LECH

Moderators: Moderator, Polish Moderators

WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Ja nie przegiąłem :lol: - tylko pokazuję że nie tylko My moderatorzy możemy usunąć wątek, a po drugie, przecież Twoje słowa można zrozumieć że ja specjalnie go usunąłem - więc teraz może wiesz jak może się czuć człowiek bezpodstawnie oskarżony. :P
Co do znicza - wybacz ale tytuł wątka "[*]" nic nie mówi, a na dodatek jest sprzeczny z regulaminem - jakby było napisane coś innego to pewno nie było by afery.
Ingerencja w tekst w "Dla sympatyków Lecha" - poprawienie na polskie litery to poważna ingerencja i tu muszę Ci przyznać rację - klękam przed Tobą i biję pokłony. :oops:
Przeniesione zostały wpisy dotyczące typowania Mistrza Polski i zdobywcę Pucharu polski - więc przestań być tak szczegółowy i zastanów się troszeczkę nad tym co wcześniej pisałem.
Usunięcie wątku - tu niestety nie znam powodu dlaczego ten wątek zniknął - staram się go wyjaśnić i twoje niestety próby udowodnienia Mi że to moja wina przeszkadza mi w tym niezmiernie.

I na koniec odpowiedź na temat poruszonych przez Ciebie wątków.
Jeżeli nie widzisz różnicy między wątkiem "Dla sympatyków LECHA POZNAŃ", czy "Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowych" a tymi przez Ciebie wskazanymi, to wybacz ale coś co maksymalnie liczy 5 postów, a przeważnie 2 od minimum 15 (jedna strona), w tym przypadku było znacznie więcej - to rzeczywiście nie znasz się na tym i nawet nie próbujesz zrozumieć i pozwolisz że nie napiszę nic więcej na ten temat - bo szkoda słów i niepotrzebnej potem pyskówki. :mrgreen:
A co do nieufności - masz pełne prawo do swoich odczuć - tylko nie staraj się rzucać niesprawdzonych rzeczy bo łatwo kogoś obrazić i zniszczyć a trudniej przeprosić i cofnąć niesłuszne oskarżenia.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

Zadam Ci jeszcze raz to samo pytanie ?....jak ja mogę usunąć cały wątek ?....majacy kilkadziesiąt wpisów ?
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Przecież doskonale wiesz jak, ale gwoli wyjaśnienia: na dole przy poście widnieje znaczek "x" widzą go tylko właściciele danego posta - klikając na niego usuwa się wpis - a właściciel 1 posta w ten sposób może usunąć cały temat.
Np. wczoraj, 01:56 użytkownik union usunął post w temacie "Lech"
A co do wątków:
union IP ............. 05 maja 2010, 19:23 Usunięto wątek » III liga GR B Zobacz forum
Jak się przypatrzysz logom, które tu zamieściłem - to widnieje tam ten wpis.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

WojT wrote:Przecież doskonale wiesz jak, ale gwoli wyjaśnienia: na dole przy poście widnieje znaczek "x" widzą go tylko właściciele danego posta - klikając na niego usuwa się wpis - a właściciel 1 posta w ten sposób może usunąć cały temat.
Np. wczoraj, 01:56 użytkownik union usunął post w temacie "Lech"
A co do wątków:
union 83.238.192.158 05 maja 2010, 19:23 Usunięto wątek » III liga GR B Zobacz forum
Jak się przypatrzysz logom, które tu zamieściłem - to widnieje tam ten wpis.

zaznaczyłem wyraznie nie pojedynczy wpis lecz wątek który liczy kilkadziesiąt wpisów... od razu wytlumacze zaistniałą sytuację by nie bylo niedomówien błędnie wpisałem wynik i dlatego usunąłem post i pewnie dlatego znikł wątek...dokładnie tak jak piszesz powyżej.....więc nie zbaczaj z meritum sprawy.....i na koniec podstawowe pytanie robisz cokolwiek by dowiedzieć sie kto zlikwidował wątek " Dla sympatyków Lecha" ?.....
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

Widzę że w ogóle nie czytasz postów, które tu zamieszczam - dlatego potem są niedomówienia.
Popatrz na odp. moderatora Pierce89, którą tu zamieściłem, a oprócz tego wysłałem pytanie do Administratorów, czy jest szansa przywrócić ten temat z jakiegoś archiwum - pewno coś się straci - ale może większość rzeczy uda się przywrócić.
I dla wyjaśnienia - jeżeli dostanę odpowiedź odmowną - to niestety raczej nic się nie będzie dało więcej zrobić.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

WojT wrote:Ja nie przegiąłem :lol: - tylko pokazuję że nie tylko My moderatorzy możemy usunąć wątek, a po drugie, przecież Twoje słowa można zrozumieć że ja specjalnie go usunąłem - więc teraz może wiesz jak może się czuć człowiek bezpodstawnie oskarżony. :P
Co do znicza - wybacz ale tytuł wątka "[*]" nic nie mówi, a na dodatek jest sprzeczny z regulaminem - jakby było napisane coś innego to pewno nie było by afery.
Ingerencja w tekst w "Dla sympatyków Lecha" - poprawienie na polskie litery to poważna ingerencja i tu muszę Ci przyznać rację - klękam przed Tobą i biję pokłony. :oops:
Przeniesione zostały wpisy dotyczące typowania Mistrza Polski i zdobywcę Pucharu polski - więc przestań być tak szczegółowy i zastanów się troszeczkę nad tym co wcześniej pisałem.
Usunięcie wątku - tu niestety nie znam powodu dlaczego ten wątek zniknął - staram się go wyjaśnić i twoje niestety próby udowodnienia Mi że to moja wina przeszkadza mi w tym niezmiernie.

I na koniec odpowiedź na temat poruszonych przez Ciebie wątków.
Jeżeli nie widzisz różnicy między wątkiem "Dla sympatyków LECHA POZNAŃ", czy "Liga polska (oryginał) i dyskusja na temat drużyn ligowych" a tymi przez Ciebie wskazanymi, to wybacz ale coś co maksymalnie liczy 5 postów, a przeważnie 2 od minimum 15 (jedna strona), w tym przypadku było znacznie więcej - to rzeczywiście nie znasz się na tym i nawet nie próbujesz zrozumieć i pozwolisz że nie napiszę nic więcej na ten temat - bo szkoda słów i niepotrzebnej potem pyskówki. :mrgreen:
A co do nieufności - masz pełne prawo do swoich odczuć - tylko nie staraj się rzucać niesprawdzonych rzeczy bo łatwo kogoś obrazić i zniszczyć a trudniej przeprosić i cofnąć niesłuszne oskarżenia.

Odnośnie wątków przytoczonych co za różnica czy wątek liczy 2,5,czy 50 wpisów jeśli według Ciebie znajduje się w błędnej loklaizacji ?...czyż to nie wybiórcza interpretacja Twych własnych zasad ?...PEWNIE główna przyczyna to autorzy tych wątków...wszak wątek Mieszka liczył też dwa wpisy i każdy doskonale wiedział o co chodzi chyba że masz użytkowników forum za idiotów....potęgujesz we mnie to co Tobie nakreśliłem ...potęgujesz swymi wypowiedziami nieufność...jesteś strasznie tolerancyjny dla pewnej grupy osób i strasznie regulaminowy dla innych i dlatego nie dziwię sie że ludzie nie chcą pisać na tym forum widząc tak absurdalne tłumaczenie....
abcd-ultras union
___________________
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

WojT wrote:Widzę że w ogóle nie czytasz postów, które tu zamieszczam - dlatego potem są niedomówienia.
Popatrz na odp. moderatora Pierce89, którą tu zamieściłem, a oprócz tego wysłałem pytanie do Administratorów, czy jest szansa przywrócić ten temat z jakiegoś archiwum - pewno coś się straci - ale może większość rzeczy uda się przywrócić.
I dla wyjaśnienia - jeżeli dostanę odpowiedź odmowną - to niestety raczej nic się nie będzie dało więcej zrobić.



jakoś nigdzie nie mogę doszukać sie odp MODERATORA PIERCE 89...pewnie niedokładnie podajesz niektóre info ...dlatego potem niedomówienia...
a teraz coś na co pozwoliłeś sobie bez jakiejkolwiek zgody z mej strony...Kto dał Ci prawo upubliczniania mego nr IP ?
Jak doskonale zdajesz sobie sprawe nr IP objęty jest Ochroną Danych Osobowych ujawnianie tego nr jest w świetle prawa
karane.Upublicznienie nr IP może nastąpić tylko i wyłącznie za zgodą właściciela tego nr.Ja nigdzie i nikomu takiej zgody nie wyrażałem.Dlaczego więc upubliczniłeś me dane bez mej wiedzy ? Jak zapewne doskonale zdajesz sobie sprawe po nr IP można dowiedzieć sie wiele na temat danej osoby.Czy kompetencje moderatora forum są aż tak wielkie iż pozwalają ingerować komukolwiek w prywatne życie uczestnika wirtualnej gry ? Swym występkiem naraziłeś mą osobę na inwigilację w me życie prywatne ,czego niestety nie będę tolerował.Tak lekkomyślne , beztroskie zachowanie dyskredytuje Twą osobę w roli moderatora forum, jak i zapewne uczestnika gry nadużywającego swych kompetencji , brak jakiejkolwiek dyskrecji jest złamaniem regulaminów nie tylko moderatora forum wirtualnej gry ale przede wszystkim, złamaniem prawa. Naraziłeś taki czynem wiele osób na nieprzyjemności i być może różnorakie konsekwencje.Jak naszkicowałeś swą osobę i wzbudziłeś zaufanie uczestników tej gry jak i forum SP szastając prywatnymi danymi objętymi ochroną ? Komu ,gdzie i kiedy podałeś jeszcze mój nr IP ? Twa osoba w świetle przedstawionych faktów jest osobą niekompetętną do sprawowania tej funkcji .Nie panujesz na tym forum nad niczym ,czepiasz sie błachostek sam łamiąc jakiekolwiek normy. Tendencyjność zachowań wobec jednych kosztem drugich bije aż nadto w oczy, dlatego zapewne takie a nie inne zachowania osób które być może chętnie uczestniczyłyby w życiu forum.
Nie chcę robić Tobie nieprzyjemności, nie chcę informować o tym zaistniałym fakcie osoby mające nadzór nad Tobą w tej grze odnośnie moderatora jak również mający realny wymiar...Decyzję odnośnie Twej osoby pozostawię Tobie samemu.Mam nadzieje iż dojdzieśz do odpowiednich wniosków wobec swych zachowań i podejmiesz odpowiednie kroki.Zważywszy na ostatnie zajścia odnośnie usuwania wątków zapewne ucieszy :) Cię fakt iż całą naszą dyskusje w wątku "LECH" pozwoliłem sobie skopiować.
Ot tak dla pełnego komfortu Twego :) i mego... i na wszelki wypadek gdybym zakonczył nie z własnej woli grę na SP...:)
Mam oczywiście nadzieje iż wątek " Dla sympatyków Lecha Poznań " da się odtworzyć w pełnej formie i treści i dowiemy sie kto go z tego forum usunął i dlaczego.


http://www.giodo.gov.pl/319/id_art/2258/j/pl/
http://www.giodo.gov.pl/1520001/id_art/3133/j/pl/

SEMPER FIDELIS LP !!!! :)

ps
Pewnie cieszysz sie tak jak ja z wczorajszych rezultatów w ekstraklasie:)....chociaż spotkałem się już z opiniami iż zdarzyły sie cuda...co o tym sądzisz ? :)...cuda to były w 1993 r...no nie ? :)...no i jaka wielka niesprawiedliwość wobec Lecha...pewnie to sobotnia gorycz odbija sie jeszcze czkawką :)...być może za kilka dni gorycz będzie jeszcze większa dla jednych...dla drugich niekoniecznie :)
abcd-ultras union
___________________
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

No to niedokładnie czytasz :P . Tak dla zwrócenia dokładniejszej twoje uwagi - przejrzyj jeszcze raz post 12 w kolei (na pierwszej stronie), dokładniej zaczyna się od tekstu:

Code: Select all

No i najważniejsza rzecz:
Dostałem wiadomość od menadżera Prince88:
Co do upublicznienia IP - masz rację, przepraszam, już usunąłem.
Wybacz ale nie będę komentował tekstu wypisanego przez ciebie pod upublicznieniem IP - wcześniej ci nie przeszkadzało - reakcja nastąpiła jak pokazałem, że chyba specjalnie nie piszesz prawdy.

Co do nieprzyjemności - możesz śmiało informować osoby mające nadzór nad moją pracą jako moderator - masz nawet pełne prawo do tego, jeżeli masz jakieś zarzuty - nie jestem nieomylny i potrafię przyznać się do błędów.
Ot tak dla pełnego komfortu Twego :) i mego... i na wszelki wypadek gdybym zakonczył nie z własnej woli grę na SP...:)
Kolejny wpis którym udowadniasz że nie czytasz postów, lub czytasz to co chcesz przeczytać - ehhh.

Za wszelką cenę chcesz mnie oczernić - a rób sobie co chcesz - jest to moja ostatnia odpowiedź na jakikolwiek twój wpis - nie mam zamiaru z tobą po raz kolejny polemizować - nawet w takiej sprawie nie potrafisz, nie chcesz być obiektywny lub co gorsza robisz to z pełną premedytacją - bo tak to odbieram. Najważniejszy jesteś ty i twoje zdanie. Za wszelką cenę chcesz udowodnić że to Ja lub pearljammer specjalnie - na złość tobie i innym usunęliśmy wątek.
Pewno masz rację - przyznaję się bez bicia :) wziąłem tipeks i specjalnie zmazałem cały temat aby nikt go więcej nie widział.

A wracając do wtorkowych meczy Ekstraklasy :) cuda się zdarzyły :) ale tym razem bardzo szczęśliwe :). Jeżeli chodzi o mecz Ruchu z Lechem - to sam przyznasz, że zarówno Lech jak i Ruch pokazały kawałek dobrej piłki i ciężko było by przewidzieć, kto wygra - szczególnie że Ruch miał więcej pewniejszych sytuacji na strzelenie bramki - ale jak to bywa niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić :). Co do meczu Cracovi z Wisłą tu ewidentnie cudowi dopomógł sędzia bo tak można tłumaczyć nieuznanie prawidłowo strzelonej bramki przez Wisłę. Tak, więc w tym sezonie Lech ma szczęście przy sobie :), tak jak w poprzednim miała Wisła.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

WojT wrote:No to niedokładnie czytasz :P . Tak dla zwrócenia dokładniejszej twoje uwagi - przejrzyj jeszcze raz post 12 w kolei (na pierwszej stronie), dokładniej zaczyna się od tekstu:

Code: Select all

No i najważniejsza rzecz:
Dostałem wiadomość od menadżera Prince88:
Co do upublicznienia IP - masz rację, przepraszam, już usunąłem.
Wybacz ale nie będę komentował tekstu wypisanego przez ciebie pod upublicznieniem IP - wcześniej ci nie przeszkadzało - reakcja nastąpiła jak pokazałem, że chyba specjalnie nie piszesz prawdy.

Co do nieprzyjemności - możesz śmiało informować osoby mające nadzór nad moją pracą jako moderator - masz nawet pełne prawo do tego, jeżeli masz jakieś zarzuty - nie jestem nieomylny i potrafię przyznać się do błędów.
Ot tak dla pełnego komfortu Twego :) i mego... i na wszelki wypadek gdybym zakonczył nie z własnej woli grę na SP...:)
Kolejny wpis którym udowadniasz że nie czytasz postów, lub czytasz to co chcesz przeczytać - ehhh.

Za wszelką cenę chcesz mnie oczernić - a rób sobie co chcesz - jest to moja ostatnia odpowiedź na jakikolwiek twój wpis - nie mam zamiaru z tobą po raz kolejny polemizować - nawet w takiej sprawie nie potrafisz, nie chcesz być obiektywny lub co gorsza robisz to z pełną premedytacją - bo tak to odbieram. Najważniejszy jesteś ty i twoje zdanie. Za wszelką cenę chcesz udowodnić że to Ja lub pearljammer specjalnie - na złość tobie i innym usunęliśmy wątek.
Pewno masz rację - przyznaję się bez bicia :) wziąłem tipeks i specjalnie zmazałem cały temat aby nikt go więcej nie widział.

A wracając do wtorkowych meczy Ekstraklasy :) cuda się zdarzyły :) ale tym razem bardzo szczęśliwe :). Jeżeli chodzi o mecz Ruchu z Lechem - to sam przyznasz, że zarówno Lech jak i Ruch pokazały kawałek dobrej piłki i ciężko było by przewidzieć, kto wygra - szczególnie że Ruch miał więcej pewniejszych sytuacji na strzelenie bramki - ale jak to bywa niewykorzystane sytuacje lubią się zemścić :). Co do meczu Cracovi z Wisłą tu ewidentnie cudowi dopomógł sędzia bo tak można tłumaczyć nieuznanie prawidłowo strzelonej bramki przez Wisłę. Tak, więc w tym sezonie Lech ma szczęście przy sobie :), tak jak w poprzednim miała Wisła.

Widzę że w ogóle nie czytasz postów, które tu zamieszczam - dlatego potem są niedomówienia.
Popatrz na odp. moderatora Pierce89, którą tu zamieściłem, a oprócz tego wysłałem pytanie do Administratorów, czy jest szansa przywrócić ten temat z jakiegoś archiwum - pewno coś się straci - ale może większość rzeczy uda się przywrócić.
I dla wyjaśnienia - jeżeli dostanę odpowiedź odmowną - to niestety raczej nic się nie będzie dało więcej zrobić.

_________________
Team: Real Jaworzno

ty nie wiesz co piszesz ...i jeszcze masz pretensje dla tych którzy odbierają to co napisałeś.......gdzie masz moderatora PIERCE 89 ?.....CHYBA MASZ JAKIES HALUCYNACJE ....LUB ZNÓW CIĘ ZAĆMIŁO JAK JUŻ GDZIEŚ WSPOMINAŁEŚ....
Przepraszasz ?.....tyle czasu widniały wpisy a ty tylko przepraszasz oczerniając mnie o kłamstwa ....jakie ? z czym skłamałem ?....Kim ty jesteś ?Złamałeś prawo do Ochrony MEJ PRYWATNOŚCI....nie nadajesz się do prowadzenia FORUM czy ty nie rozumiesz co zrobiłeś...ile ludzi naraziłeś .... ? Taki występek nazywasz błędem .... ? Kto ma jeszcze moje IP ? Gdzie je jeszcze upubliczniłeś ? Dalej chcesz prowadzić forum będąc tak lekkomyślną i nieodpowiedzialną osobą....takich ludzi należy odsuwać od jakichkolwiek danych.MOJE IP CIĄGLE WIDNIEJE NA FORUM !!!!....ZNÓW ZROBIŁEŚ BŁĄD !!!!...ILE ICH JESZCZE ZROBISZ !!!!....Pouczasz wszystkich jakimś wirtualnym regulaminem sam nie stosując się do niego, a nie respektujesz prawa, nie znasz wielki komputerowcu podstawowych prawideł obowiązujacych w sieci ? Ja chcę cię oczernić ?...to że bronię swej PRYWATNOSCI NAZYWASZ OCZERNIANIEM CIEBIE....JESTES BEZCZELNY.Rozumiesz to.. obrzucił byś błotem każdego by tylko wyidealizować swą osobę.Pytam się jakie konkretne kroki podjąłeś by dowiedzieć się KTO I DLACZEGO usunął wątek " Dla sympatyków Lecha Poznań"czekam na wyjaśnienie z twej strony do jutra...jesteś od tego moderatorze ? by informować na bierząco co stało się z wątkiem forumowiczów....jestem ciekaw jakim sposobem moderator PRINCE 88 GRZEBAŁ przy naszym forum testując cokolwiek przy przynoszeniu postów i usuwaniu wątku i dlaczego akurat przy tym...wyjasnij to !...
Od tego tutaj jesteś.Nie mam najmniejszej przyjemności polemizować z tobą na jakiekolwiek inne tematy i nie będę polemizował ale sprawę usunięcia wątku wyjaśnisz....czy to ci się podoba czy nie.... i podasz tego który go usunął !Tak samo jak zablokujesz wątek który utworzyłeś podając jako autora mnie , kolejne nieposzanowanie mej osoby i otworzysz jak przyjdzie na to czas lub zamkniesz całkowicie temat jeśli tego zechcę. Chcesz by istniał zmień autora I mam gdzieś że nie można tego zrobić...rozumiesz to ? Trzeba myśleć co się robi. Miałem nadzieje że podejdziesz do swego błędu z normalnym ludzkim zachowaniem i wszystko rozejdzie się po kościach...a ty jeszcze próbujesz tutaj insynuować mi że coś robię z premedytacją , że kłamię,oczerniam...Tego już za wiele...jesteś tłumaczem będziesz więc tłumaczył czy tego chcesz czy nie, pózniej prześlesz to co przetłumaczyles mnie a ja już wiem co z tym zrobię...nie szanujesz tutaj nikogo ! (podawać przykłady ?)....no może z małą grupką wzajemnej adoracji ........nie licz więc na szacunek ....chciałem załatwić to po ludzku ale jak nie chcesz ...trudno...i zastrzegam teraz już bez jakichkolwiek skrupułów iż jeśli zajdzie taka potrzeba będę konsekwentny w tym co mówię chyba z opłakanymi skutkami dla ciebie jeśli nie tu ..to na pewno w realnej rzeczywistości w sposób zgodny z prawem realnym a nie wirtualnej gry.

Nie chciałem tego ale swą wypowiedzią do tego doprowadzasz ....czekam na twą decyzję do godziny 23 dnia dzisiejszego.
Przemysl to co napisałem i zacznij SZANOWAĆ LUDZI
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

union przeginasz, Wojt nie ma takiego obowiazku szukac osoby ktora usunela temat, nie mial obowiazku pokazywac publicznie kto w ostatnim czasie edytowal forum, choc to zrobil, wiec troche przystopuj bo za bardzo sie zagalopowales...co do zamykania tematu kiedy Ty zechcesz, znow sie zagalopowales, nie jestes po tej stronie, zamkniety moze zostac wtedy kiedy ktos z nas uzna to za sluszne, nie Ty...i nikt nie musi nic tu robic bo Ty tak chcesz, juz Ci kiedys napisalem, jesli masz problem i nie zostal rozwiazany przez nas zglos go wyzej i tyle...
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:union przeginasz, Wojt nie ma takiego obowiazku szukac osoby ktora usunela temat, nie mial obowiazku pokazywac publicznie kto w ostatnim czasie edytowal forum, choc to zrobil, wiec troche przystopuj bo za bardzo sie zagalopowales...co do zamykania tematu kiedy Ty zechcesz, znow sie zagalopowales, nie jestes po tej stronie, zamkniety moze zostac wtedy kiedy ktos z nas uzna to za sluszne, nie Ty...i nikt nie musi nic tu robic bo Ty tak chcesz, juz Ci kiedys napisalem, jesli masz problem i nie zostal rozwiazany przez nas zglos go wyzej i tyle...

przeginam z czym ?...z Tym iż ktoś narusza moją prywatność ?.... z tym iż ktoś otwiera wątek przypisując mi jego autorstwo ?...(chce otwierac niech otwiera nowy lecz niech lansuje go swym nickiem nie moim....rozumiesz i nie interesuje mnie to że nie można tego zrobić... proste.. )z tym że niknie wątek i moderator nie wie kto go usunął chociaż widnieje odpowiednia adnotacja ?...z tym iż ktoś posądza mnie o kłamstwa, premedytacje, oczernianie ...w świetle przedstawionych faktów ? jakim..k...a prawem ....to że jest moderatorem nie zobowiązuje go do takich praktyk ...a jakie TWYM ZDANIEM wojt ma obowiązki...?...ciekaw jestem czy teraz zwróci uwagę na twą pisownię :) ?...czy przymknie oko....po jakiej stronie niby nie jestem bo nie rozumiem....jestem gorszy niż Ty ,lepszy ?...po dobrej ,złej ?...wytłumacz mi jaką stronę reprezentujesz Ty a jaką ja i czym się różni bo chyba nie tym iż mamy tutaj równe prawa czy może się mylę ?...


a tak odbiegając od tematu to którą piosenkę Pearl Jam polecasz " Rearviewmirror" czy "Dissident" ...która lepsza ?
nie znam zbyt dobrze ich twórczosci więc może coś polecisz :)
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

od tego co Ci Wojt zrobil lub nie zrobil masz pw, o strone chodzilo mi, ze to my jestesmy moderatorami i my bedziemy decydowac kiedy cos usunac, kiedy do kogos napisac, Wojt i tak stara sie cos dowiedziec, a Ty jeszcze na niego naskakujesz, masz problem to wyjasnij go na pw badz napisz wyzej, zbedne te wywody tutaj...

ps. mnie tez oczerniales razem z kolega, a nie wylewam zali na forum, wiec nie badz taki hop do przodu...


co do PJ, to obie sa swietne, ale tak odbiegajac, pewnie musisz ukrywac sie w pewnym duzym miescie przed Legionistami i udawac, ze jestes Legionista, a nie Lechita :)
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:od tego co Ci Wojt zrobil lub nie zrobil masz pw, o strone chodzilo mi, ze to my jestesmy moderatorami i my bedziemy decydowac kiedy cos usunac, kiedy do kogos napisac, Wojt i tak stara sie cos dowiedziec, a Ty jeszcze na niego naskakujesz, masz problem to wyjasnij go na pw badz napisz wyzej, zbedne te wywody tutaj...

ps. mnie tez oczerniales razem z kolega, a nie wylewam zali na forum, wiec nie badz taki hop do przodu...


co do PJ, to obie sa swietne, ale tak odbiegajac, pewnie musisz ukrywac sie w pewnym duzym miescie przed Legionistami i udawac, ze jestes Legionista, a nie Lechita :)

nie będę pisał na pw bo nie ufam mu...proste ?...nie mam nic do ukrycia...od tego jest forum i tu będę się komunikował
czym Ciebie oczerniłem ?...tym że nie mam do was zaufania ?.....
do twej drugiej opcji.....hahahhahahahaha.....rozbawiłes mnie do łez :)....ja... pewnie w odróznieniu od Ciebie...chodzę po swym pięknym mieście w mych pięknych niebiesko białych barwach...i nie wstydzę sie ich ...nie boję się się przyznawać komu kibicuję....TY pewnie masz z tym problem ....zważywszy na to komu kibicujesz....wszak galery też mają coś do powiedzenia w mieście Łodzi może nawet więcej niz inni :)....czyż nie ( skoczysz na Teofilów w swych barwach :) ?)....Po raz kolejny insynuujesz cos niezgodnego z prawdą panie moderatorze :)....i kto tu kogo oczernia ?.....Pewnie sprawdzałeś coś ...co twój koleś wystawił na tacy...jak sprawdzałes to sprawdz dobrze bo nawet w tym robisz błędy..... :)...hahhahahahahahaahah....to dopiero nr ...ciekawe czego jeszcze sie dowiem o sobie....a tak odnosnie pewnego klubu ktory przytoczyłeś....hm....wolałbym kibicować LZS SKALAGI lub nikomu...niż jemu i udawać że jestem jednym z nich.... :)....pewnie Ty byś tak zrobił mnie nie wpadło by to do głowy....LECHITĄ sie jest a nie BYWA !...ale w innym mieście pewnie jest z tym problem :) w zależnosci od dzielnicy w której sie akurat przebywa pewnie staje sie kibicem jednych by po przemieszczeniu byc drugich :)...nie mam racji ?...tak dla twej info...znam kilku kibiców jednej jak i drugiej drużyny z twego miasta ( chociaz nie wiem czy naprawde w nim mieszkasz... nie sprawdzalem)i obie strony potwierdzają to co piszę :)
i tak już dla twojego dobra :)...nie ośmieszaj sie więcej :)...bo tą insynuacją wywołasz zapewne ogromne rozbawienie...:)

ps
co do pearl jam....kiepsciutki repertuar :)....szybko zmieniają image by po jakimś czasie wracac do korzeni :)

remarks: ADSL BSA Poznan
......oto dowód na twe kłamliwe osądy :)... niech koleżka poinstruuje Cie o co chodzi..... :)
po raz kolejny moderator insynuuje nieprawdziwe wobec mnie niczym nie uzasadnione hipotezy...pozostawie to bez komentarza... :) usmiechając sie litościwie...
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

forum jest od komunikowania sie, ale nie w takich sprawach, nie ufasz Wojtowi to zglos to wyzej, lubisz nabijac posty jak widze, co do PJ, malo mnie obchodzi czy ich sluchasz czy nie, myslales, ze mnie zaboli to? hehe, nie odwracaj kota ogonem, nie musi mi ktos czegos pokazywac do czego sam mam dostep, koniec tematu, i przestan sie tu zalic, bo Wojt zrobil to, nie zrobil tamtego, bo normalny czlowiek jakby mial zastrzezenia do kogos zglosilby to gdzie trzeba, ale Ty wolisz zalic sie na forum, no tak, w koncu nie masz czego zglosic, wiec tu wyrzucasz swoje frustracje, nastepne Twoje posty beda do sciany, wiec nie wysilaj sie...
"If you hate something don't you do it too..."
WojT
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1132
Joined: Fri Apr 13, 2007 1:24 pm
Location: Jaworzno (Poland)
Contact:

Re: LECH

Post by WojT »

union wrote: ty nie wiesz co piszesz ...i jeszcze masz pretensje dla tych którzy odbierają to co napisałeś.......gdzie masz moderatora PIERCE 89 ?.....CHYBA MASZ JAKIES HALUCYNACJE ....LUB ZNÓW CIĘ ZAĆMIŁO JAK JUŻ GDZIEŚ WSPOMINAŁEŚ....
Przepraszasz ?.....tyle czasu widniały wpisy a ty tylko przepraszasz oczerniając mnie o kłamstwa ....jakie ? z czym skłamałem ?....Kim ty jesteś ?Złamałeś prawo do Ochrony MEJ PRYWATNOŚCI....nie nadajesz się do prowadzenia FORUM czy ty nie rozumiesz co zrobiłeś...ile ludzi naraziłeś .... ? Taki występek nazywasz błędem .... ? Kto ma jeszcze moje IP ? Gdzie je jeszcze upubliczniłeś ? Dalej chcesz prowadzić forum będąc tak lekkomyślną i nieodpowiedzialną osobą....takich ludzi należy odsuwać od jakichkolwiek danych.MOJE IP CIĄGLE WIDNIEJE NA FORUM !!!!....ZNÓW ZROBIŁEŚ BŁĄD !!!!...ILE ICH JESZCZE ZROBISZ !!!!....Pouczasz wszystkich jakimś wirtualnym regulaminem sam nie stosując się do niego, a nie respektujesz prawa, nie znasz wielki komputerowcu podstawowych prawideł obowiązujacych w sieci ? Ja chcę cię oczernić ?...to że bronię swej PRYWATNOSCI NAZYWASZ OCZERNIANIEM CIEBIE....JESTES BEZCZELNY.Rozumiesz to.. obrzucił byś błotem każdego by tylko wyidealizować swą osobę.Pytam się jakie konkretne kroki podjąłeś by dowiedzieć się KTO I DLACZEGO usunął wątek " Dla sympatyków Lecha Poznań"czekam na wyjaśnienie z twej strony do jutra...jesteś od tego moderatorze ? by informować na bierząco co stało się z wątkiem forumowiczów....jestem ciekaw jakim sposobem moderator PRINCE 88 GRZEBAŁ przy naszym forum testując cokolwiek przy przynoszeniu postów i usuwaniu wątku i dlaczego akurat przy tym...wyjasnij to !...
Od tego tutaj jesteś.Nie mam najmniejszej przyjemności polemizować z tobą na jakiekolwiek inne tematy i nie będę polemizował ale sprawę usunięcia wątku wyjaśnisz....czy to ci się podoba czy nie.... i podasz tego który go usunął !Tak samo jak zablokujesz wątek który utworzyłeś podając jako autora mnie , kolejne nieposzanowanie mej osoby i otworzysz jak przyjdzie na to czas lub zamkniesz całkowicie temat jeśli tego zechcę. Chcesz by istniał zmień autora I mam gdzieś że nie można tego zrobić...rozumiesz to ? Trzeba myśleć co się robi. Miałem nadzieje że podejdziesz do swego błędu z normalnym ludzkim zachowaniem i wszystko rozejdzie się po kościach...a ty jeszcze próbujesz tutaj insynuować mi że coś robię z premedytacją , że kłamię,oczerniam...Tego już za wiele...jesteś tłumaczem będziesz więc tłumaczył czy tego chcesz czy nie, pózniej prześlesz to co przetłumaczyles mnie a ja już wiem co z tym zrobię...nie szanujesz tutaj nikogo ! (podawać przykłady ?)....no może z małą grupką wzajemnej adoracji ........nie licz więc na szacunek ....chciałem załatwić to po ludzku ale jak nie chcesz ...trudno...i zastrzegam teraz już bez jakichkolwiek skrupułów iż jeśli zajdzie taka potrzeba będę konsekwentny w tym co mówię chyba z opłakanymi skutkami dla ciebie jeśli nie tu ..to na pewno w realnej rzeczywistości w sposób zgodny z prawem realnym a nie wirtualnej gry.

Nie chciałem tego ale swą wypowiedzią do tego doprowadzasz ....czekam na twą decyzję do godziny 23 dnia dzisiejszego.
Przemysl to co napisałem i zacznij SZANOWAĆ LUDZI
Tym wpisem jasno określasz swój sposób postępowania i do czego dążysz. Więc po kolei:
  1. Post nr 12 - który ci już przytaczałem a nadal nie potrafisz przeczytać - cytuję:
    No i najważniejsza rzecz:
    Dostałem wiadomość od menadżera Prince88:
    Cytuj:
    The post you mention (10:20 - post: test 2), I've made those topics, tried to merge them, looking for an answer for kennyanu, as I had not merged two topics before. There was nothing else in those topics.

    Wynika z niej że on również nie usuwał tego tematu - tak więc raczej nie dojdziemy do pierwotnej informacji - straciliśmy przez to bardzo ważną rzecz i jest to przynajmniej dla mnie bolesna strata.
    Nadal twierdzisz że nie ma tam nigdzie wyżej wymienionego moderatora ?
  2. Twoje IP nadal widnieje na forum - tak oczywiście - tylko to TY, który tak się czepiasz go upubliczniasz osobiście i z pełną premedytacją w swoim poście - więc zacznij krytykę od siebie i to TY w tym przypadku jesteś BEZCZELNY i kto tu zrobił błąd ? I który już w kolejności ?
  3. Odpowiedziałem dokładnie jakie kroki podjąłem aby wyjaśnić co się stało z tematem, jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć prostych wpisów to już nie moja wina. Twoją jedyną pomocą w próbie wyjaśnienia tego problemu jest nagonka na mnie.
  4. Dlaczego PRINCE88 - grzebał na naszym forum - bo ma do tego pełne prawo!. Znów udowadniasz że nie potrafisz czytać i czepiasz się wszystkiego bo nie jest po twojej myśli - dla twojej informacji, chociaż wątpię czy dotrze - usuwał wpisy spamera łącząc je wszystkie w jeden temat o nazwie: test 2 - ten spamer naniósł na polskim forum swoje wpisy więc automatycznie w naszych logach pokazują się takie rzeczy, a potem ten temat usunął. I jak wyraźnie widać moderator PRINCE88 nie grzebał w poszukiwanym temacie!!!.
  5. Udowodniłem Ci że potrafisz usuwać wpisy i całe wątki - co jak twierdziłeś nie umiesz. Ups wydało się :oops: Ale jestem zły i podły.
  6. Że jestem tłumaczem - tym wpisem po raz kolejny udowadniasz swoje tendencyjne zachowanie (nie będę opisywał dokładnie bo szkoda słów) - tłumaczem jestem w Soccerproject i tłumaczę tylko nowe wpisy jakie tam się pojawiają i TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z FORUM. I wybacz ale nie jestem ani tym bardziej nie mam zamiaru być twoim osobistym tłumaczem.
  7. Do tej pory szanowałem wszystkich bez wyjątku - nawet Ciebie - tym wpisem udowodniłeś że nie zasługujesz na szacunek, co do załatwienia po ludzku - żaden twój post nie potwierdza twoich słów o załatwieniu sprawy.
  8. trudno...i zastrzegam teraz już bez jakichkolwiek skrupułów iż jeśli zajdzie taka potrzeba będę konsekwentny w tym co mówię chyba z opłakanymi skutkami dla ciebie jeśli nie tu ..to na pewno w realnej rzeczywistości w sposób zgodny z prawem realnym a nie wirtualnej gry.
    Jak jesteś tak obeznany z prawem to pod jaki paragraf to podchodzi ?, może coś związanego z groźbami ?.
I na koniec - jeżeli jeszcze cokolwiek napiszesz, szkalując mnie lub kogokolwiek na tym forum możesz być pewny zgłoszenia bana na twój nick na forum - jest to ostatnie ostrzeżenie.
Skończyłem z tobą dyskusję - wszelkie informacje jeżeli je dostanę podam na PW osobie, którą szanuję.
Team: Real Jaworzno
Nick: bezimienny
Division: E.17
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”