LECH

Moderators: Moderator, Polish Moderators

union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:forum jest od komunikowania sie, ale nie w takich sprawach, nie ufasz Wojtowi to zglos to wyzej, lubisz nabijac posty jak widze, co do PJ, malo mnie obchodzi czy ich sluchasz czy nie, myslales, ze mnie zaboli to? hehe, nie odwracaj kota ogonem, nie musi mi ktos czegos pokazywac do czego sam mam dostep, koniec tematu, i przestan sie tu zalic, bo Wojt zrobil to, nie zrobil tamtego, bo normalny czlowiek jakby mial zastrzezenia do kogos zglosilby to gdzie trzeba, ale Ty wolisz zalic sie na forum, no tak, w koncu nie masz czego zglosic, wiec tu wyrzucasz swoje frustracje, nastepne Twoje posty beda do sciany, wiec nie wysilaj sie...
hm....pewnie udostepnienie mego IP to nic niezwykłego....masz racje....nie mam z Tobą o czym rozmawiać....
abcd-ultras union
___________________
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

Tym wpisem jasno określasz swój sposób postępowania i do czego dążysz. Więc po kolei:
  1. Post nr 12 - który ci już przytaczałem a nadal nie potrafisz przeczytać - cytuję:
    No i najważniejsza rzecz:
    Dostałem wiadomość od menadżera Prince88:
    Cytuj:
    The post you mention (10:20 - post: test 2), I've made those topics, tried to merge them, looking for an answer for kennyanu, as I had not merged two topics before. There was nothing else in those topics.

    Wynika z niej że on również nie usuwał tego tematu - tak więc raczej nie dojdziemy do pierwotnej informacji - straciliśmy przez to bardzo ważną rzecz i jest to przynajmniej dla mnie bolesna strata.
    Nadal twierdzisz że nie ma tam nigdzie wyżej wymienionego moderatora ?
  2. Twoje IP nadal widnieje na forum - tak oczywiście - tylko to TY, który tak się czepiasz go upubliczniasz osobiście i z pełną premedytacją w swoim poście - więc zacznij krytykę od siebie i to TY w tym przypadku jesteś BEZCZELNY i kto tu zrobił błąd ? I który już w kolejności ?
  3. Odpowiedziałem dokładnie jakie kroki podjąłem aby wyjaśnić co się stało z tematem, jeżeli nie jesteś w stanie zrozumieć prostych wpisów to już nie moja wina. Twoją jedyną pomocą w próbie wyjaśnienia tego problemu jest nagonka na mnie.
  4. Dlaczego PRINCE88 - grzebał na naszym forum - bo ma do tego pełne prawo!. Znów udowadniasz że nie potrafisz czytać i czepiasz się wszystkiego bo nie jest po twojej myśli - dla twojej informacji, chociaż wątpię czy dotrze - usuwał wpisy spamera łącząc je wszystkie w jeden temat o nazwie: test 2 - ten spamer naniósł na polskim forum swoje wpisy więc automatycznie w naszych logach pokazują się takie rzeczy, a potem ten temat usunął. I jak wyraźnie widać moderator PRINCE88 nie grzebał w poszukiwanym temacie!!!.
  5. Udowodniłem Ci że potrafisz usuwać wpisy i całe wątki - co jak twierdziłeś nie umiesz. Ups wydało się :oops: Ale jestem zły i podły.
  6. Że jestem tłumaczem - tym wpisem po raz kolejny udowadniasz swoje tendencyjne zachowanie (nie będę opisywał dokładnie bo szkoda słów) - tłumaczem jestem w Soccerproject i tłumaczę tylko nowe wpisy jakie tam się pojawiają i TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z FORUM. I wybacz ale nie jestem ani tym bardziej nie mam zamiaru być twoim osobistym tłumaczem.
  7. Do tej pory szanowałem wszystkich bez wyjątku - nawet Ciebie - tym wpisem udowodniłeś że nie zasługujesz na szacunek, co do załatwienia po ludzku - żaden twój post nie potwierdza twoich słów o załatwieniu sprawy.
  8. trudno...i zastrzegam teraz już bez jakichkolwiek skrupułów iż jeśli zajdzie taka potrzeba będę konsekwentny w tym co mówię chyba z opłakanymi skutkami dla ciebie jeśli nie tu ..to na pewno w realnej rzeczywistości w sposób zgodny z prawem realnym a nie wirtualnej gry.
    Jak jesteś tak obeznany z prawem to pod jaki paragraf to podchodzi ?, może coś związanego z groźbami ?.
I na koniec - jeżeli jeszcze cokolwiek napiszesz, szkalując mnie lub kogokolwiek na tym forum możesz być pewny zgłoszenia bana na twój nick na forum - jest to ostatnie ostrzeżenie.
Skończyłem z tobą dyskusję - wszelkie informacje jeżeli je dostanę podam na PW osobie, którą szanuję.[/quote]
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ad 1- moderator PRINCE 88 ...JEST :)....ty sugerujesz moderatora PIERCE 89... GDZIE JEST JEGO ODP ?
"Widzę że w ogóle nie czytasz postów, które tu zamieszczam - dlatego potem są niedomówienia.
Popatrz na odp. moderatora Pierce89, którą tu zamieściłem, a oprócz tego wysłałem pytanie do Administratorów, czy jest szansa przywrócić ten temat z jakiegoś archiwum - pewno coś się straci - ale może większość rzeczy uda się przywrócić.
I dla wyjaśnienia - jeżeli dostanę odpowiedź odmowną - to niestety raczej nic się nie będzie dało więcej zrobić."
ad 2-WojT napisał(a):
"Przecież doskonale wiesz jak, ale gwoli wyjaśnienia: na dole przy poście widnieje znaczek "x" widzą go tylko właściciele danego posta - klikając na niego usuwa się wpis - a właściciel 1 posta w ten sposób może usunąć cały temat.
Np. wczoraj, 01:56 użytkownik union usunął post w temacie "Lech"


Powiedz jak sam mam usunąć swoje IP jesli cytuję twą wypowiedz( jeszcze posadzisz mnie o jakies niedopuszczalne praktyki) ja nie manipuluje przy wpisach a moje IP dawno widnialo w innym miejscu...udostepniles je swą lekkomyslnoscia i nieodpowiedzialnoscia...swoj wielbląd probujesz teraz zbagatelizowac...znow probujesz obrzucic blotem sam bedac w nim umorusany ? Z premedytacją ją umiescilem :) chcac dac odpowiedz na twe pytanie ?....no coz moze za chwile stwierdzisz iż ksiezyc swieci z premedytacją i sprzysięgł się przeciwko tobie :)....cały świat z premedytacją robi menagerowi bezimienny na złosc....hm....dziwny jest ten twoj swiat :) a bezczelność jest jego tlenem...
ad 3 Zgłosiłeś i co dalej....nic nie wiem...znikł sam w sobie...normalnie cuda na polskim forum ! Kiedy coś bedzie wiadomo , mija niedlugo tydzien...
ad 4 Byłem ciekaw ...nie muszę znac sie na wszystkim... wystarczy że znam się na prawie ktore należy przestrzegac...
ad 5WojT napisał(a):
"Przecież doskonale wiesz jak, ale gwoli wyjaśnienia: na dole przy poście widnieje znaczek "x" widzą go tylko właściciele danego posta - klikając na niego usuwa się wpis - a właściciel 1 posta w ten sposób może usunąć cały temat."




"zaznaczyłem wyraznie nie pojedynczy wpis lecz wątek który liczy kilkadziesiąt wpisów... od razu wytlumacze zaistniałą sytuację by nie bylo niedomówien błędnie wpisałem wynik i dlatego usunąłem post i pewnie dlatego znikł wątek...dokładnie tak jak piszesz powyżej.....więc nie zbaczaj z meritum sprawy.....i na koniec podstawowe pytanie robisz cokolwiek by dowiedzieć sie kto zlikwidował wątek " Dla sympatyków Lecha" ?....."

oto odpowiedz na twe tendencyjne sugestie sam sobie odpowiadasz a nastepnie probujesz poraz ktory insynuowac coś pod moim adresem...widac nie potrafisz lub nie chcesz czytac dokladnie...proste ?....
ad 6 hm...cięzko byłoby skorzystac z niedyskretnego tłumacza... :)tlumacz wiec to co masz tylko tak by wszyscy byli zadowoleni...oczywiscie doskonale poradze sobie z tekstem pisanym w jezyku angielskim :)...a tak a propo jak już jestesmy przy slowie pisanym...moze cokolwiek powiesz na temat gramatyki menagera pearljammer...lubisz wytykac cos innym mam nadzieje iż sprawiedliwie wypowiesz sie na ten temat...zrozumiales co On pisze ...czy miałeś problemy ?

"I na koniec mam wielką prośbę do Ciebie - zacznij wreszcie używać polskich liter, bo wiesz co sądzę o takim sposobie pisania i proszę bez tłumaczenia że to emocje."

ad 7 "szacunek - w sensie poważanie, uszanowanie, poszanowanie, respekt, atencja, estyma, pokłon"

za wikipedią
Ty uszanowałeś mą osobe ? Bez mej wiedzy tworząc nowy watek jako autora umieszczając mnie nie pytajac o cokolwiek?...Ty uszanowales moją prywatność UPUBLICZNIAJĄC MOJE IP ?...
ad 8...hm...nie widzę zwiastunów jakiejkolwiek grozby...moze tylko unaocznienie tobie iz zlamales prawo o ktorego konsekwencjach zadecyduje sąd...to grozba?...tym iż mam zamiar bronic swych praw ktore ty naruszyles ?

"Groźba karalna
ciężar gatunkowy występek
przepis karny art. 190 § 1. KK
grożąca kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2
forma winy umyślna w zamiarze bezpośrednim
odpowiedzialność nieletnich nie
typ kwalifikowany / uprzywilejowany: nie / ściganie na wniosek pokrzywdzonego

uwagi:


Groźba karalna - przestępstwo groźby karalnej polega na grożeniu innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę jej najbliższego.

art. 190 KK § 1. stanowi: "Kto grozi innej osobie popełnieniem przestępstwa na jej szkodę lub szkodę osoby najbliższej, jeżeli groźba wzbudza w zagrożonym uzasadnioną obawę, że będzie spełniona, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2."

Groźby karalne są najczęściej formułowane słownie (bezpośrednio lub telefonicznie) lub pisemnie (listy z pogróżkami, wiadomości w formie elektronicznej). Przedmiotem gróźb są przeważnie zapowiedzi aktów przemocy, dokonanie szkód na mieniu bądź ujawnienie kompromitujących informacji (o ile takie ujawnienie naruszyłoby przepisy prawa). Czyn ma charakter umyślny.

Uzasadniona obawa zachodzi wtedy, gdy pokrzywdzony, realnie oceniający sytuację, potraktuje groźbę poważnie i uwierzy w możliwość jej realizacji. Nie stanowią przestępstwa groźby, które co prawda wywołały u pokrzywdzonego obawę, że zostaną spełnione, ale z kontekstu sytuacyjnego wynika w oczywisty sposób, że obawa ta jest bezpodstawna. Natomiast inaczej jest w wypadku, kiedy groźba nie wywołała u pokrzywdzonego obawy, możliwe niekiedy jest przypisanie sprawcy odpowiedzialności za usiłowanie. W takim przypadku znaczenie ma intencja sprawcy."

za Kodeksem Karnym

wiec czym Ci grożę ?... przestepstwem weglug pana bezimiennego jest to iz ktos instruuje go o konsekwencjach popelnionego przez niego przestepstwa :)...znow cos insynuujesz co nijak ma sie do rzeczywistosci :)...fantazja czy zlosliwosc...?...brak szacunku czy strach ?...oszczerstwo czy ucieczka?...nieznajomosc prawa nie zwalnia do jego nieprzestrzegania.
Odnosnie bana zglaszaj gdzie chcesz blokuj ,usuwaj, banuj,przenos......TO ATRYBUT SLABYCH LUDZI....tylko najpierw hahahahahah trzeba ostrzec...ale w tym wypadku radzilbym zaczac od siebie...bo jaki moze byc wiekszy powod niz ingerencja w czyjąs prywatnosc...niesprawiedliwe osady, niewlasciwe wykorzystywanie swych uprawnien, tendencyjnosc wobec jednych kosztem drugich,przymykanie oczu na lamanie regulaminow,grozby,dyskriminacja ...to ze jestes moderatorem nie zwalnia cie od przestrzegania ogolnych zasad ...na koniec jak u pewnego niedoszlego polityka :)...zabanujcie sie z drugim moderatorem wzajemnie ....hahahahhahaha....bo nie bedzie juz kogo :)...wszyscy was oczerniaja,szkaluja,klamia,robia wszystko z premedytacją :)...tylko moderator wojt..."bidula" niczemu nie jest winien...jego idylliczną postawe dostrzegaja wszyscy i nie pisza na tym forum aby czymkolwiek nie urazic :)...ilu osob tutaj pisze ?... :)...oprocz tych ktorzy podaja wyniki ?...nie potrafisz sam wplynąc na atrakcyjnosc tego forum i musisz posilkowac sie pomyslami innych :) ?LIGA POLSKA( PRAWDZIWA ,ORGINAL,ORYGINAL) :)...potrafisz dobre produkty o duzej ogladalnosci usowac na obrzeza forum bo byly lepsze od produktu ktory sam lansujesz a na ktory nie ma popytu :)...ja znalazlem dla swego produktu o ktorym pisalem na OGOLNEJ DYSKUSJI 30 sympatykow Lecha ...sposrod okolo 40 do ktorych moglem dotrzec...co utrudniles mi przeniesniem watku...ty ilu sposrod wszystkich polskich menagerow ? :)...ktore wątki ciesza sie najwieksza oglądalnoscia tam gdzie uczestniczymy razem z Mieszkiem :)...no coz...mozna nas lubic lub nienawidziec ale nie mozna byc obojetnym...to jest najwazniejsze...ty i tak tego nigdy nie zrozumiesz ...boisz sie takich ludzi no nie ?...boisz sie ludzi ktorzy mowia to co mysla ?.....boisz sie krytyki swej osoby...masz na tym punkcie jakies kompleksy ?...boisz sie sam siebie :)...usuwaj teraz szybko wszystkie nie pasujace watki,posty :)... menagera uniona....ludzie i tak maja o was wyrobione zdanie...i nie jest to zdanie najlepsze...ale ciebie to nie obchodzi...pisz wiec o banowaniu....hahahhahahahahahahaah...bo na nic innego nie masz pomyslu ...
No i dziekuje ze komus :) dasz odpowiedz na pw...bo ja twej bym nie otworzyl :)


"strach nie pozwalal glosno o tym mowic...strach nakazywal caly czas sie bac" :)

Teraz cos dla wszystkich menagerow mieniacych sie sympatykami Lecha...otwierajcie forum naszej druzyny(liczę tu na pomoc "starszych" menagerow) za kilkadziesiat godzin byc moze bedziemy najlepsza druzyną w kraju :) !!!!...piszcie o tym ...piszcie o meczu :)...o przezyciach :)...byc moze pochodzie przez nasz POZNAN :)...byc moze o FECIE NA "STARYM" :)...nie wazne czy jakis menager bedzie mogl tu pisac...czy nie...WAZNE ZEBYCIE WIEDZIELI KIM JESTESCI - JESTESCIE KIBICAMI KKS LECH POZNAN....to zobowiazuje !
Teraz ciut o Mistrzostwach ktore niebawem ruszają...mialem cichą nadzieje iz byc moze bedą to Mistrzostwa Kibicow Mistrza Polski...zapewne tak bedzie :)...a wiec moze nastepne nazwiemy LIGA MISTRZOW LP ?.......juz przesylacie swe do mnie spostrzezenia,analizujecie grupy,oceniacie szanse na awans...piszcie tutaj :)...a jak cos wam przeszkadza to dawajcie do mnie na pw :)...kazdemu PRAWDZIWEMU LECHICIE ODPISZE... :)...dla nieprawdziwych nie ma miejsca nawet na lawce rezerwowych ,co dopiero mowiac o uczestnictwie w Naszym przedsiewzieciu :)
Dziękuje wszystkim ktorzy zgłosili chęc uczestnictwa...dziękuje.....kibicom ARKI GDYNIA :)...WIĘC CHODZ POMALUJ MÓJ ŚWIAT NA ŻÓŁTO I NA NIEBIESKO !!! :)....dziekuje kibicom KSZO OSTROWIEC SWIETOKRZYSKI....KSZO KSZO OSTROWIEC !!! :)....dziekuje rowniez menagerom ktorzy nie kibicują zadnej polskiej druzynie wiec nie kolidowalo to z niczym by nie mogli zagrac .. :) ;)...dzieki Panowie :) No i wszyskim LECHITOM wsrod ktorych są przedstawiciele calej WLKP i nie tylko :)...Poznan,Trzcianka,Taczanów,Konin,Mochy,Krzyż,Koło, swiadczy to o tym jak wielką estymą cieszy sie nasz klub i jak wielką rzesze kibicow tworzymy...."W ZYLACH SZLACHETNA KREW W SERCACH POZNANSKI LECH"... i tak TRZYMAC :)
chcielismy byc lepsi i jestesmy....tak bylo jest i bedzie.....zycze fajnej zabawy i niech zwyciezy najlepszy :)







naszym zwycięstwem są nasze mysli
waszą porażką strach przed nimi

union -ten ktory sie moderatorom nie klanial

a teraz banuj wasc !!!! :)...nin

ps
a tak a propo to szybko zaczeles swa kariere na forum
byles tu juz na drugi dzien po zalozeniu druzyny :) zaledwie dwa dni po pierwszym moderatorze ale on tu juz bywal predzej tylko ciut inaczej ubrany...wiec to sie nie liczy...godne podziwu :)...podziwam cie panie moderatorze :)...szczerze podziwiam...naprawde...to sie nam trafila perla :)
Last edited by union on Fri May 14, 2010 8:40 am, edited 4 times in total.
abcd-ultras union
___________________
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:forum jest od komunikowania sie, ale nie w takich sprawach, nie ufasz Wojtowi to zglos to wyzej, lubisz nabijac posty jak widze, co do PJ, malo mnie obchodzi czy ich sluchasz czy nie, myslales, ze mnie zaboli to? hehe, nie odwracaj kota ogonem, nie musi mi ktos czegos pokazywac do czego sam mam dostep, koniec tematu, i przestan sie tu zalic, bo Wojt zrobil to, nie zrobil tamtego, bo normalny czlowiek jakby mial zastrzezenia do kogos zglosilby to gdzie trzeba, ale Ty wolisz zalic sie na forum, no tak, w koncu nie masz czego zglosic, wiec tu wyrzucasz swoje frustracje, nastepne Twoje posty beda do sciany, wiec nie wysilaj sie...
nie odpowiedziales mi moderatorze na swoj kibicowski image....chodzisz po ŁODZI w SZALIKU WIDZEWA czy boisz sie ?....czy raz jestes WIDZEWIAKIEM A RAZ ŁKS -iakiem :) ?... barwy jak piosenki... niby te same ale jednak inne :)...jak łatwo kogos oczernic a samemu nie umiec z tego wybrnąć...no nie ? tylko nie mow koniec tematu bo to monotematyczne :)...
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

union wrote:
pearljammer wrote:forum jest od komunikowania sie, ale nie w takich sprawach, nie ufasz Wojtowi to zglos to wyzej, lubisz nabijac posty jak widze, co do PJ, malo mnie obchodzi czy ich sluchasz czy nie, myslales, ze mnie zaboli to? hehe, nie odwracaj kota ogonem, nie musi mi ktos czegos pokazywac do czego sam mam dostep, koniec tematu, i przestan sie tu zalic, bo Wojt zrobil to, nie zrobil tamtego, bo normalny czlowiek jakby mial zastrzezenia do kogos zglosilby to gdzie trzeba, ale Ty wolisz zalic sie na forum, no tak, w koncu nie masz czego zglosic, wiec tu wyrzucasz swoje frustracje, nastepne Twoje posty beda do sciany, wiec nie wysilaj sie...
nie odpowiedziales mi moderatorze na swoj kibicowski image....chodzisz po ŁODZI w SZALIKU WIDZEWA czy boisz sie ?....czy raz jestes WIDZEWIAKIEM A RAZ ŁKS -iakiem :) ?... barwy jak piosenki... niby te same ale jednak inne :)...jak łatwo kogos oczernic a samemu nie umiec z tego wybrnąć...no nie ? tylko nie mow koniec tematu bo to monotematyczne :)...

zarzucasz nam, ze cos robimy, a sam robisz cos na co miales zwracana uwage (edycja postu, a nie post pod postem), co do Widzewa, kiedy jest mecz to oczywiscie ze zakladam, na codzien nie mam potrzeby, odrozniam swoje codziennie zycie od dnia meczu, na tym skonczylismy rozmowe z Toba, teraz tylko posty na temat, co do waszego watpliwego mistrzostwa, na szczescie jeszcze go nie macie i szkoda tylko, ze sedziowie wam tak pomogli w meczu Wislakow i waszym, ale mam nadzieje, ze zemsci sie to w ostatniej kolejce.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:
union wrote:
pearljammer wrote:forum jest od komunikowania sie, ale nie w takich sprawach, nie ufasz Wojtowi to zglos to wyzej, lubisz nabijac posty jak widze, co do PJ, malo mnie obchodzi czy ich sluchasz czy nie, myslales, ze mnie zaboli to? hehe, nie odwracaj kota ogonem, nie musi mi ktos czegos pokazywac do czego sam mam dostep, koniec tematu, i przestan sie tu zalic, bo Wojt zrobil to, nie zrobil tamtego, bo normalny czlowiek jakby mial zastrzezenia do kogos zglosilby to gdzie trzeba, ale Ty wolisz zalic sie na forum, no tak, w koncu nie masz czego zglosic, wiec tu wyrzucasz swoje frustracje, nastepne Twoje posty beda do sciany, wiec nie wysilaj sie...
nie odpowiedziales mi moderatorze na swoj kibicowski image....chodzisz po ŁODZI w SZALIKU WIDZEWA czy boisz sie ?....czy raz jestes WIDZEWIAKIEM A RAZ ŁKS -iakiem :) ?... barwy jak piosenki... niby te same ale jednak inne :)...jak łatwo kogos oczernic a samemu nie umiec z tego wybrnąć...no nie ? tylko nie mow koniec tematu bo to monotematyczne :)...

zarzucasz nam, ze cos robimy, a sam robisz cos na co miales zwracana uwage (edycja postu, a nie post pod postem), co do Widzewa, kiedy jest mecz to oczywiscie ze zakladam, na codzien nie mam potrzeby, odrozniam swoje codziennie zycie od dnia meczu, na tym skonczylismy rozmowe z Toba, teraz tylko posty na temat, co do waszego watpliwego mistrzostwa, na szczescie jeszcze go nie macie i szkoda tylko, ze sedziowie wam tak pomogli w meczu Wislakow i waszym, ale mam nadzieje, ze zemsci sie to w ostatniej kolejce.

dlaczego nie wspomnisz o karnym dla nas w meczu z Wisłą...pewnie nie widziales...dlaczego nie wspomnisz o rewanzu Legii za 1993 r...dlaczego nie wspomisz o bramce Wisly z Polonią w ostatniej minucie...puszczonej z ponad 40 m przez Przyrowskiego :)....zazdrosc :)...boli was to ze mozemy byc MISTRZEM... I DOBRZE NIECH BOLI...BYLE MOCNO :)....jeszcze chwila...kilkadziesiat godzin....a jak tam twoj Widzew wyciagnie kase z pzpn czy nie ? :)...znow cos udowodnili no nie :)...co do sprawiedliwosci wlasnie ostanie sekundy wtorkowych meczy pokazaly jej piekno zarowno w Krakowie i Chorzowie...to byl cudowny obraz ze jednak istnieje...LECH GRA DO KONCA ...ZAWSZE
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

Meczu z Wisłą nie widzialem wiec sie nie wypowiadam, 93r oczywiscie mistrzostwo dla Lecha, nie zaprzeczam, i mnie nic nie boli, nie jestem z tych kibicow co lubia napinki, patrze na swoj klub i co w nim sie dzieje, a czy Widzew wyciagnie nalezne im pieniadze? Mam nadzieje, ze tak, dlaczego mieliby z nich rezygnowac? Przyda sie do budowy stadionu.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

NIC NIE SLYSZALES ? ....nie mowie zlosliwie....
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

union wrote:NIC NIE SLYSZALES ? ....nie mowie zlosliwie....

..ale o czym nie slyszalem? o karnym? o bramce Przyrowskiego? ano nie, nie zawsze mam czas by obejrzec skroty...tym bardziej, ze srednio mnie interesuje Liga Polska, poziom naszej pilki jakos mnie nie satysfakcjonuje...
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:
union wrote:NIC NIE SLYSZALES ? ....nie mowie zlosliwie....

..ale o czym nie slyszalem? o karnym? o bramce Przyrowskiego? ano nie, nie zawsze mam czas by obejrzec skroty...

mowie o Widzewie ....
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

union wrote:
pearljammer wrote:
union wrote:NIC NIE SLYSZALES ? ....nie mowie zlosliwie....

..ale o czym nie slyszalem? o karnym? o bramce Przyrowskiego? ano nie, nie zawsze mam czas by obejrzec skroty...

mowie o Widzewie ....
no nie? a o co chodzi? wiem, ze chca ugody z pzpn, ktore mialoby wyplacic 15 mln.
"If you hate something don't you do it too..."
janektm
Team Board Member
Posts: 260
Joined: Mon Feb 23, 2009 8:10 pm
Location: Hamburg

Re: LECH

Post by janektm »

pearljammer wrote:
union wrote:
pearljammer wrote:forum jest od komunikowania sie, ale nie w takich sprawach, nie ufasz Wojtowi to zglos to wyzej, lubisz nabijac posty jak widze, co do PJ, malo mnie obchodzi czy ich sluchasz czy nie, myslales, ze mnie zaboli to? hehe, nie odwracaj kota ogonem, nie musi mi ktos czegos pokazywac do czego sam mam dostep, koniec tematu, i przestan sie tu zalic, bo Wojt zrobil to, nie zrobil tamtego, bo normalny czlowiek jakby mial zastrzezenia do kogos zglosilby to gdzie trzeba, ale Ty wolisz zalic sie na forum, no tak, w koncu nie masz czego zglosic, wiec tu wyrzucasz swoje frustracje, nastepne Twoje posty beda do sciany, wiec nie wysilaj sie...
nie odpowiedziales mi moderatorze na swoj kibicowski image....chodzisz po ŁODZI w SZALIKU WIDZEWA czy boisz sie ?....czy raz jestes WIDZEWIAKIEM A RAZ ŁKS -iakiem :) ?... barwy jak piosenki... niby te same ale jednak inne :)...jak łatwo kogos oczernic a samemu nie umiec z tego wybrnąć...no nie ? tylko nie mow koniec tematu bo to monotematyczne :)...

zarzucasz nam, ze cos robimy, a sam robisz cos na co miales zwracana uwage (edycja postu, a nie post pod postem), co do Widzewa, kiedy jest mecz to oczywiscie ze zakladam, na codzien nie mam potrzeby, odrozniam swoje codziennie zycie od dnia meczu, na tym skonczylismy rozmowe z Toba, teraz tylko posty na temat, co do waszego watpliwego mistrzostwa, na szczescie jeszcze go nie macie i szkoda tylko, ze sedziowie wam tak pomogli w meczu Wislakow i waszym, ale mam nadzieje, ze zemsci sie to w ostatniej kolejce.
Dokładnie jestem tego samego zdania. Trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby chodzić na co dzień w klubowym szaliku.
Też uważam, że ostanie minuty obu meczy to była chwila cudów. Jop wybija piłkę z pola karnego w stronę swojej bramki, od kiedy
tak gra obrońca ?. A prawda niestety jest taka, że i tak większość meczy jest ustawiona. I trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Prywatnie uważam, że jeśli Lech zostanie mistrzem to dobrze bo zasłużył sobie na to. Powinien zdobyć mistrzostwo już rok temu,
ale widać, że piłkarze tego nie chcieli, bo jakoś dziwnie zwolnili pod koniec sezonu. Po prostu myśleli, że przejdą do zagranicznych klubów albo chcieli pozbyć się trenera. Hamburger SV np tak zrobił w meczu Hoffenheim.
Team: FC Czarni
Manager: janektm
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

[




mowie o Widzewie ....[/quote]
no nie? a o co chodzi? wiem, ze chca ugody z pzpn, ktore mialoby wyplacic 15 mln.[/quote]

ponoc znow sa dowody na to ze umoczyliscie i to potezne....jakbyscie nie spadli wowczas spadlibyscie teraz...ale dwa razy za to samo nie mozna karac...wiec awansujecie na pewno ale siana z pzpn nie dostaniecie bo jesli przy poprzedniej degradacji mogliscie sie o nie ubiegac to tym razem w swietle przedstawionych dowodow nie wskoracie nic....dokladnie tym sie nie intersowalem ,czytalem tylko gdzies...myslalem ze wiesz cos wiecej...no ale gratki z okazji awansu...kiedys tworzylismy fajne kibicowskie spektakle teraz to wszystko sie zjebalo...ale znam paru fajnych ludzi z Widzewa ...tez macie niezlą ekipe ...ale ciut gorsza od naszej
abcd-ultras union
___________________
pearljammer
Member of the Soccer Project Association
Posts: 1663
Joined: Wed Sep 27, 2006 11:15 am
Location: Lodz (Poland)

Re: LECH

Post by pearljammer »

Trzy druzyny zasluguja na mistrzostwo, Ruch do przedostatniej kolejki rowniez sie liczyl, i sezon w ich wykonaniu naprawde byl swietny, przeciez to byla druzyna ktora co najwyzej moze zajac 10 miejsce, Lech owszem, chyba jedna z najrowniej grajacych druzyn w tym sezonie, ale nie zmienia to faktu, ze w/w mecze pokazuja, ze dlugo nie pozbedziemy sie "niby" bledow sedziowskich...bo jak inaczej oni to tlumacza? przeciez, nie powiedza wprost, ze wypaczyli wynik jakiegos meczu, a niestety zbyt czesto w naszej lidze to sie zdarza...


union, dowody, ze umoczylismy? nigdzie nie widze zadnych informacji o tym, jak masz cos to podaj link, poza tym, kiedy mieli umoczyc? w I lidze? gdzie, nikt nie mogl nam podskoczyc...spektakle wroca wraz z powrotem Widzewa do Ekstraklasy.
"If you hate something don't you do it too..."
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »


Dokładnie jestem tego samego zdania. Trzeba mieć coś nie tak z głową, żeby chodzić na co dzień w klubowym szaliku.
Też uważam, że ostanie minuty obu meczy to była chwila cudów. Jop wybija piłkę z pola karnego w stronę swojej bramki, od kiedy
tak gra obrońca ?. A prawda niestety jest taka, że i tak większość meczy jest ustawiona. I trzeba być ślepym, żeby tego nie widzieć.
Prywatnie uważam, że jeśli Lech zostanie mistrzem to dobrze bo zasłużył sobie na to. Powinien zdobyć mistrzostwo już rok temu,
ale widać, że piłkarze tego nie chcieli, bo jakoś dziwnie zwolnili pod koniec sezonu. Po prostu myśleli, że przejdą do zagranicznych klubów albo chcieli pozbyć się trenera. Hamburger SV np tak zrobił w meczu Hoffenheim.
posluchaj pilkarze chca tego jak c***a ...jak zwolnili ? przeciez na polmetku mieli do Wisly 8 pkt straty...nie przegralismy meczu od 7 miesiecy....mamy najmniej porazek....jakbysmy nie zdobyli jutro mistrza to byloby niesprawiedliwe....nalezy sie chocby ze wzgledu na nas...a co do Jopa :)...taka jest pilka...pamietasz nasz mecz z Austrią...tez byl ustwiony ?....taka jest pilka...piekna ale i okrutna...caly jej urok...co do szlikow nikt w nich na codzien nie chodzi po Poznaniu ale w koszulkach ,T-SHIRTACH z symbolami,logami klubowymi owszem nie widze wtym nic dziwnego...ani nienormalnego...zakladasz odziez reklamujacą dajmy na to no nie wiem ...strzelam...marlboro...i tez musisz miec cos nie teges :) ?
abcd-ultras union
___________________
union
Team Manager
Posts: 217
Joined: Sat Mar 13, 2010 9:23 pm

Re: LECH

Post by union »

pearljammer wrote:Trzy druzyny zasluguja na mistrzostwo, Ruch do przedostatniej kolejki rowniez sie liczyl, i sezon w ich wykonaniu naprawde byl swietny, przeciez to byla druzyna ktora co najwyzej moze zajac 10 miejsce, Lech owszem, chyba jedna z najrowniej grajacych druzyn w tym sezonie, ale nie zmienia to faktu, ze w/w mecze pokazuja, ze dlugo nie pozbedziemy sie "niby" bledow sedziowskich...bo jak inaczej oni to tlumacza? przeciez, nie powiedza wprost, ze wypaczyli wynik jakiegos meczu, a niestety zbyt czesto w naszej lidze to sie zdarza...


union, dowody, ze umoczylismy? nigdzie nie widze zadnych informacji o tym, jak masz cos to podaj link, poza tym, kiedy mieli umoczyc? w I lidze? gdzie, nikt nie mogl nam podskoczyc...spektakle wroca wraz z powrotem Widzewa do Ekstraklasy.
pearl tak jak juz mowilem przelecialem tylko tą informacje nie przywiazywalem do niej zadnej wagi i nie sprawdzalem gdziekolwiek indziej...dlatego zapytalem Ciebie ...myslalem ze wiesz cos wiecej...ale jak faktycznie jest nie wiem...wiesz jak to niekiedy jest z roznego rodzaju mediami...chodzilo o starą afere jak graliscie jeszcze w ekstraklasie
abcd-ultras union
___________________
Post Reply

Return to “Ogolna dyskusja(pl)”