Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowych

Moderators: Moderator, Polish Moderators

WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: DLA SYMPATYKOW LECHA POZNAŃ

Post by WojT »

pearljammer słusznie zauważył, że temat i wydarzenia, które go ciągnęły dotyczyły turnieju towarzyskiego i zdecydowałem się go przenieś, pozostawiając linka w dziale, w którym powstał przekierowującego do działu, który mu najbardziej odpowiada.
Na razie zastanawiam się nad przeniesieniem waszych wpisów nie związanych z turniejem do innego tematu i to tylko dlatego, żeby nie zaśmiecać obecnego. Zaśmiecanie nie ma nic wspólnego z Wami, chodzi mi tylko o to aby w wątku: Dla sympatyków Lecha Poznań pozostały tylko wpisy o turnieju i wydarzeniach z nim związanych, pozostała - bardzo ciekawa dyskusja i jestem ciekaw jak się dalej potoczy, niestety odbiega w sposób znaczący od głównego tematu i po pewnym czasie nikt nie będzie w stanie zapanować nad wątkiem :).
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: DLA SYMPATYKOW LECHA POZNAŃ

Post by janektm »

WojT wrote:pearljammer słusznie zauważył, że temat i wydarzenia, które go ciągnęły dotyczyły turnieju towarzyskiego i zdecydowałem się go przenieś, pozostawiając linka w dziale, w którym powstał przekierowującego do działu, który mu najbardziej odpowiada.
Na razie zastanawiam się nad przeniesieniem waszych wpisów nie związanych z turniejem do innego tematu i to tylko dlatego, żeby nie zaśmiecać obecnego. Zaśmiecanie nie ma nic wspólnego z Wami, chodzi mi tylko o to aby w wątku: Dla sympatyków Lecha Poznań pozostały tylko wpisy o turnieju i wydarzeniach z nim związanych, pozostała - bardzo ciekawa dyskusja i jestem ciekaw jak się dalej potoczy, niestety odbiega w sposób znaczący od głównego tematu i po pewnym czasie nikt nie będzie w stanie zapanować nad wątkiem :).
Bardzo słuszna uwaga ;).
Team: FC Czarni
Manager: janektm
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: DLA SYMPATYKOW LECHA POZNAŃ

Post by union »

WojT wrote:pearljammer słusznie zauważył, że temat i wydarzenia, które go ciągnęły dotyczyły turnieju towarzyskiego i zdecydowałem się go przenieś, pozostawiając linka w dziale, w którym powstał przekierowującego do działu, który mu najbardziej odpowiada.
Na razie zastanawiam się nad przeniesieniem waszych wpisów nie związanych z turniejem do innego tematu i to tylko dlatego, żeby nie zaśmiecać obecnego. Zaśmiecanie nie ma nic wspólnego z Wami, chodzi mi tylko o to aby w wątku: Dla sympatyków Lecha Poznań pozostały tylko wpisy o turnieju i wydarzeniach z nim związanych, pozostała - bardzo ciekawa dyskusja i jestem ciekaw jak się dalej potoczy, niestety odbiega w sposób znaczący od głównego tematu i po pewnym czasie nikt nie będzie w stanie zapanować nad wątkiem :).

Panowie moderatorzy.....nie wie, jak powiedziec by nie urazic....nie mam takiego zamiaru.Temat ten zostal zalozny dla sympatykow Lecha na dyskusji ogolnej , wiele spraw tyczy turnieju, mistrzostw ....ale niepowiedziane iz tak bedzie nadal .
Jak zapewne sami zauwazyliscie malo osob udziela sie na nim...przewaznie ja i Mieszko....sytuacja taka spowodowana jest zapewne wieloma czynnikami...nie wiem jakimi....Duze grono osob do ktorych bezposrednio skierowany jest ten temat to ludzie mlodzi lub bardzo mlodzi....Wielu z nich zosatlo poinstruowanych o takowym watku informujac ich podalem link a jesli osoba nie chciala by wchodzic przez niego ...pisemna informacje odnosnie odszukania go.Chcialbym aby temat pozostal na swym miejscu na dyskusji ogolnej w pierwotnej formie i tresci. Nie widze rowniez przeciwskazan aby czesc jego odnosnie zapoczatkowanej przez jankatm a podjetej przezemnie dyskusji o polskich ligowcach znajdowala sie w zaloznym przez was watku.Nie widze jakiegokolwiek powodu by przenosic ten temat i zmieniac w nim cokolwiek.Mam nadzieje iz dojdziemy do porozumienia w tej sprawie i obedzie sie bez niepotrzebnych zgrzytow.Dyskusja ogolna jest na tym forum chyba najczesciej wyswietlana zwazywszy na liczbe odslon a przeniesnie go w proponowane przez WojT-a miejsce usunie go jakby na obrzeza calego forum.

pozdrawiam


pragne zaznaczyc iz to nie ja jestem autorem( załozycielem) watku
"Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowych"
wszystkie posty bedące jego trescia są przeniesione bez jakiejkolwiek konsultacji z watku "Dla sympatykow Lecha"...pozbywajac jednoczesnie ten watek owych wpisow.....ktore w zaden sposob nie kolidowaly z jego pierwotnym przeslaniem...watek ten przeniesiona bez zadnych podstaw do tematu -Mecze i puchary towarzyskie(pl) ....a nastepnie zostal usuniety calkowicie.......
abcd-ultras union
___________________
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowych

Post by janektm »

W takie cuda to ja nie wierze:

Cracovia - Wisła Kraków 1-1 (0-0)
Bramki: 0-1 Boguski (79.), 1-1 Jop (90.+3 samob.).

Ruch Chorzów - Lech Poznań 1-2 (0-0)
Bramki: 1-0 Pulkowski (46.), 1-1 Lewandowski (69.), 1-2 Kriwiec (90.+2).
Team: FC Czarni
Manager: janektm
enter426
Assistant Manager
Posts: 73
Joined: Mon Dec 20, 2010 8:17 pm

Re: Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowy

Post by enter426 »

Myślicie, że Wisła zdobędzie mistrza?
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”