LECH

Moderators: Moderator, Polish Moderators

Mieszkogeo
Assistant Manager
Posts: 78
Joined: Tue Jun 09, 2009 12:41 pm

LECH

Post by Mieszkogeo »

Dlaczego po raz kolejny znika temat Lecha? Ze swojej strony dodam, że na pewno tego tak nie zostawie.
Team: Geo Team
Manager: Mieszkogeo

Image
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

komu i dlaczego ....przeszkadzał temat na dyskusji ogolnej " Dla sympatykow Lecha "....dlaczego najpierw przeniesiona go a nastepnie zostal calkowicie usuniety ?
abcd-ultras union
___________________
MatysPoznan
Fan
Posts: 2
Joined: Mon Apr 12, 2010 7:26 am

Re: LECH

Post by MatysPoznan »

Nie można sprawy tak zostawić. Popieram w pełni kolegów i w/w opinie!!!
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Ja osobiście nic nie wiem o usunięciu tego wątku, przeniosłem go do odpowiedniego działu lecz na pewno go nie usuwałem.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

Wątki na forum usuwać mogą tylko moderatorzy....ze swej strony uważam to za dyskryminacje społeczności KKS LECH POZNAŃ.....
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Po raz kolejny piszę że za przeniesienie tematu, podział jego na dwie części odpowiadam osobiście ja - dlaczego zniknął ten pierwszy i główny temat nie jestem w stanie odpowiedzieć lecz postaram się dowiedzieć. I ze swojej strony mogę dodać że na pewno nie należy wiązać tego z jakąkolwiek dyskryminacją w tym przypadku społeczności Lecha Poznań.

Poniżej dowód, że nikt nie grzebał i usunął temat:
Image
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

Po raz kolejny temat ktory został zapoczatkowany przez sympatyków klubu KKS LECH POZNAŃ....zostaje potraktowany po macoszemu (usowanie watkow,blokowanie , przenoszenie)zważywszy iz w temacie" Dla sympatykow Lecha Poznan" byla wskazowka iz osoby zainteresowane maja skladac deklaracje odnosnie uczestnictwa w Turnieju mieniacym sie Mistrzostwami KKS LECH POZNAN ,wlasnie w tym usunietym watku do ktorego podalem link jak i wskazowki jak dotrzec do niego nie uzywajac linku....nijak nie moga odnalezc tego tematu czego dowodem są sygnaly niektorych osob w prywatnych wiadomosciach do mnie.....uwazam to za taką formę wobec tej spolecznosci....Temat ten cieszyl sie duzą ogladalnoscia zawieral historie powstawania naszej tu spolecznosci, organizowania sie na SP ....dlatego takie a nie inne okreslenie .....
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Kolego zaś wietrzysz jakiś spisek, którego nie ma miejsca - w poście powyżej pokazałem że nikt nie usuwał tematu i na chwilę obecną nie wiem w jaki sposób zniknął, jak już pisałem postaram się dowiedzieć czegoś od administratorów - lecz pewno na odpowiedzieć będziemy musieli troszkę poczekać.
P.S. Pytanie zostało wysłane - teraz będziemy musieli poczekać na odpowiedź.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

Posuchaj WojT.....ktos usunął mój wątek dotyczący mego klubu....nie zostawie Tego w ten sposob....prosze rowniez o zablokowanie watku odnosnie ligi polskiej(oryginał) ktory jest czescia wateku"Dla symaptykow Lecha Poznan"...a ktory zostal wyodrebniony nie wiem dlaczego....sonda odnosnie typowania miala na celu zabawe dla sympatykow KKS LECH POZNAN.....byla zawarta w tym watku i wyodrebnienie jej na ogol uwazam za wielki nietakt z twej strony bez jakiejkolwiek konsultacji ze mną lub MENEGEREM MIESZKOGEO.......mam nadzieje iz caly watek wroci na dyskusje ogolna w takiej formie i tresci w jakiej byl przed ingerowaniem w niego Twej osoby (przenoszenie, bez czesci watku)
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Wiesz, nie chcę zaś kłócić się z Tobą ani wymieniać opinii - z mojej strony podjąłem decyzję o wyodrębnieniu postów od momentu zabawy w typowanie ponieważ z całym szacunkiem do Ciebie, ale te posty zupełnie nie dotyczyły rozgrywek pod ogólną nazwą "DLA SYMPATYKOW LECHA POZNAŃ". Jedyny związek jaki miały to taki, że:
  1. Sonda była napisana przez union - jednego z założycieli turnieju
  2. Ewentualnie można by było podciągnąć jeszcze nazwę drużyny LECH Poznań
Nie chcę znów polemizować ale te dwie rzeczy niezależnie od tematów w jakich są założone mogą być prowadzone - a wydaje mi się że sympatykom Lecha Poznań ułatwiłyby poruszanie się po forum - weź zauważ, że jak na razie można było by stwierdzić, że do tej pory jakąkolwiek odpowiedź udzieliło może z 10 osób (z czego 5 osób wpisało się do tematu "Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowych".

Nie chcę negować waszych osiągnięć i jak już pisałem zrobię wszystko aby wyjaśnić powód zniknięcia głównego tematu. Jak popatrzysz wyżej to jedynie co jest niewyjaśnione to działanie moderatora Prince88 wczoraj o godz. 10:20 - przeniesienie postów i usunięcie wątka test 2. Nie znam go i nawet nie wiem jakiej jest narodowości.

Zauważ jeszcze że pokazałem tutaj rzeczy związane z moderacją forum - gdzie nie każdy musi to widzieć - w celu tylko po to aby pokazać Wam, że zniknięcie tego tematu to nie jest sprawka polskich moderatorów i że chcemy wyjaśnić wszystkie niejasności i zarzuty.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

WojT wrote:Wiesz, nie chcę zaś kłócić się z Tobą ani wymieniać opinii - z mojej strony podjąłem decyzję o wyodrębnieniu postów od momentu zabawy w typowanie ponieważ z całym szacunkiem do Ciebie, ale te posty zupełnie nie dotyczyły rozgrywek pod ogólną nazwą "DLA SYMPATYKOW LECHA POZNAŃ". Jedyny związek jaki miały to taki, że:
  1. Sonda była napisana przez union - jednego z założycieli turnieju
  2. Ewentualnie można by było podciągnąć jeszcze nazwę drużyny LECH Poznań
Nie chcę znów polemizować ale te dwie rzeczy niezależnie od tematów w jakich są założone mogą być prowadzone - a wydaje mi się że sympatykom Lecha Poznań ułatwiłyby poruszanie się po forum - weź zauważ, że jak na razie można było by stwierdzić, że do tej pory jakąkolwiek odpowiedź udzieliło może z 10 osób (z czego 5 osób wpisało się do tematu "Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowych".

Nie chcę negować waszych osiągnięć i jak już pisałem zrobię wszystko aby wyjaśnić powód zniknięcia głównego tematu. Jak popatrzysz wyżej to jedynie co jest niewyjaśnione to działanie moderatora Prince88 wczoraj o godz. 10:20 - przeniesienie postów i usunięcie wątka test 2. Nie znam go i nawet nie wiem jakiej jest narodowości.

Zauważ jeszcze że pokazałem tutaj rzeczy związane z moderacją forum - gdzie nie każdy musi to widzieć - w celu tylko po to aby pokazać Wam, że zniknięcie tego tematu to nie jest sprawka polskich moderatorów i że chcemy wyjaśnić wszystkie niejasności i zarzuty.

Ja rowniez nie mam zamiaru kłócić sie z Tobą.Pragnę zauważyć iz w usuniętym wątku"Dla sympatykow Lecha" zawierającym sondę majacą byc pewną formą zabawy , jest również czescią historii klubu ,częscią przeobrazen jakie zaszly w KKS LECH POZNAN w ciągu ostatnich dziesieciu lat.Zważywszy iz ten watek przeznaczony BYL dla sympatykow Lecha te wpisy wydaja sie jak najbardziej na miejscu.Gro obecnych menagerow to ludzie mlodzi, wiec zapewne slabo lub czastkowo znają całą historie przeobrazen na niwie ruchu kibicowskiego klubu KKS LECH POZNAN.Nikt nigdzie nie powiedzial iz bedziemy w nim pisac tylko o turnieju.
Dlatego przeniesienie go w inne miejsce uwazam za ogromne nieporozumienie.
Wyodrebnienie z niego czesci i zalozenie nowego watku , ktory niekoniecznie muszą odwiedzac sympatycy KKS LECH POZNAN i niektorych zaprzyjaznionych z nimi kibicow innych klubow , jest jak dla mnie formą cenzury obok ktorej nijak nie moge pozostac obojetny.Watek ten jak juz zaznaczylem w ktoryms z poprzednich postow byl rowniez formą akceptacji niektorych produktow przeznaczonych dla symaptykow Lecha Poznan.Jesli przeszkadza Tobie zabawa w sondowanie odnosnie koncowej tabeli ekstraklasy, wytypowanie zdobywcy PP , czesc historii Lecha Poznan, jak rowniez forma dotarcia do wszystkich osob skupionych na SP mieniacych sie sympatykami KKS LECH POZNAN...to doprawdy nie wiem co jeszcze ma ZAWIERAC TEN TEMAT BY MOGL FUNKCJONOWAC NA DYSKUSJI OGOLNEJ .....
Co do stanu osobowego tyczacego usunietego watku jak i innych watkow na SP forum....docieraja do mnie informacje ( prywatne wiadomosci) iz ludzie boją powiedziec sie cokolwiek ....bo moze to skutkowac usunieciem ich z gry....mam takie wiadomosci...ktorych na razie nie bede przedstawial...bo zawieraja personalia menagerow.Dodam rowniez iz watek zostal usuniety w momencie wysylania zaproszen do majacych wkrotce odbyc sie Mistrzostw Kibicow KKS LECH POZNAN. MISTRZOSTW KTORE SIE ODBEDA....moze w innym stanie osobowym ... bardzo znikoma... ale jednak czesc menagerow deklarujacych wczesniejszy udzial nie akceptuje zaproszen.....nie wiem dlaczego ?, ale te MISTRZOSTWA MENAGERZE WOJT SIE ODBEDĄ......Ze swej strony namawiam sympatykow KKS LECH POZNAN do uczestnictwa w naszym temacie( mam nadzieje iz ten watek pozostanie na ogolnej dyskusji, by kazdy odwiedzajacy mogl zapoznac sie z nim....dyskusja ogolna to najczesciej odwiedzany watek).Nie bojcie sie...piszcie o roznych sprawach zwiazanych z KKS LECH POZNAN...moga to byc dyskusje o meczach, transferach , wrazeniach z meczu i czymkolwiek co jest zwiazane z waszym ulubionym klubem....nikt nie usunie Waszej druzyny, nikt WAS nie zastraszy, nikt nie bedzie zamykal Wam ust.....JESTESMY LECHITAMI... I TEN WATEK , ZALOZNY przez menagera MIESZKOGEO.....JAK I POPRZEDNI KTORY ZOSTAL USUNIETY... jest przeznaczony DLA WAS....
DO odwiedzania zapraszam rowniez menagerow mieniacych sie kibicami ARKI GDYNIA,CRACOVII,KSZO OSTROWIEC SWIETOKRZYSKI....jak i rowniez menagerow innych druzyn ktorzy w kulturalny sposob chca podyskutowac o wszystkim co zwiazane KKS LECH POZNAN....Jeszcze raz prosze o zablokowanie watku Liga Polska (oryginał)....ktorego nie zakladalem ...mam nadzieje WojT iz prosba zostanie spelniona i do momentu wyjasnienia sprawy odnosnie usniecia tematu"Dla sympatykow Lecha Poznan" zadne wpisy nie bedą sie tam pojawialy.Prosze rowniez o usuniecie mej osoby jako tej ktora zalozyla ten watek.
Wszystkie wpisy zamieszczone w watku LIGA POLSKA (ORYGINAL)....pochodza co prawda z usunietego tematu lecz to nie moja go zapoczatkowala....MOJE WPISY BYLY W NASZYM WATKU ...NIE W TYM....oprocz tych w ktorych prosze o ustosunkowanie sie wyjasnienie tyczace przeniesienia watku....przez menagera WojT-a
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Szanowny panie union - już wcześniej pisałeś że nie znasz się na sprawach technicznych i dlatego wydaje mi się że nie możesz zrozumieć mojego działania.
Tak gwoli wyjaśnienia:
Wątek, który zniknął dotyczył i miał dotyczyć różnego rodzaju spotkań towarzyskich lub TTow odbywających się w ramach soccerproject - dlatego został przeniesiony do działu "Mecze towarzyskie i puchary" gdzie tak na prawdę powinien znaleźć się od samego początku - tam powinieneś go założyć.
Część wydzielona - z całym szacunkiem nie była niczym związana z soccerproject i dlatego została oddzielona i umieszczona w dziale "Ogólna dyskusja". Są to jak raczyłeś zauważyć rzeczy i informacje dotyczące kluby LECH POZNAŃ - klubu tego prawdziwego nie stworzonego przez jakiegoś menadżera w grze soccerproject.
Co do stanu osobowego tyczacego usunietego watku jak i innych watkow na SP forum....docieraja do mnie informacje ( prywatne wiadomosci) iz ludzie boją powiedziec sie cokolwiek ....bo moze to skutkowac usunieciem ich z gry....mam takie wiadomosci...ktorych na razie nie bede przedstawial...bo zawieraja personalia menagerow.Dodam rowniez iz watek zostal usuniety w momencie wysylania zaproszen do majacych wkrotce odbyc sie Mistrzostw Kibicow KKS LECH POZNAN. MISTRZOSTW KTORE SIE ODBEDA....moze w innym stanie osobowym ... bardzo znikoma... ale jednak czesc menagerow deklarujacych wczesniejszy udzial nie akceptuje zaproszen.....nie wiem dlaczego ?, ale te MISTRZOSTWA MENAGERZE WOJT SIE ODBEDĄ....
.
Jedyną znaną mi osobą, która została usunięta a dokładnie zablokowana w grze jest menadżer JacekPlatini i kolejne ekipy przez niego zakładane. Niestety z całą stanowczością muszę to stwierdzić - osoba ta została zablokowana przez rzeczy wypisywane przez Nią w wiadomościach prywatnych bezpośrednio w grze, po zablokowaniu konta na forum, gdzie też wypisywał rzeczy niezgodne z regulaminem.
Osoby, które działały niezgodnie z regulaminem na forum, jedyną karę jaką mogą ponieś to zablokowanie ich konta tylko na forum. Tak, że nikt nie powinien bać się pisać na forum, oczywiście jeżeli będzie to zgodne z regulaminem :lol:, a jeżeli ktoś do Ciebie prywatnie tak pisze to może ma coś na sumieniu? - pewno nie zastanawiałeś się nad tym :mrgreen:
Co do Mistrzostw - to mam nadzieję że się odbędą - sam zresztą deklarowałem swój udział. Co do akceptacji przez część menadżerów - niestety nie znam powodów ich braku akceptacji - i na dodatek napiszę - że do nikogo nic nie pisałem, bo po pierwsze nie znam listy menadżerów, którzy się zadeklarowali, a po drugie nie mam najmniejszego powodu aby komukolwiek cokolwiek czy to sugerować - czy też zmuszać do rezygnacji z czegokolwiek. Jeżeli to sugerujesz w swojej wypowiedzi - to muszę Cię zmartwić. :lol: ale niestety nie mam takiej władzy :P.

Kolejna rzecz. Temat wydzielony oczywiście zostanie zablokowany jeżeli tak uważasz - ale niestety w ten sposób sam blokujesz możliwości wypowiadania się ludzi w tym temacie i ograniczasz możliwości wypowiedzi - mam nadzieję że nie robisz tego specjalnie :oops: . Co do osoby, która założyła ten temat - to niestety musisz Ty nim pozostać - ponieważ pierwszy post, od którego nastąpił podział głównego tematu, nastąpił od Twojego postu i forum w ten sposób traktuje wydzielenia - osoba, która posiada pierwszy post w temacie automatycznie staje się założycielem tematu.


No i najważniejsza rzecz:
Dostałem wiadomość od menadżera Prince88:
The post you mention (10:20 - post: test 2), I've made those topics, tried to merge them, looking for an answer for kennyanu, as I had not merged two topics before. There was nothing else in those topics.
Wynika z niej że on również nie usuwał tego tematu - tak więc raczej nie dojdziemy do pierwotnej informacji - straciliśmy przez to bardzo ważną rzecz i jest to przynajmniej dla mnie bolesna strata.
Jedynie co mogę teraz zaproponować to utworzenie na nowo tematu związanego z sympatykami Lecha Poznań i przyklejenie go do forum, w ten sposób nie będzie możliwe aby zniknął bez jakiejkolwiek ingerencji - cokolwiek się wydarzy, to zostanie adnotacja w logach forum.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

WojT wrote:Szanowny panie union - już wcześniej pisałeś że nie znasz się na sprawach technicznych i dlatego wydaje mi się że nie możesz zrozumieć mojego działania.
Tak gwoli wyjaśnienia:
Wątek, który zniknął dotyczył i miał dotyczyć różnego rodzaju spotkań towarzyskich lub TTow odbywających się w ramach soccerproject - dlatego został przeniesiony do działu "Mecze towarzyskie i puchary" gdzie tak na prawdę powinien znaleźć się od samego początku - tam powinieneś go założyć.
Część wydzielona - z całym szacunkiem nie była niczym związana z soccerproject i dlatego została oddzielona i umieszczona w dziale "Ogólna dyskusja". Są to jak raczyłeś zauważyć rzeczy i informacje dotyczące kluby LECH POZNAŃ - klubu tego prawdziwego nie stworzonego przez jakiegoś menadżera w grze soccerproject.
Co do stanu osobowego tyczacego usunietego watku jak i innych watkow na SP forum....docieraja do mnie informacje ( prywatne wiadomosci) iz ludzie boją powiedziec sie cokolwiek ....bo moze to skutkowac usunieciem ich z gry....mam takie wiadomosci...ktorych na razie nie bede przedstawial...bo zawieraja personalia menagerow.Dodam rowniez iz watek zostal usuniety w momencie wysylania zaproszen do majacych wkrotce odbyc sie Mistrzostw Kibicow KKS LECH POZNAN. MISTRZOSTW KTORE SIE ODBEDA....moze w innym stanie osobowym ... bardzo znikoma... ale jednak czesc menagerow deklarujacych wczesniejszy udzial nie akceptuje zaproszen.....nie wiem dlaczego ?, ale te MISTRZOSTWA MENAGERZE WOJT SIE ODBEDĄ....
.
Jedyną znaną mi osobą, która została usunięta a dokładnie zablokowana w grze jest menadżer JacekPlatini i kolejne ekipy przez niego zakładane. Niestety z całą stanowczością muszę to stwierdzić - osoba ta została zablokowana przez rzeczy wypisywane przez Nią w wiadomościach prywatnych bezpośrednio w grze, po zablokowaniu konta na forum, gdzie też wypisywał rzeczy niezgodne z regulaminem.
Osoby, które działały niezgodnie z regulaminem na forum, jedyną karę jaką mogą ponieś to zablokowanie ich konta tylko na forum. Tak, że nikt nie powinien bać się pisać na forum, oczywiście jeżeli będzie to zgodne z regulaminem :lol:, a jeżeli ktoś do Ciebie prywatnie tak pisze to może ma coś na sumieniu? - pewno nie zastanawiałeś się nad tym :mrgreen:
Co do Mistrzostw - to mam nadzieję że się odbędą - sam zresztą deklarowałem swój udział. Co do akceptacji przez część menadżerów - niestety nie znam powodów ich braku akceptacji - i na dodatek napiszę - że do nikogo nic nie pisałem, bo po pierwsze nie znam listy menadżerów, którzy się zadeklarowali, a po drugie nie mam najmniejszego powodu aby komukolwiek cokolwiek czy to sugerować - czy też zmuszać do rezygnacji z czegokolwiek. Jeżeli to sugerujesz w swojej wypowiedzi - to muszę Cię zmartwić. :lol: ale niestety nie mam takiej władzy :P.

Kolejna rzecz. Temat wydzielony oczywiście zostanie zablokowany jeżeli tak uważasz - ale niestety w ten sposób sam blokujesz możliwości wypowiadania się ludzi w tym temacie i ograniczasz możliwości wypowiedzi - mam nadzieję że nie robisz tego specjalnie :oops: . Co do osoby, która założyła ten temat - to niestety musisz Ty nim pozostać - ponieważ pierwszy post, od którego nastąpił podział głównego tematu, nastąpił od Twojego postu i forum w ten sposób traktuje wydzielenia - osoba, która posiada pierwszy post w temacie automatycznie staje się założycielem tematu.


No i najważniejsza rzecz:
Dostałem wiadomość od menadżera Prince88:
The post you mention (10:20 - post: test 2), I've made those topics, tried to merge them, looking for an answer for kennyanu, as I had not merged two topics before. There was nothing else in those topics.
Wynika z niej że on również nie usuwał tego tematu - tak więc raczej nie dojdziemy do pierwotnej informacji - straciliśmy przez to bardzo ważną rzecz i jest to przynajmniej dla mnie bolesna strata.
Jedynie co mogę teraz zaproponować to utworzenie na nowo tematu związanego z sympatykami Lecha Poznań i przyklejenie go do forum, w ten sposób nie będzie możliwe aby zniknął bez jakiejkolwiek ingerencji - cokolwiek się wydarzy, to zostanie adnotacja w logach forum.

Zastanawiam sie dlaczego jesli powinien znalezc sie w innym dziale nie zostal tam przeniesiony automatycznie od samego poczatku swego istninia ?.Dlaczego przenosi sie go gdy zbliza sie akurat termin rozpoczecia awizowanego wlasnie w tym watku turnieju.
Cenzura tego watku uswiadamia mnie w jednym przekonaniu iz poraz kolejny menagerowie MieszkoGeo i union nie maja prawa do pelnego wyrazania swego zdania.Przypomne tylko iz watek Mieszka zostal usuniety,moj zablokowany no i teraz nad czym... ublowewasz ....znikl watek poswiecony wlasnie sympatykom KKS LECH POZNAN.....wydaje mi sie iz za duzo przypadkow .....nie rozumiem rowniez nazwy ktora nadales zalozonemu watkowi
Liga Polska (oryginal).......tworzysz watek ,nadajesz mu nazwe ktora Tobie odpowiada i lansujesz go moim nickiem ?....bez jakiejkolwiek akceptacji z mej strony ?.....jak to nazwiesz ?
Odnosnie wypowiedzi ....podalem tylko przyklad jak ludzie postrzegaja tutaj swobode slowa....nie wiem czy ta osoba ktora podjela ten problem ma cokolwiek na sumieniu i nie interesuje mnie to....
No i najwazniejsze temat znika z watku prowadzonego przez sympatykow Lecha i nijak nie mozna dociec kto za tym stoi ?.....panie WojT ...nie przekonal mnie pan swymi argumentami i jakos panu nie ufam....
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

No to gwoli zaufania. Wątek usunąć mogą :
  1. Grupa Administatorzy - nie wiem czy w logach będzie widniał jakikolwiek wpis
  2. Grupa Moderatorzy - tu w logach będzie informacja o usunięcia wątku - co widać na wykazie, który pokazałem
  3. osoba, która założyła wątek - brak wpisu w logach
Jest jeszcze jedna rzecz, w której znika wątek - to że od ostatniego wpisu upływa określony czas - na tym forum chyba ok. 60 dni po których wątki zostają automatycznie usunięte.
Tak więc widzisz, że podejrzani mogą być Administratorzy lub założyciel wątku - pozwolisz że zostawię to bez komentarza.

Co do usunięcia wątku MieszkoGeo i zablokowania twojego - zaczynasz coś za bardzo wierzyć w teorię spiskową - te rzeczy nic nie mają wspólnego z wątkiem, który zniknął i nikt oprócz chyba tylko ciebie w to nie wierzy.
Co do cenzury - dla udowodnienia Ci że tak nie jest przypomnę Ci tylko wątek z pytaniem do MieszkoGeo i uniona, gdzie mieliście pełne prawo do swoich wypowiedzi i nikt Wam ich nie cenzurował - co próbujesz nam wmówić.
Co do tytułu wątku - po prostu inny nie wpadł mi na myśl - a jeżeli możesz zaproponować inny - to chętnie go zmienię - zresztą ty jako założyciel też śmiało możesz to zrobić - jak również usunąć cały wątek.
Odnośnie wypowiedzi - ty podałeś przykład - ja Ci dałem odpowiedź - czy coś jest tu niezrozumiałe ?
Co do terminu przeniesienia - wybacz mi ale to był chyba najlepszy termin do przeniesienia - jak rozpocząłeś wątek to nie wiedziałem co będzie w nim zawierane, później prowadziliśmy dyskusję i jakbym wtedy coś takiego zrobił - to byłby kolejny powód do twojego niezadowolenia i wytykania tego. A teraz zakończyły się jedne rozgrywki, zaczęły się przygotowania do następnych - więc to jest ten termin, w którym można bezboleśnie przenieś bez żadnych późniejszych poszukiwań - logiczne i jasne ?
Zniknięcie tematu - chyba wyjaśnienia podałem wyżej.

Na koniec więc proszę - przestań wietrzyć jakiś sensacji - nie znam prawdziwego powodu zniknięcia tego wątku, staram się go wyjaśnić a obecnie mogę tylko zaproponować założenie nowego wraz z jego przyklejeniem.
Podaję link: założony i przyklejony aby przez przypadek nic więcej nie zniknęło. Mam nadzieję że skorzystacie z tego.

I na koniec mam wielką prośbę do Ciebie - zacznij wreszcie używać polskich liter, bo wiesz co sądzę o takim sposobie pisania i proszę bez tłumaczenia że to emocje.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

WojT wrote:No to gwoli zaufania. Wątek usunąć mogą :
  1. Grupa Administatorzy - nie wiem czy w logach będzie widniał jakikolwiek wpis
  2. Grupa Moderatorzy - tu w logach będzie informacja o usunięcia wątku - co widać na wykazie, który pokazałem
  3. osoba, która założyła wątek - brak wpisu w logach
Jest jeszcze jedna rzecz, w której znika wątek - to że od ostatniego wpisu upływa określony czas - na tym forum chyba ok. 60 dni po których wątki zostają automatycznie usunięte.
Tak więc widzisz, że podejrzani mogą być Administratorzy lub założyciel wątku - pozwolisz że zostawię to bez komentarza.

Co do usunięcia wątku MieszkoGeo i zablokowania twojego - zaczynasz coś za bardzo wierzyć w teorię spiskową - te rzeczy nic nie mają wspólnego z wątkiem, który zniknął i nikt oprócz chyba tylko ciebie w to nie wierzy.
Co do cenzury - dla udowodnienia Ci że tak nie jest przypomnę Ci tylko wątek z pytaniem do MieszkoGeo i uniona, gdzie mieliście pełne prawo do swoich wypowiedzi i nikt Wam ich nie cenzurował - co próbujesz nam wmówić.
Co do tytułu wątku - po prostu inny nie wpadł mi na myśl - a jeżeli możesz zaproponować inny - to chętnie go zmienię - zresztą ty jako założyciel też śmiało możesz to zrobić - jak również usunąć cały wątek.
Odnośnie wypowiedzi - ty podałeś przykład - ja Ci dałem odpowiedź - czy coś jest tu niezrozumiałe ?
Co do terminu przeniesienia - wybacz mi ale to był chyba najlepszy termin do przeniesienia - jak rozpocząłeś wątek to nie wiedziałem co będzie w nim zawierane, później prowadziliśmy dyskusję i jakbym wtedy coś takiego zrobił - to byłby kolejny powód do twojego niezadowolenia i wytykania tego. A teraz zakończyły się jedne rozgrywki, zaczęły się przygotowania do następnych - więc to jest ten termin, w którym można bezboleśnie przenieś bez żadnych późniejszych poszukiwań - logiczne i jasne ?
Zniknięcie tematu - chyba wyjaśnienia podałem wyżej.

Na koniec więc proszę - przestań wietrzyć jakiś sensacji - nie znam prawdziwego powodu zniknięcia tego wątku, staram się go wyjaśnić a obecnie mogę tylko zaproponować założenie nowego wraz z jego przyklejeniem.
Podaję link: założony i przyklejony aby przez przypadek nic więcej nie zniknęło. Mam nadzieję że skorzystacie z tego.

I na koniec mam wielką prośbę do Ciebie - zacznij wreszcie używać polskich liter, bo wiesz co sądzę o takim sposobie pisania i proszę bez tłumaczenia że to emocje.

...nie no teraz to już kompletnie przegiołeś....probujesz insynuować iż JA USUNOŁEM SWÓJ WĄTEK......!!!!...brak mi słów by okreslić to co napisałeś .... poinstruj mnie w którym miejscu mogę usunąć cały wątek...nie jestem stałym bywalcem jakichkolwiek forów dyskusyjnych i niestety nie znam sie na tym....
Odnosnie stosowanych praktyk wobec założonych przez nas wątków.....każdy z nich w jakiś sposób przeszkadzał moderatorom....co za tym idzie ma nieufność jest jak najbardziej uzasadniona....
-"znicz" -usunięty
-"O Honorze i nie tylko" -usunięty
-"blokujący moderator" -zablokowany,usunięty
-"regulaminowy prowadzący" -zablokowany
-"Dla sympatyków Lecha"-ingerencja w tekst,przeniesiony,usunięty
więcej wątków przez MieszkaGeo i mnie nie było otwieranych a więc każdy w jakis sposob przeszkadzała moderatorom.
Czyż cenzurą nie jest ingerowanie w czyjeś wpisy...nie miałbym nic przeciwko temu jeśli zwróciłbyś sie z pytaniem ...odnosnie założenia nowego wątku z przeniesieniem części wpisów z wątku "Dla sympatyków Lecha" to napewno
byłoby najtrafniejszą decyzją .
Odnośnie przeniesienia wątku- jak zapewne Wiesz zawierał on instrukcje dotyczące potencjalnych uczestników organizowanego turnieju z informacją odnośnie wpisywania swych kandydatur co miało na celu niepotrzebną korespondencje w prywatnych wiadomościach , jak rownież jak już pisałem "dyskusja ogólna" odwiedzana jest nieporównywalnie częściej niz
" turnieje towarzyskie"....mowa tutaj o obecnych menagerach jak również przyszłych a więc forma zaznajomienia się z tym wątkiem jest o wiele większa....i proszę nie tłumaczyc faktu przeniesienia go jakomkolwiek błędną lokalizacją .... a tak między nami na "Dyskusji ogólnej" znajduje sie wiele wątków które powinny zmienić lokalizacje
http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&t=138792
http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&t=140341
http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&t=140518
http://forum.soccerproject.com/viewtopi ... 9&t=140609
Zapewne nie miałeś czasu by to zauważyć...lub przymkłes oko...
Reasumując komuś bardzo zależy byśmy nie zaistnieli na forum...tylko komu ? ... i daczego ?...
abcd-ultras union
___________________
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”