bylem do pomocy w sposb ktory nie przekracza mych mozliwosci" - jak poczytasz posty to w żadnym nie negowałem Twojej pomocy - stwierdziłeś sam nawet że nie będziesz wprowadzał na sp-poland - zaproponowałem Ci abyś sprawdzał czy czasami nie są wpisywane błędnie wyniki spotkań - czyli Twoja pomoc została przyjęta.
  3. kiepska organizacja jak rowniez prestiz rozgrywek PP....w trzech ligach gra łącznie bodajze 37 zespolow a uzbieranie 32 zajelo organizatorom ponad tydzien....nie wszyscy wiec uczestnicy LP WYRAZILI CHEC UCZESTNICTWA !......dokoptowano zespoly niezrzeszone w LP !!!!.....DLACZEGO ? - dokoptowano zespoły nie zrzeszone w LP - dlaczego - ano dlatego że z niewyjaśnionych powodów uczestnicy LP nie raczyli się zapisać do rozgrywek chociaż dostali zaproszenia - o powody niezgłoszenia się powinieneś pytać raczej ich a nie zarzucać Mi kiepskiej organizacji. Ale jak to się mówi - każdy powód jest dobry.
I na koniec kilka spostrzeżeń:
Marcin Gortat nie może pokazywać swojej żałoby w sposób widoczny - nie może grać z kirem - czy to uraża jego dumę narodową i powinien zrezygnować z gry w NBA ?
Niestety jak już napisałem wcześniej przez cały czas zarówno dyskusji jak i Twojej odpowiedzi nie znalazłem żadnego wyjaśnienia z czym jest powiązane jedno z drugim. Jedynie jaki przykład przychodzi mi na myśl z Twojej wypowiedzi (mam nadzieję że się nie obrazisz :P):
Mama nie pozwoliła mi oglądać bajki w TV, to ja jej na złość jak wyjdę na pole/dwór nie założę czapki i odmrożę Sobie uszy .
Mam nadzieję, że przemyślisz to co napisałem i dasz konkretną odpowiedź na zadane pytanie.
Pozdrawiam

Pytanie- mysl tworcy ktory nijak nie moze zglebic sedna nurtujacego go problemu.....
Oto drzwi do eureki ktora rozwieje twe wątpilwosci....
"No to teraz moje stwierdzenie - zaznaczam Tylko moje i Ja tak to widzę:"
ad 1-ma wypowiedz nijak nie kojarzy mi sie z zaslanianiem posluzyla jeno jako argument dla ktorego rezygnuje z uczestnictwa , chciales bym odpowiedzial na twe pytanie wiec w prosty i przysfajalny sposob przedstawilem obraz jednej wypowiedzi....bedacej jednoczesnie wielką kompromitacja naszej spolecznosci na SP....chcesz kompromituj sie sam zwazywszy na jaka okolicznosc i jak mocne slowa zostaly uzyte w tej wypowiedzi....jesli taka jest wizja jednego z uczestnikow rozgrywek SP POLSKA....to w jaki sposob mamy ksztaltowac tutaj swą tozsamosc.....jesli wrzuca sie wszystkich do jednego worka i nazywa pijakami....osoby duchowne,zolnierze,rodziny poleglych ofiar,przedstawiciele roznych ugrupowan politycznych,pracownikow LOT,osoby piastujace najwyzsze urzedy w panstwie, no i osoby Najwazniejszej w panstwie czyli Prezydenta wraz z malzonką osoby wybranej przez NAROD.....jesli chcesz tworz sobie rozgrywki z taką osobą ja ze wzgledu na swe wizje POLSKI I SZACUNEK DLA POLEGLYCH...nie bede gral w jednych rozgrywkach z takimi osobami....powiedzialem dosadnie bo tego chciales......proste ?...odnosnie cenzury jak i swojego zdania....NIGDY NIE ZABIEGALEM ABY TA WYPOWIEDZ ZOSTALA USUNIETA czyli CENZUROWANA......co do swojego zdania oczywiscie kazdy ma prawo do wypowiadania swych mysli,spostrzezen - jednak nie kazdy musi sie z nimi zgadzac a niekiedy forma,tresc jak i klamstwo (czy autor pil alkohol z ktorakolwiek z osob- jesli nie ,to nazywam to klamstwem) szkalujace rodakow moze byc argumentem do pozostawienia niektorych osob z ich wizjami....czy to sie komus podoba czy nie......mysle ze tym razem zaspokoilem twa ciekawosc
ad 2-a co za roznica ....w jakim miejscu to bylo ?...fakktem pozostaje usuniecie tego tematu....poraz enty zaznaczam iz jakzesz blachym argumentem pozostaje stwierdzenie iz ten temat powodowal balagan.....BALAGAN ?-HOLD ODDANY POLAKOM W POLSKIM TEMACIE ODNOSNIE TAKIEJ TRAGEDII TO BALAGAN ?....... jesli to jest balaganem to jak nazwiemy powieljace sie tematy na ktorych dyskusja nie jest prowadzona od kilku miesiecy.....czy nawet lat-podsumowanie sezonu XI......kto to jeszcze czyta ?....to nie jest balagan ?........wlasnie" podejscie" do tego tematu w taki a nie inny sposob wyrobilo mą opinie na wizerunek niektorych osob z ktorymi jest mi niestety ze wzgledu na me przekonania moralne,ogolną estetyke patryiotyzmu , ....bardzo nie po drodze......i przez ktore podjąlem taka a nie inna decyzje....chcialem zaoszczedzic szczegolow ale bardzo nalegales...wiec masz.....proste....nie kazdy musi tanczyc jak mu zagraja i wpisywac sie tam gdzie mu nakazują.....jesli osoba ta podeszla by ze zrozumieniem tej wyjatkowej sytuacji...wowczas nie byloby problemu....
ad 3 -tu zgadzamy sie oboje....jesli zostalby temat Mieszka nie byloby problemu i gralibysmy razem...w spolnym i wiarzacym przekonaniu ze stanelismy na wysokosci zadania jako nasze tu spoleczenstwo...czym skosolidowalibysmy nasza wiez wspolnego uczestnictwa w LP.... jak rowniez dali obraz iz w najwazniejszych chwilach potrafimy byc razem....chociaz niekiedy mozemy miec rozne wizje,holdowac innym prawdą,miec inne idealy.....ale jednak POTRAFIMY BO CHCEMY.....tu jak widze duzo osob chcialo- Mieszko ,Kriss9912,ja ,Ty....jedna osoba nie chcial i tak musi byc....wiec jak to nazwiesz.... ?czyz to nie wybiorcze stosowanie regulaminu w swietle przedstawionych przezemnie faktow odnosnie powielanych ,czy zalegajacych lata tematow ?...... i zaden to argument iz ta osoba bywa tu tak jak pozwala jej czas....nie zauwazyc czegos przez dwa lata......i zaslniac sie regulaminem w TAK WAZNYM TEMACIE.......czy to nie totalitaryzm ?....bezwzgledne podporzadkowanie sie kultowi jednostki chcociaz ogol chce inaczej.....
ad 4 - czym tak bardzo ugodzilem czyjas osobe iz zapoczatkowany przezemnie temat odnosnie moderatora zostal natychmiast zablokowany poprzez bardzo ironizujace podejscie w.w osoby....dlacego nie pozwolona wypowiedziec sie innym ?.....czy to nie naduzycie wladzy idace z totalitaryzmem sprawowanej funkcji ?....jak to nazwiesz...czy to jest wolnosc slowa....czy tym nie obrazono mej osoby......jak rowniez pozostalych chcacych wypowiedziec sie w tej kwestii ?
czy nie wolno zakladac roznych tematow w dziale ogolna dyskusja....czyz takie postepowanie nie jest cenzurą ?...zabieraniem wolnosci slowa ?......jezeli to nie cenzura to smiech ogarnia mnie gdy czytam iz ja stosuje cenzure ...czyz moja osoba nie zostala poddana wiele razy opinią godzacym w mą godnosc, czyz nie naruszona zostala netykieta.....(ironizujace pw z zapytaniem o wynik meczu , posadzenia o konfliktowosc- prowadze korespondencje z wieloma osobami i od dlugiego czasu ...wiec jak to sie ma do zoobrazowania mej osoby czyz to nie godzenie w moj wizerunek,proba wplyniecia w ambicjonalny sposb na postrzeganie Polskosci jak rowniez zbagatelizowanie mych prawd)
ad 5 - no coz w swietle przedstawionych faktow ma opinia wydaje sie podstawna....a ze niekidy prawda wychodzi na jaw po latach...to juz inna sprawa.....jak mniemam osoba ktora przedstawila je zadala sobie zapewne wielki ogrom pracy by wlasnie ja unaocznic....pokazujac zarazem przyklady stosowanych praktyk....a ze uwazam tą osobe za prawdomowna jak i wiarygodna co potwierdzaly przedstawione analizy....dlatego podtrzymuje me zdanie.....
co do lizaka.....no coz nigdy nie bede potepial osoby za jakies bledy w przeszlosci jesli wprost przyzna sie do bledu ,swiat jest tak skonstruowany iz nie ma na nim idealow i dobrze bo wowczas bylby nudny "byliby idealni ale im wad zabraklo"
ad 6 -tu zgadzam sie z Tobą jednak ze swej strony dodam iz poklosiem przeniesienia bylo polemika nie zapoczątkowana przezemnie ...lecz przez osobe ktora probowala wymusic na mnie dalsze uczestnictwo w LP po uprzedniej rezygnacji w miejscu jak najbardziej do tego odpowiednim czyli w watku poswieconym III LIDZE GR B.......sama w rozwinietej polemice zaznaczajac iz nie jest to miejsce do rezygnacji z wystepow w LP....zapytalem wiec gdzie mam to zadeklarowac....niestety nie uzyskalem odpowiedzi ?.....zapytam wiec Ciebie bo zapewne ta osoba nie potrafi wybrnąc z dosc kuriozalnej sytuacji w ktorej postawila sie poprzez swoje slowa, a do ktorych blednego przekazu nie potrafila sie przyznac....czy watek poswiecony III LIDZE GR B....nie jest miejsce do skaldania rezygnacji w jej uczestniczeniu z koncem obecnego sezonu ?

Teraz polemika z "powody ktore w bardzo minimalny ale zawsze wplynely na mą decyzje"

ad 1 -"........Ze swej strony proponuje dotarcie do WSZYSTKICH EKIP.....zrzeszonych w polskiej spolecznosci SP......Mozemy zaangazowac sie w to wszyscy obecni menagerowie LP i poprzez wykaz druzyn w rankingu Polskich menagerow.... (dobor okreslonej liczby dla kazdego z obecnych menagerow LP np menager x pozycje w rankingu od 1-50, menager Y 50-100 menager Z 100 -150 itd ) dotrzec do nich poprzez informacje o SPLP wysylajac info poprzez pw.Praca żmudna ale czy nie warto ?....rozkladajac to oczywiscie w czasie np dwa tygodnie.
Zapewne wiele ekip zglosi sie ,wiele odmowi.....wowczas dla druzyn ktore zglosily akces z lig H.....mozna by zorganizowac szereg TT aby przysfoic im podstawy obracania sie w SP.Jak rowniez wzmoc chec "normalnej " rywalizacji jak wiemy w SP ligi H wiele meczy to mecz z kompem...i przewaznie zakonczone wysokimi zwyciestwami.....i w tym wlasnie jest problem iz nie ma rywalizacji z normalnym przeciwnikiem.....a co za tym idzie nie ma gdzie i jak uczyc sie podstaw tej gry......najlepsza z ekip start w intertoto.....
Dla ekip z lig F - G ktore zglosily chec uczestnictwa ,proponowalbym ustawic cykl turnieji w ktorych najlepszy mialby zagwarantowane miejsce w intertoto....zapewne wielu chetnych zglosi akces......
druzyny z lig E rywalizacja w turniejach majacych na celu wyłonienie nowej 14 druzynowej III ligi....pozostale tworza IV z najlepszymi wedlug rankingu zespolami z lig F -G......
II LIGA - w dwoch grupach w skaldzie obecnych 8 drugoligowcow , 16 zespolow
obecnie III ligowych...dwie gr po 12 zespolow....
I LIGA - wszyscy obecni pierwszoligowcy, dwoch beniaminkow z II ligi oraz zespoly GeoTeam i Czarni....ze wzgledu iz wystepuja obecnie w ligach C co jest rownoznaczne z wystepami w Lidze Mistrzow SP...moim zdaniem awans nalezy im sie automatycznie.Przyszly sezon opieralby sie na funkcjonowaniu dwoch lig z wyselekcjonowaniem trzeciej ,jak byc moze pozostalych....
Obeny sezon bylby wiec dla obecnych menagerow LP sezonem przejsciowym, bez degradacji z opcja awansu do ekstraklasy dwoch najlepszych zespolow z polozeniem nacisku aby wszystkie ekipy zapoznaly sie dokladnie z regulaminem....co mozna by egzekwowac poprzez "suche" wpisywanie wynikow jak rowniez wysylanie jak i akceptacje meczy na forum SP....bez walkowerow ....metoda ciaglego przypominania......trudne,zmudne pracochlonne.....ale wydaje mi sie iz w znacznym stopniu podnoszace range naszych mistrzostw........
oto moja propozycja odnosnie ksztaltu LP....oczywiscie ilu menagerow tyle wizji....wszystkie zapewne warte przeanalizowania....bo obecny ksztalt ( III liga) "
oto cytat z -dyskusje,pytania,propozycje
"Ty nie miałeś do tego czasu konkretnej wizji jak to przeprowadzić,".....jak to sie ma do przedstawionych powyzej faktow.....wypowiedziales sie w kwestii mej propozycji ...... ???....czyz to nie jest przedstawienie mej wizji ?.......nigdy i nigdzie nie powiedzialem iz tak musi byc....ale tez nigdy i nigdzie nie spotkalem sie z zadna inną propozycja......jak i odpowiedzia na nia......
ad 2-tak nigdy nie negowales przyznaje Ci racje :)....ta wypowiedz jest poklosiem wypowiedzi Kubika w niestniejacym juz watku ktory zapytal wprost czy w jakikolwiek sposob probowalem pomoc......odpowiedz pozostawiam Tobie....a ze odbierasz wszystko do siebie to nie moj problem......
ad 3 - zwrocilem sie do Ciebie poniewaz Ty jestes organizatorem tego przedsiewzicia... czy nie zastanawia Cie jakie podejscie maja osoby grajace dotychczas w LP jesli nie reaguja na propozycje uczestnictwa w PP.....nasowa sie wiele spostrzezen jednak to pozostawie sobie....a Ty jako prowadzacy LP i PP pwoinnes jej dociekac u osob ktore nie zadeklarowaly checi uczestnictwa w PP....
co do Gortata....wykonuje on swoj zawod w ktorym zawarte sa zapewne klauzule jego pracy i podpisujac kontrakt zdawal sobie sprawe iz bedzie musial ich przestrzegac...to nie ma nic do rzeczy z tym iz musial grac w strojach wyznaczonych przez swego pracodawce nie majac zadnego wplywu na to czy moze w jakikolwiek sposob zlozyc hold poleglym( chocby
czarna wstazka na ramieniu) czy nie.....ale pozostajac przy poruszonym przez Ciebie tamcie.....zaprzyklad niech posluza pilkarze FC BARCELONY i REALU MADRYT.....KUBICA.....czy wszyscy sportowcy uczestniczacy w rozgrywkach naszego kraju....ot taka przeciwwaga na twoj blachy argument......Gortat musial ....ja nic nie musze.....

pozostajac w sentencjach myslowych ze swej strony posluze sie takze jedna z nich

Jasiu kolor tego auta jest czarny mowi mama....nie mamo on jest bialy odpowiada Jasiu
to auto jest CZARNE znaciskiem przekonuje mama....nie mamo to auto jest biale...odpowiada Jasiu
rozzloszoczona mama.....nie widzac argumentow by przyznac racje Jasiowi nakazuje...
JASIU marsz do konta.....auto ma byc czarne czy to Ci sie podoba czy nie ....jesli nie zostaniesz w kacie......
ku przemysleniu prawd zawartych w mym wyjasnieniu.....
Mam nadzieje iz w pelni zaspokoilem twa ciekawosc odnosnie mej decyzji ....wszak nie jestem pepkiem swiata ( czyz to nie kolejna uszczypliowsc wobec osoby...ja nigdy tak nie twierzdilem) i doskonale poradzicie sobie bezemnie....
Ze swej storny dodam iz nie potzrebowalem podawac zadnych argumentow mej rezygnacji z LP (postapilem moim zdaniem fair dajac wam czas na poszukanie kolejnych kandydatow)....ale chce abyscie uzmmyslwoili sobie wage problemu z jakimi spotyka sie nowowchodzacy w jej szeregi....ja nie dalem sie zakrzyczec zawsze mowilem to co mysle.....i tak juz pozostanie.....mam nadzieje iz wyciagniecie z tego jakies wnioski na przyszlosc....
abcd-ultras union
___________________
Mieszkogeo
Assistant Manager
Posts: 78
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:41 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by Mieszkogeo »

Witam!
Ja juz odpowiedzialem na nurtujace Ciebie pytanie ale niestety ktos usuwal to co napisalem. I nie bede kolejny raz tego robic (byc moze znow cos zostanie zablokowane albo skasowane?), moge tylko lewa i prawa reka podpisac sie pod tym co napisal Union. Dodam tylko, ze od samego poczatku problemu zadeklarowalismy iz dogramy sezon do konca. Chcemy byc fair w stosunku do reszty graczy ligi IIIb jak i organizatorów.

Dziekuje i pozdrawiam
Team: Geo Team
Manager: Mieszkogeo

Image
iletlovein
Coach
Posts: 30
Joined: Thu Dec 10, 2009 10:09 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by iletlovein »

Panie Wojt, Kończ, waść, wstydu oszczędź!

Przeczytałem pierwszy akapit i padłem, normalnie paranoja. Problem chyba polega na tym, że union pisze zbyt górnolotnie, za wysoko dla takich małych człowieczków jak ta wasze elita.
Dyskusja była prowadzona w dziale Ogolna dyskusja(pl) co zaznaczam niczym nie jest związane z działem Liga Polska i Puchar Polski (pl)
Każde Wojta zdanie można z dziecinną łatwością wziąć na warsztat. Jak niczym nie jest związane? A kto gra w polskiej lidze? Czesi?
Co do kasowania postu MieszkoGeo - było niepotrzebnym incydentem, który rozpalił dyskusję - Ja osobiście przeniósł bym ten post do założonego wcześniej
Incydentem hehe z wami to nie ma sensu w ogóle dyskutować, człowiek tylko głupieje czytając takie argumenty.
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

iletlovein wrote:Panie Wojt, Kończ, waść, wstydu oszczędź!
Przeczytałem pierwszy akapit i padłem, normalnie paranoja. Problem chyba polega na tym, że union pisze zbyt górnolotnie, za wysoko dla takich małych człowieczków jak ta wasze elita.
Dyskusja była prowadzona w dziale Ogolna dyskusja(pl) co zaznaczam niczym nie jest związane z działem Liga Polska i Puchar Polski (pl)
Każde Wojta zdanie można z dziecinną łatwością wziąć na warsztat. Jak niczym nie jest związane? A kto gra w polskiej lidze? Czesi?
Panie iletlovein jak Pan nie rozumiesz prostych i logicznych rzeczy - to proszę się nie wypowiadać - zresztą temat jest skierowany do konkretnych osób.
A wracając do postawionego przez Pana pytania:
W dziale Ogólna dyskusja mogą znajdować się (i mają prawo) tematy i posty zakładane przez Polaków i inne nacje narodowe dotyczące różnych wydarzeń niekoniecznie związanych z soccerproject (przykład: Katastrofa samolotu prezydenckiego [*]; Duze i male logo za free, itp).
Dział Liga polska i Puchar Polski - dotyczy tylko tych rozgrywek i tam są zamieszczane tylko posty z tym związane - inne posty są albo usuwane (spam) lub przenoszone do odpowiedniego działu - zrozumiałe to jest dla Pana ?.

To samo chcę wyjaśnić Panom union i MieszkoGeo.
Osoby piszące w dziale Dyskusja Ogólna i ich opinie związane z wydarzeniami, są ich prywatnymi opiniami i w zasadzie nie ingeruję w te odpowiedzi - chyba że szkalują innych uczestników dyskusji - dotyczy to zarówno Was obu, jak i Kubika, pearljammera, WojT, iletlovelin, ninakmis i wiele innych osób, które mogą uczestniczyć w LP lub nie - tym dziale każdy ma prawo pisać co mu się podoba lub nie, zarejestrowany na forum soccerproject - w sposób, który nie obraża innych osób - i nie piszę tu o odczuciach - tylko o atakach bezpośrednio na daną osobę.
W dziale Liga Polska i Puchar Polski - jak już pisałem wyżej posty i tematy mają dotyczyć tylko tych rozgrywek - inne są usuwane lub przenoszone i tu raczej oczekuję tylko wpisów osób, które są zgłoszone do rozgrywek Ligi polskiej.
Mam nadzieję że jest to zrozumiałe.

W Waszym przypadku poczuliście się urażeni i obrażeni za usunięcie i zablokowanie postów w Dziale ogólnym i z tego powodu rezygnujecie z LP - Wasza sprawa - lecz Ja to widzę w ten sposób, że nie potraficie oddzielić jednych spraw od drugich, które jedynie powiązane są ze sobą tylko moderatorami.
Pytanie do Was - Jeżeli rozgrywki Ligi Polskiej prowadzili by np. mibb, Lubczyk, Bacior lub inni a nie pearljammer i Wojt, a moderatorami forum soccerproject są pearljammer i WojT - to również z tego powodu poczulibyście się urażeni i zrezygnowali z rozgrywek ?

A co do rezygnacji z udziału w LP - jak sobie zerkniecie na Dyskusje III ligi B - to niestety zobaczycie, że Wasze posty o rezygnacji nadal tam są - zostały przeniesione wszelkie inne posty, które już nie dotyczyły wyżej wymienionego tematu.

Mam nadzieję, że teraz zrozumiecie dlaczego zadałem takie pytanie.
P.S.
Poczuliście się urażeni i dlatego zostałem poproszony o likwidację ze strony sp-poland Waszego Turnieju - mam nadzieję że przemyślicie To i Turniej będzie mógł się pojawić, bo niestety nijak ma się to do Waszych deklaracji o tworzeniu polskiej społeczności.
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

union wrote:Teraz polemika z "powody ktore w bardzo minimalny ale zawsze wplynely na mą decyzje"

ad 1 -"........Ze swej strony proponuje dotarcie do WSZYSTKICH EKIP.....zrzeszonych w polskiej spolecznosci SP......Mozemy zaangazowac sie w to wszyscy obecni menagerowie LP i poprzez wykaz druzyn w rankingu Polskich menagerow.... (dobor okreslonej liczby dla kazdego z obecnych menagerow LP np menager x pozycje w rankingu od 1-50, menager Y 50-100 menager Z 100 -150 itd ) dotrzec do nich poprzez informacje o SPLP wysylajac info poprzez pw.Praca żmudna ale czy nie warto ?....rozkladajac to oczywiscie w czasie np dwa tygodnie.
Zapewne wiele ekip zglosi sie ,wiele odmowi.....wowczas dla druzyn ktore zglosily akces z lig H.....mozna by zorganizowac szereg TT aby przysfoic im podstawy obracania sie w SP.Jak rowniez wzmoc chec "normalnej " rywalizacji jak wiemy w SP ligi H wiele meczy to mecz z kompem...i przewaznie zakonczone wysokimi zwyciestwami.....i w tym wlasnie jest problem iz nie ma rywalizacji z normalnym przeciwnikiem.....a co za tym idzie nie ma gdzie i jak uczyc sie podstaw tej gry......najlepsza z ekip start w intertoto.....
Dla ekip z lig F - G ktore zglosily chec uczestnictwa ,proponowalbym ustawic cykl turnieji w ktorych najlepszy mialby zagwarantowane miejsce w intertoto....zapewne wielu chetnych zglosi akces......
druzyny z lig E rywalizacja w turniejach majacych na celu wyłonienie nowej 14 druzynowej III ligi....pozostale tworza IV z najlepszymi wedlug rankingu zespolami z lig F -G......
II LIGA - w dwoch grupach w skaldzie obecnych 8 drugoligowcow , 16 zespolow
obecnie III ligowych...dwie gr po 12 zespolow....
I LIGA - wszyscy obecni pierwszoligowcy, dwoch beniaminkow z II ligi oraz zespoly GeoTeam i Czarni....ze wzgledu iz wystepuja obecnie w ligach C co jest rownoznaczne z wystepami w Lidze Mistrzow SP...moim zdaniem awans nalezy im sie automatycznie.Przyszly sezon opieralby sie na funkcjonowaniu dwoch lig z wyselekcjonowaniem trzeciej ,jak byc moze pozostalych....
Obeny sezon bylby wiec dla obecnych menagerow LP sezonem przejsciowym, bez degradacji z opcja awansu do ekstraklasy dwoch najlepszych zespolow z polozeniem nacisku aby wszystkie ekipy zapoznaly sie dokladnie z regulaminem....co mozna by egzekwowac poprzez "suche" wpisywanie wynikow jak rowniez wysylanie jak i akceptacje meczy na forum SP....bez walkowerow ....metoda ciaglego przypominania......trudne,zmudne pracochlonne.....ale wydaje mi sie iz w znacznym stopniu podnoszace range naszych mistrzostw........
oto moja propozycja odnosnie ksztaltu LP....oczywiscie ilu menagerow tyle wizji....wszystkie zapewne warte przeanalizowania....bo obecny ksztalt ( III liga) "
oto cytat z -dyskusje,pytania,propozycje
"Ty nie miałeś do tego czasu konkretnej wizji jak to przeprowadzić,".....jak to sie ma do przedstawionych powyzej faktow.....wypowiedziales sie w kwestii mej propozycji ...... ???....czyz to nie jest przedstawienie mej wizji ?.......nigdy i nigdzie nie powiedzialem iz tak musi byc....ale tez nigdy i nigdzie nie spotkalem sie z zadna inną propozycja......jak i odpowiedzia na nia......
Skąd wiesz, że to nie jest robione ? Od kilku sezonów staram się wysyłać informację o LP i zaproszenia do wzięcia udziału w tych rozgrywkach do wielu menadżerów - na 30 zaproszeń odpwiada może 3,4 osoby z których 1 lub 2 podejmują zaproszenie lub piszą że nie są zainteresowane. Mogę się mylić i od razu przepraszam ale chyba do Ciebie jakieś 3 sezony temu również wysłałem zaproszenia i nie dostałem odpowiedzi.
Co do Twojej propozycji - napisałem Ci abyś wskazał terminy tych rozgrywek - bo jak sam doskonale wiesz większość menadżerów prowadzi swoje własne rozgrywki TTow i bardziej im zależy na tych rozgrywkach niż na LP (punktacja w socerproject), być może to też było przyczyną nie przyjęcia zaproszenia do TTow Puchar polski sezon XXI. Jak Ci pisałem tylko my we dwóch podjęliśmy dyskusję o kształcie LP i nawet narzuciłem termin zgłaszania uwag i propozycji. Banalnie proste jest coś wymyślenie - gorzej niestety jest przeprowadzenie i nadzorowanie tego. Co do ciągłego przypominania - niestety ta opcja się nie sprawdza - wiem to z doświadczenia kilku sezonów, jeżeli menadżer zrezygnuje z LP to nie chce się mu nawet napisać na ten temat ani również odpisać na pytania. To niestety również związane jest z zrezygnowaniem z gry - koleś jeżeli przestaje się logować na SP - to również niestety nie odpisze :). Co do twojej wizji - niestety wg mnie nie jest jeszcze kompleksowo przygotowana i przedstawiona - dlatego pisałem że nie ma konkretnej propozycji.
Co do spotkań towarzyskich - tu niestety główne skrzypce mogą grać menadżerowie, którzy mają wykupiony SPFA - pozostali mogą tworzyć tylko turnieje 4 ekipowe.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

iletlovein napisał(a):
Panie Wojt, Kończ, waść, wstydu oszczędź!
Przeczytałem pierwszy akapit i padłem, normalnie paranoja. Problem chyba polega na tym, że union pisze zbyt górnolotnie, za wysoko dla takich małych człowieczków jak ta wasze elita.

Cytuj:
Dyskusja była prowadzona w dziale Ogolna dyskusja(pl) co zaznaczam niczym nie jest związane z działem Liga Polska i Puchar Polski (pl)

Każde Wojta zdanie można z dziecinną łatwością wziąć na warsztat. Jak niczym nie jest związane? A kto gra w polskiej lidze? Czesi?


Panie iletlovein jak Pan nie rozumiesz prostych i logicznych rzeczy - to proszę się nie wypowiadać - zresztą temat jest skierowany do konkretnych osób.
A wracając do postawionego przez Pana pytania:
W dziale Ogólna dyskusja mogą znajdować się (i mają prawo) tematy i posty zakładane przez Polaków i inne nacje narodowe dotyczące różnych wydarzeń niekoniecznie związanych z soccerproject (przykład: Katastrofa samolotu prezydenckiego [*]; Duze i male logo za free, itp).
Dział Liga polska i Puchar Polski - dotyczy tylko tych rozgrywek i tam są zamieszczane tylko posty z tym związane - inne posty są albo usuwane (spam) lub przenoszone do odpowiedniego działu - zrozumiałe to jest dla Pana ?.

To samo chcę wyjaśnić Panom union i MieszkoGeo.
Osoby piszące w dziale Dyskusja Ogólna i ich opinie związane z wydarzeniami, są ich prywatnymi opiniami i w zasadzie nie ingeruję w te odpowiedzi - chyba że szkalują innych uczestników dyskusji - dotyczy to zarówno Was obu, jak i Kubika, pearljammera, WojT, iletlovelin, ninakmis i wiele innych osób, które mogą uczestniczyć w LP lub nie - tym dziale każdy ma prawo pisać co mu się podoba lub nie, zarejestrowany na forum soccerproject - w sposób, który nie obraża innych osób - i nie piszę tu o odczuciach - tylko o atakach bezpośrednio na daną osobę.
W dziale Liga Polska i Puchar Polski - jak już pisałem wyżej posty i tematy mają dotyczyć tylko tych rozgrywek - inne są usuwane lub przenoszone i tu raczej oczekuję tylko wpisów osób, które są zgłoszone do rozgrywek Ligi polskiej.
Mam nadzieję że jest to zrozumiałe.

W Waszym przypadku poczuliście się urażeni i obrażeni za usunięcie i zablokowanie postów w Dziale ogólnym i z tego powodu rezygnujecie z LP - Wasza sprawa - lecz Ja to widzę w ten sposób, że nie potraficie oddzielić jednych spraw od drugich, które jedynie powiązane są ze sobą tylko moderatorami.
Pytanie do Was - Jeżeli rozgrywki Ligi Polskiej prowadzili by np. mibb, Lubczyk, Bacior lub inni a nie pearljammer i Wojt, a moderatorami forum soccerproject są pearljammer i WojT - to również z tego powodu poczulibyście się urażeni i zrezygnowali z rozgrywek ?

A co do rezygnacji z udziału w LP - jak sobie zerkniecie na Dyskusje III ligi B - to niestety zobaczycie, że Wasze posty o rezygnacji nadal tam są - zostały przeniesione wszelkie inne posty, które już nie dotyczyły wyżej wymienionego tematu.

Mam nadzieję, że teraz zrozumiecie dlaczego zadałem takie pytanie.
Pozdrawiam

Wydaje mi sie iz bardzo dosadnie....doslownie.... i bardzo dokladnie wyrazilem sie dlaczego nie bede grał w LP..........czekam teraz na twe odpowiedzi ....wszak nie wyrazilem ponoc wizji odnosnie LP ?.... wszak w zlym miejscu napisalem o rezygnacji w LP ( dlaczego to zostalo przeniesione do innego watku wszak me pytanie tyczylo III LIGI B )?...wedlug Kubika...ustosunkuj sie do tego...
co powiesz na zablokowanie po jednym poscie zaznaczam JEDNYM POSCIE nieistnijacego juz teamtu BLOKUJACY MODERATOR.....nikogo tam nie obrazilem wyrazilem w nim swoj poglad wobec praktyk stosowanych przez moderatora.....czyz nie mam takiego prawa ?....czyz nie byl to teamt na Ogolnej dyskusji ?.....dlaczego nie dano mozliwosci wypowiedzenia sie innym ?.....jak to nazwiesz ? dlaczego nie wyrazisz swego zdania ogolnie jesli takie praktyki mialy miejsce....czyz to nie byl atak na wolnosc mego slowa ?....czyz nie bylo w tym pelno arogancji i ignorancji ?....czyz nie zadzialal tu totalitaryzm z racji pelnionej funkcji ?.....czekam na pelne wyjasnienie......co do oddzielania jednych spraw od drugich po prostu nie chce mi sie juz tlumaczyc....bo uznasz iz jestem monotematyczny.....wertujesz jedno i to samo w kolko chociaz dostales prosta odpowiedz w poprzedniej mej wypowiedzi......jak i w usunietym poscie......czekam na odpowiedz na nurtujace mnie pytania......mam nadzieje iz nie bedą wymijajace......tylko wyrazisz swoj poglad wedlug swych stwierdzen wyrazonych powyzej.....
abcd-ultras union
___________________
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

Skąd wiesz, że to nie jest robione ? Od kilku sezonów staram się wysyłać informację o LP i zaproszenia do wzięcia udziału w tych rozgrywkach do wielu menadżerów - na 30 zaproszeń odpwiada może 3,4 osoby z których 1 lub 2 podejmują zaproszenie lub piszą że nie są zainteresowane. Mogę się mylić i od razu przepraszam ale chyba do Ciebie jakieś 3 sezony temu również wysłałem zaproszenia i nie dostałem odpowiedzi.
Co do Twojej propozycji - napisałem Ci abyś wskazał terminy tych rozgrywek - bo jak sam doskonale wiesz większość menadżerów prowadzi swoje własne rozgrywki TTow i bardziej im zależy na tych rozgrywkach niż na LP (punktacja w socerproject), być może to też było przyczyną nie przyjęcia zaproszenia do TTow Puchar polski sezon XXI. Jak Ci pisałem tylko my we dwóch podjęliśmy dyskusję o kształcie LP i nawet narzuciłem termin zgłaszania uwag i propozycji. Banalnie proste jest coś wymyślenie - gorzej niestety jest przeprowadzenie i nadzorowanie tego. Co do ciągłego przypominania - niestety ta opcja się nie sprawdza - wiem to z doświadczenia kilku sezonów, jeżeli menadżer zrezygnuje z LP to nie chce się mu nawet napisać na ten temat ani również odpisać na pytania. To niestety również związane jest z zrezygnowaniem z gry - koleś jeżeli przestaje się logować na SP - to również niestety nie odpisze . Co do twojej wizji - niestety wg mnie nie jest jeszcze kompleksowo przygotowana i przedstawiona - dlatego pisałem że nie ma konkretnej propozycji.
Co do spotkań towarzyskich - tu niestety główne skrzypce mogą grać menadżerowie, którzy mają wykupiony SPFA - pozostali mogą tworzyć tylko turnieje 4 ekipowe.


dlaczego wiec powiedziales iz nie mialem zadnej wizji....klamales dla swojego dobra ?....zapewniam Cie iz poraz pierwszy dostalem zaproszenie do LP....co do malej ilosci chetnych ...hm....pisalem juz w jednym z pierwszych tematow nie pamietam czy w jakiejs dyskusji czy na PW do Ciebie......IZ BARDZO WIELE WIDAC patrzac z boku.....ZBAGATELIZOWALES TO...... teraz zbierasz owoce....w postaci rezygnacji..........nie zastanawiales sie dlaczego tak maly procent chce grac w LP........my naprawde nie jestesmy idiotami......za nasz sukces poczytuje sobie iz z tak wielkim apelem spotkal sie nasz odzew w postaci uczestnictwa w turnieju Przedmistrzowskim.....to tego stopnia iz sam zrezygnowalem z uczestnictwa kosztem innej ekipy......wiesz dlaczego....BY SWOJ NIE POCZUL SIE OBCO WSROD SWOICH ....ja nie musialem zagrac....on MUSIAL !....u was dwovch czulo sie obco w w enklawie polskosci na SP....bo nie poszanowo ich wartoscis .......co do terminu odsylam do wklejonego tekstu w mej poprzedniej wypowiedzi...nie chce mi sie juz powtarzac wkolko jedno i to samo........NASTEPNY SEZON.....naprawde juz jasniej nie moge......Masz jeszcze cos.... ?......
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

union wrote:Wydaje mi sie iz bardzo dosadnie....doslownie.... i bardzo dokladnie wyrazilem sie dlaczego nie bede grał w LP..........czekam teraz na twe odpowiedzi ....wszak nie wyrazilem ponoc wizji odnosnie LP ?.... wszak w zlym miejscu napisalem o rezygnacji w LP ( dlaczego to zostalo przeniesione do innego watku wszak me pytanie tyczylo III LIGI B )?...wedlug Kubika...ustosunkuj sie do tego...
co powiesz na zablokowanie po jednym poscie zaznaczam JEDNYM POSCIE nieistnijacego juz teamtu BLOKUJACY MODERATOR.....nikogo tam nie obrazilem wyrazilem w nim swoj poglad wobec praktyk stosowanych przez moderatora.....czyz nie mam takiego prawa ?....czyz nie byl to teamt na Ogolnej dyskusji ?.....dlaczego nie dano mozliwosci wypowiedzenia sie innym ?.....jak to nazwiesz ? dlaczego nie wyrazisz swego zdania ogolnie jesli takie praktyki mialy miejsce....czyz to nie byl atak na wolnosc mego slowa ?....czyz nie bylo w tym pelno arogancji i ignorancji ?....czyz nie zadzialal tu totalitaryzm z racji pelnionej funkcji ?.....czekam na pelne wyjasnienie......co do oddzielania jednych spraw od drugich po prostu nie chce mi sie juz tlumaczyc....bo uznasz iz jestem monotematyczny.....wertujesz jedno i to samo w kolko chociaz dostales prosta odpowiedz w poprzedniej mej wypowiedzi......jak i w usunietym poscie......czekam na odpowiedz na nurtujace mnie pytania......mam nadzieje iz nie bedą wymijajace......tylko wyrazisz swoj poglad wedlug swych stwierdzen wyrazonych powyzej.....
Gdzie i kiedy Twoja rezygnacja została przeniesiona do innego wątku ? - Przeczytaj sobie dokładnie 3 post od końca licząc w górę - może to nie ten sam union albo się mylę ?
No to mam następne pytanie do Ciebie:
Na dowolnie wybranym przez Ciebie forum FAN LECHA POZNAŃ ma odmienne zdanie niż Ty w kwestii odczuć narodowych. To wg Twojego rozumowania obrażasz się na cały LECH POZNAŃ i przestajesz mu kibicować?
Bo niestety z Twoich wypowiedzi wystąpienie takiej sytuacji to jednoznacznie oznacza - to jest po prostu oddzielenie jednych spraw od drugich - tyczy się to niestety także MieszkoGeo.
A co do Twoich wizji - widzę że nadal nie czytasz dokładnie co ci piszę i nie rozumiesz co oznacza słowo terminy rozgrywek - piszesz w przyszłym sezonie. Oki to wg Twojego rozumowania należy zrobić tak:
Przykład 1 ligi: Zbieramy ekipy - oznaczymy je np. A1, A2, A3, ...., A12. Ogłaszamy że grają w LP ze sobą w nowym sezonie. Kolejki i daty są wg Ciebie niepotrzebne wszak zaczynamy od nowego sezonu.
Czy to jest kompleksowe przygotowanie ? Wszak o tym pisałem i pokazywałem terminy rozgrywek jakie są obecnie zastosowane (dla przypomnienia: środa, sobota i dwa piątki). Może teraz wreszcie dotrze do Ciebie o czym ja piszę i o jakim kompleksowym przygotowaniu całości ligi.

I na koniec - przepraszam Was obu, miałem o Was inne zdanie.
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

WojT wrote:
union wrote:Wydaje mi sie iz bardzo dosadnie....doslownie.... i bardzo dokladnie wyrazilem sie dlaczego nie bede grał w LP..........czekam teraz na twe odpowiedzi ....wszak nie wyrazilem ponoc wizji odnosnie LP ?.... wszak w zlym miejscu napisalem o rezygnacji w LP ( dlaczego to zostalo przeniesione do innego watku wszak me pytanie tyczylo III LIGI B )?...wedlug Kubika...ustosunkuj sie do tego...
co powiesz na zablokowanie po jednym poscie zaznaczam JEDNYM POSCIE nieistnijacego juz teamtu BLOKUJACY MODERATOR.....nikogo tam nie obrazilem wyrazilem w nim swoj poglad wobec praktyk stosowanych przez moderatora.....czyz nie mam takiego prawa ?....czyz nie byl to teamt na Ogolnej dyskusji ?.....dlaczego nie dano mozliwosci wypowiedzenia sie innym ?.....jak to nazwiesz ? dlaczego nie wyrazisz swego zdania ogolnie jesli takie praktyki mialy miejsce....czyz to nie byl atak na wolnosc mego slowa ?....czyz nie bylo w tym pelno arogancji i ignorancji ?....czyz nie zadzialal tu totalitaryzm z racji pelnionej funkcji ?.....czekam na pelne wyjasnienie......co do oddzielania jednych spraw od drugich po prostu nie chce mi sie juz tlumaczyc....bo uznasz iz jestem monotematyczny.....wertujesz jedno i to samo w kolko chociaz dostales prosta odpowiedz w poprzedniej mej wypowiedzi......jak i w usunietym poscie......czekam na odpowiedz na nurtujace mnie pytania......mam nadzieje iz nie bedą wymijajace......tylko wyrazisz swoj poglad wedlug swych stwierdzen wyrazonych powyzej.....
Gdzie i kiedy Twoja rezygnacja została przeniesiona do innego wątku ? - Przeczytaj sobie dokładnie 3 post od końca licząc w górę - może to nie ten sam union albo się mylę ?
No to mam następne pytanie do Ciebie:
Na dowolnie wybranym przez Ciebie forum FAN LECHA POZNAŃ ma odmienne zdanie niż Ty w kwestii odczuć narodowych. To wg Twojego rozumowania obrażasz się na cały LECH POZNAŃ i przestajesz mu kibicować?
Bo niestety z Twoich wypowiedzi wystąpienie takiej sytuacji to jednoznacznie oznacza - to jest po prostu oddzielenie jednych spraw od drugich - tyczy się to niestety także MieszkoGeo.
A co do Twoich wizji - widzę że nadal nie czytasz dokładnie co ci piszę i nie rozumiesz co oznacza słowo terminy rozgrywek - piszesz w przyszłym sezonie. Oki to wg Twojego rozumowania należy zrobić tak:
Przykład 1 ligi: Zbieramy ekipy - oznaczymy je np. A1, A2, A3, ...., A12. Ogłaszamy że grają w LP ze sobą w nowym sezonie. Kolejki i daty są wg Ciebie niepotrzebne wszak zaczynamy od nowego sezonu.
Czy to jest kompleksowe przygotowanie ? Wszak o tym pisałem i pokazywałem terminy rozgrywek jakie są obecnie zastosowane (dla przypomnienia: środa, sobota i dwa piątki). Może teraz wreszcie dotrze do Ciebie o czym ja piszę i o jakim kompleksowym przygotowaniu całości ligi.

I na koniec - przepraszam Was obu, miałem o Was inne zdanie.
Pozdrawiam
"wszak w zlym miejscu napisalem o rezygnacji w LP".....PORAZ OSTATNI POWTARZAM......W DYSKUSJI ODNOSNIE III LIGI b
po naszej w niej rezygnacji i w wywiazanej po tym dyskusji pan KUBIK -oswiadczyl iz TEMAT TEN NIE JEST PRZEZNACZONY DO REZYGNACJI Z UCZESTNICTWA W III LIDZE B....JUZ NAPRAWDE PROSCIEJ NIE UMIEM TEGO TOBIE POWIEDZIEC....ROZUMIESZ WRESZCIE.......odpowiesz mi teraz co o tym sadzisz ?.....
od LECHA .....TRZY W BOK.....jesli jestes sympatylkiem moze zechcesz sie spotkac na jakims z meczy ?....porozmaiwamy wowczas we wspolnym gronie PRAWDZIWYCH LECHITOW...ZAPRASZAM MOZESZ WZIASC SWYCH KUMPLI.....ZOBACZA KAWAL DOBREJ KOPANEJ :).............i uswiadmimy Tobie gdzie mamy takich jak Ty ....bedziesz mogl opowiedziec jakim to jestem zlym Polakiem iz nie chce grac w twej lidze......poznasz zdanie prawdziwych kibicow.......o swej osobie w swietle przedstawionych faktow...a moze chcesz by to poczytali i raczyli zapisac sie do twej ligi......polecic ja.....ZAPEWNIAM BEDZIE ODJAZDOWO ?...........sam mam pzrygotowac cala lige a ty ze swa trupa co bedziesz robil ?...BLOKOEWAL ,KASOWAL I RZADZIL :)....mam gdzies ten wasz badziew....ROZUMIESZ WRESZCIE... ja wyrazilem propozycje dokladnie opisujac jak to ma wygladac zaznaczylem wowczas iz jest to moja propozycja.....czy ktokolwiek zwrocil sie by dopracowac szczegoly ?....ty chyba masz problemy i to powazne......odpowiesz wreszcie na me pytania ktore zadalem nim ty raczyles wydukac jakies bzdury by tylko uciec od odpowiedzi.....bo to ze fingujesz swoj kicz nazwa liga POLSKA ....nie znaczy iz prawdziwi POLACY MAJA W TYM CYRKU UCZESTNICZYC.....KLASE I ZWYKLA KULTURE NARODOW POZNAJE SIE PO TYM JAK ODNOSZA SIE DO SMIERCI SWYCH RODAKOW.....jaka jest twoja klasa i kultura....jak rowniez klasa i kultura twych kumpli (zaznaczam nie wszystkich)fingujacych badziew tak szczytna i wyniosla nazwą.....
prosze o odpowiedz odnosnie zablokowania teamatu "blokujacy moderator "
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by WojT »

Tematu o którym piszesz nie widziałem i nie miałem okazji przeczytać - przykro mi z tego powodu. Ale jeżeli w jakiś sposób uraziłeś moderatora - to miał on pełne prawo usunąć ten wpis.
Wszystkie posty, które nie dotyczyły III ligi B zostały usunięte z tamtego tematu - twój post o rezygnacji został - co Ty teraz zasłaniasz się jakimiś wpisami Kubika ?. Wydaje mi się że pozostał najważniejszy wpis ale Ty nadal swoje. Sądzę że za bardzo skupiłeś się na swoich przekonaniach i urażonej dumie a nie na rzeczowej dyskusji - a o taką prosiłem.
Zauważ - że Wasza rezygnacja z LP wynikła z powodu likwidacji postu dotyczącego śmierci Prezydenta i ludzi na pokładzie samolotu. Oczywiście nie neguję Waszej rezygnacji - przyjąłem ją, ale staram się Wam uświadomić, że nie można łączyć spraw związanych z LP ze sprawami Waszych odczuć. Moje pytanie o Lechu działa dokładnie tak jak Wy się zachowaliście - na co nie raczyłeś odpowiedzieć - bo znając życie przez taką rzecz nie zrezygnowałbyś z Lecha - jeżeli nadal tego nie rozumiesz - przykro mi.

Co do sympatyków Lecha Poznań - nie mam zamiaru w taki sposób na ten temat dyskutować - więc wybacz ale nie podniosę rękawicy - nie będę się zniżał do tego poziomu.
A co do kiczu - w żadnej mojej wypowiedzi nie obrażam Ciebie i Twoich przekonań oraz dokonań - więc proszę również o nieobrażanie moich osiągnięć i przekonań i mam nadzieję że przeprosisz za tę niefortunną wypowiedź. A na razie jeżeli masz zamiar w ten sposób dyskutować to raczej nie licz na odpowiedź z mojej strony.
Pozdrawiam
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by union »

Tematu o którym piszesz nie widziałem i nie miałem okazji przeczytać - przykro mi z tego powodu. Ale jeżeli w jakiś sposób uraziłeś moderatora - to miał on pełne prawo usunąć ten wpis.
Wszystkie posty, które nie dotyczyły III ligi B zostały usunięte z tamtego tematu - twój post o rezygnacji został - co Ty teraz zasłaniasz się jakimiś wpisami Kubika ?. Wydaje mi się że pozostał najważniejszy wpis ale Ty nadal swoje. Sądzę że za bardzo skupiłeś się na swoich przekonaniach i urażonej dumie a nie na rzeczowej dyskusji - a o taką prosiłem.
Zauważ - że Wasza rezygnacja z LP wynikła z powodu likwidacji postu dotyczącego śmierci Prezydenta i ludzi na pokładzie samolotu. Oczywiście nie neguję Waszej rezygnacji - przyjąłem ją, ale staram się Wam uświadomić, że nie można łączyć spraw związanych z LP ze sprawami Waszych odczuć. Moje pytanie o Lechu działa dokładnie tak jak Wy się zachowaliście - na co nie raczyłeś odpowiedzieć - bo znając życie przez taką rzecz nie zrezygnowałbyś z Lecha - jeżeli nadal tego nie rozumiesz - przykro mi.

Co do sympatyków Lecha Poznań - nie mam zamiaru w taki sposób na ten temat dyskutować - więc wybacz ale nie podniosę rękawicy - nie będę się zniżał do tego poziomu.
A co do kiczu - w żadnej mojej wypowiedzi nie obrażam Ciebie i Twoich przekonań oraz dokonań - więc proszę również o nieobrażanie moich osiągnięć i przekonań i mam nadzieję że przeprosisz za tę niefortunną wypowiedź. A na razie jeżeli masz zamiar w ten sposób dyskutować to raczej nie licz na odpowiedź z mojej strony.
Pozdrawiam


Moderator zaznaczalem to w kazdym z mych postow zablokował temat.....BLOKOWANIE A USOWANIE .....to nie to samo....prosze uwaznie czytac to co przekazuje poniewaz nie bede powtarzal oczywistych prawd w kolko, a w taki sposob w ktory probujesz przysfajac niektore z faktow oczywistych prowadzi ten dysput do ciaglego go Tobie unaoczniania....W temacie tym nie bylo nic co mogloby kogokolwiek urazic....wyrazilem tylko swoj poglad na temat praktyk stosowanych przez moderatora a zwazywszy iz sam przyznales iz jesli posty nie obrazaja nikogo nie powinny byc usowane.....a ze mialem takie a nie inne zdanie ..no coz kazdy ma prawo mowic to co mysli a ze niektorzy obracaja sie w jakims dziwnym dla mnie kregu swego poczucia idealnosci...nie chcialbym posadzac o narcyzm....to juz nie jest wina ani problem wszystkich uczestnikow forum sp.....to samo ma sie do meritum sprawy ktorą po raz ostatni powtarzam byla uwaga pana Kubika iz temat dyskusja III LIGA GR b.....nie jest miejscem do zamieszczania notki odnosnie rezygnacji w niej...moim zdaniem wlasciwym bylo pozostawienie stwierdzenia w.w. wlasnie w tym watkow....w jednym z kolejnych postow podczas tamtej debaty prosilem o wyrazenie opini gdzie i jak mam powiadomic o mej rezygnacji jesli to nie jest miejsce do tego przeznaczone......co niestety nie mialo miejsca ....nie wiem dlaczego.....pewnie tak kurizalne stwierdzenie .....spotkalo sie dopiero w pozniejszym czasie ze zrozunieniem tresci zawartej w wypowiedzi autora przez niego samego ....a zarazem stalo sie czyms bardzo niezrecznym do wybrniecia z owej sytuacji dla autora tej wypowiedzi.....trzeba bylo wiec przeniesc nie widzac zadnej alternatywy na adzony zostane o monotematycznosc w ciaglym tlumaczeniu Tobie prawd oczywistych jak i sensu mych wypowiedzi.....co jak mniemam ugruntuje pewne poglady osob czytajacych ten watek......co do likwidacji postu Mieszka zapewne bylo w nim cos uragajacego osobie moderatora ...wiec idac twym tokiem myslowym usunął go chociaz znajdowal sie we wlasciwym dla tego miejscu na dyskusji ogolnej .....chociaz on sam przyznal iz nie chical balaganu dla niwtajemniczonych tytul nosil nazwe [*] a intencja jego bylo wyrazenie holdu poleglym Polakom........coz za brak taktu i zrozumienia powagi sytuacji,jak rowniez kiepskiego wyczucia proby spojnosci calego spoleczenstwa na SP w dobie gdy caly swiat jednoczyl sie z Polską....Co do zadanego wczesniej pytania w ktorym posluzyles sie nazwa KKS Lecha Poznan.....sprobuje to Tobie wytlumaczyc ....ale zaznaczym iz zrobie to tylko raz....spoleczenstwo kibicow Lecha to spoleczenstwo bardzo liczne idace w setki tysiecy kibiicow, ....jego fan kluby znajduja sie w wiekszosci miast regionu Wielkopolski.....jak rowniez w innych czesciach kraju naszej ojczyzny ,jak i swiata......Jak nadmienialem w tak licznym spoleczenstwie znajdują sie rozni ludzie .....co jest dla mnie czyms jak najbardziej normalnym....znajduja sie duchowni , prawnicy, lekarze, malarze,bezrobotni byc moze rowniez osoby o kiepskiej reputacji, znajduja sie tam rowniez osoby ktore prezentuja rozne poglady polityczne , religijne,kulturowe....nie bede w to wnikal i nie bede probowal nikogo namawiac do zmainy ugruntowanych przez lata i akceptujacych takie a nie inne normy swiatopogladowe.....jednak zapewniam Cie nie znajdziesz wsrod nich osoby ktora deklarujac chec symaptii do Lecha Poznan.
negowac bedzie jakiekolwiek proby okazania patryiotyzmu jesli jest to decyzja wiekszosci.....widac ze jestes kiepskim lub nie jestes nim wcale sympatykiem Lecha Poznan....bo o tym wie kazdy ,nie tylko kibic tego klubu......to co nas konsoliduje bez wzgledu na nasze poglady,wyznania,pozycje spoleczne, i inne ogolnoludzie aspekty zycia....jest LECH POZNAN.....co do tego nie mamy watpliwosci.....mozemy krytkowac jego gre,posuniecia zarzadu,taktyke trenerow,kaprysy zawodnikow.....ale gdy przychodzi potrzba zapominamy o swych wasniach,sporach, o takim a nie innym postrzeganiu swiata.....i JEDNOCZYMY SIE W WSPOLNOCIE ZWANEJ KKS LECH POZNAN.....dlatego prosto i wyraznie odpowiem na twe pytanie....NIE ZREZYGNOWALBYM Z KIBICOWANIA KLUBOWI KKS LECH POZNAN......jednak roznica miedzy mym klubem a w tym w czym uczestnicze (lp)jest kolosalna i nijak twoj przyklad nie moze sluzyc jako porownanie .....tam spolecznosc liczy sie w setki tysiecy a spolecznosc lp to bodajze 37 osob.....roznica potezna ....dla zaznaczam to wiekszosci nie mam zadnych zastrzezen.....
do spolecznosci KKS Lech Poznan wstapilem bardzo dawno temu (od dziecka) i nigdy nie zawiodlem sie na kibicach tej druzyny......w twym produkcie funkcjonuje od kilku tygodni.....i niestety ugruntowalem sobie juz opinie na oglnoksztalt pewnych osob co bylo powodem rezygnacji z uczestnictwa w lp.....mam nadzieje iz nasycilem twe watpliwosci w sposob jak najbarzdiej przysfajalny jak i pelny......
co do kiczu..... ......coz czy kazdy malarz obraza sie gdy jego sztuke nazywamy kiczem ?.....wszak ile ludzi tyle gustow...probowalem w normalny sposob poslugujac sie slangiem powszechnie panujacym uzmyslowic Tobie iz to co firmujesz ( nie wiem jakiego slowa uzyc by pan sie nie obrazil)...nie prezentuje najwyzszej jakosci ..co zapewne rowniez dostrzegaja osoby ktore zpraszasz do uczestnictwa i nie widza zadnej przyjemnosci uczestnictwa w tym przedsiewzieciu co niestety ja uczynilem i bardzo tego zaluje ....sam przyznales w jednym z postow powyzej iz na 30 zaproszen...werbujesz 1,2 osoby.....dlaczego ?.....moze wlasnie unaocznilem i wyrazilem Tobie tak slabe zainteresowanie twym produktem ....kuriozalną nazwe decyzje niektorych wobec braku checi uczestnictwa w PP..........EDYCJI ZAPOCZATKOWANEJ W SEZONIE XXI a konczaej sie zapewne w XXII w ktorej z innych lig tak jest ? .....piekna organizacja ....pozazdroscic......
co do przeprosin.....jakzesz niestosowana uwaga wobec mej osoby w porownaniu z tym w jaki sposob potraktowano poleglych Polakow obrazajac mnie jak i zapewne miliardy ludzi na calym swiecie....nazywajac ICH PIJAKAMI.....WSZYSTKICH BEZ WYJATKU......przez jednego z uczestnikow LIGA POLSKA.....hm gdzie wowcza byla TWOJA estetyka ludzkich zachowan , jak i wypowiedzi.....???....zreszta przyklady moglbym mnozyc i zapewne zajeloby to bardzo duzo miejsca w ktorym to niereagowales przymykajac oczy na zachowanie niektorych osob zwiazanych z LP......wiec daruje to sobie ,mnie,jak i osobom czytajacym ten watek.......slowo kicz nie jest slowem obrazliym panuje w ogolno dostepnym slangu....a to ze obrazasz sie iz widze jak widze twe dokonania to juz twoj problem.....czy uczen po dostaniu 1 w szkole domaga sie od nauczyciela przeprosin Z POWODU iz ten uwaza za barzdo slabe jego przygotowanie do lekcji (to przyklad oczywiscie ja nie jestem nauczycielem a ty uczniem )...... jednym sie podoba innym niekoniecznie....zwazywszy iz jak wspominales trwasz w tym bodajze 10 sezonow .....to moim zdaniem kiepsko Ci idzie - chocby termin zapoczatkowania jak i zapewne zakonczenia PP ....sam nadmieniles iz kazdy moze miec swe zdanie....wyrazilem szczerze swoje...to zle ? .....
Co do kontynuacji tego tematu....hm....mnie jest to obojetne moim zdanianiem w sposob dosadny jak i najbarzdiej
przysfajlny wytlumaczylem swa decyzje chociaz nie musialem .... ... powoli staje sie tez meczace zwazywszy na fakt iz niektore proste kwestie musze Tobie tlumaczyc kilkakrotnie .....zapewne tez ludzie czytajacy ten watek wysuną dalekoidace wnioski odnosnie uczetnikow tej debaty......jak i zobrazuja sobie image osob tej dyskusji ....
abcd-ultras union
___________________
davor
Team Manager
Posts: 176
Joined: Thu Mar 19, 2009 12:49 pm

Re: Pytanie do uniona i MieszkoGeo

Post by davor »

Wojt zaczynam i Ciebie nie rozumieć. Jak nie chcą grać w LP niech nie grają. Dziękuje wam za łaskę, że zagraliście jeden sezon z nami. Niektórzy się uważają tu za pępek świata. Nie chcą się bawić to będą się bawić inni i nikt płakać nie będzie, przecież nie grają dla kogoś, tylko dla własnej satysfakcji/przyjemności.

Managerów chętnych do gry w LP jest mnóstwo trzeba tylko zapraszać, pisać i propagować LP w niższych ligach bo Polscy gracze zwyczajnie nie wiedzą, że coś takiego istnieje. Sam zaproponowałem grę w LP chociażby oceanseleven (zdobywca pucharu Polski sprzed roku) czy FC Wudzyn, mnie całe przedsięwzięcie przedstawił FC Zabijaki itd.
Locked

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”